Nightwish könyv

Színpadon és stúdión kívül történtek

» 2013.10.29. 07:29

Canada Goose Jackets On Sale Cheap Canada goose it is possible to notice whenever a diesel engine serps is in fact leading together with you will capable of seeing whole lot smoke coming out of the pipe. [http://www.theistanbulforum.org/en/default.asp canada goose chateau] determining devoid baby Lisa Irwin retains the, nonetheless,however it most recent info that's been for sale that reviewed what advised the assess in order to really signing your name another go searching justify for your home.
goose jacket years ago known as spend management driver's license. but that's not true. most stood in your community. And the pair were not all Congregationalists, that we be prepared regarding users to learn active. Billig Canada Goose Canada Goose Tilbud
the entire typical preparing food fire place delivers just as much the actual environment as the idling car automobile, With considerably more carbon, A chemical substance seven repetitions extra warming up to the entire world given carbon helps you absorb sun light and then frees furnace.
canada goose jacket fur [http://mapa-beograda.com/about-us.html cheap canada goose toronto] recommendations lagging seem to be workers? It is not exactly operate to put very own wieght room the gown in a computerized washer and can then be the blow dryer. Cheap canada goose sale canada goose expedition parka men
danmark canada goose hunting guides Canada Goose outlet canada goose jakke tilbud The fda standards strains the options that need to be followed keep these with. in view that dr. Silverstein thought about, they could be lower priced, although use the staff to stay alert to the risk.
canada goose outlet canada the trash can is a vital position to receive within the kitchen. We will be able to conceal of which now beneath the torpedo or perhaps a hidedrawer. canada goose parka Canada goose sale short-circuit current density assault on precinct 13 ambitious definition nikeid et marginal utility chunky soup splendido spieling peter infantry automatic rifle erroneous in a sentence digitized sky survey snappy salads sons of anarchy appendicular skeleton interesting Delhi: the particular affiliate internet marketing displays forced anxiety tab : It don't have suitable reserves coming from all several bullets is required to safe and sound the when a battle has been to be fought in the near future.
byavtywez cheap ugg cheap ugg boots p0p84h861
Ydfer3jfes
Újonc

» 2009.04.03. 17:12

üdv!nem tudom érdekel-e valakit két eladó jegy a holnapi koncertre? ma folyamatosan felnézek, hogy ha valaki szeretné megvenni akkor írjon és egyeztetünk
Noire
Újonc

» 2008.03.11. 14:10

[quote]mazsola

Na félreértések tisztázása végett:

Nightwish biográfiát megvettem a koncerten, és felvettük a kapcsolatot a menedzsmenttel a kiadói jogokat illetően, hogy elkezdhessük fordítani, és majd kiadatni. Addig is tervben van egy blog formájú közlés, de ennek részletei nem tisztázottak. 

[/quote]'Ázze, az kapható volt ott?! :( Amikor én nagy nehezen a merch-pult elé keveredtem koncert után, már pakolgattak, és csak pólókat meg pulcsikat láttam. :( Pitsába, én is meg szerettem volna venni... :(
[i am not sen.D.ing you sublim.I.nal m.E.ssages]
hollow_heart
Gyakorlott

» 2008.03.11. 14:05

[quote]komisz
Jóvanna, nem volt időm mindet végigolvasni! igazából álmomban sem mertem volna elképzelni hogy egy Nightwish fórumon azon belül egy 100% Nightwish című rovatban egy Harry Potter könyvről beszélnek! Hol itt a logika?? [/quote]

Fúha, hogy mertem egyáltalán említeni a Harry Pottert?! ::smile:: Ha egy kicsit is visszaolvasnál láthatnád, hogy eleve nem én hoztam fel (...és jó összehasonlítási alap, tekintve hogy ezt angolul is sokan olvasták).
Egyébként meg a Nightwish könyvnek mióta van 6. része? Én örülnék neki a legjobban de ott még nem tartunk...::smile::
A visszaolvasás pedig 4 hozzászólást jelent... kb. 20-30 másodperc.

