Sorozatok

Mozgókép-(topic)-alapítvány

» 2007.12.20. 20:15

A tegnapi DR. House olyan jó volt, annyit nevettem rajta, pedig szegény kisfiú... de akkoris olyan jó poénok voltak benne::laughing::
trezor
Újonc

» 2007.12.17. 17:58

[quote]Ygral

Asszem Űrapu címen ment. De hogy az eredeti címe mi volt...

Volt ott még valami jóság Mágusok címmel, de az meglehet, hogy nem az RTL-Kölyökklub szektorban. Na azt néztem fanatikusan. :D

[/quote]Igen, a Mágusokat én iiiis :D Csak nem láttam a végét :(
On Halloween, the parents sent their kids out looking like me.
Arra_Sails
Haladó

» 2007.12.15. 01:55

[quote]papirzsepi
Az olyan jóó!!!^^Tényleg meg kéne szerezni:)
És esetleg nem emlékszik valaki arra a sorozatra (sajna nem tudom a címét) ami arról szólt, hogy egy lány, akinek az apja egy másik bolygóról való volt, ezért a lánynak különleges képességei voltak (legfőképp meg tudta állítani az időt) és valami hihhetetlenül poénos volt?XD
Anno az Rtl klubon ment reggel, asszem a kölyök klub után:D[/quote]

Asszem Űrapu címen ment. De hogy az eredeti címe mi volt...

Volt ott még valami jóság Mágusok címmel, de az meglehet, hogy nem az RTL-Kölyökklub szektorban. Na azt néztem fanatikusan. :D

"All statements are true in some sense, false in some sense, meaningless in some sense, true and false in some sense, true and meaningless in some sense, false and meaningless in some sense, and true and false and meaningless in some sense."
Ygral
Újonc

» 2007.12.14. 19:15

[quote]Arra_Sails
Hú, most csak úgy eszembe jutott az X-akták, és úgy hiányzik. Megnézném még egyszer. ^^
[/quote]Az olyan jóó!!!^^Tényleg meg kéne szerezni:)
És esetleg nem emlékszik valaki arra a sorozatra (sajna nem tudom a címét) ami arról szólt, hogy egy lány, akinek az apja egy másik bolygóról való volt, ezért a lánynak különleges képességei voltak (legfőképp meg tudta állítani az időt) és valami hihhetetlenül poénos volt?XD
Anno az Rtl klubon ment reggel, asszem a kölyök klub után:D
papirzsepi
Gyakorlott

» 2007.11.27. 17:31

Hú, most csak úgy eszembe jutott az X-akták, és úgy hiányzik. Megnézném még egyszer. ^^
On Halloween, the parents sent their kids out looking like me.
Arra_Sails
Haladó

» 2007.02.18. 12:43

Kingdom hospital 1. évad. Érdemes megnézni, nagyon jó, szerintem.: ))
„Gyűlölök félni! Talán csak őrület. Talán ilyen a pokol. Megőrülsz, és olyan sebesen jönnek érted a démonaid, amilyen sebesen csak ki tudod gondolni őket.”
Hippolyta
Újonc

» 2007.02.13. 23:17

[quote]Kingfisher
Én meg azt mondom, töltsetek le Dexter -t. Ja, meg persze nézzétek is meg, ha már lenn van. Ismeri valaki az urat?
[/quote]Én is csak ajánlani tudom az úr ismeretségét, kimondottan értékes személyiség(ek :D).
szergej
Gyakorlott

» 2007.02.10. 02:15

Én meg azt mondom, töltsetek le Dexter -t. Ja, meg persze nézzétek is meg, ha már lenn van. Ismeri valaki az urat?
Nyikk.
Kingfisher
Vén róka

» 2007.02.09. 17:00

[quote]Xipe
Most nagyon rákattantam a 4400-ra.... Sztem marha jó! ::rule::
[/quote]Hát azt én is szeretem. :)
S.Erik
Újonc

» 2007.02.04. 00:38

Most nagyon rákattantam a 4400-ra.... Sztem marha jó! ::rule::
No one can outrun their destiny
Xipe
Újonc

» 2006.10.01. 19:50

CSI. Még mindig, nem tudom megunni.: ))

Amúgy meg, örök kedvenc- Rém Rendes család: ))

