Nightwish.com

Színpadon és stúdión kívül történtek

» 2012.10.31. 07:17

I am hoping the same high-grade blog post from you in the upcoming also. Actually your creative writing skills has encouraged me to get my own web site now.
cheap emu boots ugg boots Louis Vuitton UK Hi there, just became aware of your blog through Google, and found that it is truly informative.
ecowmerpero
Újonc

» 2012.10.31. 06:59

Lots of helpful information here. I am sending it to several friends ans also sharing in delicious.
Louis Vuitton UK emu boots uggs Pretty nice post. I just stumbled upon your blog and wished to say that I have really enjoyed surfing around your blog posts.
ecowmerpero
Újonc

» 2012.05.09. 20:01

Remélem én is, hogy több szólója lesz a következő albumon. :) Simán elviselném. :D
BlackFireSwallow
Haladó

» 2012.05.08. 22:12

talán a következő lemezen több teret enged majd neki Tuomas.
"AZ EMBEREK AZT HISZIK, HOGY A SZERELEM VALAMI SZÉP DOLOG, PEDIG A SÁTÁN CSAPDÁJA. DE ÉN ÉRTED MÉG A SÁTÁNNAL IS MEGKÜZDÖK."
draculina
Haladó

» 2012.05.08. 13:01

draculina írta:hát én is az ő válaszaira lennék leginkább kíváncsi... kicsit ellustult mostanában. :( a zenébe is... már mintha nem lenne annyi szólója mint a régebbi albumokon. Emppu, szedd össze magad :D

Mondjuk ez lehet, hogy nem az ő lustasága, hanem Tuomas akarata. Egyébként érdekes, hogy ez a legtöbb kritika a Nightwish felé, legalábbis azok közül amiket láttam.
flame
Újonc

» 2012.05.07. 22:52

hát én is az ő válaszaira lennék leginkább kíváncsi... kicsit ellustult mostanában. :( a zenébe is... már mintha nem lenne annyi szólója mint a régebbi albumokon. Emppu, szedd össze magad :D
"AZ EMBEREK AZT HISZIK, HOGY A SZERELEM VALAMI SZÉP DOLOG, PEDIG A SÁTÁN CSAPDÁJA. DE ÉN ÉRTED MÉG A SÁTÁNNAL IS MEGKÜZDÖK."
draculina
Haladó

» 2012.05.07. 21:44

Az hát, én Emppu válaszait vártam a legjobban, erre tessék. :( Húzza az agyam. :D
BlackFireSwallow
Haladó

» 2012.05.07. 12:27

moesko írta:Megérkezett az első kör Nightmail. Elég sok... De ha bepótoltam mindazt amire ezen a héten nem volt időm a koncert utómunkálatai miatt, akkor majd igyekszem lefordítani. Rágjátok a fülemet, ha nem: P : )

azt a lusta kutyafáját Emppunak! X( ő miért nemválaszolgatgatott vajon :-? túlságosan el volt foglalva valamivel? ejnye-bejnye Emppu, ez nem szép tőled [-x
draculina
Haladó

» 2012.05.06. 23:25

flame írta:Segítsek? :)

Köszi, de illene tudnom megoldani egyedül: D
moesko
Admin

» 2012.05.06. 13:09

moesko írta:Megérkezett az első kör Nightmail. Elég sok... De ha bepótoltam mindazt amire ezen a héten nem volt időm a koncert utómunkálatai miatt, akkor majd igyekszem lefordítani. Rágjátok a fülemet, ha nem: P : )

Segítsek? :)
flame
Újonc

» 2012.05.06. 12:45

Megérkezett az első kör Nightmail. Elég sok... De ha bepótoltam mindazt amire ezen a héten nem volt időm a koncert utómunkálatai miatt, akkor majd igyekszem lefordítani. Rágjátok a fülemet, ha nem: P : )
moesko
Admin

