Rettegjünk!

Mozgókép-(topic)-alapítvány

» 2009.04.12. 12:58

Nyányányáá tegnap éjjel olyan jó filmet láttam! :D The Shutter, az eredeti thai verzió nem a gagyi amcsi remake. Huuuh. És még csak le se kellett tölteni, fent van youtubeon az egész. :D

Jók ezek a keleti filmek. ^^

"I excuse Mr. Johnson, his a little bit on edge, he hasn't slept since 1945..."
Lais
Haladó

» 2006.12.18. 18:29

[quote]Hippolyta

...

Cukorfalat egyébként exit szerint pedofil témát feldolgozó film.

[/quote]Barátnőm látta, szerintem naggyon nagy hülyeség. Végigröhögte. ::yawn::
Kuoleman enkeli
Haladó

» 2006.12.18. 13:39

Na, megnéztem egypár filmet.
Átok: Hát... nemtom... szerintem semmi félelmetes nem volt benne. Én inkább csak röhögtem. Az eredeti japán verzió, a Harag sokkal jobb.
Bújócska: Hát volt egypár rész, amikor én is sikítottam. Nagyon félelmetes. Pedig semmi természetfeletti nincs benne, csak azt hiszed.
Hideg csontok: Na az volt a legparásabb. Este nem tudtam aludni. Kórházas film. Jeee... ::grin::
"I excuse Mr. Johnson, his a little bit on edge, he hasn't slept since 1945..."
Lais
Haladó

» 2006.09.22. 21:54

[quote]Joseph

Cukorfalat???

Ez azért furán hangzik... én jobban bízom az olyan címekben, mint "A texas-i láncfűrészes gyilkos újból visszatér 13." ::grin:: 

[/quote]

Jajj, az engem is érdekel!: )) Csak az a baj, hogy nem láttam az előzményeket.: (( (arról már nem is beszélve, ha megint megpedítem, hogy milyen filmet akarok én nézni..., hát nem fognak túlzottan örülni nekem.: ))

Cukorfalat egyébként exit szerint pedofil témát feldolgozó film.

„Gyűlölök félni! Talán csak őrület. Talán ilyen a pokol. Megőrülsz, és olyan sebesen jönnek érted a démonaid, amilyen sebesen csak ki tudod gondolni őket.”
Hippolyta
Újonc

» 2006.09.20. 09:17

Cukorfalat???

Ez azért furán hangzik... én jobban bízom az olyan címekben, mint "A texas-i láncfűrészes gyilkos újból visszatér 13." ::grin:: 

Joseph
Újonc

» 2006.09.19. 19:04

[quote]Joseph

Valami jó(!) horror mostanság? Valaki tud ilyet? 

[/quote]

Mármint újat (moziban)? Tudok egy címet, de csak címet, ami állítólag thriller, nem tudok róla semmi mást. Cukorfalat. Gyanítom kimaradok belőle, valami igazi rettegős, jó kis horror..., na az tényleg kéne már..., de újról sajna nem tudok. Hacsak nem, amit még nem láttam és meg szeretném nézni.: ))

„Gyűlölök félni! Talán csak őrület. Talán ilyen a pokol. Megőrülsz, és olyan sebesen jönnek érted a démonaid, amilyen sebesen csak ki tudod gondolni őket.”
Hippolyta
Újonc

» 2006.09.19. 14:18

Valami jó(!) horror mostanság? Valaki tud ilyet? 

Joseph
Újonc

» 2006.08.26. 14:08

[quote]Pendolino
Ne is mondd, az a film olyan nevetséges volt.:D Az eleje még elment, az a lefolyócső tetszett, a közepe  egyre laposabb lett, de a vége, mikor megjelenik az a szörny, az nagyon elb*szott lett, már elnézést a kifejezésért.:D Amolyan Fogtündér szintű film.
[/quote]

Hát, én csak néztem, és néztem, és nem értettem ki győzte meg Coppola-t arról, hogy pénzt adjon erre. Valami katasztrófa lett, szó szerint.

