Nightwish.com

Színpadon és stúdión kívül történtek

» 2007.02.18. 20:58

Ahhh... én már úgy várom... Olyan kíváncsi vagyok, hogy ki az új énekesnő (mondjuk szerintem mindenki más is) ::eyelash::

Viva la Nightwish! ::applause::

Tanuld meg az írásjelek, nagy- és kisbetűk helyes alkalmazását. Kösz, mazsi

Halott Ophelia
Újonc

» 2007.01.19. 14:44

Sziasztok! Egy fergeteges Nightwish buliba invitálok mindenkit! Ma (2007/01/19) 20h-tól a Siluris zenekar feldolgozásában 6 remek NW számot hallhat, aki eljön a Kékyukba. A beugró 500 Ft, más zenekarok is lesznek, pontos infók: http://www.redhole.hu/bluehole_koncert.php?k=2632

Siluris

csilla.siluris
Újonc

» 2007.01.16. 19:02

És valóban. A hír a Nightwish.com -ról:

"Befejeződött az új énekes személyét több, mint 2000 elküldött demóból kiválasztó keresgélés (csak tegnap, január 15-én 120 lemezt kaptunk!). Hatalmas köszönet mindenkinek! Kérünk benneteket, ne küldjetek több demót, mostantól fogva az új album felvételeire kell koncentrálnunk.

Az új énekest május végén, egy új kislemez megjelenésével egyidőben fogjuk bemutatni."

szergej
Gyakorlott

» 2007.01.16. 18:34

Megvan az új énekesnő!!! :)

Vagy legalábbis valami ilyesmit sikerült kivennem mélyreható angoltudásommal.

A folytatást már mindenki tudja, csak gondoltam ez azért egy jónagy változás! :D 

Kuoleman enkeli
Haladó

» 2007.01.09. 18:33

Itt egy rövidke újságcikk, amelyben Tuomas elmondja, hogy még nem választották ki az énekest, de már csak néhány kiváló jelölt maradt, akik között még januárban döntenek. A single május végén jelenik meg, ekkor ismerhetjük meg az énekest. Az album ősszel jön ki. Tehát ezek az időpontok, nem kell többet találgatni. : )
[i am not sen.D.ing you sublim.I.nal m.E.ssages]
hollow_heart
Gyakorlott

» 2006.12.24. 16:08

Bocs mazs ::sad:: Jahh, és kösz, hogy szóltál.

Hát igen igazad van, tényleg nem érné meg a holnapot a csaj, ha már a legelején "bemutatnák", úgy, hogy egy árva hang sem jött ki a torkán. De szerintem aki előre megítél valakit, úgy hogy még nem tud róla semmit, nem hallotta nem látta, az óriási hibát követ el. Dehát én csak egy ember vagyok a sok közül, mindenki azt tesz amit akar. Nekem (majdnem) 8.

Night_Puncs
Újonc

» 2006.12.24. 00:51

Már régóta lehet tudni, hogy nem egy lány van, akivel már szemályesen is találkoztak és simán el tudnák őket képzelni. Nem kell parázni, hogy nem találnak megfelelő kvalitású embert. Viszont legutóbb azt mondták, hogy bejelenteni nem fogják, ki az, csak az albumhoz tartozó kislemez megjelenésekor. Hogy miért? Mert rászállna a média, és már akkor csomóan kígyót-békát kiabálnának rá, mikor egy hangot nem hallottak tőle.
I have a tree inside of me. It's roots deep in the past, and the branches fumbling towards the future.
Lasse
Gyakorlott

» 2006.12.23. 20:49

[quote]Kuoleman enkeli

Egyébként már szerintem nem kell elméletet gyártani, mert januárban úgyis bemutatják az új pacsirtát. Remélem mnindezt egy új Nightwish-számmal teszik. ::happy::

[/quote]

hehe... hát ez baromi "vicces" volt... szerintem nem várhatunk új számot. de ha nincs egy csöppnyi szerencsénk sem, akkor még azt is elbukjuk, hogy januárban "megkapjuk" az új pacsirtát. mellesleg azt sem hiszem, hogy találnak egy olyan csajszit, aki az elvárásoknak megfelel. legyen: jó hangja, elég "színes", adja fel eddigi egész életét, legyen szép, ne utazzon külön gépen a férjével, és "ne csak a saját tollait mutogassa... Tarjának szerintem ez egy nagy hibája volt, és ezzel előidézte a "halálát" a Nightwish részéről. kíváncsi vagyok, hogy mi lesz belőle így, "egyedül". ::think::

de mindent félretéve... remélem igazad lesz, és januárban szél szárnyán repül el jó messzire a sötét lepel, és már csak a fény marad hátra. a mindenttudás a Nightwishről! ::wink::