» 2011.12.07. 09:27

mazsola írta:
mazsola írta:
trezor írta:De ha lehet kérni valamit és nem nagy munka, akkor én azt javaslom, hogy a fórum főoldal legyen olyan, mint anno. Egész pontosan azt a funkciót hiányolom, hogy nem tudom megnyitni azonnal a legfrissebb hszt. Régen olyan volt, hogy ha rákattintottam a legfrissebb hszre, akkor az azonnal bejött és nem kellett még külön a topicoc között is tallóznom. Ezt nem lehetne megcsinálni?

jo otlet, nekem is eszembe jutott mar (remesen zavar, hogy mindig keresgelnem kell a legfrissebb datumokat). szoltam _Necnek, remelem nemsokara megoldja. lehet, hogy nem pont olyan lesz a megoldas mint regen (uj forummotor ugye), de valami megoldas lesz. koszi a tippet.

rossz hirem van, sajnos ebben a forummotorban nincs olyan opcio, hogy datum szerint rendezze a topikokat, csak fix sorrend letezik. meg toprengunk a megoldason, de egyelore kerlek viseljetek el igy.

Nem baj, jó ez így így, csak a megszokások, tudod... :)
trezor
Újonc

» 2011.12.07. 08:07

mazsola írta:
trezor írta:De ha lehet kérni valamit és nem nagy munka, akkor én azt javaslom, hogy a fórum főoldal legyen olyan, mint anno. Egész pontosan azt a funkciót hiányolom, hogy nem tudom megnyitni azonnal a legfrissebb hszt. Régen olyan volt, hogy ha rákattintottam a legfrissebb hszre, akkor az azonnal bejött és nem kellett még külön a topicoc között is tallóznom. Ezt nem lehetne megcsinálni?

jo otlet, nekem is eszembe jutott mar (remesen zavar, hogy mindig keresgelnem kell a legfrissebb datumokat). szoltam _Necnek, remelem nemsokara megoldja. lehet, hogy nem pont olyan lesz a megoldas mint regen (uj forummotor ugye), de valami megoldas lesz. koszi a tippet.

rossz hirem van, sajnos ebben a forummotorban nincs olyan opcio, hogy datum szerint rendezze a topikokat, csak fix sorrend letezik. meg toprengunk a megoldason, de egyelore kerlek viseljetek el igy.
mazsola
Pixeltologató szakmunkás

» 2011.12.06. 14:08

moesko írta:
trezor írta:És még valami! Moes, belinkelnéd a fészbukk oldalt? Köszi.

Tessen parancsolni.

Köszönöm. :)
trezor
Újonc

» 2011.12.06. 00:14

trezor írta:És még valami! Moes, belinkelnéd a fészbukk oldalt? Köszi.

Tessen parancsolni.
moesko
Admin

» 2011.12.05. 23:02

mazsola
Pixeltologató szakmunkás

» 2011.12.05. 11:58

Nem kell ide semmi változtatás. Nagyon jól bejáratódott ez a rendszer. Hova siett mindenki, hogy nincs 10 perce a fórumba irni... ? Én nem értem, hogy lehet mindig rohanni.

Ami a kihalást illeti: Az tény, hogy nincs hsz, ha nincs hir. És a turné után ez az opció állt fenn. Én is igy voltam vele. A debreceni koncert óta be se jelentkeztem. Még néha-néha visszajöttem, aztán az is elmaradt és vagy egy éve az oldalra se kattintottam. Igazából magát a Nightwisht is elfelejtettem. Néha hallgattam és kész. Jó ez, ahogy van. Én pont ezért szerettem meg, mert egy kis közösség volt (van, lesz reméljük). Mostmár megint van miről irni, és reméljük nem kell évekig kenyéren és vizen élnünk. Tessék a fórumban megkeresni a topicot. Szerintem nem nagy meló, pláne, hogy igazából van 5-6-7 topic, ami látogatottabb, tehát nem fog elveszni a sok hsz között...

De ha lehet kérni valamit és nem nagy munka, akkor én azt javaslom, hogy a fórum főoldal legyen olyan, mint anno. Egész pontosan azt a funkciót hiányolom, hogy nem tudom megnyitni azonnal a legfrissebb hszt. Régen olyan volt, hogy ha rákattintottam a legfrissebb hszre, akkor az azonnal bejött és nem kellett még külön a topicoc között is tallóznom. Ezt nem lehetne megcsinálni?

