[Dark Passion Play]

Minden, ami lemezekkel kapcsolatos

» 2007.02.19. 17:16

sikerül vszínű túlterhelt volt az oldal...
reddevil
Újonc

» 2007.02.18. 20:14

sziasztok!

új vagyok itt. Nagyon kíváncsi lennék arra a dalrészletre de erre a linkre kattintva elkezd tölteni kb. 3percig és semmi...Valaki segítsen vagy küldje el a részletet mp3-ba címemre:red_devil10@freemail.hu

előre is köszi 

reddevil
Újonc

» 2007.02.18. 17:08

[quote]TheUser
Ugye nektek az is tetszene, Balázs Pali, vagy épp a Cannibal Corpse legújabb cd-jén a feliratot Nightwishra cserélnénk? :D[/quote]Nem kell piszkálni, csak mert tetszik a részlet... ::ugly:: ha Balázspalira akarnák feltenni, akkor is tetszene.
Kuoleman enkeli
Haladó

» 2007.02.10. 00:49

[quote]Tuomas006
Nekem is nagyon tetszik ;)
[/quote]Ugye nektek az is tetszene, Balázs Pali, vagy épp a Cannibal Corpse legújabb cd-jén a feliratot Nightwishra cserélnénk? :D
I'm the cancer
TheUser
Újonc

» 2007.01.31. 08:56

Nekem is nagyon tetszik ;)
Tuomas006
Újonc

» 2007.01.25. 20:02

[quote]mazsola
Ez vajon az új lemez hanganyagának részlete ? ( ~1:14-től)
[/quote]

Szerintem az... Legalábbis jó lenne, mert gyönyörű! ::hug:: 

Kuoleman enkeli
Haladó

» 2007.01.25. 18:55

Ez vajon az új lemez hanganyagának részlete ? ( ~1:14-től)
mazsola
Pixeltologató szakmunkás

» 2007.01.08. 22:52

[quote]Kingfisher

Természetesen. Minden számhoz külön felkérik egy-egy ismert popbanda nagyszerű hangú énekesnőjét. Pl. magyar is lesz, a hmmm... ööö... Groovehouse-os Judy fog énekelni. Jah, igen, az albumon közreműködnek majd a legismertebb dj-k is. Bizonyára. :D

Fogalamam sincs, honnét szedte az osztálytársad ezt a baromságot, nem kell mindent elhinni neki... :)

[/quote]

Hihi!

Itt van az Irónia! :D

Kuoleman enkeli
Haladó

» 2007.01.08. 17:01

[quote]Tuomas006

Az egyik osztálytársam azt mondta, hogy featuring lesz, valami nyimm-nyamm pop énekessel...

Igaz ez?!

[/quote]

Természetesen. Minden számhoz külön felkérik egy-egy ismert popbanda nagyszerű hangú énekesnőjét. Pl. magyar is lesz, a hmmm... ööö... Groovehouse-os Judy fog énekelni. Jah, igen, az albumon közreműködnek majd a legismertebb dj-k is. Bizonyára. :D

Fogalamam sincs, honnét szedte az osztálytársad ezt a baromságot, nem kell mindent elhinni neki... :)

Nyikk.
Kingfisher
Vén róka

» 2007.01.08. 15:52

Az egyik osztálytársam azt mondta, hogy featuring lesz, valami nyimm-nyamm pop énekessel...

Igaz ez?! 

Tuomas006
Újonc

» 2006.12.29. 20:31

Nem, nem, nem Nicole nem kezdő! Csak a zenekar nem annyira ismert még, itt Magyarországon.
Azt nem tudom, hogy külföldön mennyire ismerik. Hajrá nekik, mert nagyon jók!::rule::
És nem Nightwish klón ahogy a Hammerben írták!::happy::
Bronte
Újonc

» 2006.12.28. 22:49

[quote]Bronte
Szerintem az új énekesnővel kapcsolatban az lenne a legszerencsésebb, ha már lenne tapasztalata. Ez alatt azt értem, hogy ne legyen "zöldfülű". Például ha egy olyan kaliberű zenekarból jönne, mint a Visions Of Atlantis, és itt most nem Nicolera gondolok, de ő is megállná a helyét!::smile:: Mert ha kezdő, akkor könnyen lehet, hogy elszáll, hogy egy híres zenekarba került be. De ez csak feltevés, még nem törvényszerű, mert egy nem kezdő is lehet a fellegekben...::think::
Habár kétlem, hogy Tuomasék bevennének egy nagyon kezdőt. De ki tudja, nem vagyok ott.::smile::
[/quote]

Nicole kilépése után intenzíven további énektanulásba fogott, amúgy nem kevés koncertet adott a Visions-sal. Zöldfülűnek semmiképp nem nevezném (az új pacsirta meg simán vérprofi).

