Adminisztrátori bejelentések

A Nightwish.hu fórumával kapcsolatos tudnivalók

» 2005.05.29. 20:53

Szeretnék NYOMATÉKOSAN KÉRNI minden fórumlakót, akit ez érint, tanuljátok meg [u]használni[/u] a központozást, szóköz billentyût, és a többi, mert olvashatatlan, és idegesítõ az össze-vissza irományokat olvasni, és ezentúl [u]mindegyik[/u] mod és admin úgy fog eljárni, ahogy Doki kollega: azonnal törli az értelmetlen hozzászólást.

Más:
Aletta, Angelwings, Dorchy, Dorcsi666, Dorka!:), Dorkarock, G.Harlett, Guinevere, kisDrummer, kissofevil, ONCE!!!!, Once, Phelan, Viki, wolfgirl

törlésre kerültek, mert többszöri figyelmeztetés ellenére is viselkedésükkel, hozászólásaikkal sértették a fórum írott és íratlan szabályait. Amennyiben újra regisztráltok, ismételten törölni fogunk, hacsak nem moderáljátok meg magatokat.
mazsola
Pixeltologató szakmunkás

» 2005.05.29. 11:56

Ehhez még hozzátenném azt is, hogy meg lehetne próbálni figyelni arra, hogy rendesen használjátok az írásjeleket, teszem azt vesszõ után szóköz illik, vagy felkiáltójelbõl/kérdõjelbõl egy is elég, nem kell hatvanhét ( :D ).
A másik pedig az, hogy kérek mindenkit, aki még nem tette meg, olvassa már el a Fórumszabályzatot! Sok minden benne van. Ha ezen felül is lennének kérdéseitek, privát üzenetben bármelyik moderátort vagy adminisztrátort megkérdezhetitek, az Õ dolguk az is, hogy segítséget nyújtsanak. Bárki kérdezzen nyugodtan, kulturált kérdésre kulturált válasz várható.
Ennyi volna. Azt hiszem, nem olyan nagy kérés, hogy megkönnyítsük Fórumtársaink perceit az értelmesen megszerkesztett hozzászólások által.
"Lehet, hogy az út, amelyet kinek-kinek követnie kell,
már ott húzódik a lába előtt, csak látni nem látja."
Lissuin
Vén róka

» 2005.05.27. 20:37

Úgy látom süket szemekre talált az elõzõ figyelmeztetésem. Most igen erõsen gondolok egy bizonyos személyre, aki úgy tûnik, nem vette a lapot. Vagy el sem olvasta, de ez részletkérdés.

Ha továbbra sem veszi a fáradságot arra, hogy elgondolkozzon egy kicsit, akkor kénytelen leszek egy privát üzenetben figyelmeztetni õt. Csak azért írom ezt ide, mert nem csak rá vonatkozik, továbbra is mindenkit megkérek, hogy értelmesen írjon a fórumra.

Egyébként: Doki azt üzeni, hogy amelyik hsz-t nem érti meg, mert annyira magyartalan, vagy teljesen felesleges, azt azonnal törölni fogja. Áldásom rá. :) Igaza van.
We're a second in time
We're the last in the line
Of the prey that walks the earth
Good and evil combined
Betuka
Vén róka

» 2005.05.26. 09:00

Az FTP-n kicsit rendek raktam, próbáljátok meg kitalálni a logikáját (nem nehéz) és légyszi alkalmazni, mert már kezdett átláthatatlanná válni a dolog :D
Vendég

» 2005.05.22. 20:51

Nem újkeletû a dolog, ami fõleg mostanában egyre jobban zavar, nem csak engem, hanem sok felhasználót, hogy jópár user nem képes helyesen írni. Most nem a ly+j-re gondolok, hanem akad olyan, aki egyszerûen nem tudja értelmesen, magyarul megfogalmazni, mit akar mondani, és ahelyett, hogy végiggondolná, mit ír be, elküldi anélkül a hsz-t, hogy legalább egyszer végigolvasná.

