Masters of Rock 2008

A zenekar, az ex-tagok és tribute-bandák koncertjei

» 2012.11.01. 19:07

Christian Louboutin For Men the game. Instead, players wore whatever they had and, in order to distinguish what team they played for, they would wear colored caps or sashes. By the late 1800's, soccer Cheap Christian Louboutin , cheap nike nfl jerseys especially important in wind and rain. The wind catches the underside of the disc so by angling it the top into the wind you can limit its effect. Throwing directly into the Cheap Christian Louboutin, Christian Louboutin Official Website necessarily provide the results of another police department's records.2Consult the police department responding to a given incident that your search covers. In each incident,
qy33f6
Újonc

» 2008.08.09. 13:00

[quote]Hrvatska
Fekete-fehér-vörös.[/quote]

...Pont, mint a tavalyi Wacken-szalag. : ) 

[i am not sen.D.ing you sublim.I.nal m.E.ssages]
hollow_heart
Gyakorlott

» 2008.08.06. 11:52

[quote]bálesz

Nekem sokkal fontosabb kérdésem van, mint holmi setlistek :D

Milyen színű volt az idei karszalag?::grin::

[/quote]Fekete-fehér-vörös.
Üdv: Hrvatska, aki Rovácska!
Hrvatska
Vén róka

» 2008.08.06. 09:51

Nekem sokkal fontosabb kérdésem van, mint holmi setlistek :D

Milyen színű volt az idei karszalag?::grin::

bálesz
Haladó

» 2008.08.05. 19:57

Jólvan, azt nem néztem... És nem is fogom! :P

A setlistet köszi - kb ugyanaz, mint Wackenben... Tehát akkor nem kell irigykednem. Ez is valami...

I want to find the secret path
A bird delivered into my heart...
Myrafelle
Gyakorlott

» 2008.08.05. 19:45

A kérdésedre a választ pont előtted belinkeltem! :P

Twisted Mind, The Scarecrow, Another Angel Down, Reach Out For The Light, Inside, No Return, The Story Ain’t Over, Shelter From The Rain, Lost In Space, I Don’t Believe In Your Love, Avantasia, Serpents In Paradise, Promised Land/The Toy Master, Farewell, Sign Of The Cross, Seven Angels refrén

Hrvatska
Vén róka

» 2008.08.05. 12:43

Nálatok MoRon hogy volt az Avantasia? Úgy értem, miket játszottak?

Én Wackenbe elsősorban miattuk mentem, mert a kisplakátjuk alapján nekem úgy jött le, hogy a Metal Opera 1-2. részét fogják játszani, végig, sorrendben. (jó, tudom, elég kicsi esély volt rá, de akkor is... ::love:: ::blushing:: ) Erre a legtöbb szám a Scarecrow-ról ment, amit alig ismerek, és csak a koncert legeslegvégén voltak amolyan igazi Avantasia-számok. Szóval ez egy nagy csalódás volt (nem csak) nekem. :(
Odaát Cseho-ban mi volt? :)
I want to find the secret path
A bird delivered into my heart...
Myrafelle
Gyakorlott

» 2008.08.04. 22:49

Egy jó kis beszámoló a Kronos Mortuson !
Hrvatska
Vén róka

» 2008.07.19. 18:45

De jó ez a kép, kár hogy én már nem lehettem rajta. :(
Nagyon örültem, hogy megismertem ennyi jó fej embert. :)
Hrvatska
Vén róka

» 2008.07.18. 23:09

Nekem ez a MoR életem egyik legnagyobb élménye volt, nagyon jól éreztem magam.