„Gyűlölök félni! Talán csak őrület. Talán ilyen a pokol. Megőrülsz, és olyan sebesen jönnek érted a démonaid, amilyen sebesen csak ki tudod gondolni őket.”
Hippolyta
Újonc

» 2006.09.09. 23:38

Bermuda-háromszög titka..::happy:: jó színészek játszanak benne...

na meg LOST újra ::smile::

Skellig
Újonc

» 2006.07.12. 16:49

Dolmen ::yawn::  már számolni sem tudom, ez hányadik szigetes sorozat ::happy::

„Ha leszól egy csillag,
ha elhív; – én elmegyek.”
Valkea_Purje
Újonc

» 2006.07.09. 15:58

A salemi boszorkányper

(ha jól tudom csak két részes. Most is azt nézem.) :) Hát az akkori emberek::ohmygod::

Turandot
Újonc

» 2006.06.09. 17:58

Nézd mert érdekes.Igaz a régi fõkarakter le köszönt (Jack).Attól még egy új érdekes karakter lépett a helyére aki a Farscape sorozatban szerepelt.Most is hozza a formáját.Nagyon vicces.Érdekes.Olyan mint ha maga a Farscape-es karaktere került volna a Csillagkapu sorozatba.
Őőő... A Mirigy legyen veletek. :)
Derb
Újonc

» 2006.06.07. 20:01

[quote]Derb írta:
Nekem is sok kedvencem van.
nézek.Csillagkaput.De általában Sci-fit.De mást is szivesen nézek.Pl: Monk-ot. [/quote]
Én is néztem a Csillagkaput, de amikor a régi gárda leköszönt, abbahagytam ::worried::
Skellig
Újonc

» 2006.06.05. 16:57

Nekem is sok kedvencem van.Fõleg a Farscape aminek meg is van a teljes 4 évadja és extrái.Magyar felirattal.Cool. De sok mindent nézek.Csillagkaput.De általában Sci-fit.De mást is szivesen nézek.Pl: Monk-ot.
Őőő... A Mirigy legyen veletek. :)
Derb
Újonc

» 2006.06.03. 21:20

Nekem is van kedvenc sorozatom...
na vajon melyik ::worried::
::grin::
Doktor_House
Újonc

» 2006.05.24. 12:52

Nem tudom, emlékszik e valaki a [b]SZÜLETETT FELESÉGEK[/b]re. Úgy tudom, itthon csak õsszel folytatják, de Amerikában most vetítették a végét ::grin::

Tehát, aki nem akarja tudni, mi lesz az egész vége, az most ne olvasson ::happy::

1. Bree
A halott férjét látja mindenütt, ergo elmegyógyintézetbe kerül, aztán kijön, rendezi a dolgait és megmenti a lányát egy pszichopatától.

2. Gabriele
Carlos balesetben meghal ::crying:: a kertészt lecseréli egy takarítóra, rájön, hogy Carlos is csalta és volt egy gyereke is de Gabriele végül felneveli

3. Susan
Feleségül megy Mike-hoz. [i]ez mondjuk nem volt nehéz[/i]

4. Lynette
Rájön, hogy a férje csalta, sõt a hapsinak van egy lánya, de Lynette megbocsát és eltûri, hogy a szeretõ egy munkahelyen legyen a férjével.

Nekrocar
Újonc

» 2006.04.16. 20:47

[quote]Nekrocar írta:

Most röhögni fogtok, de az eredeti Grimm- mesék kifejezetten erotikusak, sõt horrorisztikusabbak..is. Éppen ezért nem jelentek meg. Az eredeti talán csak egy-két kiadást érhetett meg, de erotikus...tartalmuk miatt a testvérek többször átírták finomították és ezek kb. azok amit ma gyerekek olvasnak.
Ritkaságszámba megy az a pár "õs"-kiadás.

[i]Oké tudom, ez nem a sorozatokhoz kapcsolódik, csak ha már Dani megemlítette[/i] ::grin:: [/quote]

Még sosem láttam, vagy hallotam eredetit ezek szerint. De kezdek érdeklõdni iránta. ::grin::
"Az életben két út van: az egyik az alkoholizmus, a másik járhatatlan..."
bpilot
Haladó

» 2006.04.13. 19:02

[quote]Dani írta:

OFF
Esti mesét? A Grimm mesék pl. elég horrorisztikusak néha... :D
On [/quote]
Most röhögni fogtok, de az eredeti Grimm- mesék kifejezetten erotikusak, sõt horrorisztikusabbak..is. Éppen ezért nem jelentek meg. Az eredeti talán csak egy-két kiadást érhetett meg, de erotikus...tartalmuk miatt a testvérek többször átírták finomították és ezek kb. azok amit ma gyerekek olvasnak.
Ritkaságszámba megy az a pár "õs"-kiadás.