Ember, tartsd már tiszteletben a helyesírás alapszabályait, ne "üvölts", elég egy pont is, és létezik szóköz is! (kösz, mazs)

Night_Puncs
Újonc

» 2006.12.22. 22:51

Igen, én is úgy látom, az oldal már rendeen üzemel:) Gyanítom énis,minél hamarabb beutatják az új pacsirtát:) És szerintem is egy új Nightwish-dallal teszik ezt meg. De ki tudja, az is lehet, hogy előkapnak valami jó kis klasszikus Nile-t, vagy Morbid Angelt:)
I'm the cancer
TheUser
Újonc

» 2006.12.18. 18:42

[quote]Kingfisher
Csak éjjelente ebben az idősávban szokott meghalni. Nappalra feltámad.
[/quote]

Jéé.. ilyenkor tényleg működik. ::party::

Egyébként már szerintem nem kell elméletet gyártani, mert januárban úgyis bemutatják az új pacsirtát. Remélem mnindezt egy új Nightwish-számmal teszik. ::happy::

Kuoleman enkeli
Haladó

» 2006.12.18. 12:40

Affene, már kezdtem örülni... :D
"Step after step, we try controlling our fate, when we finally start living, it's become too late..."
Dani
Vén róka

» 2006.12.17. 10:54

[quote]Dani
Lehet gyártani az elméleteket miért halt meg a nw.com... :D
[/quote]Csak éjjelente ebben az idősávban szokott meghalni. Nappalra feltámad.
Nyikk.
Kingfisher
Vén róka

» 2006.12.17. 01:26

Lehet gyártani az elméleteket miért halt meg a nw.com... :D
"Step after step, we try controlling our fate, when we finally start living, it's become too late..."
Dani
Vén róka

» 2006.12.04. 22:17

Az én kérdésemre nem válaszolt..:(
Carpenter
Gyakorlott

» 2006.12.04. 20:58

Az utolsó válasza nagyon kész! ::rotfl::Majd lehet, hogy próbálja. Azt megnézném szívesen! :D
Toivo on vain ensimmäinen askel tiellä pettymysten.
Sanna
Gyakorlott

» 2006.12.04. 12:23

Tuomas novemberi válaszai: (Nightmail)

(Unatkoztam, fordítottam kicsit.)

HeHo (Brazília): Egyszer azt mondtad, nem hiszel a sorsban... Mit gondolsz a halálról? Szerinted mi van utána?

Hiszem, hogy van valami a halál után, de nincs pontos elképzelésem arról, hogy mi. Egy kicsit félek a haláltól. Úgy értem, ez a világ egy gyönyörű hely, tele élményekkel, lehetőségekkel, kalandokkal. Annyi mindent szeretnék még csinálni és kipróbálni ebben az életben, hogy egészen elszomorít, hogy a kaszás mindenhol lesben áll. Attól félek, a halálos ágyamon is bánni fogom, hogy valamit nem csináltam, nem éreztem, nem fejeztem be.

nasia (neverland): Volt valami beteljesületlen gyerekkori álmod?

Az egyetlen ember, akinek rajongói levelet küldtem, Richard Dean Anderson volt. Ez '87-ben történt, autogramot kértem tőle. Sosem kaptam választ, teljesen összetörtem.

anca (Románia): Ki a legfontosabb ember az életedben és miért?

Anya és apa. A feltétlen szeretetük, megértésük miatt, azért, hogy vannak nekem.

kaarne ( Észak- Pohjanmaa): Mit jelent számodra a lakota neved, a Sunkmanitutanka Nagi? Közel érzed a lelkedhez, vagy csak egy extra név?

