Gyatra filmek

Mozgókép-(topic)-alapítvány

» 2005.09.17. 10:27

Én mint egykori Spice Girls fan, természetesen láttam a filmet párszor. :D Tény, hogy iszonyat bugyuta, de elvileg ez egy paródia, nem kell túl komolyan venni (nem mintha amúgy lehetne... :)).
We're a second in time
We're the last in the line
Of the prey that walks the earth
Good and evil combined
Betuka
Vén róka

» 2005.09.16. 19:21

Én aztat nem láttam... meg kell néznem. Én minden sz@r filmet megnézek... :D
"Step after step, we try controlling our fate, when we finally start living, it's become too late..."
Dani
Vén róka

» 2005.09.16. 17:47

Nos amelyik filmmel engem ki lehet kergetni Európából (gyooh, de hülye vagyok, hogy elárulom..:D) az a Spice Girls film..
Aztán még az összes ultra csöpögõs, értelmetlen, egy szálon futó, ocsmány, romantikus filmek. ::ugly::
vadalma
Gyakorlott

» 2005.09.16. 17:23

Nos. A borzalmat számomra úgy nevezik: 2001 Ûrodüsszeia. Tudom, tudom, szeretnem kéne mert klasszikus sci-fi meg minden, de nem megy. Egyszerûen... nemtom...

Meg gyakorlatilag minden mostanában készülõ Hollywoodi akciófilm. Tisztelet a kivételnek.

Vagy. Arthur király legendája. A Keira Knightley -s verzió. No, az egy érdekes film. A vikingek betámadják Angliát, amit a rómaiak éppen elhagyni készülnek, de még felbérlik a messzi orosz sztyeppékrõl származó Arthur királyt, hogy állítsa már meg a gaz hordákat. Õ elkéri Tom Cruisetól a szamurájjelmezeit, majd összefog Árpáddal, Elõddel, Onddal, Konddal, Tassal, Hubával és Töhötömmel oszt nekimennek a gaz szászoknak (akik úgy néznek ki mint a vikingek...). Szerencsére még segítségükre siet Guinevre, Robin Hood ükanyja is, aki az elfekkel szétíjazza a gonoszokat. A végén mindenki örül.
Az, hogy Arthur a setét középkorból hogy kerül a Római Birodalom bukásának idejébe, azt nem sikerült kiderítenem... ha jót akartok röhögni, egyszer mindenképp nézzétek meg!
"Step after step, we try controlling our fate, when we finally start living, it's become too late..."
Dani
Vén róka

» 2005.09.16. 16:14

Soha ne nézzétek meg a Switch Killer-t, ritka gyatra film! Elméletileg azt mondták rá, hogy horror. Inkább hasonlított egy félelmetesre szánt szexfilmre. Nagyon béna volt a vágás, a sztori és ráadásul az összes nõ olyan ronda volt benne, hogy amiatt érdemelhette ki a horror kategóriát ::grin:: Nem is beszélve arról, hogy milyen hatást keltett, amikor a fõszereplõ pasi megmutatta exének, hogy a kedvéért nõvé operráltatta magát, és mutatták a melleit ::sick:: ::faint::
A filmben többször is mutatták uazt a részletet a Casablankából meg egy részletet egy láncfûrész reklámból, amit egyébként a film végén végig leadtak. Ezután egy vizespóló versenyt láthattunk meglehetõsen férfias fejû hölygyekkel, akik a végén összeverekedtek és leszedték egymás pólóját. Rettegtünk, hogy a Casablankát is leadják a végén, de az elmaradt ::happy::
Ja és ami rettentõen szánalmas volt benne, hogy miután a csaj széttrancsírozta a volt pasiját egy láncfûrésszel, aztán összekanalazták a pasit és elvitték egy mentõvel, feltámadt a mentõkocsiban. Teljesen tipikus és ráadásul rettentõ bénán csinálták meg.
Egyetlen egy esetben ajánlom megtekintésre, ha ronda, férfias, egymást fogdosó nõkkel benépesített rémálomra vágysz. Ezesetben egészségedre! ::grin::

DreadAngel
Haladó

» 2005.09.16. 14:05

Számomra az egyik ilyen borzalom A Zu legendája címû film volt... No comment... Iszonyat. Szerintem. Rémes történet, rémes trükkök, rémes alakítás. Bár ebben szerintem nem a színészek a hibásak.
Nyikk.
Kingfisher
Vén róka

» 2005.09.16. 13:58

Vettem a bátorságot és nyitottam egy ilyen topicot, a filmajánlóba páran OFF-oltak az ilyen filmek miatt. Ha nem jó ötlet volt, majd törlitek..
[color=red]____________________________________________________________________________________[/color]

Nekem volt szerencsém a Johnny Mnemonic-ot látni.. (Meg is van DVD-n, dee! csak azért mert DVD melléklet volt. ::happy:: ) Szörnyû film. Semmi történat, amirõl szól az is elég tré.
"Our honor is the loyalty."
HateCrew
Haladó

Előző