Musical

A világot jelentõ deszkák

» 2011.04.05. 13:08

Mostanában azon filózom, hogy ha nem találok egy megfelelő társulatot ahova be lehet állni és komoly hozzáállással musicaleket előadni...akkor csinálok egyet. Csak mindig megakadok ott, hogy vajon próbálni hol lehet...
"Ha a Dark Passion Play egy út végét mutatta, akkor mi jóságos eget fogsz csinálni az Imaginarium után?
- Azt hiszem a szaglásra és egyéb érzékekre is hatnunk kell… (by Tuomas Holopainen - Nightwish)" LOL :D
Peredhil/Thor
Újonc

» 2010.09.14. 16:14

Mostanában egyre többet szeretnék musicaleket nézni élőben, mert rájöttem, hogy nagyon jó dolog! :)
Színházban eddig A Padlást láttam meg az Elisabethet, és mindkettő valami fergeteges volt. A Romeo és Júliát meg az István a királyt pedig rongyosra néztem DVD-n. :x
A Vámpírok báljára én is kíváncsi lennék, tudja valaki, hol játszák és mikor?
"Ne nézzél az üvegre. Az üveg festett. Próbálj meg átnézni az rajta, és akkor fogod tudni miről beszélek" - Serj Tankian
Edward Vii
Újonc

» 2009.01.18. 10:09

Nekem megvan, ha érdekel még, keress meg emailben vagy msnen.

YEAH!
Tapani
Újonc

» 2008.10.25. 13:35

Kéne a Dolhai Attila féle Rómeó és Júlia DVD-n!Akinek megvan írjono nekem pls!
Lottyka
Újonc

» 2008.08.08. 14:01

Jó hangú és/vagy táncos lábú fiúk jelentkezését várjuk musical stúdiónkba! részletek:
http://egyhuronpendulunk.fw.hu/
Lacus_Clyne
Újonc

» 2007.09.14. 03:07

[quote]_P4R!_

Mármint jelentkeznél szerepelni a darabba?:)

A Wickedet nem ismerem sajnos, de lehet, hogy ideje lenne megismerkedni vele. Egyébként csak az István a király-ra való válogatásról hallottam eddig, a Józsefről nem. [/quote]

Igen, szerepelni benne, van Kleopátra válogatás is ^^ http://www.kleopatramusical.hu/

Józsefhez nem tudok honlapot, csak régebbi fórumbejegyzéseket találtam amatőr szintről... csak tudom, hogy van, mert a suliban ki volt rakva faliújságra... ^^

Wicked: http://www.wickedthemusical.fw.hu/ ;)

---

editing by Lacus:
http://www.madachszinhaz.hu/Actual/Actual/Jozsef_meghallgatas_felhiv.php

Lacus_Clyne
Újonc

» 2007.09.13. 20:03

[quote]Lacus_Clyne
igen, erre most van a válogatás is, de a suli miatt egyellőre nem megyek el semmire (persze ha véletlen hoznák a Wickedet magyarországra, hát annyira fan vagyok, hogy elmenjek :D)
[/quote]

Mármint jelentkeznél szerepelni a darabba?:<>)

<>A Wickedet nem ismerem sajnos, de lehet, hogy ideje lenne megismerkedni vele. Egyébként csak az István a király-ra való válogatásról hallottam eddig, a Józsefről nem.
_P4R!_
Újonc

» 2007.09.13. 19:24

[quote]_P4R!_
Jövő januártól vagy februártól pedig újra lesz színházban a József és a színes szélesvásznú álomkabát ... [/quote]igen, erre most van a válogatás is, de a suli miatt egyellőre nem megyek el semmire (persze ha véletlen hoznák a Wickedet magyarországra, hát annyira fan vagyok, hogy elmenjek :D)
Lacus_Clyne
Újonc

» 2007.09.13. 17:22

Naigen, azt nem könnyű mind elénekelni...

