Az új fórumról

2009-es designváltás, kapcsolódó témák

» 2012.10.31. 22:34

I was studying some of your content on this site and I think this internet site is rattling instructive! Continue putting up.
canada goose jacket cheap jerseys cheap nfl jerseys
I'd like to find out more? I'd love to find out some additional information.
cheap nfl jerseys china cheap nfl jerseys
hauchemeats
Újonc

» 2012.10.31. 22:29

I think it will improve the value of my web site :).
nfl jerseys cheap moncler canada goose jacket
Fortunate me I discovered your web site by accident, and I am surprised why this coincidence did not took place in advance! I bookmarked it.
cheap jerseys canada goose jacket
hauchemeats
Újonc

» 2011.11.17. 11:20

Ygral írta:A bejelentett takarítással kapcsolatban van egy kér(d)ésem (...)

hello, jogos a kerdes, tovabbitottam _Necnek, o az illetekes az ugyben, remelem hetvegen kitalal ra valami megoldast. itt tudatni fogjuk a vegeredmenyt.

update: megoldhato, elvileg jovo hetre mar igy lesz, ahogy Ygral javasolta. koszonjuk a tippet!
mazsola
Pixeltologató szakmunkás

» 2011.11.15. 23:38

gunther92 írta:A Fordításokhoz szeretnék indítani egy Imaginaerum fő topicot, mert azon belül elkészíteném, összegyűjteném az ott lévő dalok fordítását

Kész a kategória és a Storytime topic egy értelmező fordítással. Szeretettel várjuk a további alkotásokat: ) További topicokat én nem nyitnék üresen a megjelenés előtt.

Ygral kérdéséhez sajnos én nem vagyok kompetens.
moesko
Admin

» 2011.11.15. 20:53

Halihó!

A bejelentett takarítással kapcsolatban van egy kér(d)ésem: csak annyit kérdeznék, hogy lehetséges-e egy olyan megoldás, hogy a törlésre szánt topicokat egy helyre gyűjtitek és mondjuk a lista legalján egy "archívum" vagy valami hasonló gyűjtőnév alá bekerülnek (úgy, hogy már nem lehet beléjük posztolni, csak elolvasni)?

Csak azért vetem fel, mert biztos van, aki néha idenéz nosztalgiázni és visszaolvassa a "hőskorszak" posztjait stb, és 500 oldalas topicokat lementeni nem fél perc. Így megmaradnának a régi posztok, ha valaki keresné őket, viszont nem vesznének el az új jövevények sem a csillió topic között.

Persze gondolom ez attól is függ, hogy mennyi idő ezt megcsinálni, lehet csak nekem tűnik kívülről úgy, hogy nem tat sokáig...
"All statements are true in some sense, false in some sense, meaningless in some sense, true and false in some sense, true and meaningless in some sense, false and meaningless in some sense, and true and false and meaningless in some sense."
Ygral
Újonc

» 2011.11.13. 21:24

gunther92 írta:A Fordításokhoz szeretnék indítani egy Imaginaerum fő topicot, mert azon belül elkészíteném, összegyűjteném az ott lévő dalok fordítását

Folyamatban... folyamatban: )
moesko
Admin

» 2011.11.13. 00:19

A Fordításokhoz szeretnék indítani egy Imaginaerum fő topicot, mert azon belül elkészíteném, összegyűjteném az ott lévő dalok fordítását
gunther92
Újonc

» 2009.06.14. 22:58

Jajjdejo, sötéttéééma ::party::
Viszont van valami... mármint inkább eltűnt... ^^
Eddig a jobboldalon a legújabb hsz mögött a szerző neve mellett volt egy ilyen kis ikon, ami abba a topicba vezetett ahova az a bizonyos hozzászólás írva lett vagyon.
És ez nekem hiányzik :ymblushing: Nem lehetne visszahívni? ;;)
Kuoleman enkeli
Haladó

» 2009.06.14. 14:05

Van sötét téma a sötétlelkűeknek :)

Aki akarja, állítsa be magának, erre:

Felhasználói vezérlőpult > Fórum beállítások > Megjelenés

kettő közül lehet választani, értelemszerűen a _dark végű a sötétebb
_n
_Nec
Wishmaster

» 2009.06.08. 15:26

Ha a motor engedi, egy komplexebb képformázási megoldás nem jönne rosszul. Nem találtam rá módot pl, hogy képet kóddal átméretezzek, hogy ne csak eredeti méretében lehessen beilleszteni. Vagy, ha mégis lhet, akkor ki kéne egészíteni a BB leírást egy átméretezésre vonatkozó bekezdéssel.
Kép
Reosir
Gyakorlott

Tartózkodási hely: Tápiówilska :-) (Pomázváros - Kátyufalva - Győrsziti)

