2012.04.29. Papp László Sportaréna

A zenekar, az ex-tagok és tribute-bandák koncertjei

» 2012.01.09. 14:37

Chillingworth írta:
Nóra írta: Azt azonban nem tudom, hogy itt, Nyíregyházán majd lehet-e kapni jegyeket.

Ha az előzőleg javasolt helyen nincs, akkor Szarvas utca 1-3, 9. emelet. Ott mindig minden van.

Köszi nagyon! :)
Nóra
Újonc

» 2012.01.07. 21:35

Nóra írta: Azt azonban nem tudom, hogy itt, Nyíregyházán majd lehet-e kapni jegyeket.

Ha az előzőleg javasolt helyen nincs, akkor Szarvas utca 1-3, 9. emelet. Ott mindig minden van.
Cum Deo pro patria et libertate!
Chillingworth
Újonc

» 2012.01.07. 00:55

A concerton fent van h a 3. előzenekar az Eklipse lesz:
http://concerto.hu/
egyre inkább várom már...na nem az előzenekarok miatt:P de a napok száma egyre inkább csökkenő tendenciát mutat :)
http://concerto.hu/new/1111/eklipse.htm
SDG!
materichard
Újonc

» 2012.01.03. 15:09

Köszi gunther92 ! ;)
Nóra
Újonc

» 2012.01.03. 00:42

http://www.concerto.hu/

itt bal oldalon a Boltmenüpontot választva előjönnek a koncertek, és ott van h nw és a kis rublikába beírod h hány jegy kell:D külön van ugye ülő meg állójegy:D
egy héten belül postázzák
gunther92
Újonc

» 2012.01.02. 13:04

Köszönöm szépen! És esetleg online jegyvásárlásról nincs valami információ?
Nóra
Újonc

» 2012.01.01. 23:38

Információk a jegyvásárlásról. Nyíregyházán az Országzászló téren érdemes próbálkozni, amennyiben megvan még ott az a jegyiroda. Korábban sok koncertre vettem ott jegyet, bár nem tudom, melyik hálózathoz tartoznak.
moesko
Admin

» 2012.01.01. 23:32

Sziasztok!
Először is, mindenkinek Boldog Új évet Kívánok! Másodszor, tudom, hogy még van 1-2 hónap a koncertig, viszont ha valaki tud már valamit a jegyvásárlásról, akkor az szóljon, légy szíves! Akár online vásárlás is érdekel ;) Azt azonban nem tudom, hogy itt, Nyíregyházán majd lehet-e kapni jegyeket. Mindenesetre a koncerten ott leszek, már alig várom és a fejleményeket előre is köszönöm! :)

Nóra
Nóra
Újonc

» 2011.12.20. 00:18

khibedy
Újonc

» 2011.12.19. 13:57

Valaki!

Nincs időm elolvasni a korábbi bejegyzéseket, légyszi áruljátok el, hol lehet Pesten jegyet venni? Egy ismerősömnek sürgősen tudnia kellene, de nem online akar jegyet vásárolni, hanem hagyományosan: fizet a kassznánl, klezébe nyomják, postaköltség, kezelési díj st. nélkül.

Köszi!
khibedy
Újonc

» 2011.11.14. 09:51

technikai jellegu info: a korabbi, am kevesbe latogatott, ugyanilyen temaban nyitott jovo evi koncertrol szolo topikot osszevontam ezzel, azt pedig toroltem.
mazsola
Pixeltologató szakmunkás

» 2011.11.10. 09:05

Hello Srácok!

Csak szólni szeretnék, hogy nekem erősen úgy tűnik, hogy a www.ticketportal.hu-n kiválaszthatod konkrétan hova szeretnél ülni (ami azért fura, mert a tex.hu-n meg nem, esetleg kavarodás lehet ebből).
sheepee
Újonc

» 2011.11.09. 05:57

Hát igen, látszik, hogy az utóbbi időben nem nagyon járok koncertre. Erről a Pecsás dologról nem tudtam, bár az feltűnt, hogy nem-igen van koncert mostanság. No persze Pecsa és Syma hiányában érthető, hogy nem a Wig-Wamban vagy a Dürerben fognak játszani, az Arénában meg mindig drága a jegy.

Ettől függetlenül én így se adnék ki rá ennyi pénzt, főleg hogy nekem az új Nightwish csalódás volt, és még mindig csak kezdek megbarátkozni vele. Talán ezért (és mert nem tudtam, hogy per pill nemigen van átmenet az Aréna és a Wig-wam között) éreztem nagyzolási mániának, hogy az Arénában tartanak koncertet. A Rammsteinre se áldoztam be 15-öt, pedig azért Best of koncert, Engel-lel meg Du hast-tal igencsak csábító. Söt ha belegondolok Sziget napijegy is ennyi körül mozgott, szóval Withinre se mentem el ennyiért.

