Highest Hopes - Meglepetéssel

Színpadon és stúdión kívül történtek

» 2005.08.25. 20:46

[quote]Derrewyn írta:

... [/quote]

Az azért erõs, hogy egy klipbõl nincs bevétel... ::eyebrow:: (Ha az közvetetten jön a klipbõl, akkor is jelentõs, pl. nemtom elgondolkodott-e valaki, hogy mennyivel kisebb rajongótáboruk lenne a Nemo meg a WIHAA nélkül...)
"Many are we
Who gather at the smell of blood
Many are we
Who gather at the sight of war"
LLannerbach
Újonc

» 2005.08.25. 20:40

[quote]Derrewyn írta:

...[/quote]

Ámen. ::happy::
I have a tree inside of me. It's roots deep in the past, and the branches fumbling towards the future.
Lasse
Gyakorlott

» 2005.08.25. 20:27

Most nem azért, de elgondolkodott már valaki, hogy mennyibe kerül egy klip, és hogy abból tulajdonképp nincs is bevétel? Ha csak a pénz számítana, akkor kidobnák a válogatást a Sleeping Sun újrafelvétele és klip nélkül.
A kettõ együtt már 6 számjegyû összeg. Euróban.

Ezzel igenis a rajongóknak kívánnak kedveskedni, és nem a bevétel az elsõdleges. Persze promóciónak egyáltalán nem rossz, de valószínûleg nem a klip miatt fogják többen venni a lemezt. Azt ha kell, akkor letölti valahonnan.

Másrészt meg ne tessék már olyasmirõl véleményt alkotni, amit nem látott még senki. A képek iszonyatosan jók, és valószínûleg passzol a Sleeping Sun is a klip történetéhez. Igen, más, mint amit eddig megszoktunk, de ettõl még korántsem biztos, hogy rossz.
Derrewyn
Haladó

» 2005.08.25. 18:47

Szerintem az egyik eddigi legjobb NW klipp van készülõben... ahogy már Laci is megmondta elõttem, nem a harcról fog szólni, hanem az utána következõ üres csatatérrõl... Tarja szerelme elesett a harcmezõn, siratja, Tuo jön a fehér kereszteslovag személyében, Jukka és Marco vállvetve irtják a bitangokat. Tök jó lesz. És Marco végre úgy néz majd ki, ahogy neki ki kell...
"Step after step, we try controlling our fate, when we finally start living, it's become too late..."
Dani
Vén róka

» 2005.08.25. 15:30

Izé... Igazán nem akarok beszólogatni, de itt szövegértésbõl mindenki megbukott? ::grin:: "...egy [i]csendes[/i] harcmezõn fog játszódni a küzdelem [i]után[/i]." Valószínûleg a pusztítás után hátramaradt látvánnyal fognak valamit kezdeni, vagy mittudomén. Meg a szabadtéri felvételek, amik a Nap állásait használják is bele fognak valahogy kerülni. Nekem egyáltalán nem tûnik rossz, vagy oda nem illõ ötletnek.
I have a tree inside of me. It's roots deep in the past, and the branches fumbling towards the future.
Lasse
Gyakorlott

» 2005.08.25. 12:53

[quote]Nara írta:

Engem érdekel a klip a képek alapján, bár az engem is érdekel, a csata hogy jön a Sleeping Sunhoz... (inkább End of all Hope-hoz tudnám elképzelni a csatát) [/quote]

Sziasztok!

Látom, Nara, megelõztél. ::happy::
Az End Of All Hope-hoz ez tényleg jobban illene szerintem is. Egy csatajelenet általában gyors, pedig a Sleeping Sun lassú. Vagy a remake-ben az is benne van, hogy felgyorsítják? (bár ezt nem hiszem)... Akkor a harcokon lassítanak?

És szerintetek a kardcsörgések, csatazajok is bekerülnek a klipbe? (már ha lesznek)
On Halloween, the parents sent their kids out looking like me.
Arra_Sails
Haladó

» 2005.08.25. 12:16

Engem érdekel a klip a képek alapján, bár az engem is érdekel, a csata hogy jön a Sleeping Sunhoz... (inkább End of all Hope-hoz tudnám elképzelni a csatát)
Nara
Haladó

» 2005.08.25. 11:43

Nekik a rajongók a lényeg, a menedzsmentnek, meg a kiadónak a lé. Ilyen egyszerû
Kép
Reosir
Gyakorlott

Tartózkodási hely: Tápiówilska :-) (Pomázváros - Kátyufalva - Győrsziti)