Mondom, nem csak az én szememet szúrja. Jó lenne értelmes magyar mondatokat olvasni a fórumon, és nem fél óráig azon agyalni egy-egy hsz-nél elidõzve, hogy mit is akart tulajdonképpen a felhasználó.

Mindenki! Kéretik legalább egyszer elolvasni a hsz-eteket, mielõtt elkülditek! Köszi! Ellenkezõ esetben színre lépnek a moderátorok!
We're a second in time
We're the last in the line
Of the prey that walks the earth
Good and evil combined
Betuka
Vén róka

» 2005.05.16. 15:51

[size=6][u]Fontos közlemény![/u][/size]

A mai naptól kezdve mazsola lemond adminisztrátori tisztségérõl (az okokat majd kifejti részletesebben, ha gondolja). Ez nem azt jelenti, hogy elvesznek a jogai (minden megmarad ugyanúgy), csupán már nem használja aktívan ezen kiváltságait.
Azonban más változások is lesznek a "személyzetet" illetõen. Mostantól így fog kinézni az adminisztrátorok listája:
Betuka, Lissuin, drow_elf, Lzolcsi
Új moderátorok is lesznek, szóval a teljes moderátor lista így fog kinézni:
Doki, Hrvatska, Kingfisher, Oceangirl, szergej, Witya

Kérek mindenkit, hogy vegye komolyan a dolgokat, hiszen a moderátorok továbbra is mindenhol törölhetnek, illetve a mostmár 4 fõsre bõvült adminisztrátori stáb is törölheti a usereket továbbra is.

Köszönöm a figyelmet
Vendég

» 2005.05.15. 16:23

Kisebbfajta változások álltak be az emoticonok kapcsán, mint az látható :D
Egyrészt mazsi jóvoltából érkezett egy rakat új :D
Másrészt pedig, mivel már olyan sok volt, hogy jóval nagyobb volt, mint a szövegszerkesztõ mezõ, ezért a nagy részét elrejtettük. Az összes emoticont a megjelenítettek alatt levõ linkkel érhetitek el.
És a ráadás: Az internet Wxplorer felhasználóknak mostmár nem a sor végére szúrja be az emoticont (legalábbis ha a szûk listáról illeszted be) hanem oda ahova a kurzor áll.

További szép napot ::wink::
Vendég

» 2005.05.12. 20:23

Mostantól új rend van a moderálásban:
a moderátorok nincsenek fórumhoz köteve, mindenki mindegyik fórumból törölhet, illetve szerkeszthet abban.
Remélhetõleg sikerül ezzel hatékonyabbá tenni a moderálást, így is emelve a fórum amúgy sem alacsony (ego rulz :D napersze ez leginkább nektek köszönhetõ ::hug::) színvonalát :D
Vendég

» 2005.05.07. 08:32

A tegnapi leállásért mindenkitõl elnézést kérünk, nec az adatbázisszervert frissítette, ezért nem mûködött semmi.
Vendég

» 2005.05.02. 21:23

Az Emppu-szerelmeseknek topicot töröltem, mert sokan lázadtak.
mazsola
Pixeltologató szakmunkás

» 2005.04.30. 10:44

Az Emppu - király gitáros és a Tuomas OFF-topicból töröltem egy csúnya off-sorozatot. Az érintettek emlékezetében maradjon meg, akik nem érintettek, ne törõdjenek vele. De szeretnék kérni minden moderátort, hogy ezek után (velem egyetemben) fékezze a moderálási kedvét, nem ugatunk le minden újoncot, és ezentúl priviben értesítünk mindenkit, bármirõl legyen szó. Személyes indulatokat nem itt élünk ki. Nekünk mind modoknak hidegfejûeknek kell maradnunk.
mazsola
Pixeltologató szakmunkás

» 2005.04.21. 14:16

Mivel Rummut törölte magát, ezért a Jukka fórum moderálását Lissuin vette át. A Sami fórumot most csak az adminok moderálják.
mazsola
Pixeltologató szakmunkás

