Gyatra filmek

Mozgókép-(topic)-alapítvány

» 2008.01.23. 18:28

Én már az előzetest is láttam. Ekkora debilséget kitalálni...

Azért tetszik, hogy megkapta az esélyt és egyből a gyatra filmek között emlegetjük. XD

reddevil
Újonc

» 2008.01.21. 22:59

Juj, hallott valaki a Black Sheep-ről? Ami vérengző vérbirkákról szól?:D
papirzsepi
Gyakorlott

» 2007.01.29. 22:43

[quote]szergej
A Holtak háza 2 az úgy micsoda? Én az elején még azt hittem, hogy vígjáték, de miután később nem röhögtem rajta, így gondolom nem az. Ez igazi zombishorror akar lenni? Vagy valami új műfaj, amelynek a mély, lélektani mondanivalói még nem jutottak el hozzám? Rettenetes film. Deeee olyan szinten, hogy... olyan falat kaparós szinten. Szörnyű. [/quote]

Na hát ezt sem most fogom megnézni az biztos, pedig terveztük b.nőmmel! Kössz a felvilágosítást! :D Mondjuk már a címéből ítélve sem vígjáték..elég komolynak hangzik, bár egy cím ilyen szempontból nem sokat jelent!

Fehér zaj. Szörnyü film. Olyan szinten nem tetszett, hogy..el sem tudom mondani! Egyedül a vége volt egy nagyon kicsit megrázó, mikor a pasit szétszedte az a 3 valami... :S Nem is tudom mennyien beállították egy hihetetlen mód félelmetes, gatyába kakilós filmnek, és én azt vártam, hogy ffúú majd nem fogok tudni aludni éjszaka! Ehelyett mit láttam? Egy semmit! Nem sokáig kötött le... persze ez csak az én véleményem!

Doni
Újonc

» 2006.12.03. 16:50

A Holtak háza 2 az úgy micsoda? Én az elején még azt hittem, hogy vígjáték, de miután később nem röhögtem rajta, így gondolom nem az. Ez igazi zombishorror akar lenni? Vagy valami új műfaj, amelynek a mély, lélektani mondanivalói még nem jutottak el hozzám? Rettenetes film. Deeee olyan szinten, hogy... olyan falat kaparós szinten. Szörnyű.
szergej
Gyakorlott

» 2006.04.29. 20:44

Megnéztem a München-t. Brutálisan hosszú, és alig találtam benne levonható tanulságot. Az alakítások jók, de ez kevésnek tûnt.
kulkuri
Gyakorlott

» 2006.04.22. 21:58

[quote]Carpenter írta:

Ez még semmi, de amikor egy éve voltam Darren Shan dedikáláson akkor azt mondták, hogy ez egész vámpírsorozatból EGY film lesz... [/quote]
Micsodaaaa??? ::hipnotized::
EGY film a Darren Shanból??? Hát az úgy egy értékelhetetlen gagyi izé lesz! Egy darab könyvbõl is nehéz jó flmet csinálni, dehogy 12-bõl egy jót...Nem vagyok pesszimista alkat, de ez azéér...
papirzsepi
Gyakorlott

» 2006.04.22. 18:28

[quote]vadalma írta:

Narnia, Narnia, Narnia!!! Hihetetlen!!! Az még oké, ahogy elbántak a Harry Potterekkel, a Gyûrûk Urával, de az, hogy ekkora kalap sz*rt csináljanak egy olyan sorozatból, mint a Narnia!!
::grrr:: [/quote]
Ez még semmi, de amikor egy éve voltam Darren Shan dedikáláson akkor azt mondták, hogy ez egész vámpírsorozatból EGY film lesz... Ez annyit tesz, hogy eg yolyan bonyolult történetet, mint amit az ügyes író 12 könyvben írt le azt kb. egy-vagy két szünettel láthatjuk majd mozivásznon..

Megnéztem egy oldalon oda a Rémségek Cirkusza (Cirque De Freak) 2007-re van kiírva.. majd meglátjuk mi sül ki belõle.. Esetleg, ha mégis 12 könyvbõl lenne 12 film akkor sztem összejönne gy jó filmes sorozat, mert legalább beleférnének egyenként a könyvek egy filmbe. És az jó lenne:D
Carpenter
Gyakorlott

» 2006.04.22. 18:02

[quote]Nekrocar írta:

Már most, hogy itt elõbb szóba került a Gyûrûk Ura (mellesleg az szerintem ::horns:: )
de látta valaki a [b]Föltdtenger kalandorai[/b]- t? ÁÁÁáááá
Csodálom, hogy a GYU készítõi nem pereltek. Volt benne egy sovány, meg egy dagi, ugyanolyan bongyor haj, a soványnál a nyakában egy amulett fele lógott, és akkor gyõz a jó, ha összeilleszti a másik felével. Na persze ki ne hagyjuk a mágust..vagy mit, akit halottnak hittek, aztán egyszercsak mégis visszajön.
Mellesleg volt benne egy kis trója- effektus is...amikor vmi hajókkal mentek a part felé....
nem néztem végig..maradtam a jó öreg Más világnál ::worried:: [/idez]

