Nightwish 2009. 04. 04., Debrecen, Főnix Csarnok

A zenekar, az ex-tagok és tribute-bandák koncertjei

» 2009.04.30. 23:09

Ha valakit érdekel, a Hammer Worldben (vagy Metal Hammer..?: DD a nevét se tudom-.-) van egy beszámoló. Mondjuk csak ezért nem éri meg megvenni, de ha esetleg ismerősnek van, akkor bele lehet lapozni.

moesko
Admin

» 2009.04.20. 20:18

[quote]moesko

Van itt egy aranyos beszámoló: http://www.deol.hu/main.php?c=16326

Irtó jót mosolyogtam rajta, hogy a cikk írója nem ismeri kitéve-betéve az összes számot, és a Romanticide-ot egy ütős új dalnak hitte..: ) Valahol ezt látom igazán elismerésnek, hogy nem tűnt fel, hogy nem Anette 'saját' száma: ))))) 

[/quote]

Köszi moes' ez naon zsír volt!

Nem is tudtam, hogy ::crying::, vagy ::rotfl:: !

Én is őszintén remélem, hogy " a Romanticide vélhetően a következő lemez vezérdala lesz..."

Gigalol!

::tongue:: 

JukkaFan
Újonc

» 2009.04.19. 18:43

Üdv mindenkinek!

Hát írok én is akkor már pár sort... jó pár nap eltelt azóta, nagyon király volt, egyszerűen nem volt kedvem hazamenni. Kaptam autogramot Tuomastól meg négy Indicás csajtól. Az Indicásokkal le is fényképezkedtünk. Szerintem nagyon helyesek. Azt sajnálom hogy Tuomassal nem tudtunk fotót csinálni, dehát amekkora tömeg volt... de nekem adott először autogramot!::grin::

Hogy külföldre eljutok-e azt nem tudom, de akkor már mindenképp úgy, hogy egy fotót sikerüljön csinálni Tuomassal. Na jó, ez kissé merész álom. ::tongue::

OmgFan
Újonc

» 2009.04.19. 13:02

[quote]moesko

Irtó jót mosolyogtam rajta, hogy a cikk írója nem ismeri kitéve-betéve az összes számot, és a Romanticide-ot egy ütős új dalnak hitte..: ) Valahol ezt látom igazán elismerésnek, hogy nem tűnt fel, hogy nem Anette 'saját' száma: ))))) 

[/quote]

Jaj szegény pára...::sad:: Megesik az ilyen! Nem tudom hol de én is olvastam vmi ilyesmit, ott meg az állt, hogy milyen nagy szám volt a Master passion greed Debrecenben...
szóval...ennyit ezekről...De legalább fél igazságot modott:egy ütős dal!!!

SDG!
materichard
Újonc

» 2009.04.19. 00:21

moesko
Admin

» 2009.04.17. 22:18

[quote]moesko

de minek tagadjam, hogy két napja közel megszakítás nélkül a Pahinta tänäänt dúdolom?: DD

[/quote]

Mióta vége annak a csodálatos napnak (2009.04.04.) nekem is ez a szám jár az agyamban.Szerintem egy tök jó szám!Meg az Indicát is bírom...szép csajok::tongue::...(na jó ezt visszavonom).Szóval tetszett a showjuk.Semmi bajom velük!
Amúgy, mivel nem irtam arról az estéről,annyit szeretnék mondani, hogy élemtem első NW koncertje,de már vártam egy ilyenre legalább 5 éve!És örülök, hogy Anettet most hallhattam élőben, még mindig azon este hatása alatt vagyok!Na jó, ennyit az áradozásról!

SDG!
materichard
Újonc

» 2009.04.17. 19:29

[quote]Titti
Én a Master Passion Greedben sem hallom, pedig a Főnisben készült interjú szerint abban is üvölt... :D[/quote]Hát úgy tisztán nem hallatszik igazán, hogy ő az, de a 'Hey Judas' 'more, more more' 'greed.. i feed.. mammon' stb részeknél azért lehet hallani. 
moesko
Admin

» 2009.04.17. 19:02

[quote]moesko

http://indica.fi/site/?en

Az Indica is jól érezte magát Debrecenben, ők is megemlítettek minket..: ) Legyünk büszkék rá, hogy a debreceni Rock Söröző a turné ötödik legjobb dolga volt!XDDD 

[/quote]hehe, ezt mondták szóban is, említették, hogy istenit ittak vhol Debrecenben... most már tudom, hol
Shauny

» 2009.04.17. 19:01

[quote]Emese

A koncert az Artmania fesztivál keretén belül lesz, amire 90 ron egy egynapos bérlet, ha megveszed május 1ig. 90 Ron, azaz kb 6300 ft. Később 110 lej az egynapos = 7700 ft. 

annak aki tud románul (utolsó előtti bekezdés) + hivatalos oldal

Azonkívül a szállás biztos sokba kerül.