És nem, nem fognak direkt szart választani (fülük meg van), jelentkező is van bőven. Szóval nem aggódnék a helyetekben.

I have a tree inside of me. It's roots deep in the past, and the branches fumbling towards the future.
Lasse
Gyakorlott

» 2006.12.27. 19:45

[quote]Bronte

Habár kétlem, hogy Tuomasék bevennének egy nagyon kezdőt. De ki tudja, nem vagyok ott.::smile::
[/quote]Na, én is ezzel értek egyet. :) Biztosan nem vesznek fel kezdőt... A csajnak túl kell szárnyalnia Tarját (az pedig a minimum, hogy egy szinten lesz vele), hogy ne legyen "visszaesés" ének témában.
We're a second in time
We're the last in the line
Of the prey that walks the earth
Good and evil combined
Betuka
Vén róka

» 2006.12.27. 18:55

Szerintem az új énekesnővel kapcsolatban az lenne a legszerencsésebb, ha már lenne tapasztalata. Ez alatt azt értem, hogy ne legyen "zöldfülű". Például ha egy olyan kaliberű zenekarból jönne, mint a Visions Of Atlantis, és itt most nem Nicolera gondolok, de ő is megállná a helyét!::smile:: Mert ha kezdő, akkor könnyen lehet, hogy elszáll, hogy egy híres zenekarba került be. De ez csak feltevés, még nem törvényszerű, mert egy nem kezdő is lehet a fellegekben...::think::
Bronte
Újonc

» 2006.12.27. 18:45

Az új énekesnővel kapcsolatban, az lenne a legszerencsésebb (legalábbis szerintem) ha lenne némi tapasztalata. Ez alatt azt értem, hogy valamilyen zenekarban már játszott volna, például egy olyan kaliberű zenekarban mint a Visions Of Atlantis. Most nem Nicolera gondolok, de ő is megállná a helyét!::happy::
Persze nem kell, hogy már ismert legyen, de ha még "zöldfülű" akkor könnyen elszállhat a sikertől, mert rögtön bekerül egy híres zenekarba. Persze ez csak feltevés, meg nem hinném, hogy Tuomasék nem fognak kezdőt bevenni. Habár kitudja, nem vagyok ott!::happy::
Bronte
Újonc

» 2006.11.27. 20:31

[quote]Edgirl

Az is lehet, hogy jobb énekest találnak mint Tarja. És lehet, hogy akik eddig nem szerették a NW-t az áriázós operaének miatt, most megkedvelik. Majd meglátjuk...

[/quote]

Hihi, beveszik a 3 tenort. :D Vagy összeállnak az Il Divo-val. :D

Ok, nem :D

Az jutott most az eszembe, hogy már várom az új lemezt. Eddig nem gondoltam rá, csak most, hogy nézegettem a topicokat. Emlékszem arra, amikor a Once jött ki. Hűűű, meg húúú, tök jó és szép, és tényleg az. Remélem ez nem lesz sokkal rosszabb vagy inkább nehezebben emészthető. (főleg az új hang miatt értem)  

On Halloween, the parents sent their kids out looking like me.
Arra_Sails
Haladó

» 2006.10.16. 21:06

Ettől függyetlenül mindenki azt fogja tenni...::sigh::

Én nem irigylem az új énekesnőt (Ok,elismerem azért elég király lehet Toumasékkal...ahhh...::grin::),de pokolian nehéz lesz elfogadtatnia magát az elborult Tarja- fanokkal,meg az összes(főleg ős-)Nightwishossal...De reméljük Tuo olyat választ majd,akinek van elég ereje és kitartása ahhoz hogy méltó legyen a Nightwish-hoz..:)

"Aminek jönnie kell,jönni fog.És ha itt lesz,szembe kell néznünk vele."
Eve Black
Újonc

» 2006.10.16. 19:34

Szerintem Tarjához nem is lehet hasonlítani senki énekesnőt::rule:: 

Kuoleman enkeli
Haladó

» 2006.10.16. 19:09

Szerintem mindenképpen érdekes lesz a Nightwishnak ez a korszaka... Új énekesnő... Bizonyára sokan idegenkedni fognak tőle, főleg, hogyha nem megint operaénekesnőt találnak Tarja helyére. Én bízom Toumas-ékben, a legjobbat fogják kiválasztani, de úgyis mindenki Tarjához fogja hasonlítani...