És még valami! Moes, belinkelnéd a fészbukk oldalt? Köszi.
trezor
Újonc

» 2011.10.26. 17:22

Az energiaráfordítás az egy dolog, ha nem is a legelegánsabb módon, de meg tudnám oldani én is (semmibe nem kerülne nyitni egy kategóriát a híreknek, aztán linkelgetni a topicokat a bejegyzésekhez). Ennek ellenére nem szeretném ezt, mert akkor tényleg eltűnne az az opció, hogy valaki, akit tényleg érdekel a banda, rákattint x album topicjára, és visszaolvassa. A hírek kommentjei esetében két hét múlva senki nem tudná, hogy hol olvasta azt, ami éppen eszébe jutott, és elolvasná mégegyszer.

Amúgy meg miről beszélünk, jött ma már vagy hány hozzászólás; D
moesko
Admin

» 2011.10.26. 17:07

moesko írta:egyre kevesebb időt szánunk kommentelésre, vagy ugyanannyit, csak akkor több témában, de ilyen alapon akkor akár reménytelenül le is zárhatnánk ezt a fórumot. Az lenne a cél, hogy azért legyen valami közösség

anno pont a forumnak koszonhetoen lett egy osszetarto barati kozosseg par evig, egyutt jartunk nightwishtol fuggetlenul bulizni, nagyon jo volt. teljesen igazat adok moesnek abban, hogy ha hireket lehetne kommentelni, akkor szetesne az egesz strukturaja; bar ketsegkivul elmaradoznanak azok a userek, akik minden egyes album megjelenese elott, vagy ket album kozt szova teszik hogy nahat de kihalt a forum...

az a helyzet, hogy nem nagyon eri meg nekunk azt az energiaraforditast a dolog, csak hogy kiprobalhassak a userek hogy ez mennyire jo vagy nem jo - de ha nagy lesz a nyomas ezugyben, meglatjuk.

(a forumnak meg egy elonye hogy konnyen es gyorsan moderalhato, rendszerezheto.)
mazsola
Pixeltologató szakmunkás

» 2011.10.26. 16:52

matyy írta:Igen, igen, jó az amit mondasz, vagyis igazad van, de ugyanakkor lehet azt is figyelembe kéne venni, hogy most már mindenki ehhez szokott hozzá, meglát egy hírt, kommentálja, és nem feltétlenül keres fel ezért egy külön topicot, ahol ezt megtehetné, mert ahhoz már nem feltétlenül van kedve.

Szóval lehet, hogy egy próbát megérne, de tudom, nekem így kívülről könnyű beszélni, hogy semmi energiámba és időmbe nem kerül.

Sajnos tisztában vagyok azzal én is, hogy felgyorsult ez a folyamat, és egyre kevesebb időt szánunk kommentelésre, vagy ugyanannyit, csak akkor több témában, de ilyen alapon akkor akár reménytelenül le is zárhatnánk ezt a fórumot. Az lenne a cél, hogy azért legyen valami közösség, összefüggés egyes témákban, könnyű visszakereshetőség, ez a hírek szeparált kommentálásával szerintem eltűnne. Nem vagyok sem marketing-, sem kommunikációs szakember, nem tudom, mi lehet az áthidaló megoldás. Egyelőre facebookon adott a lehetőség, hogy az is kinyilváníthassa véleményét, aki csak 8 másodpercet szán a dologra, hiszen minden hírt közzéteszek ott is, és innentől csak remélni tudom, hogy vannak még olyanok, akik szeretik magát a fórum műfaját, és szívesen beszélgetnek még itt.
moesko
Admin

» 2011.10.26. 16:31

moesko írta:Igazából a gyors, rövid hozzászólás lehetősége most megvan a facebook-oldalunkon, de istenigazából nem jellemző, hogy ezzel bárki is élne. És én attól félek, hogy ha minden hírt lehetne külön kommentelni, akkor tényleg soha senki nem kattintana már a fórumra... Korábban működött, mindenki megtalálta a hírhez legrelevánsabb topicot, és leírta, amit gondolt. Valahol logikusak a javaslatok, de attól tartok, az érdemi beszélgetések elvesznének a részletekben, túl szétszórt lenne minden.