Másik amit mostanában néztem Holtak hajnala, eredeti nem a remake, annak is a rendezői változata. Hm, érdekes volt, nem rossz, de elég látványosan művértől csöpögős.

Hippolyta
Újonc

» 2006.08.26. 00:26

Ne is mondd, az a film olyan nevetséges volt.:D Az eleje még elment, az a lefolyócső tetszett, a közepe  egyre laposabb lett, de a vége, mikor megjelenik az a szörny, az nagyon elb*szott lett, már elnézést a kifejezésért.:D Amolyan Fogtündér szintű film.
Tú förti ól dö tájm!
Pendolino
Gyakorlott

» 2006.08.25. 19:24

Jeepers Creepers. Hm, ez tinihorror lenne? Hm, Blair Witch óta nem unatkoztam így filmen. Erre Coppola még pénzt adott, borzasztó.
Hippolyta
Újonc

» 2006.05.21. 19:39

Jah, azóta már sikerült látnom a Silent Hill-t.: )) Egészen oké volt, nekem tetszett.: ))
Bemutatót is láttam elõtte, Sziklák szemébõl. Az milyen, érdemes megnézni, vagy ne aggódjak nagyon, ha sok tanulás miatt kihagyom?: ))
Hippolyta
Újonc

» 2006.05.04. 15:27

Az a baj, hogy túl sok az ilyesztgetés. Mmint az olyan bevillanós-epilepsziát-okozós rész. És ez az igazán félelmet keltõ, vagy inkább értelmesen idegborzoló részek rovására megy. Különben meg az egyetlen jó csaj meghal az elején...ezt gyûlölöm az ilyen filmekben...
Joseph
Újonc

» 2006.05.03. 22:19

A Grudge-val mi baj van? Szerintem nagyon tuti kis horrorfilm.
papirzsepi
Gyakorlott

» 2006.05.03. 18:59

Jaaaaaaaaa, Az Átok.: ))))))) Az más.: ))))))))))))))
Hippolyta
Újonc

» 2006.05.02. 23:18

Az átok. :) (A harag)
Nyikk.
Kingfisher
Vén róka

» 2006.05.02. 23:09

Grudge? Ezt most így nem tudom hova tenni.
Hippolyta
Újonc

» 2006.05.02. 10:40

::offtopic::
Elméletileg a film a Resident Evil 2 és 3 játék közötti átvezetõ részt hivatott kitölteni, de nem tudom hogyan. (Ezt rátok bízom.) A Silent Hill meg szerintem a több részes játék kavarása... De sztem / én a japán readandchoose-os SH-t nyomtam és az kb. imígyen történet szerint volt, de persze nam lehet mindent filmre vinni... /, tehát az ultrakirály és az RE is tetszett.
::ontopic::
Legalább ezek nem olyanok, mint a Grudge...
Joseph
Újonc

» 2006.05.01. 18:53

Igazán nem volt szándékomban ilyen indulatokat gerjeszteni. Nekem a Resident evil elsõ és második része is tetszett, bár a játékot én sem ismerem, és valószínûleg én sem fogom, ahogy a Silent Hill-t sem, de attól a film maga még nagyon érdekel. (Doom-ot ellenben ismerem, a filmet viszont nem láttam.)
Hippolyta
Újonc

» 2006.05.01. 12:40

Lehet, hogy szerinted nem, de ez szubjektív, szerintem érdemes lett volna odaírni, hogy szvsz. :) Az elsõ film címét szerintem igenis korrektül lefordították Resident Evil-A kaptár címmel, nem? Végülis errõl volt benne szó... Hogyan kellett volna? ... De mindegy. :)
Én pl. nem ismerem a játékot, valszeg soha nem is fogom, de a film tetszett. Az miért is baj, ha nem követi pontosan az eredeti koncepciót? Nagyon kevés olyan film van, ahol ez sikerül.
Nyikk.
Kingfisher
Vén róka