» 2005.04.04. 18:45

FinlandGirl-t kitöröltem, a sorozatos off-ok, egymás utáni hsz-ek illetve a sok azonos emoticonhasználat (értelmetlenül vagy több azonost egymás után...).
Vendég

» 2005.03.26. 10:34

Gondolom elég sokan észrevették a szerver kiesését :D
De legalább megtekinthettétek Nec avatarját nagyban ::god::
:)
Egyébként a hiba az miatt volt, hogy Necék új kernelt forgattak, és nem mûködött tökéletesen. Mostantól visszaállt a régi rend. ::kocka::
Vendég

» 2005.03.18. 14:13

A Koncertek fórum Koncert 2005 topicját átneveztem Koncert 2005.05.26-ra, mivel többen kérdezték már az idõpontot.
drow_elf
Újonc

» 2005.03.16. 18:17

Blood-ot hozzászólásaival együtt töröltem, nincs szükségünk arra hogy az ilyen emberek baromságaival legyen tele az adatbázis...
Vendég

» 2005.02.24. 19:55

Az OFF-topicból a "Gratulációk... 200 felett" c. topic feleslegessége miatt töröltem, a "Miért unalmas a fórum???"-ot pedig azért, mert a megfelelõ konklúziókat mindenki leszûrte, valamint a Fórumtali fórumban átneveztem a korrekt dátumra és helyre az összes topicot.
További változások: az OFF-topicból a "Filmajánló"-t a Filmmûvészet fórumba a "Romániai koncertvideó"-t az Események kategória Koncert fórumába, az "Ars Poetica"-t a Mûvészet kategória Irodalom fórumába, a "Fórum-Póló"-t és a "Gratulációk a készítõknek"-et a Kérdezz-felelekbe helyeztük át.
mazsola
Pixeltologató szakmunkás

» 2005.02.15. 07:46

A Marco fórumban levõ két topicot kérésre (én konkrétan mazsola kérésére :D) összevontam egy Perrrkele! topiccá.
Vendég

» 2005.02.14. 23:12

kabáttól elvettem moderátori jogait, mert a Marco topicban visszaélt "hatalmával", és olyan hozzászólásokat is törölt, amik egyedül az õ érdekeit sértették, de nem voltak offok.

Hrvatskának adtam moderátori jogot az Emppu fórumba.

Witya megkapta a Zene fórumot.

Lissuin "területe" Sami és a Fórumtalálkozó fórum.

[u]Ismételten felhívnám a moderátoraink figyelmét, hogy nem preferálom, ha valaki visszaél a moderátori jogaival.[/u] Ha moderátor vagy, nem a személyes érdekeid tartod szem elõtt, hanem hogy a fórum legyen "tiszta", mentes a különbözõ szélsõségektõl.
mazsola
Pixeltologató szakmunkás

» 2005.02.07. 22:12

Több felhasználónk törlésre került (Ákos9, tavika, oleg) nem megfelelõ viselkedés miatt.
mazsola
Pixeltologató szakmunkás

» 2005.01.30. 23:11

A "Kedvenc tájegységed?" topicot áthelyeztem az OFF-topicba.
mazsola
Pixeltologató szakmunkás

» 2005.01.20. 23:40

A "Bolhapiac" és az "OFF-topic" fórumokból töröltem két topicot, és DrummerGuy hozzászólását áttettem a "Hangszer adás-vétel"-be.
mazsola
Pixeltologató szakmunkás

» 2005.01.15. 20:10

Az OFF-topicból töröltem az "EZ vagy te igazán!" c. topicot. Tök felesleges.
mazsola
Pixeltologató szakmunkás

» 2005.01.11. 07:03

Az OFF-topicban a "Romantika" topicot átkereszteltem "Az élet nagy pillanatai..."-ra szergej kérésére.
mazsola
Pixeltologató szakmunkás

» 2005.01.10. 11:31

Az OFF-topicban megnyitottam három új témát: "Zenekarok nõi énekessel", "Dream Team" és "Finnország" címekkel, Bálint kérésére.
mazsola
Pixeltologató szakmunkás

ElőzőKövetkező