Rettegjünk!

Mozgókép-(topic)-alapítvány

» 2006.04.01. 10:16

[quote]Hippolyta írta:
The Ring? Mármint ez az amerikai változat, arra kell gondolni? Jaápnt sajnos még nem láttam [/quote]
Nem hagytál ki semmit, hidd el.
IN MEMORY OF NIGHTWISH (1996-2005)
mary_reilly
Újonc

» 2006.03.31. 18:44

[quote]Joseph írta:

Na a motel az tényleg jó lehet. Tarantino jó filmeket készit. Én is nyomulnék moziba,de nincs idõm rá sajna... ::crying:: Úgyhogy megint csak az lesz, hogy a haveroktól elkérem dvd-n. Mmint majd nagy sokára, mire mindenki el is felejti...
Többnyire ezért vagyok lemaradva, nem tartom a lépést a korral. Mellesleg nekem a The Ring volt az igazi, azt még horror filmként fogtam föl, de az ilyenek mint a The grudge kikészitenek a bevillanós - epilepsziát okozós jelenetekkel, meg a 'Na menjünk be a házikóba egyedül és mi úgy is csak mellékszereplõk vagyunk, ezért véres halálra vagyunk kárhoztatva!' felfogástól. [/quote]

The Ring? Mármint ez az amerikai változat, arra kell gondolni? Jaápnt sajnos még nem láttam, arra lennék nagyon kíváncsi, ez az amerikai változat annyira nem gyõzött meg rettegõsségétõl engem. Jó, csak nem tudtam rettegni.: )) Egyébként még így eszembe jutott, amit tavaly láttam és tetszett, Kaptár (tavaly volt a 2. része, ha jól emlékszem, de ha nem akkor is tetszett.. ))

Jah, és igen, meg tudom nézni a Motelt!: )) Igaz csak jövõ hétvégén, de akkor is, látni fogom.: ))
„Gyűlölök félni! Talán csak őrület. Talán ilyen a pokol. Megőrülsz, és olyan sebesen jönnek érted a démonaid, amilyen sebesen csak ki tudod gondolni őket.”
Hippolyta
Újonc

» 2006.03.31. 16:17

[quote]Dani írta:

Én szeretem a Teletubbiest. Csak nem nézem. [/quote]

Éninsénisénisénisszeretem ::rule::

[i]fõleg mikor nem látom[/i] ::horns::
„Ha leszól egy csillag,
ha elhív; – én elmegyek.”
Valkea_Purje
Újonc

» 2006.03.31. 15:35

Én szeretem a Teletubbiest. Csak nem nézem.
"Step after step, we try controlling our fate, when we finally start living, it's become too late..."
Dani
Vén róka

» 2006.03.31. 09:52

Na a motel az tényleg jó lehet. Tarantino jó filmeket készit. Én is nyomulnék moziba,de nincs idõm rá sajna... ::crying:: Úgyhogy megint csak az lesz, hogy a haveroktól elkérem dvd-n. Mmint majd nagy sokára, mire mindenki el is felejti...
Többnyire ezért vagyok lemaradva, nem tartom a lépést a korral. Mellesleg nekem a The Ring volt az igazi, azt még horror filmként fogtam föl, de az ilyenek mint a The grudge kikészitenek a bevillanós - epilepsziát okozós jelenetekkel, meg a 'Na menjünk be a házikóba egyedül és mi úgy is csak mellékszereplõk vagyunk, ezért véres halálra vagyunk kárhoztatva!' felfogástól.
Joseph
Újonc

» 2006.03.30. 22:55

[quote]Joseph írta:

Ez nem perverzió! Ha valaki a Teletubbiest (remélem jól írtam) élvezi, na az a perverzió! ::eyebrow:: [/quote]