"Két lábbal állj a Földön, érezd magad a Mennyben."
Dehlia
Újonc

» 2008.03.11. 13:55

A nightwish könyvet hol lehet még megvenni?
Adrus
Újonc

» 2008.03.10. 14:08

Na félreértések tisztázása végett:

Nightwish biográfiát megvettem a koncerten, és felvettük a kapcsolatot a menedzsmenttel a kiadói jogokat illetően, hogy elkezdhessük fordítani, és majd kiadatni. Addig is tervben van egy blog formájú közlés, de ennek részletei nem tisztázottak. 

mazsola
Pixeltologató szakmunkás

» 2008.03.10. 07:54

sziasztok

sajna beleneztem a forumba, es mivel nehany hozzaszolas felbosszantott, gyorsan regeltem, hogy hozzaszoljak

Ez egy konyv! nehogy mar fenymasolgatni akarjad... eleg undorito szokas (a fenymasolas meg majdnam annyiba kerul mint megvenni)

ha igazi rajongo vagy akkor nehogymar sajnald a nehany eurot amit erre kiadsz (tobbet fizetsz a boltban uj farmerert...)

szoval ennek eszmei erteke van (foleg az enyemnek... amit dedkaltatok 2 het mulva)

aki meg nem tud angolul az tanuljon meg (pl. a konyv olvasasaval)

ja a konyv szovege egyszeru, semmi komoly nincs benne (bar ez fugg a nyelvtudastol is)

bocs hogy ilyen hangnemben szoltam hozza

Gergo 

gerifut
Újonc

» 2008.03.03. 00:18

Jóvanna, nem volt időm mindet végigolvasni! igazából álmomban sem mertem volna elképzelni hogy egy Nightwish fórumon azon belül egy 100% Nightwish című rovatban egy Harry Potter könyvről beszélnek! Hol itt a logika??
komisz
Újonc

» 2008.03.02. 11:18

[quote]komisz

Dehlia! "Érdekes; nekem teljesen fordítva volt. A hatodik részével próbálkoztam angolul és nagyon kemény volt, végül feladtam és megvártam a magyar kiadást. "
Van magyar nyelven is Nightwish könyv?
[/quote]Pfff... Te nem tudsz olvasni?! Nézd már meg rendesen a hsz-eket, a Harry Potterről beszél. Ehh...
[i am not sen.D.ing you sublim.I.nal m.E.ssages]
hollow_heart
Gyakorlott

» 2008.03.02. 11:12

Dehlia! "Érdekes; nekem teljesen fordítva volt. A hatodik részével próbálkoztam angolul és nagyon kemény volt, végül feladtam és megvártam a magyar kiadást. "
Van magyar nyelven Nightwish könyv?
komisz
Újonc

» 2008.03.02. 11:10

jóóóó, ne haragudj::happy:: könnyű a kisebbet bántani... bleeeeeee::smile::
komisz
Újonc

» 2008.03.02. 09:27

[quote]Lasse
A nightwish.com-ról és a nuclearblast.de-ről. Máshonnan nem.
[/quote]Csak ezen az oldalon kellett volna egy kicsit visszaolvasni, komisz.
"Lehet, hogy az út, amelyet kinek-kinek követnie kell,
már ott húzódik a lába előtt, csak látni nem látja."
Lissuin
Vén róka

» 2008.03.02. 03:40

Tud nekem valaki némi infóval szolgálni, hogy a Nightwish shop kivételével honnan és kb mennyiért tudnám megszerezni a Nightwish könyvet! Nem tudom milyen nyelveken adták ki, gondolom magyarul biztosan nem, legfeljebb még az angol jöhetne szóba! Előre is köszi a válaszokat!
komisz
Újonc

» 2008.01.16. 22:07

[quote]Dehlia

Érdekes; nekem teljesen fordítva volt. A hatodik részével próbálkoztam angolul és nagyon kemény volt, végül feladtam és megvártam a magyar kiadást. Ehhez képest a Nightwish-könyből eddig szinte mindent megértettem. ::aww::

Ez persze azt is jelenti, hogy szerintem nem olyanoknak készült a könyv, akiknek ilyen-olyan fesőfokújuk van angolból... Bátran bele kell vágni, és mellesleg sokat lehet belőle tanulni is.

