[Dark Passion Play]

Minden, ami lemezekkel kapcsolatos

» 2006.09.18. 22:37

Én sem hinném , hogy instrumentális lesz. Az olyan "Nightwishtalan" lenne. Olyan jó az egész Nightwish rajongó világ lázban ég. Még soha nem vártam ennyire semmit. (Na jó a Karácsonyt kiskoromban.) De most tavasszal jön a Jézuska:D
flame
Újonc

» 2006.09.18. 21:23

[quote]Fisico
Ez gondolom egy instrumentális lemez lesz, mivel énekese nincs a Nightwishnek.[/quote]

Honnét tudod, hogy nincs? :)

--- 

Nagyon jónak kell lennie ennek az új albumnak, mert szerintem sem várták még egyiket sem így a rajongók. Bizonyítaniuk kell nekik. Nekünk.

Húú, milyen érdekes új dolgokat mondtam, mi? :D 

Nyikk.
Kingfisher
Vén róka

» 2006.09.18. 21:00

[quote]Fisico
Ez gondolom egy instrumentális lemez lesz, mivel énekese nincs a Nightwishnek.[/quote]

Jujj, gonosz vagy! (:D )

Ez egyébként tényleg nem egy rossz felvetés, ugyanis egy új Nightwish lemezhez nem hátrány egy énekesnő. A sok jelentkező ott van, csak még nem választottak. De ha a zene már megvan, azt elkezdhetik összepakolni és tavaszig csak felnyekergi valaki a dalokat is, nem?  Én nagyon kíváncsi vagyok már rá. Egyetlen Nightwish albumot nem vártam még ennyire. Új hang, új énekes. 

Toivo on vain ensimmäinen askel tiellä pettymysten.
Sanna
Gyakorlott

» 2006.09.18. 20:18

Ez gondolom egy instrumentális lemez lesz, mivel énekese nincs a Nightwishnek.
Fisico
Újonc

» 2006.09.16. 18:16

Juj!!!! ::applause:: De jó!!! Legyen már tavasz, meghalok a kiváncsiságtól. JUJ
flame
Újonc

» 2006.09.16. 13:37

[quote]Hrvatska

Idézet a Nightwish.com oldalról:

15.09.2006 - Nightwish starts recording the new album
Today, Nightwish enters the studio to begin recording the new album. Jukka starts the process by recording the drum parts in the next 5-6 days. Then guitars, bass and demo keyboards, followed by orchestral/choir recordings. After those, the final synths and vocals will be recorded. The whole process will last six months minimum, so we should have the final master copy in our hands sometime during the spring.
Tehát elkezdték az új lemez felvteleit. :D[/quote]Maygarul pedig annyi lenne, aki esetleg nem értené az angolt..
15.09.2006 - Nightwish elkezdte az új album felvételét. 
Mai napon, Nightwish studióba vonult, hogy elkezdjék az új album felvételét. Jukka kezdi a dobjáték felvételével, az elkövetkezendő 5-6 nap folyamán. Utánna gitárok, bassus és a szinti demók felvételeit következik a nagyzenekar/kórus is. Mindezek után a végső billentyőjáték és a vokálok felvétele.  Az egész eljárás az ezt követő minimum  6 hónap alatt lesz megcsinálva, és minden bizonnyal a tényleges  lemez valamikor a tavasz folyamán készül el..
Carpenter
Gyakorlott

» 2006.09.16. 11:25

Idézet a Nightwish.com oldalról:

15.09.2006 - Nightwish starts recording the new album
Today, Nightwish enters the studio to begin recording the new album. Jukka starts the process by recording the drum parts in the next 5-6 days. Then guitars, bass and demo keyboards, followed by orchestral/choir recordings. After those, the final synths and vocals will be recorded. The whole process will last six months minimum, so we should have the final master copy in our hands sometime during the spring.
Tehát elkezdték az új lemez felvteleit. :D
Üdv: Hrvatska, aki Rovácska!
Hrvatska
Vén róka

Előző