<> Jövő januártól vagy februártól pedig újra lesz színházban a József és a színes szélesvásznú álomkabát (amit nemrég eltévesztett valaki egy másik honlapon és József és a színes szélesvásznú télikabátnak írt::happy::). Nagyon régóta várom, hogy újra előadják, kiskoromban is már csomót hallgattam ezt a musicalt....és jövő vasárnap előadja valami amatőrebb társulat is. Kíváncsi vagyok erre is::grin::
_P4R!_
Újonc

» 2007.09.13. 15:48

Én is láttam a Vámpírok bálját... nekem nagyon tetszett! tény, hogy az első felvonásban tényleg nem volt túl sok látványos díszlet, de ez nem is baj, én már csöppet unom az operett-féle látványsókat... szóval nekem kifejezetten tetszettek az egyszerű megoldások ^^

Nemtom, én NagySanyiért sosem voltam úgy oda, viszont én a Gézával láttam a darabot, és ő nagyon jó volt *-* 

Ami szereposztásban láttam, az Alfréd és Abronsius prof is nagyon jó volt, viszont Sarah annyira semmilyen volt, és kiabálva énekelt, hogy júj ^^"""

És igen, Abronsius foreva :D azt a sok szöveget így eldarálni és áriázni :D és amúgyis ő volt a legjobb figura :D

Lacus_Clyne
Újonc

» 2007.08.12. 11:33

[quote]Hrvatska

Látta már valaki a Vámpírok bálját? Milyen?

Én most egyelőre a német musicalt hallgatom... futkos a hátamon a hideg a zenéjétől, jó értelemben véve. Azt hiszem megtaláltam a következő musical-szerelmemet! ::love::

[/quote]<>Igen, én láttam. Nővéremmel elég nagy musical fanok vagyunk és az előzetes hírek alapján elég magasra tettük a mércét. Az előadást tekintve, nem érte el a mércét, meg el is érte. Az első felvonásban gyakorlatilag semmi érdekes nem volt, az ismerős dallamok (hivatalos honlapon levők) sem csendültek még fel. A második felvonás viszont annál érdekesebb és meggyőzőbb volt, vámpírok, nagyon szép dalok, ruhák (egész költemények) és táncok. Lehet, hogy én vagyok a béna, de nem volt egészen egyértelmű, hogy most akkor megharapták e a lányt avagy se...talán érdemes elolvasni a történetét mielőtt megnézitek. Kb 2 hete láttam, de azóta is vissza akarok menni, kár, hogy kicsit drágák a jegyek...A színészek közül Nagy Sanyit ismertem és bár sok lányrajongója van, most szerintem nem volt egyáltalán annyira jó, mint más szerepekben, de az előadás végén így is állótaps volt, meg nagy sikongatások.Ettől függetlenül jó azért, de talán a nagy fogak zavarták a tiszta éneklésben::happy:: 
_P4R!_
Újonc

» 2007.08.09. 16:28

Látta már valaki a Vámpírok bálját? Milyen?

Én most egyelőre a német musicalt hallgatom... futkos a hátamon a hideg a zenéjétől, jó értelemben véve. Azt hiszem megtaláltam a következő musical-szerelmemet! ::love::

Üdv: Hrvatska, aki Rovácska!
Hrvatska
Vén róka

» 2007.07.14. 01:57

[quote]Skellig

megyek július 12-én Margitszigetre a Jekyll & Hyde-ra::hug:: már megvannak a jegyek::rule::

[/quote]És milyen nagyszerű volt! Igazán-igazán. :D
"All statements are true in some sense, false in some sense, meaningless in some sense, true and false in some sense, true and meaningless in some sense, false and meaningless in some sense, and true and false and meaningless in some sense."
Ygral
Újonc

» 2007.05.10. 19:04

Én már ládtam a Macskafogó musicelt. Iszonyat jó én nagyon élvesztem. A családom kevésbé. Nekik is ugyan úgy mint nekem a rajzfilm az etalon.De amúgy iszonyat jó. Keresem is a zenéjét.  Jekil és Hyde. Hm.. láttam. Az zenéje nagyon jó a dalok szövegét meg anyira még nem kedveltem meg. De nagyon jó a darab adtól fuggetlenül.
Őőő... A Mirigy legyen veletek. :)
Derb
Újonc

» 2007.03.26. 01:00

megyek július 12-én Margitszigetre a Jekyll & Hyde-ra::hug:: már megvannak a jegyek::rule::