Nem 6 évvel ezelőtti jegyárakat felhozni? Ezt kb. úgy mondod, mintha azóta megnégyszereződtek volna az árak. Májusban 2500 forintért voltam Depin, mindössze pár száz forinttal drágábban, mint 5-6 éve. És egy Aréna-volumenű helyszínre a jegy 6 éve is már 10-20 rongy körül mozgott. Persze ha így nézzük valóban baráti az ára, de ez még mindig nem változtat azon, hogy "nekem sok 9-11 ezer forint egy koncertért".

Én se szeretem, ha a nyakamba öntik a sört, vagy ha fejbevágnak könyékkel. De 155 centi "magas" vagyok. Mazsi, szerinted mennyit szoktam látni a koncertekből? Be kell valljam, hogy gyakran pipiskedve is alig látok az előttem állók fején/hátán kívűl bármit. Ami azt illetti Rammsteinre is pont emiatt nem mentem el. Te kifizetnél plusz x ezret, ha nem vagy benne biztos, hogy látni fogod a koncertet? Mert zenét hallgatni otthon lehet ingyen is. Szóval inkább nem vállalom be az X ezer Ft-tal drágább jegyet, hanem elmegyek ugribugrizni, és lökdösődni, ha úgyse látok semmit.
enci
Újonc

» 2011.10.29. 21:29

Pont ezen gondolkoztam. Ha az Imaginaerum ilyen magasröptű konceptalbum lesz külön neki dedikált kis filmmel, akkor megeshet, hogy a koncert is teljesen az övé lesz.

De ha azt mondták nem, akkor oké. Ezek szerint nem veszik ennyire komolyan. Aki meg meg akarja hallgatni és vizuálisan is átléni az egészet az majd megnézi a filmet. Gondolom.
Robot zombies with lazers?! Lazers don't exist!
Hanon
Újonc

» 2011.10.29. 20:09

És interjúk szerint most sincs tervben a dolog.. Persze lehet, hogy érdekes lenne úgy egyszer, de én nem bánom, ha nem egy album viszi el majdnem az egész setlistet: )
moesko
Admin

» 2011.10.29. 14:53

Chillingworth írta:A következő kérdésem nem kifejezetten ehhez az eljövendő koncerthez kapcsolódik, de valamilyen szinten mégis; valaki meg tudná nekem mondani, aki jobban ismeri a Nightwish-t és a koncertezéssel kapcsolatos szokásukat, előfordult már olyan, hogy egyszerre egy egész albumot eljátszottak?

nem, meg soha.
mazsola
Pixeltologató szakmunkás

» 2011.10.29. 11:56

A következő kérdésem nem kifejezetten ehhez az eljövendő koncerthez kapcsolódik, de valamilyen szinten mégis; valaki meg tudná nekem mondani, aki jobban ismeri a Nightwish-t és a koncertezéssel kapcsolatos szokásukat, előfordult már olyan, hogy egyszerre egy egész albumot eljátszottak?

Szerintem egészen jól jönne ki az Imaginaerum esetében, ha már konceptalbum lesz.
Chillingworth
Újonc

» 2011.10.28. 23:14

gunther92 írta:Én a Nw-nál igényesebb metál zenét nem hallottam még. Itt fontos a hangzás, a szöveg, nem csak összedobnak valamit, hanem szánnak rá időt.

Én ezt a kijelentést kicsit elhamarkodottnak találom. Ezt a stílust (metált) azért nem kevés együttes képviseli, van miből válogatni, ha jó zenét akarsz hallgatni. A Nightwish-be én több szempontból is bele tudnék kötni zeneileg, hogy mi rendkívül gagyi benne, vagy éppen túl egyszerű. Lenne mibe, de nem érdemes, mivel olyan zenét produkálnak, amilyet. Vagy szereti az ember, vagy nem. Ezenkívül lehet, hogy nem kedvelnének itt sokan, ha ezzel foglalatoskodnék. : D
Chillingworth
Újonc

» 2011.10.28. 15:54

gunther92 írta:moesko!
Én a Nw-nál igényesebb metál zenét nem hallottam még. Itt fontos a hangzás, a szöveg, nem csak összedobnak valamit, hanem szánnak rá időt.