Engem nem kell meggyõznöd.: )) Utoljára moziban Rettegés házát láttam, amin fergetesen jól szórakoztam, sajnos a többiek kevésbé, úgyhogy azóta nem nézünk ilyen filmeket moziban. Bár, még van némi esély, hogy esetleg menézzem a Motelt, aminek Tarantino a producere, eddig csak a plakátot láttam, érdekel.: ))
„Gyűlölök félni! Talán csak őrület. Talán ilyen a pokol. Megőrülsz, és olyan sebesen jönnek érted a démonaid, amilyen sebesen csak ki tudod gondolni őket.”
Hippolyta
Újonc

» 2006.03.29. 12:18

[quote]Hippolyta írta:

Persze, hogy igen.: )) Baj csak az, hogy már a moziba is nehéz elimádkozni a barátnõim legtöbbségét, mert szerintük az én egyéni perverzióm, hogy az ilyen filmeket élvezem.: )) [/quote]

Ez nem perverzió! Ha valaki a Teletubbiest (remélem jól írtam) élvezi, na az a perverzió! ::eyebrow::
Joseph
Újonc

» 2006.03.28. 19:56

[quote]Joseph írta:

Horrorfilmet úgy kell nézni, hogy kimész vidékre, egy elhagyatott tanyára, ahol még van áram. Viszel tv-t video-t összerakod. Eddig oké, de itt jön a csel: este sötétben hozol egy lavort hidegvízzel, abba beleteszed a lábad - jól átfagysz - elkezdesz reszketni (megvan a feeling), elindítod a filmet és hidd el tecceni fog.
Az egyedüllét, a hideg és a sötétség betesz. Ezen alapulnak a filmek is.
Azt, hogy hogyan dobjam föl a hirtelen bevillanós epilepsziát okozó részeket, még nem találtam ki. Esetleg ötlet?
Jah! És ha tudtok valami jó 'horrorfilmet' akkor dobjatok meg a címével, mert szeretek nevetni. ::nailbiting:: ::rotfl:: ::nailbiting:: [/quote]

Persze, hogy igen.: )) Baj csak az, hogy már a moziba is nehéz elimádkozni a barátnõim legtöbbségét, mert szerintük az én egyéni perverzióm, hogy az ilyen filmeket élvezem.: ))
Hippolyta
Újonc

» 2006.03.28. 15:19

Horrorfilmet úgy kell nézni, hogy kimész vidékre, egy elhagyatott tanyára, ahol még van áram. Viszel tv-t video-t összerakod. Eddig oké, de itt jön a csel: este sötétben hozol egy lavort hidegvízzel, abba beleteszed a lábad - jól átfagysz - elkezdesz reszketni (megvan a feeling), elindítod a filmet és hidd el tecceni fog.
Az egyedüllét, a hideg és a sötétség betesz. Ezen alapulnak a filmek is.
Azt, hogy hogyan dobjam föl a hirtelen bevillanós epilepsziát okozó részeket, még nem találtam ki. Esetleg ötlet?
Jah! És ha tudtok valami jó 'horrorfilmet' akkor dobjatok meg a címével, mert szeretek nevetni. ::nailbiting:: ::rotfl:: ::nailbiting::
Joseph
Újonc

» 2006.03.26. 21:51

Viasztestek. Tegnap kaptam egy barátnõmtõl, mondván ezt nekem is látnom kell, ettõl még én is berezelek majd, azt mondta. Hm, megnéztem a filmet, vége lett és én egyre csak vártam, mikor lehet félni végre.: ))
Hippolyta
Újonc

» 2006.03.06. 13:31

[b]Kéz õrület[/b] ::rotfl::
pumpkinsoul
Újonc

» 2006.02.14. 16:32

[quote]papirzsepi írta
Pedig jön, és bemászik az ágyadba és akkor gáz van ::worried:: [/quote]
Nem is, az ágy alá mászik a mumus! Leglább is nekem ott lakott. Egyszer láttam is! De tényleg!
Otthon látam egy filmet, a címe Talking to Heaven. Sajna németül láttam, de úgy is jó volt. Nem tojja össze magát az ember, de félelmetes, mert enm szellemekrõl van szó, vagy vámpírokról, hanem egy õrültrõl. Nagyon jó film.
"I excuse Mr. Johnson, his a little bit on edge, he hasn't slept since 1945..."
Lais
Haladó

