Komédia, Vígjáték

A világot jelentõ deszkák

» 2010.12.10. 10:47

Ugyan nem színházi komédia, de komédia. Hofi Géza örökzöld lesz szerintem mindenkinek a szemében. Kevés embert ismerek, aki ne szeretné. Néha mikor nézek egy-egy videót már sírva röhögök a viccein. Tavaly vettem egy könyvet róla, mert szinte sehol sem találtam róla anyagot. Jól jártam. Azóta már többször kiolvastam. Akit esetleg érdekel: http://konyv-konyvek.hu/hofi_geza_elete ... a_19362002
boros1124
Újonc

» 2008.04.24. 22:36

Sziasztok!

Tegnap láttam a József Attilában a Kölcsönlakás főpróbáját, dőltem a kacagástól, mindenkinek nagyon ajánlom! ( szerepel benne a mesterség tanárom : P ) 

Lacus_Clyne
Újonc

» 2008.03.12. 10:53

Kedves Mindenki!

Április 5-én lesz a bemutatója Beaumarchais: Figaro házassága c. darabjának a Vígszínházban, melynek szerénységem is aktív résztvevője, mint kórustag. ::blushing::

Mindenképp érdemes eljönni, szerintem jó lesz, annyira nem drága, és lehet, hogy tudok szerezni szakmai jegyet. Egyébként már március 26-tól játszuk, egészen júniusig, ha vkit érdekel, majd megírom, mikor leszek én, mert váltott szereposztásban vagyunk a kórusban.

Itt a honlap: http://www.pestiszinhaz.hu/write/vig/index.php?ea=figa

elyssa
Újonc

» 2006.08.05. 21:33

[quote]Hrvatska
No, egy újabb "színház" élmény: elvileg szabadtéri lett volna, de az esős idő miatt egy gimnázium aulájában lett megtartva. "A lónak vélt menyasszony" alig háromnegyed órás komédia 5 szereplővel minimális díszlettel, egyszerű sztorival. De azért jó volt! ::laughing::[/quote]Jajj tényleg! Mekkora volt már! ::laughing:: "A Miska napi ötször megkefélte...." "Ha engedetlen, segít az ostor..." Képzelhetitek! :D (tipikus félreértésen alapuló story amúgy, de nagyon beteg volt)  Dzsádzs! :D
I want to find the secret path
A bird delivered into my heart...
Myrafelle
Gyakorlott

» 2006.08.05. 21:22

No, egy újabb "színház" élmény: elvileg szabadtéri lett volna, de az esős idő miatt egy gimnázium aulájában lett megtartva. "A lónak vélt menyasszony" alig háromnegyed órás komédia 5 szereplővel minimális díszlettel, egyszerű sztorival. De azért jó volt! ::laughing::
Üdv: Hrvatska, aki Rovácska!
Hrvatska
Vén róka

» 2006.01.23. 20:41

Juj lehet írtam már, de a három testõrt nézzétek meg a Vígszínházban!::love:: nagyon jóóó:)

Juj Myra! A sok hûhóról mesélj majd:)
kölyök
Újonc

» 2006.01.15. 20:48

A balett hova tartozik? Mert szerintem ezek közül leginkább sehova... Hát ide írom, mert végülis vígjáték is volt:D Kecskeméten adták, a címe meg Homodance volt, ha jól emlékszem. Az egész tök modern volt. Eleve egy utcai kosárlabda-pálya volt a színhely:D Az emberek ismerkedési módjáról-szokásiaról, "a nagy Találkozás" típusairól volt szó. Voltak benne punkok, egy munkásember (állandóan egy wc-csészét cipelt magával:D), langaléta, cicababa stb:) És a végén természetesen mindenki társra talált, valaki pont egy vele ellentétes stílusú párt talált magának:D Szal ez is heppiend :D
"De csak az jöjjön, aki könnyen szédül, aki úgy indul el, hogy a végére ér"
Lebeke
Újonc

» 2006.01.13. 18:22

Most már tényleg nyitok egy ilyen témát, mert szerintem már a Vidám kísértet is ide illet volna, meg az a darab is, amit tegnap láttam. Sok hûhó semmiért.
Mit ne mondjak... Kíváncsi vagyok, Shakespeare milyenre írta... de hogy ilyen perverz nem volt, az biztos. Egyébként volt a darabban egy-két poénos rész, de én ált. akkor nevettem, mikor a többség fel se fogta, mi van... ::worried:: :D
Egyébként erõsödik az az érzésem, hogy a tatabányai színházban még akkor sem jó egy darab, ha vendégmûvészek játsszák. ::worried:: Ha lejár a bérlet, soha többé...
I want to find the secret path
A bird delivered into my heart...
Myrafelle
Gyakorlott