» 2005.08.25. 11:33

Szerintem azért csinálják ezt az egészet, hogy Nekünk, rajongóknak kedveskedjenek! Nem a pénz az elsõdleges, bár biztos ez is szerepet játszik. Egyébként meg szerintem nem is lesz nagy változás a dalban, talán annyi, hogy "ez a féle" Sleeping Sun már sokkal érettebb, tapasztaltabb emberek keze alól kerül majd ki. Ki tudja? Lehet, hogy az új sokkal jobban fog tetszeni. Majd meglátjuk...
Centurychild
Újonc

» 2005.08.25. 11:10

Hát, halljátok már a képekért megérte az egész ::grin::
Kép
Reosir
Gyakorlott

Tartózkodási hely: Tápiówilska :-) (Pomázváros - Kátyufalva - Győrsziti)

» 2005.08.25. 10:57

Nekem tetszenek a képek. Már nagyon várom milyen lesz a klipp. :D
Üdv: Hrvatska, aki Rovácska!
Hrvatska
Vén róka

» 2005.08.25. 10:12

[quote]Lzolcsi írta:

jéé, Liss felhívta a figylemem, hogy ilyen is van a világon :D
Szóval szerintem maga a zene az nem lesz se rosszabb se jobb (valószínûleg), inkább csak más, mert nem írják újra, csak újra felveszik. Egyszerûen "csak" annyi lesz a különbség, hogy Tarjának most más a hangja. Szerintem magát a számot ez nem fogja elrontani. Ettõl függetlenül szerintem is elsõsorban a pénz miatt csinálják, de nem hinném, hogy ez mondjuk Tuomas ötlete lett volna, inkább a managementé...
A kliphez pedig: Nem semmik a képek :D Tényleg nem tudom, hogy fog ehhez passzolni a Sleeping Sun, de elválik... :) [/quote]

Igen,ezen már én is gondolkodtam.Hogyan fog passzolni egy lassú,nyugodt számhoz egy ilyen vidóklipp,bár ahogy mondod,maj elválik ::happy::
Ejo
Újonc

» 2005.08.25. 10:09

[quote]magrody írta:

Most úgy õszintén, hallotta/látta valaki is innen a számot vagy a klipet? ::eyebrow:: Minek addig vészmadárkodni meg agonizálni? [/quote]

Szerintem elég megnézni a képeket.Bár lehet,hogy tévedek...
Ejo
Újonc

» 2005.08.24. 22:41

jéé, Liss felhívta a figylemem, hogy ilyen is van a világon :D
Szóval szerintem maga a zene az nem lesz se rosszabb se jobb (valószínûleg), inkább csak más, mert nem írják újra, csak újra felveszik. Egyszerûen "csak" annyi lesz a különbség, hogy Tarjának most más a hangja. Szerintem magát a számot ez nem fogja elrontani. Ettõl függetlenül szerintem is elsõsorban a pénz miatt csinálják, de nem hinném, hogy ez mondjuk Tuomas ötlete lett volna, inkább a managementé...
A kliphez pedig: Nem semmik a képek :D Tényleg nem tudom, hogy fog ehhez passzolni a Sleeping Sun, de elválik... :)
Vendég

» 2005.08.24. 10:50

[quote]Betuka írta:

A Sleeping Sun-t õk írták, ez biztos. [/quote]

Akkor ismerõsöm rendesen félremondott valamit... ::eyebrow::
"Ellenállhatsz végzetednek,
ámde olykor ökle sulykol:
útadból ha félre nem megy,
ej! hát térj ki te az útból!" Goethe
Angelwings
Haladó

» 2005.08.24. 10:47

A Sleeping Sun-t õk írták, ez biztos.
We're a second in time
We're the last in the line
Of the prey that walks the earth
Good and evil combined
Betuka
Vén róka

» 2005.08.24. 10:25

Te Angelwings, hogy tudsz egy mondaton belül 5x ellentmondani magadnak?
mazsola
Pixeltologató szakmunkás

» 2005.08.24. 09:56

[quote]Angelwings írta:

... (tudom, hogy jelen esetben a SleepnignSun nem Nightwish) [/quote]

Miért is nem?:) A Sleeping Sun nem saját számuk?!
Én nem tudom... nekem a képek alapján tetszett a dolog, úgy elsõ blikkre valószínûleg igényes cucc lesz...
Amúgy persze, hogy a management erõlteti az ilyesmit, de szerintem Tuomaséknak sincs olyan nagyon ellenére az a plussz bevétel ::wink::
Most õk iszonyatosan sikeresek, a csapból is õk folynak, hát kihasználják. Ennyi.
Ja meg mellesleg lehet, hogy az én ízlésem van kifacsarodva, de nekem az eredeti klip nem igazán tetszett, úgyanis hangulatos, meg minden, de az csak egy kis szösszenet a zene mellé, míg pl. amit Nemo- hoz csináltak, az KLIP...
Nem kell félni... szerintem csak jobb lesz. ::happy::
"Many are we
Who gather at the smell of blood
Many are we
Who gather at the sight of war"
LLannerbach
Újonc