Rövid beszámoló (eredetielg máshova írtam, de lusta vagyok újat írni...): Koncertek közül, ami jó volt: Def Leppard - és tényleg félkarú a dobosuk, tök durva -, Avantasia - bár közben kijöttem, mert már nagyon fájt a hátam -, Jaksi Taksi :D - az kéééész az a zenekar -, Haggard - bár az új énekes csajszi nem tetszett -, a Sabaton annyira nem, OOMPH! - ez is lol, az énekesnek tiszta eszelős feje van, illett hozzá a kényszerzubbony :D -, az Apocalyptica kimaradt, a Sonata Arctica meg annak ellenére hogy kicsit elmosta az eső, ronggyá áztunk, félúton elszállt a cucc, meg ilyesmi, életem egyik legjobb koncertje volt. A szombat este (amikor az Apocalyptica volt) nagyon vicces volt :D Elindultunk a koncertre, amikor leszakadt az ég, úgyhogy bemenekültük az egyik kocsmaszerűségbe, ahol összetalálkoztunk az egyik magyar sráccal, aki éppen azt játszotta, hogy ő walesi :D Röhögtünk rajta egy sort, és aztán mi is beszálltunk :D Nagyon poén volt. Egy szlovák sráccal dumáltunk, és tökre bevette a dolgot, nagyon vicces volt, egész este összevissza röhögtem (mondjuk ebben közrejátszott az elfogyasztott alkoholmennyiség is) Mindent egybevetve nagyon jól éreztem magam, bár az esőt és a betegéget kihagytam volna...

Jaksi Taksi rulz! ::rule::

És egy kép a "kis" csapatunkról:

a

hulla
Újonc

» 2008.07.17. 18:34

Azokat néztem, ami érdekelt. :P Amúgy én is hallottam szinte mindent, nézni viszont csak tényleg arra vonszoltuk ki magunkat, aki számított nekünk. : )

Csütörtökön:

Korpiklaani - Kedvenc finn erdei parasztjaim. ^^ Ismét jók voltak. Kell-e mást mondani? : )

Def Leppard - Uncsiii....

Avantasia - Láááv, nagy szemek, tátott száj, ilyesmik. Zseniális!!!

Pénteken:

Oomph! - Régen imádtam őket, és igen, élőben is jók. : )

Hát ja, a Haggard és Sabaton aznap a sátorból lett hallgatva.

Szombat:

Alestorm - Kalózmetááál!  Már a Battleheart néven kiadott demóik óta ismerem őket, vártam ezt a koncertet nagyon, és igazam lett, jó buli volt. :D

Horkýže Slíže - Másodszor láttam őket élőben, elég nagy nevű zenekar Szlovákiában és a cseheknél is. Nagyon jó fejek voltak, aranyosak meg minden. ^^ Csak kár, hogy a poénokat nem vágtuk. : (

Arakain + Plzenská filharmonie - Egyáltalán nem volt rossz, egész kellemes. : ) Bár pöttyet azért unatkoztam, bevallom.

Amon Amarth - Viking metáál! Hozták a szokásos formájukat, tetszett. ^^ Ezt esőben néztük végig, a sok papírember meg rohant el menedéket keresni a pár csepp eső elől.

Apocalyptica előtt durvult a helyzet, így inkább úgy döntöttünk, irány a sátor. Itt hallottuk jól, bár én a felénél bealudtam.

Szombat:

Volbeat - Jó kis dán rákkenról! Őket is vártuk ám nagyon, és bizony jó volt a hangulat. ^^

Sonata Arctica - Kell egyáltalán komment? ^^ Még a barátom is, aki amúgy nincs oda értük, azt mondta, hogy jó volt. : )

Within Temptation - Először láttam őket, mert csak az új album óta érdekelnek, és olyan volt, amire számítottam. : )

Hát ez elég dióhéjas beszámolás lett, ennyire telt most, bocsi. : )

hollow_heart
Gyakorlott

» 2008.07.17. 14:25

[quote]hollow_heart

A sün-cipő tényleg hasznos, de a medúza kikerülése nem olyan egyszerű, ezek az átlátszó nejlonzacsi-állatok nagyon alattomosak, szóval vigyázz. :D

Sirenia alatt sorban álltunk karszalagért, de így hallásra jó volt. Haggardot megnéztem volna, de inkább a sátorban döglöttünk. Tristania alatt meg azt hiszem, a városban voltunk. Nekem nem voltak ilyen koncertes csalódásaim, amit akartam, megnéztem, és jók is voltak mind. : )

[/quote]

Szóval a fele MORt nem is láttad! :P

Mondjuk én is csak átlag napi 3 nagy nevet néztem, de a többi kis zenekar alatt is szinte végig a kempingben voltam, úgyhogy hallottam majdnem mindet.