Mindazonáltal, ha most, hogy kezdenek tényleg felpörögni az események, ugyanez marad a helyzet, akkor talán tényleg meg kell fontolni a változtatásokat...

Igen, igen, jó az amit mondasz, vagyis igazad van, de ugyanakkor lehet azt is figyelembe kéne venni, hogy most már mindenki ehhez szokott hozzá, meglát egy hírt, kommentálja, és nem feltétlenül keres fel ezért egy külön topicot, ahol ezt megtehetné, mert ahhoz már nem feltétlenül van kedve.

Szóval lehet, hogy egy próbát megérne, de tudom, nekem így kívülről könnyű beszélni, hogy semmi energiámba és időmbe nem kerül.
"Próbáld elérni a csillagokat, ha nem is megy, legalább a sz*rból kivetted a kezed..."
matyy
Újonc

» 2011.10.26. 16:21

Igazából a gyors, rövid hozzászólás lehetősége most megvan a facebook-oldalunkon, de istenigazából nem jellemző, hogy ezzel bárki is élne. És én attól félek, hogy ha minden hírt lehetne külön kommentelni, akkor tényleg soha senki nem kattintana már a fórumra... Korábban működött, mindenki megtalálta a hírhez legrelevánsabb topicot, és leírta, amit gondolt. Valahol logikusak a javaslatok, de attól tartok, az érdemi beszélgetések elvesznének a részletekben, túl szétszórt lenne minden.

Mindazonáltal, ha most, hogy kezdenek tényleg felpörögni az események, ugyanez marad a helyzet, akkor talán tényleg meg kell fontolni a változtatásokat...
moesko
Admin

» 2011.10.26. 16:14

Ygral, Hanon: koszonjuk az eszreveteleket, tippeket. tisztaban vagyunk vele, hogy ez megoldas lehetne, de sajnos teljes napot igenybevevo munka utan nem fer bele az energiankba, idonkbe hogy ezzel foglalkozzunk. remeljuk hogy valamelyik kozeledo unnep szuneteben kerithetunk erre sort, igyekezni fogunk, de remelem belatjatok, hogy nem ez a prioritas.
mazsola
Pixeltologató szakmunkás

» 2011.10.26. 11:26

Hanon írta:Igazából az is megoldás lenne, ha minden főoldali hírnek lenne egy külön szekciója a fórumban ahol lehetne rá kommenteln

Vagy ha magukhoz a hírekhez lehetne kommentelni. Persze ehhez gondolom mindenféle kódokat kellene írogatni, ami valakinek sok idejébe kerülne, és ki tudja mennyire dobná fel a dolgokat... szóval nem látom valószínűnek.
"All statements are true in some sense, false in some sense, meaningless in some sense, true and false in some sense, true and meaningless in some sense, false and meaningless in some sense, and true and false and meaningless in some sense."
Ygral
Újonc

» 2011.10.25. 21:44

moesko írta:Nem akarom, hogy nyávogásnak tűnjön ez, nem kötelez senki arra, hogy frissítsem az oldalt, csak néha egészen úgy tűnik, hogy felesleges. És elgondolkodtató az is, amikor a facebook-oldalon egy árva kirakott képet ötször annyian lájkolnak, mint egy rendes cikket.

A főoldal tartalmával kapcsolatban is lehet nyugodtan véleményt alkotni, mert én nem tudom, hogy titeket mi érdekel igazán.

Igazából az is megoldás lenne, ha minden főoldali hírnek lenne egy külön szekciója a fórumban ahol lehetne rá kommentelni (ahogy ez pár oldalon így működik).
De ugye ha alapból nem akkor az élet akkor nem biztos, hogy megéri ilyesmivel kísérletezni.
Robot zombies with lazers?! Lazers don't exist!
Hanon
Újonc

Következő