[idez]Matti írta:[/quote]
hát nekem most úgy dereng vmi, a mûsorújságban olvastam a tartalmát és ott párhuzamot vontak a GYU és eközött. A GYU a gyengém, hát belenéztem a filmbe). És tényleg volt egy kis GYU-feelingem :(
A könyvhöz nem tudok kommentárt fûzni, azt sajna nem olvastam. A filmben viszont volt az a smalville- s bige ::grin:: na köszönöm, ott feladtam a megnézésre tett minden hõsies kísérletet ::horns::
IN MEMORY OF NIGHTWISH (1996-2005)
mary_reilly
Újonc

» 2006.04.21. 23:39

[quote]Nekrocar írta:

Már most, hogy itt elõbb szóba került a Gyûrûk Ura (mellesleg az szerintem ::horns:: )
Csodálom, hogy a GYU készítõi nem pereltek. Volt benne egy sovány, meg egy dagi, ugyanolyan bongyor haj, a soványnál a nyakában egy amulett fele lógott, és akkor gyõz a jó, ha összeilleszti a másik felével. Na persze ki ne hagyjuk a mágust..vagy mit, akit halottnak hittek, aztán egyszercsak mégis visszajön.
Mellesleg volt benne egy kis trója- effektus is...amikor vmi hajókkal mentek a part felé....
nem néztem végig..maradtam a jó öreg Más világnál ::worried:: [/quote]

Ennek semmi köze Tolkienhez. A film alapjául szolgáló tetralógiát (A szigetvílág [az eredetiben Earthsea] varázslója, stb.] Ursula K. LeGuin írta, és nagyon jó !
http://hampage.hu/blog/kepek/button5.gif
Matti
Újonc

» 2006.04.21. 22:37

Nemrég néztem meg a King Kong legújabb verzióját. Hááát, szerintem nem az igazi... Egészen unalmas az eleje, viszont hirtelen kemény röhej tárgyát képezték az elõbukkanó dínók. Aztán megint egy unalmas verekedés, amit Kong rendezett le a háromszor akkora állatokkal, majd néhány ember képes volt lefogni kötelekkel a drágát...

Igazából az a bajom vele, hogy igencsak értelmetlenül módosították az eredeti történetet, nem találták el az arányokat a pörgõs/nyálas jelenetek között, valamint nem tetszett az a hülye antikolt színvilág. Inkább az eredeti.
szergej
Gyakorlott

» 2006.03.19. 22:40

Szóval. Büszkeség és balítélet... A gagyi modernizált változat után ez volt a kosztümös kegyelemdöfés, de valami különös kegyetlenséggel elkövetve. Mikor hagyják már abba, hogy sz@r halivúdi remake-ekkel árasszanak el minket?
Nem elég, hogy összesûrítették, átírták, de a szereplõkbõl is idétlen majmokat csináltak. Mr Bennett egy diliházba való idióta, Lizzy-t egy hülye pics@nak állítják be, Bingley egy fogyatékos szintjén van, Darcy egy semmitmondó figura és Mr Collins is irtózatosan rosszul sikerült. Most rohadtul mérges vagyok. ::grrr::
De hozzáteszem, mielõtt valaki a torkomnak ugrana, ez mind SZVSZ.
Nyikk.
Kingfisher
Vén róka

» 2006.03.12. 13:59

nem néztem végig..maradtam a jó öreg Más világnál ::worried::
Nekrocar
Újonc

» 2006.02.14. 00:20

Nekem alapvetõen tetszett, de akkor ezek szerint érdemes lenne inkább elolvasni. Már úgyis rajta volt a listán, de most akkor elõkelõbb helyra rakom. :)
Derrewyn
Haladó

» 2006.02.13. 23:43

Narnia, Narnia, Narnia!!! Hihetetlen!!! Az még oké, ahogy elbántak a Harry Potterekkel, a Gyûrûk Urával, de az, hogy ekkora kalap sz*rt csináljanak egy olyan sorozatból, mint a Narnia!! Annyira idióta, túl komplikált motívumokkal oldották meg azt, amit az író már rég megoldott. Átírták azt a minimál történetet.. Én nem értem, hogy lehet 2 könyvet így összecsapni... És miért kell ennyi juj-nyál-ajjaj-vigyázz jelenettel megborsozni. Miért nem tudnak könyvhûen megcsinálni egy filmet? Ez olyan nagy dolog lenne?

A sok gagyi küzdõs jelenet nélkül is meg lenne a hangulata, a sok kis gyereknek ez így még rémísztõbb... Az eredetit kellett volna követni, nem újakat kitalálni...

Az eleje mellesleg nagyon jó, de ami utána jön...

::grrr::

Soha többet nem nézek meg egy megfilmesített regényt sem! ::grrr::
vadalma
Gyakorlott

» 2005.11.03. 22:12

Na végre ilyen topik is eszébe jutott valakinek.

Apám beájulna. Nem egyszer megnézõs, soha meg nem nézõs. Engem már-már az idegbaj kerülgetett közben. Iskolapéldája annak, hogy kell egy gyenge könyvbõl egy katasztrófálisan gyenge filmet csinálni...