[/quote]hehe, ezt mondták szóban is, említették, hogy istenit ittak vhol Debrecenben... most már tudom, hol :)
Shauny

» 2009.04.17. 17:23

[quote]moesko
Mondom, egy egész sorban!!XDDD (Jó, el tudom képzelni, mennyire fog ez hallatszani: DD)[/quote]Én a Master Passion Greedben sem hallom, pedig a Főnisben készült interjú szerint abban is üvölt... :D
Titti
Újonc

» 2009.04.17. 17:17

[quote]trezor
Nem mondod, hogy énekelni fog??? o.O  [/quote]Mondom, egy egész sorban!!XDDD (Jó, el tudom képzelni, mennyire fog ez hallatszani: DD)
moesko
Admin

» 2009.04.17. 16:58

Én is örülök, hogy Indicáék megemlítették Debrecent. A Rock söröző név nekem nagyon ismerős... lehet, hogy több is van belőle, de amiről én tudok, az április 11-én nyilt, és osztálytársam fellépett ott a bandájával... ami még megfogott, hogy az első 150 vendégnek ingyen babgulyás járt :D Szóval elképzelhetőnek tartom, hogy ez egy másik Rock söröző, amiről a lányok beszéltek,  mivel Jonsuék 4-én léptek fel Debrecenben. :D:D
Titti
Újonc

» 2009.04.16. 21:23

[quote]moesko

Ejj, moes mindjárt elpirul. 

Amúgy igen, böngészem az övéket is, mondhatnám, hogy azért vettem észre a hírt, mert kerestem az angol nyelvű albumuk megjelenési idejét (ami nyilván csak a Tuo iránti fengörlizmusomból érdekel, hiszen egy egész sorban fog vokálozni..XDD), de minek tagadjam, hogy két napja közel megszakítás nélkül a Pahinta tänäänt dúdolom?: DD

Sajnos nem hiszem, hogy lesz ilyesmi a NW részéről, eléggé leszoktak mostanában a blogolásról: / Régebben még legalább Marco rakosgatott fel ezt-azt a royalartistblogra, de szerintem Marco erre az estére max az elmeséltek alapján fog emlékezniXDD Mindenesetre, ha megemlítene valahol Tuo minket egy interjúban, visítva rohanok, hogy megosszam a nagyközönséggel. 

[/quote]Nem mondod, hogy énekelni fog??? o.O 
trezor
Újonc

» 2009.04.16. 20:11

Ejj, moes mindjárt elpirul. 

Amúgy igen, böngészem az övéket is, mondhatnám, hogy azért vettem észre a hírt, mert kerestem az angol nyelvű albumuk megjelenési idejét (ami nyilván csak a Tuo iránti fengörlizmusomból érdekel, hiszen egy egész sorban fog vokálozni..XDD), de minek tagadjam, hogy két napja közel megszakítás nélkül a Pahinta tänäänt dúdolom?: DD

Sajnos nem hiszem, hogy lesz ilyesmi a NW részéről, eléggé leszoktak mostanában a blogolásról: / Régebben még legalább Marco rakosgatott fel ezt-azt a royalartistblogra, de szerintem Marco erre az estére max az elmeséltek alapján fog emlékezniXDD Mindenesetre, ha megemlítene valahol Tuo minket egy interjúban, visítva rohanok, hogy megosszam a nagyközönséggel. 

moesko
Admin

» 2009.04.16. 19:51

[quote]JukkaFan

Zsír!

Tényleg lélekmelengető, hogy megemlítik - és szinte csak minket!

És nocsak, Moes böngészi Indica -ék oldalát is ::wink::

[/quote]Moes mindent böngész, aminek csak egy kicsi köze is van nájtvisékhoz:D Hozzá teszem szerencsére, nélküle sok mindenről lemaradnánk:P leglábbis én:D

Amúgy tényleg tök jó h írnak rúlunk. Bár nekem az Indica nem tetszett, de ez jó h megemlítik:D
trezor
Újonc

» 2009.04.16. 18:45

[quote]moesko

Az Indica is jól érezte magát Debrecenben, ők is megemlítettek minket..: ) Legyünk büszkék rá, hogy a debreceni Rock Söröző a turné ötödik legjobb dolga volt!XDDD 

[/quote]

Zsír!