Skellig
Újonc

» 2007.03.21. 17:05

Tegnap végre megnéztem a Hairt, Zalaegerszegen.
Igen jól megcsinálták, ötletes volt, és nagyon színvonalas. :)
Persze a film hatásosabb volt, de ezt is tökéletesen át lehetett élni...
Lesz mostanában még néhány előadás, érdemes megnézni! :)
"mert kint nem tetszik semmi sem, s mert győzni nem lehet a tömegen..."
Shamandalie
Újonc

» 2007.01.13. 13:19

Nincs meg valakinek az ELISABETH vagy a DORIAN GRAY musical, ill. érdekelne a JEKYLL&HYDE angol változata CD-n, vagy DVD-n.

részleteket pm-ben, vagy msn-ben...:)

Skellig
Újonc

» 2006.12.27. 16:49

Sziasztok! Engem most a Rómeó és Júlia, és az Operaház fantomja érdekel nagyon. Nem tudjátok, hogy tk-n kívül hol tudom valahogy megszerezni??
Betti
betti
Újonc

» 2006.12.25. 00:12

Na, meg volt a színházlázogatás. Hát nekünk nem volt pezsgőosztás, meg extra tánc. :) De mondjuk nekem nem is tetszett annyira. Egy külön mesének jó, de kicsit átírták a történetet. És én nem szeretem az ilyet. Viszont az előadők jók voltak. :)
"De csak az jöjjön, aki könnyen szédül, aki úgy indul el, hogy a végére ér"
Lebeke
Újonc

» 2006.11.30. 18:00

[quote]Lebeke
Láttátok már a Macskafogót musicalként? Én december 10-én fogom megnézni, és nagyon kíváncsi vagyok rá. Ha valaki hallott már róla, megoszthatná velem a véleményét, hogy tudjam, körülbelül mire számítsak. :D[/quote]

Szia!

Mi tavaly dec. 31-én láttuk Hrvatska-val Pécsett. :) Nagyon jó! ;) Igaz, nekünk szilveszteri különkiadás volt egy plusz tánccal, meg egy rohadt nagy szilveszteri poénnal... :D De biztosan ezek nélkül is tetszeni fog! ;) Ja, pezsgőosztás is volt. :P :D

I want to find the secret path
A bird delivered into my heart...
Myrafelle
Gyakorlott

» 2006.11.28. 13:32

[quote]Lebeke
... Macskafogó ... Ha valaki hallott már róla ...[/quote]

hallottam róla, de még nem láttam, majd mesélj *.* ::grin::

---

Madáchtól:

November 17-én a Magyar Televízió rögzítette
Müller Péter - Tolcsvay László - Müller Péter Sziámi: Isten pénze című előadásunkat.
A felvételt 2006. december 24-én este tűzi műsorára az MTV 1.

Lacus_Clyne
Újonc

» 2006.11.28. 12:10

Láttátok már a Macskafogót musicalként? Én december 10-én fogom megnézni, és nagyon kíváncsi vagyok rá. Ha valaki hallott már róla, megoszthatná velem a véleményét, hogy tudjam, körülbelül mire számítsak. :D
"De csak az jöjjön, aki könnyen szédül, aki úgy indul el, hogy a végére ér"
Lebeke
Újonc

» 2006.10.23. 09:15

Nekem a Jekyll & Hyde angolul kellene David Hasselhoffal...::sad::?? (sajnos nem tudom) ami már már új hangszerelésű...Vagy az is jó, ha simán az eredeti van meg valakinek angolul. Ha megírná nekem valaki...nagyon örülnék; ::smile:: 

és ha valakinek megvan DVD-n (mindegy, hogy milyen nyelven) ::happy::az is nagyon érdekelne.

(részleteket inkább pm-ben) ::happy::

Skellig
Újonc

» 2006.07.25. 11:01

Honnan tudnám megrendelni a Jekyll & Hyde-ot? Látom már sokan írtak róla és már mindenféle musical-oldalon néztem, de csak ilyen angol honlapokat ad ki ::sad:: tudna valaki segíteni? ::happy:: 
Carnival
Újonc

» 2006.07.12. 16:20

S.Erik
Újonc

Következő