2009/04/04 Interjú a Főnix Csarnokban!

Színpadon és stúdión kívül történtek

» 2009.06.29. 20:57

Mennyire biztos hogy jössz Patri?A szüleimmel mi megyünk! :)
Nem álmodni kell az életünkről,hanem élnünk kell az álmainkat!
NIKKI
Újonc

» 2009.06.29. 20:56

Patrisha írta:Énmár erőteljesen tervezem hogy megyek Artmania- ra. ::rule::Volt már valaki közületek? Ha igen, akkor megkérném szépen hogy írjon egy- két infót erről (szállás, stb... ügyben). Köszi előre is!Nagyon jól éreztem magam a debreceni koncerten, és már akkor gondoltam hogy megyek még1re ami itt lesz vhol a "közelben". Főleg h Artmania- n lesz a MDB... másik nagy kedvenc::smile::

Mennyire biztos hogy jössz Patri?A szüleimmel mi megyünk! :)
NIKKI
Újonc

» 2009.04.26. 11:06

[quote]Beki
::smile:: Széphazámban, hálistennek nem egy határ választ immár el majd tőlük, hanem itt Romániában egész pontosan Szebenbe jönnek, s immár 99%hogy megyek.::rule::::love::
[/quote]Szerencsés!::sigh::
NIKKI
Újonc

» 2009.04.16. 21:31

Na most már több mint valószínű, hogy megyek Artmaniara ::smile::
Valkoinen Noita
Újonc

» 2009.04.15. 17:39

[quote]Patrisha
Húúúú remélem összejönnek a dolgok és el tudok menni.... Ezt majd még megdumáljuk!::wink:: Majd csörtetek veled az első sorba....::rule:: Aztán majd lesz kacsingatás, meg türcsi dobálás meg minden...::grin::[/quote]igy van::smile::
Beki
Újonc

» 2009.04.15. 16:00

[quote]Beki
ha gondolod öszefuthatnánk ott, mert én 100% ott lesek, és megint az első sorba::rule::[/quote]Húúúú remélem összejönnek a dolgok és el tudok menni.... Ezt majd még megdumáljuk!::wink:: Majd csörtetek veled az első sorba....::rule:: Aztán majd lesz kacsingatás, meg türcsi dobálás meg minden...::grin::
Patrisha
Újonc

» 2009.04.15. 15:03

[quote]Leinikki

Bocsika, hogy nem hiszek el valamit, amíg nem látok valamelyik hivatalos oldalon erről semmit, értem ezt a Nightwish.com-on, vagy az Artmanian. És lehet, hogy nem hiszed, de tegnap este 7-kor még semmi nem volt erről ezen a két oldalon, aztán este 8 körül meg már fenn volt a koncertdátum a nightwish.com-on. Úgyhogy, igen igazad volt, és örülök neki, és én is megyek a koncertre.

És képzeld, tudok annyira románul, hogy ezt megértsem::eyebrow::

[/quote]Ok, csak nem szoktam hülyeséget beszélni, meg már a rádiókba is reklámozták,s zóval azért gonsolom ha valami enm biztos, szerintem nem kezdik el reklámozni már a rádiók is.::happy::, ami pedig a román nyelvtudásod illeti, nem akartalak megsérteni, csak nem tudtam h hova valósi vagy vagy hasonlók. Én meg olyan környezetben nőttem fel, ahol igy ebszélnek, ezért irtam igy.::wink::
Beki
Újonc

» 2009.04.15. 14:42

[quote]Beki
nem tudim mennyire tudsz románul de bemásolom neked: " Nightwish va concerta în Piaţa Mare din Sibiu, sâmbătă, 18 iulie, în cadrul turneul mondial de promovare a albumului „Dark Passion Play". " és már a jegyek ára is fel vn tüntetve, ugyhogy bocsika, de rosszul tudod::wink:: [/quote]

Bocsika, hogy nem hiszek el valamit, amíg nem látok valamelyik hivatalos oldalon erről semmit, értem ezt a Nightwish.com-on, vagy az Artmanian. És lehet, hogy nem hiszed, de tegnap este 7-kor még semmi nem volt erről ezen a két oldalon, aztán este 8 körül meg már fenn volt a koncertdátum a nightwish.com-on. Úgyhogy, igen igazad volt, és örülök neki, és én is megyek a koncertre.

És képzeld, tudok annyira románul, hogy ezt megértsem::eyebrow::

Leinikki
Újonc

» 2009.04.15. 09:14

[quote]Patrisha

Énmár erőteljesen tervezem hogy megyek Artmania- ra. ::rule::Volt már valaki közületek? Ha igen, akkor megkérném szépen hogy írjon egy- két infót erről (szállás, stb... ügyben). Köszi előre is!