» 2006.02.14. 00:24

A holtak földje, itt megtalálod a választ. Ami egyébként igen, az is az elõzménye.
Derrewyn
Haladó

» 2006.02.13. 22:26

Csak egy kérdés: a Holtak hajnala elõzménye a Holtak földjének?
Csak mert az utóbbi úgy kezdõdik, hogy "...húsz éve már annak, hogy ilyen állapotok vannak...."
Toivo on vain ensimmäinen askel tiellä pettymysten.
Sanna
Gyakorlott

» 2006.02.13. 22:06

Pedig jön, és bemászik az ágyadba és akkor gáz van ::worried::
papirzsepi
Gyakorlott

» 2006.02.13. 18:00

[quote]papirzsepi írta:... The Grudge...
[/quote]
Júj, a mumust nee... ::worried::
A filmet különben én is meg akarom nézni, csak eddig még nem volt rá lehetõség. ::grin:: Csak nehogy jöjjön a mumus! Jujj... ::nailbiting:: ( ::grin:: )
Lais
Haladó

» 2006.01.27. 01:13

Sziasztok!

Talán ide lehetne sorolni a Rémálom az Elm utcában-t. :D Freddy. A jó öreg klasszikus :D
On Halloween, the parents sent their kids out looking like me.
Arra_Sails
Haladó

» 2006.01.26. 23:05

::grin:: Majd helyette átmenekülök a szomszédba:D
papirzsepi
Gyakorlott

» 2006.01.26. 22:23

[quote]papirzsepi írta:

Hú, ha valami súlyos lelki törést okozot, akkor az a The Grudge. Azért vannak alapvetõ szabályok: az ember munkahelye, lakása és ágya SZENT. Oda nem mennek a mumusok! Ez az átkozott kiccsaj meg a családja viszont mindenhova bekúszott...Nagyon rosszul aludtam tõle ::nailbiting:: [/quote]
Akkor készülj fel lelkileg, ha nem látsz senkit az ajtó elõtt amikor csöngetnek, akkor is tökmindegy, hogy kinyitod-e az ajtót, úgyis a takaród alatt lesz a szörny, mikor visszabújsz az ágyba. :D
Nyikk.
Kingfisher
Vén róka

» 2006.01.26. 21:44

Hú, ha valami súlyos lelki törést okozot, akkor az a The Grudge. Azért vannak alapvetõ szabályok: az ember munkahelye, lakása és ágya SZENT. Oda nem mennek a mumusok! Ez az átkozott kiccsaj meg a családja viszont mindenhova bekúszott...Nagyon rosszul aludtam tõle ::nailbiting::
papirzsepi
Gyakorlott

» 2006.01.24. 22:12

Öcsém szergej, ez a komment lehúzza még anno valakitõl hallott Undead kommntet is, pedig az is elég ütõs volt:D Szal, ha már horror akkor ilyesminek be lehet állítani az elõbb említett Undead nevû filmet is. (Sajnálom, de csak az angol címét tudom)
Carpenter
Gyakorlott

» 2006.01.24. 21:58

Valemelyik nap megnéztem a Boogeyman-t. Egészen jó kis gyerekrémisztgetõs mumusos film. Kétszer is megijedtem tõle. Ez ritka. :)
szergej
Gyakorlott

» 2006.01.24. 20:19

A Rettegés háza! Az mekkora egy nagyon jó film.: ))
Hippolyta
Újonc

» 2006.01.23. 19:00

Nagyon remélem, hogy minden horrorrajongó már látta Peter Jackson elsõ filmjét, a Hullajó-t (angolhonban Braindead néven fut. Sokatmondó cím... :D )...
"Step after step, we try controlling our fate, when we finally start living, it's become too late..."
Dani
Vén róka

» 2006.01.21. 17:10

Én angolul láttam. Egész jó kis filmecske. Amikor az elején a lift levágta a nõ karját az vicces volt, hogy utána még mozgott. De amúgy egész jó... ::grin::
Lais
Haladó

ElőzőKövetkező