Tényleg lélekmelengető, hogy megemlítik - és szinte csak minket!

És nocsak, Moes böngészi Indica -ék oldalát is ::wink::

JukkaFan
Újonc

» 2009.04.16. 15:37

NW által írt változat nincs? :)
shaiya
Újonc

» 2009.04.16. 13:25

moesko
Admin

» 2009.04.15. 19:50

[quote]jukka78

Sziasztok!

Én is nagyon szívesen kiugranék megnézni a  zenekart,valahova idegenbe.Csak ahhoz szabadságot kell intézni a melóhelyen.Lesz Nagyszebenben is koncert.Legyetek annyira kedvesek,hogy megírjátok,kb.mennyibe kerülne a  kiruccanás.Akár mindegyikre,és majd választunk,hpgy melyikre menjünk!Köszi szépen előre is!

[/quote]

A koncert az Artmania fesztivál keretén belül lesz, amire 90 ron egy egynapos bérlet, ha megveszed május 1ig. 90 Ron, azaz kb 6300 ft. Később 110 lej az egynapos = 7700 ft. 

annak aki tud románul (utolsó előtti bekezdés) + hivatalos oldal

Azonkívül a szállás biztos sokba kerül.

Emese
Újonc

» 2009.04.15. 18:39

Néha valóban egy barátságtalan pöcs vagyok, de csak ha okom van rá. :P Nyissatok neki külön topicot nyugodtan, láthatólag van rá igény, nem lesz leharapva semmitek.
I have a tree inside of me. It's roots deep in the past, and the branches fumbling towards the future.
Lasse
Gyakorlott

» 2009.04.15. 17:51

Sajnos ez tényleg egy kicsit összetettebb kutakodást igényel.

Jukka78!

Ha majd az illetékesek úgy gondolják, hogy nyitnak egy külön topicot valamelyik külföldi koncertnek, ez persze attól függ, hogy van-e érdeklődő, és lesz egy a Nagyszebenes koncertnek, akkor szivesen segítek, és utánanézek szállásnak, kajának, áraknak. Eőljáróban annyit el tudok mondani, hogy mennyi a belépő az Artmaniára. Tehát, ha május 1-ig vásárolnál napi belépőt akkor kb. 6300 ft-ból jönnél ki, ha május 1-e után váltanál jegyet akkor kb. 7600 ft. A teljes háromnapos belépők ára május 1-ig 11200 ft., míg május 1. után 12600 ft. körül van. 

Leinikki
Újonc

» 2009.04.15. 17:30

Basszus, mindig is tudtam, hogy utazási irodát kell nyitnunk.
I have a tree inside of me. It's roots deep in the past, and the branches fumbling towards the future.
Lasse
Gyakorlott

» 2009.04.15. 17:09

[quote]jukka78

Sziasztok!

Én is nagyon szívesen kiugranék megnézni a  zenekart,valahova idegenbe.Csak ahhoz szabadságot kell intézni a melóhelyen.Lesz Nagyszebenben is koncert.Legyetek annyira kedvesek,hogy megírjátok,kb.mennyibe kerülne a  kiruccanás.Akár mindegyikre,és majd választunk,hpgy melyikre menjünk!Köszi szépen előre is!

[/quote]Ugye nem gondolod komolyan, hogy bárki is elkezdi majd neked táblázatban lebontani, hogy melyik koncertre mennyibe kerül kimenni, ha busszal/vonattal/repülővel/autóval mész, ha pályaudvaron/sátorban/hostelben/hotelben laksz, ha konzervet/hidegkaját/melegkaját eszel..? Azért szerintem neked kellene átgondolni, hogy mit hogyan tudnál megoldani, mik az igényeid, és ha valami támpont van, és valami információt (mint pl. egy fesztjegyár) nem találsz, majd akkor kérdezz. 
moesko
Admin

» 2009.04.15. 14:29

Sziasztok!

jukka78
Újonc

» 2009.04.14. 10:51

[quote]moesko

Nem a MetalCamp az, amelyikre csak bérlet van..?: DD Amúgy én is nézegettem, de irtó hülye időpontokban indulnak vonatok, lehet, hogy mégiscsak MoR lesz belőle.

A törölközős móka valóban a Painnek köszönhtő, azon belül is a dobosnak, és mint utólag kiderült, valóban konkrétan a zuhany alól jöttXDDD

[/quote]Neee! Ez nagyon komoly. Ennyi bolondozást egy koncerten...:)
From Wishes to Eternity.
Dana
Újonc

Következő