Nagyon jól éreztem magam a debreceni koncerten, és már akkor gondoltam hogy megyek még1re ami itt lesz vhol a "közelben". Főleg h Artmania- n lesz a MDB... másik nagy kedvenc::smile::

[/quote]ha gondolod öszefuthatnánk ott, mert én 100% ott lesek, és megint az első sorba::rule::
Beki
Újonc

» 2009.04.15. 09:12

[quote]Leinikki

::offtopic::

Szia Beki! Nem akarlak kiábrándítani, de én is utánanéztem, mert meglepődtem, hogy jönnének Szebenbe, de az Artmania oldalán nincs fenn, hogy jönnek, igaz hívták őket, de nem jeleztek vissza a szervezőknek. Ugyanakkor a Nightwish hivatalos Live oldalán sincs semmi a koncertről. Hidd el én is legalább olyan boldog lennék, ha jönnének, mint te, végre nem kéne egy csomót utazni és aggódni, hogy hogyan szerzed be a jegyet. De attól még követni fogom, és remélem, hogy mégis neked lesz igazad::grin::

Amúgy meg, ezek a bandák már biztosan leszenk: Opeth, Tristania, My Dying Bride 

[/quote]nem tudim mennyire tudsz románul de bemásolom neked: " Nightwish va concerta în Piaţa Mare din Sibiu, sâmbătă, 18 iulie, în cadrul turneul mondial de promovare a albumului „Dark Passion Play". " és már a jegyek ára is fel vn tüntetve, ugyhogy bocsika, de rosszul tudod::wink::
Beki
Újonc

» 2009.04.14. 20:25

Énmár erőteljesen tervezem hogy megyek Artmania- ra. ::rule::Volt már valaki közületek? Ha igen, akkor megkérném szépen hogy írjon egy- két infót erről (szállás, stb... ügyben). Köszi előre is!

Nagyon jól éreztem magam a debreceni koncerten, és már akkor gondoltam hogy megyek még1re ami itt lesz vhol a "közelben". Főleg h Artmania- n lesz a MDB... másik nagy kedvenc::smile::

Patrisha
Újonc

» 2009.04.14. 20:06

Basszus, ez gyorsan ment. Esküszöm délután még nem volt semmi semelyik weboldalon. Hát ez most nagyon feldobott::grin::
Leinikki
Újonc

» 2009.04.14. 19:58

100% hogy jönnek, már fent van a hivatalos oldalon is. ::wink::

Lehet hogy én is megyek, bár.. most voltam Nightwish koncerten, júniusban Tarja, nem tudom, ha megengedhetek magamnak egy harmadikat is. ::sigh::

Valkoinen Noita
Újonc

» 2009.04.14. 19:13

[quote]Beki
::smile:: Széphazámban, hálistennek nem egy határ választ immár el majd tőlük, hanem itt Romániában egész pontosan Szebenbe jönnek, s immár 99%hogy megyek.::rule::::love::
[/quote]

::offtopic::

Szia Beki! Nem akarlak kiábrándítani, de én is utánanéztem, mert meglepődtem, hogy jönnének Szebenbe, de az Artmania oldalán nincs fenn, hogy jönnek, igaz hívták őket, de nem jeleztek vissza a szervezőknek. Ugyanakkor a Nightwish hivatalos Live oldalán sincs semmi a koncertről. Hidd el én is legalább olyan boldog lennék, ha jönnének, mint te, végre nem kéne egy csomót utazni és aggódni, hogy hogyan szerzed be a jegyet. De attól még követni fogom, és remélem, hogy mégis neked lesz igazad::grin::

Amúgy meg, ezek a bandák már biztosan leszenk: Opeth, Tristania, My Dying Bride 

Leinikki
Újonc

» 2009.04.14. 18:18

[quote]NIKKI

Milyen nyári koncertre?::grin::

Áruld el!::eyelash::

[/quote]::smile:: Széphazámban, hálistennek nem egy határ választ immár el majd tőlük, hanem itt Romániában egész pontosan Szebenbe jönnek, s immár 99%hogy megyek.::rule::::love::
Beki
Újonc

» 2009.04.14. 15:24

[quote]Beki
Részemről ez már rég nem téma. Én már a nyári koncertjükre gyűjtöm a pénzt::wink::
[/quote]

Milyen nyári koncertre?::grin::

Áruld el!::eyelash::

NIKKI
Újonc

» 2009.04.14. 14:13

Embereeek, béke van. :)

-------------------------------------------------------

Viszont van-e végülis valahol angol interjú? mazsi? :)

I want to find the secret path
A bird delivered into my heart...
Myrafelle
Gyakorlott

» 2009.04.14. 14:04

[quote]Lissuin
És vajon hányan integethettek még neki és hányan hihették azt, hogy "úúúúrissssten, nekem integet!!"? És ezt minek küldted el nekem még privátban is?...