Hrvatska
Vén róka

» 2008.07.17. 11:59

[quote]bálesz

Medúza? Kikerülöm :D Tengeri sün? Sün-cipő :D Mindenre felkészültem ::mwahaha::

[/quote]

A sün-cipő tényleg hasznos, de a medúza kikerülése nem olyan egyszerű, ezek az átlátszó nejlonzacsi-állatok nagyon alattomosak, szóval vigyázz. :D

Sirenia alatt sorban álltunk karszalagért, de így hallásra jó volt. Haggardot megnéztem volna, de inkább a sátorban döglöttünk. Tristania alatt meg azt hiszem, a városban voltunk. Nekem nem voltak ilyen koncertes csalódásaim, amit akartam, megnéztem, és jók is voltak mind. : )

hollow_heart
Gyakorlott

» 2008.07.17. 11:47

Avantasia nekemis az egyik legjobbak közé tartozott. Nagyon zúztam még Korpiklaani alatt is. Amiben csalódtam az a Sirenia, Tristania és a nagy kedvencem a Haggard volt. :( Nem tudtak olyan bulit nyomni, mint amire számította.
Hrvatska
Vén róka

» 2008.07.17. 10:30

[quote]Hrvatska
De ott gondolom úgysem lesznek olyan metál zenekarok, mint amik itt voltak. :P
[/quote]

Ezeknek a zenekaroknak a nagy részét már láttam élőben, szóval ez nekem nem szempont :) Páran jönnek a Szigetre is, a Within a SZIN-re, szóval akit nagyon akarok, még idén nyáron is megnézhetem. A MoR-on is voltam már kétszer, szóval ez sem az :)

Medúza? Kikerülöm :D Tengeri sün? Sün-cipő :D Mindenre felkészültem ::mwahaha::

bálesz
Haladó

» 2008.07.17. 09:03

Amikor majd megcsíp egy medúza, és jól belelépsz néhány tengeri sünbe, na akkor majd meglátjuk, mi is a jobb. ;)

Még mindig nem írtam rendes beszámolót, de ami késik, nem múlik. : ) Azt azért elmondom, hogy nekem az Avantasia volt a legnagyobb élmény. ::love:: Olyan igazi "húvazze" szintű, tátott szájjal, nagy kikerekített szemmel nézős. : )

hollow_heart
Gyakorlott

» 2008.07.16. 21:39

De ott gondolom úgysem lesznek olyan metál zenekarok, mint amik itt voltak. :P
Hrvatska
Vén róka

» 2008.07.16. 18:06

[quote]hollow_heart
Fájhat is a szíved, Bálesz drága. :D Nagyon jó volt! \m/ Ha rendesen kialudtam magam, normális beszámolót is kapsz, csak legyél türelemmel. : )
[/quote]Nem baj :) Jövő héten a tengerparton pihenve szerintem sokkal kevésbé fogom bánni, hogy idén ezt választottam a MoR helyett :D
bálesz
Haladó

» 2008.07.15. 22:21

Fájhat is a szíved, Bálesz drága. :D Nagyon jó volt! \m/ Ha rendesen kialudtam magam, normális beszámolót is kapsz, csak legyél türelemmel. : )
hollow_heart
Gyakorlott

» 2008.07.15. 21:14

Na gyerünk, fájdítsátok a szívemet, hogy mit hagytam ki :)
bálesz
Haladó

» 2008.07.15. 19:40

Én csak annyit, hogy METAL és MORrrr!!! :D

Jövőre találkozunk ugyanott! ;)

Hrvatska
Vén róka

» 2008.07.14. 18:38

Nocsak, én vagyok az első? :D

HOVNAAA!

Most csak ennyit, majd még részletest is írok. : ) 

hollow_heart
Gyakorlott

» 2008.07.11. 22:05

Úgy tudom, hogy nincs. Egyféle jegy van, az érvényes az egész fesztiválra. De ha tévedek, valaki javítson ki...
bálesz
Haladó

» 2008.07.10. 12:59

Ki tudja van e napijegy MORra? mert én csak szombat reggel megyek...

Carrie
Újonc

» 2008.07.08. 19:03

Holnap reggel már indulok! Teljesen fel vagyok pörögve. Nem is tudom mikor voltam ilyen izgatott koncert miatt. Persze itt nem is csak egy koncertről van szó, meg ugye egy külföldi utazás is...

Remélem rengeteg élménnyel fotóval és zenei tapasztalattal térek vissza. :)

Hrvatska
Vén róka

Következő