» 2009.06.08. 11:25

Én egy konkurens fórummotort jobban ismerek ennél, ott be lehet állítani, hogy az idézet gombra kattintva az idézetből eltávolítja a beágyazott idézeteket (tehát az idézet által idézettet már nem idézi :D ). Így nem alakulhatnak ki egymásba ágyazott idézetek, amik - szerintem - rendkívül zavaróak. Ha lehet, szerintem itt is kéne alkalmazni ezt a beállítást.
OverLord
Újonc

» 2009.06.07. 20:55

Engem egyesegyedül az zavar (és ezt tessék értékelni:D) hogy jobb oldalt a topickategóriáknál az utolsó odaíró emberke neve mellett nincs már ott, hogy melyik topicba írt konkrétan... Én nagyon örülnék, ha azt vissza tudnátok csinálni. ::kiss::
I want to find the secret path
A bird delivered into my heart...
Myrafelle
Gyakorlott

» 2009.06.07. 09:22

Reosir írta:Ja és még valami, kifejezetten előnytelen dolog, hogy hsz-szerkesztés közben kiléptet. Ha biztonsági szempontból nem muszáj így lennie, át lehetne ezt állítani, vagy meg lehetne növelni az időkorlátot?

sudo gedit - > hsz megír -> kopipészt - > Elküld :)

Faterom is sokat nyammog, hogy miért nehézkes FCKEditorban a formázás... persze hogy az, főleg ha egy szóközt 15 sorban formáz.

Amúgy azt hiszem a userbeállításoknál lehet állítani... vagy szerverszintű... fenetudja
myUserbar.hu
myUserbar.hu
kabát
Vén róka

» 2009.06.06. 21:52

Nemtudom lehet, hogy ez csak nállam van, de több helyen -pl.: a turné menünél- nem lehet görgetni semerre sem, elég zavaró.
berserker
Újonc

» 2009.06.06. 10:48

Ja és még valami, kifejezetten előnytelen dolog, hogy hsz-szerkesztés közben kiléptet. Ha biztonsági szempontból nem muszáj így lennie, át lehetne ezt állítani, vagy meg lehetne növelni az időkorlátot?
Kép
Reosir
Gyakorlott

» 2009.06.05. 06:57

trezor írta:Egy pár topicnál meg azt jelzi h nincs hsz. :-?
:)

Ahogy én néztem, egy idő után azt gondolja, hogy annyi ideje nem nézett senki arrafelé, minek jelenítse meg a legutóbbit, hát inkább nincs.
mazsola
Pixeltologató szakmunkás

» 2009.06.03. 21:33

Huhh... na, ezt is észrevettem, hogy itt változás volt. xD (hátja, inaktívság-féleség, jah ^^")

Fura, fura... van még egy-két screenshotom a legelsők közt lévő kinézettel. Összehasonlítva ezzel totál fura. ^^ *vállvon összességében*
"Egy olyan világ, ahol a szemet szemért elv érvényesül... vicces lenne, mert senkinek se lenne szeme." Todd Gandhi

witya
Haladó

» 2009.05.28. 11:33

Egy pár topicnál meg azt jelzi h nincs hsz. :-?
:)
trezor
Újonc

» 2009.05.26. 19:04

Hűűűűha! :O

Így jár az, aki nem néz fórumot évezredek óta... Én csak most láttam ezt az egész mindenséget. Hú, hát eléggé szokatlan még, majd írok építő jellegűt, ha jól megtapasztaltam. :)
[i am not sen.D.ing you sublim.I.nal m.E.ssages]
hollow_heart
Gyakorlott

» 2009.05.24. 19:13

Hűha, meglepődtem :) Igazából csak ismételni tudok másokat: mindenképpen vmi szép sötétebb háttér kéne, ha nem is olyan sötét,mint az nw.com-é, de vmi... A csíkok viszont nekem tetszenek.Mondjuk a média feliratnál lévő lilásat alapnak is el tudnám képzelni, de asszem az a legtöbb embernél kivágná a biztosítékot :D
Fereste
Haladó

» 2009.05.24. 18:34

Nem ismerem a motort, de van benne olyan opció, hogy fórumok, ill fórumcsoportok rejtése/mutatása?
Mert engem pl marhára nem érdekel a Nightwish témás csoport, mégis scrollozni kell hogy az engem érdeklő részhez érjek. Persze nem egetverő probléma, csak hátha
myUserbar.hu
myUserbar.hu
kabát
Vén róka

» 2009.05.23. 20:46

Na, szép lassan akkor igyekszem majd az igényeknek megfelelően átszabni a fórum designját. Első körben sötétebb lesz, ahogy sokan kértétek. Lehet, hogy bele fogtok ütközni pár átmeneti változásba, mert "sajnos" csak élesben tudom tesztelni a dolgokat, és még nekem is új a dolog - türelmet kérek mindenkitől.

Azoknak, akiknek a motor "tucatsága" a legnagyobb gondja: sajnos Zolcsinak nincs ideje frissíteni a G-boardot, így a legnagyobb jóindulattal is "csak" ezt tudjuk szolgáltatni, max. testreszabjuk az itt felsorolt igényeknek megfelelően.