Én csak azt mondom, hogy hülyeség ilyen szinten bármit is belegondolni egy tekintetbe, komolyan röhejes, amit néhányan előadtok itt. Az ilyesmin egyszerűen nincs mit nagydobra verni.

Ja és Beki, veled együtt 11. ;) [/quote]Részemről ez már rég nem téma. Én már a nyári koncertjükre gyűjtöm a pénzt::wink::
Beki
Újonc

» 2009.04.14. 13:19

[quote]Beki
Isstenem::rotfl:: hát fenomenális ahogy osszátok a semmit, szerintem az a naya vagy ki a szösz már rég nem foglalkozik avval h el "ujságolja" kit nézett Tuo vagy kit nem, és azóta már legalább 1O ember osztotta a semmit::aww::[/quote]

Én nem akarok ebbe a 10-be tartozni szóval felőlem lezárhatjuk ezt a Toumas"nézős dolgot"már nagyon unalmas::yawn::

NIKKI
Újonc

» 2009.04.14. 12:42

[quote]NIKKI
bla bla bla[/quote]És vajon hányan integethettek még neki és hányan hihették azt, hogy "úúúúrissssten, nekem integet!!"? És ezt minek küldted el nekem még privátban is?...

Én csak azt mondom, hogy hülyeség ilyen szinten bármit is belegondolni egy tekintetbe, komolyan röhejes, amit néhányan előadtok itt. Az ilyesmin egyszerűen nincs mit nagydobra verni.

Ja és Beki, veled együtt 11. ;)
"Lehet, hogy az út, amelyet kinek-kinek követnie kell,
már ott húzódik a lába előtt, csak látni nem látja."
Lissuin
Vén róka

» 2009.04.14. 11:24

Isstenem::rotfl:: hát fenomenális ahogy osszátok a semmit, szerintem az a naya vagy ki a szösz már rég nem foglalkozik avval h el "ujságolja" kit nézett Tuo vagy kit nem, és azóta már legalább 1O ember osztotta a semmit::aww::
Beki
Újonc

» 2009.04.14. 11:11

[quote]Jagienka

Na jó, akkor én most véget vetek a találgatásoknak.

Tuomas engem nézett, igaz, hogy ott se voltam a koncerten és még nem is találkoztunk soha, de a lelki szemei előtt megjelentem, és mivel már kissé illuminált állapotban volt, azt hitte, hogy ott állok én is a tömegben és integett, meg mutogatta a többieknek, hogy nézzétek, ott az a lány akivel álmodni szoktam.::tongue::::grin::

[/quote]

Akármilyen hülyén hangzik ez a legelhihetőbb!

Tudom mert én is veled álmodtam!::rotfl::

NIKKI
Újonc

» 2009.04.14. 11:08

[quote]Lissuin
Ja, főleg akkor, amikor még iksz ezer ember áll mögötted, a színpadon álló meg a reflektoroktól sokszor azt se látja, mi/ki van odalent...  [/quote]

Lehet de ahhoz eléggé jól látott hogy miután integettem neki visszaintegessen és mosolyogjon!::wave::

Jah és 2. sorban álltam pont előtte szóval nem tudom hogy ez mennyire eltéveszthető!::think::

Mindegy!Én ezzel csak azt akarom mondani hogy persze örüljünk ezeknek a kis történéseknek

de ne verjük nagy dobra őket!Sok minden csak a show része törcsi dobálás stb...

Képzeljétek el milyen lenne ha Tuo fapofával némán meredve nézné a tömeget mosolygás meg sejtelmes nézések nélkül!::yawn::

Szerintem sokan(nőneműek)csak miatta mennek el 1-1 koncertre!

NIKKI
Újonc

» 2009.04.13. 23:55

Na jó, akkor én most véget vetek a találgatásoknak.

Tuomas engem nézett, igaz, hogy ott se voltam a koncerten és még nem is találkoztunk soha, de a lelki szemei előtt megjelentem, és mivel már kissé illuminált állapotban volt, azt hitte, hogy ott állok én is a tömegben és integett, meg mutogatta a többieknek, hogy nézzétek, ott az a lány akivel álmodni szoktam.::tongue::::grin::

Jagienka
Újonc

» 2009.04.13. 23:34

Hát akkor, kedves Nayi, írd meg végre ki volt az a szerencsés titokzatos lány akire a Maestro nézett, és akkor mindenki megynyugszik ::smile:: annyit igazán elárulhatsz, hogy pl hogy volt felöltözve, lehet, hogy mi is láttuk ::smile:: és hogy miért vagy olyan biztos benne, hogy ŐT nézte. érted, bárki beképzelheti magának, hogy "igen, tuti, hogy engem nézett", aztán közben meg nem is.... várjuk a válaszodat ::hug::
kata
Újonc

Következő