Eleinte nem éreztem magam méltónak erre a névre, mert még nem ismertem eléggé John Two-Hawkst és az indián kultúrát. De ez a név egy hatalmas megtiszteltetés. Valamiféle identitást ad, azt, ami tényleg vagyok legbelül. Ez ritka dolog. Megpróbálok megfelelni ennek a névnek.

emanuelle (Szlovénia): 1. Vigasztaló számodra a halál gondolata? 2. Láttál-e már északi fényt, ha igen, inspirált-e valamilyen szinten? 3. Etiäinen - a szó jelentése lenyűgöző. E célból írtad?

1. Nem.
2. Igen, nagyon szép. Mindig Philip Pullman egy könyvére emlékeztetnek (His dark materials; northern lights)
3. Igen.

Kitri (Oroszo.): Tudjuk, hogy nem szereted a klasszikus operát. Mi a helyzet a balettel? (pl. Hattyúk tava, Giselle, Csipkerózsika - nincs idegesítő ének, csak tánc és románc)

Még sosem próbáltam, de egyszer lehetséges. De az vajon mennyire romantikus, hogy egy pasi harisnyában ugrál a színpadon, egy nagy dudorral az ágyékánál?!

Majd fordítok még, most órára kell mennem.

hollow_heart
Gyakorlott

» 2006.11.26. 02:24

Én alapvetően nem rajongok a Megatáncért de ez a She is my sin-es húzás... tetszett. Annak ellenére is, hogy szerintem a SIMS (hehe. She is my sin ) NEM ROCKI! Az egyáltalán nem volt stílusban, de nekem tetszett amit csináltak. ::happy::

"Aminek jönnie kell,jönni fog.És ha itt lesz,szembe kell néznünk vele."
Eve Black
Újonc

» 2006.11.13. 23:23

Na igen... azt::blushing::
Kuoleman enkeli
Haladó

» 2006.11.11. 13:02

[quote]Kuoleman enkeli
Ha valaki esetleg nagyon unatkozik (::eyelash::) az lefordíthatná, amit Tuomas (meg még Jukka is) írt a... nemtudom hogy hova?::grin::
[/quote]

Azt a bigyót, amit az izébe írt? Jah, ok, meglesz. :D

A Studio Diary-re gondolsz? 

Nyikk.
Kingfisher
Vén róka

» 2006.11.11. 12:52

[quote]Pendolino
Pontosabban?[/quote]

Jukka után Tuomas is írt: Studio Diary
Jó volt olvasni, Tuomas jókedvű, a felvételek is nagyon jól haladnak. :)

hollow_heart
Gyakorlott

» 2006.11.11. 01:52

[quote]Kuoleman enkeli
Ha valaki esetleg nagyon unatkozik (::eyelash::) az lefordíthatná, amit Tuomas (meg még Jukka is) írt a... nemtudom hogy hova?::grin::
[/quote]Pontosabban?
Tú förti ól dö tájm!
Pendolino
Gyakorlott

» 2006.11.11. 00:00

Kuoleman enkeli
Haladó

» 2006.10.24. 18:20

[quote]Kuoleman enkeli

Szerintem Tarja az EOAE-n is nagyon metál::horns:: meg opera is volt megminden!!!::grrr:: És ez pont illet is a Nightwish-hoz...

[/quote]Nem is a színpadi teljesítményét kifogásolták, hanem az "üzlethez", a fellépések megrendezéséhez való hozzáállását - többek között.
I have a tree inside of me. It's roots deep in the past, and the branches fumbling towards the future.
Lasse
Gyakorlott

» 2006.10.24. 17:25

[quote]Lasse

...Nade az sem árt, ha szereti a metált, és nem játssza a dívát, mint Tarja...

[/quote]

Szerintem Tarja az EOAE-n is nagyon metál::horns:: meg opera is volt megminden!!!::grrr:: És ez pont illet is a Nightwish-hoz...

De ne utánozza az új hölgy, hanem legyen egyéniség!::horns:: Nightwish-os, de egyéniség!!

Kuoleman enkeli
Haladó

» 2006.10.22. 12:23

Az egy dolog, hogy sok jelentkező van, és meg sok jó hangú énekesnő - esetleg tapasztalattal, de Tuomasék azt mondták, hogy azért nincs még meg az új, mert egyik sem 'olyan'. Szóval egyiket sem találták annak a tök igazi, tökéletesnek.
Toivo on vain ensimmäinen askel tiellä pettymysten.
Sanna
Gyakorlott

ElőzőKövetkező