» 2006.05.01. 11:31

A Resident Evil (Kaptár... érted, magyar fordítók) jóindulattal sem nevezhetõ jó filmnek. Talán ha nem RE néven adják el, ér valamit, de így, pláne hogy semmi köze a játékhoz, eléggé felejtõs dolog...
A Silent Hill annyiban jobb, hogy van köze a játékhoz. Csak egyet nem értek. Miért nem lehet megmaradni az alapoknál? Miért kell a rendezõknek folyton beleturkálniuk? Erre legjobb példa a Doom. A játékhoz max. a végén lévõ FPS jelenet kapcsolta. De az nagyon ottvan... :D Vagy elég megemlítenem Uwe Boll nevét, és a játékostársadalmon máris lincshangulat lesz úrrá... ::vamp::
"Step after step, we try controlling our fate, when we finally start living, it's become too late..."
Dani
Vén róka

» 2006.04.30. 22:43

[quote]Joseph írta:

Silent Hill. Csodálatos alkotás, a játék után. Nekem azért tetszett, mert van benne fantázia és nem csak egy olyan történet nélküli kavarodás az egész. Amúgy a démon fogalmát is átkereszteli egy picit. Lehet, nem olyan rettegõs, de vannak benne nagyon jó jelenetek. Sztem megéri megnézni. [/quote]

Jaj, de jó.: )) Már nagyon kíváncsi vagyok rá, már mondta egy ismõsöm is, hogy ha a Kaptár tetszett, akkor erre feltétlenül menjek el, mert ez is fog. Remélem még elérem vizsgaidõszak elõtt megnézhetem.
Hippolyta
Újonc

» 2006.04.30. 03:33

Silent Hill. Csodálatos alkotás, a játék után. Nekem azért tetszett, mert van benne fantázia és nem csak egy olyan történet nélküli kavarodás az egész. Amúgy a démon fogalmát is átkereszteli egy picit. Lehet, nem olyan rettegõs, de vannak benne nagyon jó jelenetek. Sztem megéri megnézni.
Joseph
Újonc

» 2006.04.09. 19:54

Nah, megnéztem a Motelt.: )) Hát, Tarantino mindig tudja mibe kell belemászni.: )) (noha tudom, ennek nem õ a rendezõje, de akkor is.: )) Igazi vértõl csöpögõs film. Nekem tetszett.: ))
Hippolyta
Újonc

» 2006.04.03. 12:35

A japán ringu az nem rettegõs hanem inkább magára a történetre helyezi a hangsúlyt. Az amerikai változat meg azért ilyen, mert volt rá pénzük. Ennek ellenére sztem az am.-nak tök jó hangulata lett. A kertünkben meg van egy kút, kb úgy néz ki mint a filmben csak fa teteje van, a szobámban meg volt (!!!) egy rossz tv aminek zárlatos volt a kábelje és éjjel, ha jött egy impulzus a fogyasztói csökkenés miatt akkor bekapcsolt csak úgy magától. Persze éjjel adás nem mindig van van, ezért olyan hangyacsata szerûség jelent meg a képernyõn.
Ezt feldobandó, az elõszobában van egy régimódú telefon ami mindig a legváratlanabb idõpontokban csörren meg.
Tehát nekem ezért a szívem csücske ez a film.
Amúgy a japánt végigröhögtem.
Joseph
Újonc

» 2006.04.02. 21:28

A kör az jó volt. Nem rettegõs, én legjobban akkor ijedtem meg amikor Noah becsapta az irattartó fiókot, de a storyja jó. Fúú, a japán meg elvileg 3 részes és durvább mint az amcsi...Csak jó lehet, elvégre japán:D
papirzsepi
Gyakorlott

Következő