És arra még nem gondoltatok, mi lenne, ha ugyanaz történne, mint néhány másik együttesben? Vegyük példának az Iron Maident, a Judas Priest-et vagy a kevésbé ismert Falconert. Mindhárom megvált az egy ideig jól bevált, és rajongók által szeretett énekesétől, új pacsirtával nekiálltak új lemezt készíteni, két albumig jutottak, majd rájöttek, hogy ez így nem megy tovább (azaz: nem voltak olyan sikeresek, mint az előző években) és újra összeálltak a régi énekessel. Le merem fogadni, hogy a Nightwish is erre a sorsra jut majd... De ez a jövő zenéje. Előbb lássuk az új lemezt (és halljuk). Az is lehet, hogy jobb énekest találnak mint Tarja. És lehet, hogy akik eddig nem szerették a NW-t az áriázós operaének miatt, most megkedvelik. Majd meglátjuk...

Edgirl
Újonc

» 2006.10.16. 00:07

Én bízom Tuomasban,tudja ő mit csinál!Biztos vagyok benne,hogy jó lesz az új album!*csepett sem elfogult..ááá*::blushing::

Egyébként ugye egy  új album általában turnéval jár...Tud valaki valamit?

"Aminek jönnie kell,jönni fog.És ha itt lesz,szembe kell néznünk vele."
Eve Black
Újonc

» 2006.09.23. 11:22

Nem kell félni gyerekek, ez is olyan album lesz mint a többi csak már nem Tarjával. Abban pedig 100%-ig biztos vagyok hogy mire az énektémákat kezdik felvenni meg lesz az új énekesnő. Ez nem a Tarot és nem is instrumentális banda. Tudják ők hogy mit csinálnak.
Kane
Haladó

» 2006.09.23. 10:27

Ének lesz benne, ha más nem is akkor is ott van Marco.. Mivel mindenki nagyon jól tudja, hogy ezen a lemezen is ugyanannyit fog szerepelni Marco hangja, mint az eddig megjelent lemezeken, ergo 100%, hogy lesz más (női) hang is csak még keresik a demók között vagy az utcán.::wink::
Pl. nem tudom mennyire lenne nagy szám egy olyan lemez amiben csupa meghívott énekes énekelne.. Nekem bejönne.
Mellesleg még tavaszig van idő, és úgyis az ének felvétele az utolsó.
Ha meg közben rátalálnak az igazi Nightwish hangra akkor meg értesítenek róla..
Carpenter
Gyakorlott

» 2006.09.20. 22:58

Hogy a rákba lenne már instrumentális, azt a célközönség nem tudná megemészteni;) valszeg True Black Metal sem lesz. De szintipop sem. Nem mindegy? Meghalljátok, ha kijön. Az is lehet, hogy sz*r lesz:D Vagy k*rva jó. Vagy Tuomas kitalálja félúton, hogy inkább elmegy karosszérialakatosnak. (most azon gondolkodtam, énis beírjam-e, hogy "jujj de várom bizti van énekesnő, de lehet hogy nincs, de azért nagyon várom, mert szeretem Tuot"...::eyebrow::)
"Many are we
Who gather at the smell of blood
Many are we
Who gather at the sight of war"
LLannerbach
Újonc

» 2006.09.19. 19:44

Onnan tudják, hogy nincs énekes, hogy még mindig várják a demókat, és hogy a tavaszig tartó lemezfelvétel legutolsó eleme az ének felvétele. Nő fog énekelni, az lesz a fő ének, és még nincs énekes. Ezeket mind interjúkból tudom. :)
I have a tree inside of me. It's roots deep in the past, and the branches fumbling towards the future.
Lasse
Gyakorlott

» 2006.09.18. 23:09

Én azt mondom, hogy mindenképp lesz női hang az albumon. Ez lesz szerintem a legnagyobb meglepetés, mert nem fogják bejelenteni, hogy ki lesz az új énekesnő, jöjjön rá mindenki, miután már megvette az új albumot.
Tú förti ól dö tájm!
Pendolino
Gyakorlott

ElőzőKövetkező