» 2005.08.24. 01:44

Arra azért kíváncsi vagyok, hogy Marco és Emppu hogyan néz ki egymás mellett teljes menetfelszerelésben, mondjuk egy sárkány elõtt ::grin::. Vagy Emppu kezében egy nyíllal, és már kész is a (mini)tünde ::Pff::. (tudom, hogy "sima" középkor lesz, de nekem ez ugrott be ::happy::)

kicsit OFF
[quote]Fereste írta:

... Ehhez képest nem ez az elsõ dal, amit újradolgoznak. ... [/quote]

Az Astral Romance-n kívül még feldolgoztak vmit? Esetleg még a heavy Sleepwalker... Van vmi más, amirõl nem tudok?
fred
Újonc

» 2005.08.24. 01:23

Most úgy õszintén, hallotta/látta valaki is innen a számot vagy a klipet? ::eyebrow:: Minek addig vészmadárkodni meg agonizálni?
Lasse
Gyakorlott

» 2005.08.23. 22:54

[quote]Angelwings írta:

Igen. Meg próbálnak mindenbõl több pénzt csinálni újra és újra... ::worried::
Imádom a Sleeping Sunt. Tarja olyan szép benne, nem kellenne mégegyszer feldolgozni, különben várom, hogy milyen lesz persze, de remélem ez a legutolsó olyan szerzemény amit feldolgoznak. (tudom, hogy jelen esetben a SleepnignSun nem Nightwish) [/quote]

Teljes mértékben eggyetértek.A Sleeping Sun a kedvenc számom,az egész szám,és videóklipp tökéletes,úgy ahogy van.Nem tudom hogyan jutott eszükbe egy olyan ökörség,hogy újraveszik ::worried:: Ennyi erõvel kezdjék el újravenni az Angels Fall First-öt,az Oceanbornot,Wishmastert és az összes olyan albumot,videóklippet és dalt amit úgy szeretünk ahogy van.Minek a múltat bolygatni???
Ha ezentúl meghallgatom majd a Sleeping Sunt az a supermodern,extramû videóklipp fog eszembe jutni.
Ezt nagyon elsz*rták,a gyönyörûbõl még szuperebbet szeretnének csinálni,de szerintem az ellenkezõ hatást fogják elérni. ::crying::
Ejo
Újonc

» 2005.08.23. 21:04

[quote]mazsola írta:

Szerintem sajnos Ferestének van igaza. [/quote]

Igen. Meg próbálnak mindenbõl több pénzt csinálni újra és újra... ::worried::
Imádom a Sleeping Sunt. Tarja olyan szép benne, nem kellenne mégegyszer feldolgozni, különben várom, hogy milyen lesz persze, de remélem ez a legutolsó olyan szerzemény amit feldolgoznak.
"Ellenállhatsz végzetednek,
ámde olykor ökle sulykol:
útadból ha félre nem megy,
ej! hát térj ki te az útból!" Goethe
Angelwings
Haladó

» 2005.08.23. 21:00

Szerintem sajnos Ferestének van igaza.
mazsola
Pixeltologató szakmunkás

» 2005.08.23. 20:58

Tuomastól ezerszer megkérdezték már, h nem kéne-e újra felveni azokat a dalokat esetleg kórussal, szimfónikus zenekarral, mindannyiszor azt mondta, nem kell a múltat bolygatni, jó ez ahogy van. ehhez képest nem ez az elsõ dal, amit újradolgoznak. szerintem ez szimplán a management, kiadó és egyebek miatt van minél több bevételért.
Fereste
Haladó

» 2005.08.23. 20:53

Szerintem logikus és rendes lépés az, hogy amíg nincs idejük hosszabb idõre stúdióba vonulni, és új albumot készíteni, addig azért kapnak valamit a rajongók. Hiszen még tart a turné, számok sincsenek még, amiket fel lehetne venni, és Tarja non-stop dolgozni fog a szólóestjei végéig. Tuomas és Tarja is világéletükben elégedetlenek voltak ezzel a dallal, mert idegen stúdióban vették fel, plusz Tarja egyszerûen mélyebb hangtartományban énekelt akkor. El tudom képzelni, hogy pont Mazsi kérdése rakta Tuomas fülébe a bogarat, hogy nem kéne-e újra felvenni valamelyik Oceanbornos számot.
Lasse
Gyakorlott

ElőzőKövetkező