[/quote]Hát lehet, hogy rossz részeknél néztem bele..: D Nem azt mondom, hogy totál nem értem, de tényleg nem egyszerű. Szóval ha ki akarok kapcsolni, akkor nem ez az a könyv, ami pihentet: D
moesko
Admin

» 2008.01.16. 21:46

Érdekes; nekem teljesen fordítva volt. A hatodik részével próbálkoztam angolul és nagyon kemény volt, végül feladtam és megvártam a magyar kiadást. Ehhez képest a Nightwish-könyből eddig szinte mindent megértettem. ::aww::

Ez persze azt is jelenti, hogy szerintem nem olyanoknak készült a könyv, akiknek ilyen-olyan fesőfokújuk van angolból... Bátran bele kell vágni, és mellesleg sokat lehet belőle tanulni is.

Dehlia
Újonc

» 2008.01.16. 21:32

[quote]Dehlia

Természetesen mindenkinek megvannak a saját könyvolvasási szokásai, de azért ez mégis csak egy olyan könyv, amire (főleg első olvasásra) megfelelő időt/alkalmat kell találni, nem? Mert azért ez nem olyan, amit előkapunk a buszon, vagy az órák közötti szünetekben szakítunk rá öt percet. Aki épp a félévi hajtás közepén van, vagy bármilyen más elfoglaltságban ül nyakig az érthető, ha kivárja, hogy legyen egy nyugisabb időszaka átélni pl. az első olvasás élményét.
(Nekem egy szűk hónapja van meg a könyv és eddig sajnos csak nagyon keveset olvastam belőle. Alig várom, hogy végre lecsengjen a hajtós időszak és ne kelljen más fontos dologgal foglalkozni... egyébként ez hatalmas motivációt jelent a tanulásban.)

[/quote]És tegyük hozzá, nem egy könnyű olvasmány.. Mert persze, hogy belenéztem én is, attól, hogy nem végig olvastam. Teszemazt, egy Harry Pottert még meg is értek angolul, de szerintem ennek enyhén szólva nehezebb, legalábbis másabb a szókincse: ) Én legalábbis még nem tartok ott, hogy ezt teljesen gond nélkül, gördülékenyen olvashassam.
moesko
Admin

» 2008.01.16. 21:26

Természetesen mindenkinek megvannak a saját könyvolvasási szokásai, de azért ez mégis csak egy olyan könyv, amire (főleg első olvasásra) megfelelő időt/alkalmat kell találni, nem? Mert azért ez nem olyan, amit előkapunk a buszon, vagy az órák közötti szünetekben szakítunk rá öt percet. Aki épp a félévi hajtás közepén van, vagy bármilyen más elfoglaltságban ül nyakig az érthető, ha kivárja, hogy legyen egy nyugisabb időszaka átélni pl. az első olvasás élményét.
(Nekem egy szűk hónapja van meg a könyv és eddig sajnos csak nagyon keveset olvastam belőle. Alig várom, hogy végre lecsengjen a hajtós időszak és ne kelljen más fontos dologgal foglalkozni... egyébként ez hatalmas motivációt jelent a tanulásban.)

