Ötletek

A Nightwish.hu fórumával kapcsolatos tudnivalók

» 2004.08.31. 12:11

Reba,

én válaszoltam. Azt írtam, hogy láthattad hogy az összes dalszöveg megvan, képbõl sincs kevés, de ha küldesz azokon felül amik kint vannak a Nightwish.hu oldalon, akkor küldheted.

Üdv!
mazsola
Pixeltologató szakmunkás

» 2004.08.31. 10:14

hi mindenkinek,aki itt one!
na asszem, már kérdeztem,de kellenek szövegek meg képek? hüm?hüm?hüm? ja! és ha majd eccer válaszoltok (haha! ez gonosz volt.:))),akkor a mél címemre (berisee@migbp.sulinet.hu) tegyétek. oké? sok sok köfi!!! és gratulálok az oldalhoz!!!!! nagyon frankó! ::happy:: még kezdõ vagyok itt (de lesz ez még ígyse....:)) szóval...ne haragoodjatok,ha nem így kell. ::happy:: jó? jók a szmájlik! ::happy:: hurrá! most nagyon vidám vagyok,mer ha minden jól megy,akkor megyek koncert. imádom a Nightwisht!!!! (és már mondtam....de nagyon jó ez az oldal!!!!!)
sok sok pussz mindenkinek!!!
hallgassatok Nightwisht,mer NIGHTWISH 4EVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
üdv.:reba,aki nagyon smájlííííí!!! ::happy:: ::happy:: ::happy::
Reba
Újonc

» 2004.08.31. 09:13

drow_elf ötlete alapján új dologgal bõvült a fórum.
Ha egy topichoz szeretnél hozzászólni, akkor megjelenik az adott topic utolsó 5 hozzászólása (Már ha van ennyi). Így egy kicsit könyebb lesz válaszolni az elõzõ hozzászólásokra.
Valamint biztonsági szempontból is bõvültünk, mostmár van flood szûrés, vagyis két azonos szövegû hozzászólást nem engedélyezünk egy topicba.
Valamint ha esetleg még mindig a MySQL hiba lépne fel, akkor elvileg már máshova sem szúrja be az új adatokat. (Tehát nem jelentkezik az, hogy növeli a hozzászólások számát, és az utolsó hozzászóló is változik, de maga a szöveg mégsem jelenik meg.)

Ennyit a hibajavításokról, remélem többre nem lesz szükség (bár tudom, hogy ez nem valószínû :D), viszont ha találkoztok egy hibával, akkor kéretik úgy eljárni, ahogy azt a hibajelentés topicban írtam.
Vendég

» 2004.08.31. 08:46

Mint az látható, Astyu hozzászólását áthelyeztem ide, azthiszem itt a helye :D
Egyébként a te ötleted alapján nyitottam ezt a topicot, úgyhogy az elõbb elfelejtettem, szóval most szeretném megköszönni az ötletet
Vendég

» 2004.08.31. 08:29

Az lenne a kérésem, hogyha nem hibát találtok, hanem "csak" fejlesztéssel kapcsolatos javaslataitok lennének a fórummal kapcsoaltban, akkor azt ide írjátok, a hibajelentõ topicok ne terheljük ezzel.

Köszi
Vendég

» 2004.08.31. 04:48

Lehetne egy "fejlesztési javaslatok" topic is, ahol azokat a dolgokat lehetne megemlíteni, amik nem számítanak hibának, de a módosításuk kényelmesebbé tenné a használatot.
Ilyen pl. az, hogy ha írtál egy hozzászólást, akkor a link abba a topicba szólna, és nem a fõoldalra (vagy mindkettõhöz). :)
Egyébként az animált gif mozgása szándékosan van letiltva? A ::grrr:: smile nagyon helyes, mikor mozog... :DDD
Astyu
Újonc

Előző