[i]Oké tudom, ez nem a sorozatokhoz kapcsolódik, csak ha már Dani megemlítette[/i] ::grin::
Nekrocar
Újonc

» 2006.04.12. 21:59

OFF
Esti mesét? A Grimm mesék pl. elég horrorisztikusak néha... :D
On
"Step after step, we try controlling our fate, when we finally start living, it's become too late..."
Dani
Vén róka

» 2006.04.12. 11:45

[quote]pumpkinsoul írta:

[b]az ellentábor is lehet ugyanolyan káros[/b].[/idez]
Na ez az az egy mondat, amivel maradéktalanul egyetértek, az összes hozzászólást olvasva.

[idez] Inkább olvasok neki estimesét. ::horns:: [/quote]
Mégsem. Itt van a másik. ::happy::
S.Erik
Újonc

» 2006.04.12. 11:34

[quote]Dani írta:
Most emiatt megnéztem egy Hetedik Mennyországot és egy Buffy-t is. Számomra mind a kettõ bárgyú és gagyi volt, de ha választanék, hogy melyiket nézze a gyerek, akkor a Mennyországos lenne. Vámpírok meg ilyenek nincsenek, de lehet hogy egy egy jelenettõl hetekig nem fog aludni... ::wink:: [/quote]
És fenõve Teletubbiest nézet a gyerekével. ::grin:: Nem mintha a dragonball jobb lenne, semmivel sem jobb, de a teletubbies olyan szinten devil, hogy az hihetetlen
érdekes, hogy két ilyen ellentéteset hoztál fel: Vérfolyatós dragonball, meg a napban a gyerek feje: Teletubbies) egyik sem jó..egy kicsit sem.

De vki (talán mary_reilly írta), hogy [b]az ellentábor is lehet ugyanolyan káros[/b]. Ezt most fõleg tartom. A vérfolyós-dragonball féle az egyik legkárosabb (rosszabb nemigen van), de írja alá vki, hogy a Teletubbies [i](legyen a napocskák miatt most ez az ellentábor)[/i] nem legalább annyira az. Lehet, hogy a Hetedik menyország itt rossz példa (értsd. nem a legbrutálisabb példa volt), de ugyanolyan bárgyú, hülyeségérzés-feelingem van tõle, mint a napsugaras Teletubbies- tõl.(nem kell kifejtenem miért).
Ismétlem, az Interjút...sem nézetném meg a gyerekemmel.

Sõt egyáltalán semmit. Inkább olvasok neki estimesét. ::horns::
pumpkinsoul
Újonc

» 2006.04.12. 11:06

Akkor tessék, gyerekmesék: Dragonball, egy rakat anime (amit igaz, nem vetítenek TV-ben), Teletubbies (amitõl szerintem egy ép eszû gyerek elhülyül)... És igen, hála a netnek, nem a TV-nek, a gyerkõcök simán hozzájuthatnak egy átlag anime filmhez, amiben a bugyijukat folyamatosan villogtató kislányok 6 méteres kardokkal csapkodják szét a másik orcáját... vagy elég a Dragonball TV-ben is vetített részeire gondolni, amikor véresre verték egymást, vagy épp a kiscsaj melleit taperolta a srác, vagy az öreg kukkolta a zuhanyzóban lévõket... igen, a szülõ felelõssége a gyereknek megmagyarázni, hogy mi hogy van, de nem a szülõ felelõssége, hogy mi megy a TV-ben. Másrészt az a gyerek, akinek azt mondják, hogy nem nézheted, nincs net, az úgyis be fogja szerezni valahonnan. Most emiatt megnéztem egy Hetedik Mennyországot és egy Buffy-t is. Számomra mind a kettõ bárgyú és gagyi volt, de ha választanék, hogy melyiket nézze a gyerek, akkor a Mennyországos lenne. Vámpírok meg ilyenek nincsenek, de lehet hogy egy egy jelenettõl hetekig nem fog aludni... ::wink::
"Step after step, we try controlling our fate, when we finally start living, it's become too late..."
Dani
Vén róka

Következő