[quote]Livi írta:
Tomb Raider[/quote]
Kb fél órát láttam az elsõbõl. Gyenge, borzalmasan. Ezután már nem is voltam kíváncsi a másodikra.
Kép
Reosir
Gyakorlott

Tartózkodási hely: Tápiówilska :-) (Pomázváros - Kátyufalva - Győrsziti)

» 2005.11.03. 05:35

Broken Flowers - Hervadó virágok
Csoppy
Újonc

» 2005.11.01. 20:47

Szergej: ::rotfl:: ::applause::
"Step after step, we try controlling our fate, when we finally start living, it's become too late..."
Dani
Vén róka

» 2005.11.01. 15:35

Halloween 2. Nézzük csak: mi kell egy horrorfilmbe?

Kell bele Jamie Lee Curtis, vagy egy szõke csaj. Ha mindkettõ egyszerre megvan, úgy még jobb, tehát fessük Jamie Lee Curtist szõkére. Aztán kell még gyilkos. Ne lássuk az arcát, mert úgy félelmetesebb. Maszkot neki. Mozogjon úgy, hogy még a hülye is el tudjon elõle futni, de persze a fõszereplõ okos, így nem tud elõle elfutni. Kell Tesco Gazdaságos Sûrített Paradicsom, kevés vízzel elkeverve. Kell még [b]eszköz[/b]. És hoppá, újítás! Nem egyféle gyilokra kattant rá a gaz, hanem épp a kezébe akadó tárgyakkal machinál! Csillagos ötös. Hatásfokozó mozzanat? Zene. De milyen! Amikor az álnok bestia lesújt, mi történik? Bejátszanak egy ajtónyikordulást vagy egy "asztalról leesett könyv - puffanást". Kitûnõ. A rádió drága volt, de nem mûködik, az autó is drága volt, az sem mûködik, de nem baj, még mindig visszamehetünk az épületbe, ahol megölték az összes haverom. Kézben a pisztoly, golyó a rém fejében, de nem, nem akar megpusztulni, vajon miért? Elgondolkodtató, tartalmas sztori.

Próbáltam én '78-as szemmel nézni, de így is inkább megvártam a következõ évben kiadott Alien címû alkotást.
szergej
Gyakorlott

» 2005.10.30. 22:07

[quote]flame írta:

jszakai õrség? Nos a film röviden: a kiválasztottnak változatosság kedvéért el kell döntenie, hogy a rossz, vagy a jó oldalra áll...... (hmmm, ilyet még nem láttunk). Persze van benne egy "én vagyok az apád" effekt. Ilyet sem hallottunk még. Az egész csattanója az, hogy ez egy orosz fantasyba ölt mûvészfilm. Majd meghaltam az unalomtól!!!!!!!!!! [/quote]

Szerintem az utóbbi idõk egyik legjobb filmje. Nem szr hollywoodi maszlag, hanem hamisítatlan, orosz film. Ladák, panelok, Moszkva sikátorai... otthon érzi magát az ember...:D Nekem nagyon bejött.
"Step after step, we try controlling our fate, when we finally start living, it's become too late..."
Dani
Vén róka

» 2005.10.27. 20:04

Tomb Raider 2 pfff... Pedig az elsõ rész tetszett!
"Anya, anya, finomat főztél... elmehetek szombaton koncertre?"
Livi
Haladó

» 2005.10.26. 19:44

Olyan rossz, az ember lánya úgy beülne egy ilyen 3D-s filmre, hogy megtudja, no mégis milyen az, erre csak ilyen nyomi filmeket képesek csinálni 3D-ben mint a Kémkölykök meg ez a Cápaizé... Most komolyan, az ilyenekre ki ad ki pénzt???
Bezzeg amerikában a Termiátor 2-t lehet 3D-sen nézni!!! ::grrr::
papirzsepi
Gyakorlott

» 2005.10.21. 19:12

papirzsepi: Pfff Lávalány...;)
.. cápasráccal kapcsolatban hmm.. lehet h igazad van a lényegét illetöen:D
hexx
Újonc

» 2005.10.20. 22:38

Éjszakai õrség? Nos a film röviden: a kiválasztottnak változatosság kedvéért el kell döntenie hogy a rossz vagy a jó oldalra áll...... (hmmm ilyet még nem láttunk). Persze van benne egy "én vagyok az apád" effekt. Ilyet sem hallottunk még. Az egész csattanója az ,hogy ez egy orosz ,fantasiba ölt mûvész film. Majd meghaltam az unalomtól!!!!!!!!!!
flame
Újonc

» 2005.10.18. 21:36

Biztos vulkán módjára okádja magából az értelmesebbnél értelmesebb dolgokat:D
papirzsepi
Gyakorlott

» 2005.10.18. 20:11

[quote]papirzsepi írta:
A Cápasrác mit tud? [/quote]

Biztos marcangol ::grin:: Viszont, hogy lávalány mire lehet képes, azt elképzelni nem tudom ::happy::
Biztos rettentõen építõ jellegû film lehet...
DreadAngel
Haladó

Következő