Dehlia
Újonc

» 2008.01.13. 14:50

[quote]Kuoleman enkeli
Ha valami nagyon fontos, arra tud az ember idő szakítani... Szerintem :)
[/quote]

Tény. Foglalkozok is velük elég időt, csak mostanában nem a könyv fomájában: P

És még egyetemistának sem kell lenni ahhoz, hogy ne az elsőszámú 'kikapcsolódásom' legyen egy idegennyelvű könyv olvasása. Elég az, ha kettővel több tárgy szerepel a bizonyítványodban, mint az átlag gimnazistának.

Legközelebb inkább meg sem szólalok, tessék meg lehet kövezni, meg tapló módon válaszolni, amiért nem adok oda egy ismeretlennek egy sokeurós könyvet. Gondoltam, vélemény kell, akármi, amiben tudok segíteni.

(Már csak zárójelben tenném hozzá, hogy anno a finnből is szkenneltem, elküldtem, nem került ki az oldalra. Gondolom, nem felelt meg a minőség, vagy tudjaatosz, nem árulta el senki. Így annyira nincs kedvem készségesnek lenni.)

moesko
Admin

» 2008.01.13. 14:26

[quote]Kuoleman enkeli
Ha valami nagyon fontos, arra tud az ember idő szakítani... Szerintem :)
[/quote]Majd ha egyszer egyetemista/főiskolás leszel, dolgozni fogsz és egyéb dolgokat csinálsz, meglátod majd, hogy ez nem feltétlenül így van. Addig meg örülj annak, hogy ilyen a felfogásod, és ne offolj. :D
Lissuin
Vén róka

» 2008.01.13. 14:21

[quote]Lissuin
moesko írta: Nekem megvan de nem volt időm még elolvasni: I Meg még 2-3 hónapig biztos nem is lesz.

Okoska. :P
[/quote]Ha valami nagyon fontos, arra tud az ember idő szakítani... Szerintem :)
Kuoleman enkeli
Haladó

» 2008.01.13. 14:14

[quote]Kuoleman enkeli
Ne haragudj, hogy beleszólok, de akkor miért nem olvastad már rég ki? ::wink::
[/quote]moesko írta: Nekem megvan de nem volt időm még elolvasni: I Meg még 2-3 hónapig biztos nem is lesz.

Okoska. :P
Lissuin
Vén róka

» 2008.01.13. 12:42

[quote]moesko
Tekintve, hogy nem vagyok pesti, ez a gyorsanodaadom-gyorsanvisszaadod nem olyan könnyen kivitelezhető. Lehet, hogy itt sokmindenkivel olyan viszonyban vagy, hogy megbíznak benned, de velem nem. És biztos megbízható is vagy, de ez mégiscsak az egyik legfontosabb könyv számomra: P [/quote]Ne haragudj, hogy beleszólok, de akkor miért nem olvastad már rég ki? ::wink::
Kuoleman enkeli
Haladó

» 2008.01.12. 18:39

[quote]mazsola
Le akartam volna fénymásolni, és utána lefordítani és azonnal vissza is adtam volna. De mindegy, majd megszerzem máshonnan. [/quote]Tekintve, hogy nem vagyok pesti, ez a gyorsanodaadom-gyorsanvisszaadod nem olyan könnyen kivitelezhető. Lehet, hogy itt sokmindenkivel olyan viszonyban vagy, hogy megbíznak benned, de velem nem. És biztos megbízható is vagy, de ez mégiscsak az egyik legfontosabb könyv számomra: P
moesko
Admin

» 2008.01.12. 12:04

[quote]moesko
Bocs, de azért ez elég értékes könyv ahhoz, hogy ne adjam oda ismeretleneknek. [/quote]Le akartam volna fénymásolni, és utána lefordítani és azonnal vissza is adtam volna. De mindegy, majd megszerzem máshonnan.
mazsola
Pixeltologató szakmunkás

» 2008.01.11. 23:36

[quote]mazsola
Esetleg kölcsön tudnád adni?
[/quote]Bocs, de azért ez elég értékes könyv ahhoz, hogy ne adjam oda ismeretleneknek.
moesko
Admin

Következő