Ne érts félre, engem erről nem kell meggyőzni, értékelem és imádom őket pont eléggé. Csak tudom, hogy akik tőlem jártasabbak a zene világában, azért sok mindenbe bele tudnának kötni. Sőt én is bele tudnék kötni ebbe-abba, de nem teszem, mert úgy szeretem őket, ahogy vannak: ) Szóval nyilván igényesebbek meg átgondoltabbak mint nagyon sok banda ezen a világon, csak az 'üvöltős szarokat' egy kalap alá venni és alájukrendelni... Érted: ) Na de ez már kezd off lenni.
moesko
Admin

» 2011.10.28. 15:02

moesko!
Én a Nw-nál igényesebb metál zenét nem hallottam még. Itt fontos a hangzás, a szöveg, nem csak összedobnak valamit, hanem szánnak rá időt.
gunther92
Újonc

» 2011.10.27. 15:48

Ilyen nagy szavakkal, mint az igényes, én inkább nem dobálózok, de egyetértek, NW-re lehet ugrálni, headbangelni, de a pogó az túlzás.
moesko
Admin

» 2011.10.27. 15:36

gunther92 írta:a nw szerintem nem egy őrjöngő üvöltős szar, nem death metál, hanem igényes metál zene
remélem itt se lesz, mert én a zenét , őket akarom élvezni, nem a sok hülyét, aki lökdösi egymást, azt lehet máshol is...

Let the flamewar begin.

Nem, várj, ehhez kevesen vagyunk jelen. Fenébe.
Robot zombies with lazers?! Lazers don't exist!
Hanon
Újonc

» 2011.10.27. 11:11

mazsola írta:en ulojegyet vettem, erkezesi sorrend alapjan megy az is. par eve voltam rammsteinon, szinten ulojeggyel. allati kenyelmes volt, tokeletes hangzassal, mindent lattunk es nem ontottek a nyakunkba a sort, es nem fustoltek az orrunk ala. szerintem akinek nem az a koncert-feeling, hogy osszenyomjak, eltapossak, de egyuttpogozik a tomeggel (egy nightwishra...), hanem inkabb nyugiban szepen koncertelmenyt akar, hanggal-latvannyal, az bevallalja a plusz X ezerrel tobbet (ez encinek komment leginkabb*) - egyebkent is meg fel ev van addig, lehet gyujtogetni.

*btw, enci nem hiszem hogy 5-6 evvel ezelotti jegyarakat kene felemlegetni, foleg hogy ott a pecsarol beszeltunk. itt nem az igenyek nottek, hanem a forint romlott ennyire, valamint valsag is van es a teremberlet attol meg teremberlet marad, amit valakinek ki kell fizetni, es ez a koncertlatogato lesz.

A Nightwish debreceni koncertjén aki pogózott azt kivitték a biztonságiak, ennek spec örültem . a nw szerintem nem egy őrjöngő üvöltős szar, nem death metál, hanem igényes metál zene, és tuomas se öldöklős számokat ír. ezért nekem egy nw koncerten nem fér meg a pogó. remélem itt se lesz, mert én a zenét , őket akarom élvezni, nem a sok hülyét, aki lökdösi egymást, azt lehet máshol is...
gunther92
Újonc

» 2011.10.26. 17:12

materichard írta: Csak nem világos nekem, hogyha esetleg olyanra vetemednék, hogy vmi jó helyre akarnék ülni, akkor nem kérhetek magamnak vmelyik szektorba jegyet, vagy úgy van ahogy ők akarják? Azért itt már szokott lenni szék beosztás, nem kicsi a hely...

en ulojegyet vettem, erkezesi sorrend alapjan megy az is. par eve voltam rammsteinon, szinten ulojeggyel. allati kenyelmes volt, tokeletes hangzassal, mindent lattunk es nem ontottek a nyakunkba a sort, es nem fustoltek az orrunk ala. szerintem akinek nem az a koncert-feeling, hogy osszenyomjak, eltapossak, de egyuttpogozik a tomeggel (egy nightwishra...), hanem inkabb nyugiban szepen koncertelmenyt akar, hanggal-latvannyal, az bevallalja a plusz X ezerrel tobbet (ez encinek komment leginkabb*) - egyebkent is meg fel ev van addig, lehet gyujtogetni.

*btw, enci nem hiszem hogy 5-6 evvel ezelotti jegyarakat kene felemlegetni, foleg hogy ott a pecsarol beszeltunk. itt nem az igenyek nottek, hanem a forint romlott ennyire, valamint valsag is van es a teremberlet attol meg teremberlet marad, amit valakinek ki kell fizetni, es ez a koncertlatogato lesz.
mazsola
Pixeltologató szakmunkás

» 2011.10.26. 10:34

Én anno a Főnixbe 8 valamennyiért vettem a jegyet és szerintem nem volt reális...mármint túl olcsónak tűnt, persze örültem neki.Az összegért 2 előzenekar is volt, és az egyik a Pain volt(azért ez sem semmi). Szerintem egyáltalán nem sok a 9 meg a 11. Csak nem világos nekem, hogyha esetleg olyanra vetemednék, hogy vmi jó helyre akarnék ülni, akkor nem kérhetek magamnak vmelyik szektorba jegyet, vagy úgy van ahogy ők akarják? Azért itt már szokott lenni szék beosztás, nem kicsi a hely...
SDG!
materichard
Újonc

ElőzőKövetkező