Az Előnézet gomb nekem se tetszik és mondtam _Necnek, hogy jobban ki kéne emelni a Küldést, a Mentést meg nem is értem minek van, tehát még nekem is szokni kell a dolgot...

PM-ek nem direkt vesztek el, azok konvertálásakor hiba történt ha jól tudom.

Szóval sajnálom tényleg, ha nem sikerül teljes mértékben a fórum közösségének kedvében járni, most ez volt a legjobb amit ki tudtunk hozni belőle, és folyamatosan igyekszünk javítani rajta. Azért a közösség és a rajongás tárgya adott, azért még talán érdemes idejárni. :)
mazsola
Pixeltologató szakmunkás

» 2009.05.22. 23:52

Lasse írta:Hátizé, értem én, hogy a jó szándék, meg a munkaórák, de szerintem ez így konkrétan visszafejlődés, minden szempontból. Konkrétan napok óta mikor ide kattintottam, inkább be is zártam. Az előző egyedi volt, tetszetős (szerintem konkrétan kurva szép, főleg a dark), és ha foglalkozva volt vele, működött is. Most itt egy sztenderd motor, és a dizájn... Ezektől a csíkoktól rosszul vagyok a tetején (mint valami Avon katalógus), és a fekete alapra berakott gigantikus fórum felirattal együtt hihetetlenül disszonánsak is. Olyan semmilyen lett.

Ha szóltatok volna, a PM-jeimet én azért lementettem volna, nem volt szép dolog figyelmeztetés nélkül kidobni mind a kukába (bár simán lehet, hogy valami előre nem látható hiba miatt volt, ez esetben nem szóltam).

igen a régi tényleg egyedibb volt...
Meg a pmekkel is egyetértek... sztem nekem is volt néhán fontosabb dolog bennük, asszem. éS erre nem számítottam, de ezvan ^^ :D
Viszont végrevégre mozgós avatar :ymapplause:
Kuoleman enkeli
Haladó

» 2009.05.21. 22:23

Hátizé, értem én, hogy a jó szándék, meg a munkaórák, de szerintem ez így konkrétan visszafejlődés, minden szempontból. Konkrétan napok óta mikor ide kattintottam, inkább be is zártam. Az előző egyedi volt, tetszetős (szerintem konkrétan kurva szép, főleg a dark), és ha foglalkozva volt vele, működött is. Most itt egy sztenderd motor, és a dizájn... Ezektől a csíkoktól rosszul vagyok a tetején (mint valami Avon katalógus), és a fekete alapra berakott gigantikus fórum felirattal együtt hihetetlenül disszonánsak is. Olyan semmilyen lett.

Ha szóltatok volna, a PM-jeimet én azért lementettem volna, nem volt szép dolog figyelmeztetés nélkül kidobni mind a kukába (bár simán lehet, hogy valami előre nem látható hiba miatt volt, ez esetben nem szóltam).
I have a tree inside of me. It's roots deep in the past, and the branches fumbling towards the future.
Lasse
Gyakorlott

» 2009.05.21. 21:37

Naszóval több észrevétel. Praktikus dolgok.

-Első pont törölve. Látom, csak a régi bejegyzéseknél nem értelmezi a rendszer az idézet intézményét, az újaknál működik.
-Picit lehetnének talán a dolgok, kifejezetten a postok nagyobb betűvel írva vagy más betűtípussal. Már nem emlékszem, mi volt a régi, de ahhoz képest a Times nagyon picinek és zsúfoltnak tetszik.
-A topicok felsorolásánál talán lehetne több hely hagyva egy-egy topicnak még, ha úgy több helyet is foglal az oldalon. Mellette lehetne egy topic csíkjának az egész bal fele link a postokhoz, szvsz a szerző adatlapjára vezető link teljességgel felesleges, úgyis a naponta látogatott topicok mindegyike legalább 3 éves.
-Hsz szerkesztésénél az Elküld gomb lehetne kiemeltebb/nagyobb estébé. Sztem még az Előnézet se olyan fontos. Ha valaki olyan óvatos, hogy meg akarja nézni, mielőtt elküldi, úgyis megnézi hova kattint.
-Nem tudom mennyi pluszmunkát jelentene, megvalósítható-e egyáltalán (bár gondolom leginkább baromságnak lesz titulálva), de mi lenne, ha két rangja lenne mindenkinek? Az első a reg ideje szerint és a második a hszek számának függvényében. És így talán elkerülhetők lennének a Hód és hasonlók által keltett paradoxonok (pl. örök újonc :D ). Vagy csak szimplán lejjebb lehetne vinni a korlátokat, hogy monnyuk 400 hsz-szel már ne kezdő legyen valaki.

Vagy nem lehet, nincs idő, rossz ötlet és különben is fogjam inkább be?

Jameg szegény Zolcs jól megkapta a "kezelhetetlen motor"-t :-D. Jól emlékszem, ő írta a G-boardot ugye?
Kép
Reosir
Gyakorlott

Következő