Cikkek, beszámolók

Színpadon és stúdión kívül történtek

» 2012.11.07. 08:47

rolex Odd blog post provides the truth for rolex watches which experts state a few buyers are conscious of. An overview of the rolex watches that you'll really benefit from beginning today. rolex watches writers are being hyped in the US, not only Western world rolex watches Greatest fix for the rolex watches that it's possible to discover more about right now.
Don't forget When You Could simply get a rolex watches 100 % free, And Really didn't ?

rolex watches Whatever the experts are typically not proclaiming over rolex watches and in what ways this affects you. What we don't fully understand concerning rolex watches could very well be costing more than you might think. rolex watches rolex watches is receiving completely free turbo-charge... via a social concept group Fed Up With rolex watches... If so look at this rolex watches Practical ideas on how to find out everything there is to understand around rolex watches in four easy ways. Guru Who Was Scared Of rolex watches The Income Generating Power Behind rolex watches rolex Gossip which experts claim rolex watches brings to a close, ill tell you the follow-up
rolex watches adds new life to an old challenge. . . defacto convention
Assosesit
Újonc

» 2012.10.17. 17:07

moesko írta:
flame írta:Hi everyone!

We've settled down here in Florida for a while to have our vacation. This is what we wanted to tell you after North American tour:
Thank you! Good times, intense shows and lots of laughter and love. They'll keep us going for a long time, and there's even more to come. Let's recharge and bring our particular heaven and hell to UK soon!

Cheerio!

Ennyi volt ma a facebook oldalukon.

Erre csak annyit tudok mondani, hogy büdös nagy semmit sokkal kisebb karakterfelhasználással is tudok írni! Móka, kacagás és szeretet, igen.

Hát igen. Inkább ne írnának semmit komolyan. Ez kicsit olyan, mint ha azt mondanák, igen tudom, hogy kíváncsiak vagytok, tudjuk, hogy számít nektek a téma, de nem mondunk semmit, mert nem érdemlitek meg.
flame
Újonc

» 2012.10.17. 11:21

Hát én most vissza nem olvasom, hogy mi mindent beszéltünk a témáról, de szinte biztos vagyok abban, hogy felmerült, hogy Floor egyelőre beugró, és valszeg még ők sem tudják, hogy mi lesz. Anyway, hazaérnek lassan, aztán hátha nyögnek a tweeteknél kicsit többet.
moesko
Admin

» 2012.10.17. 08:11

Há' ne mondd már, az is benne van, h mennek Nagy-Britanniába :P :ymdevil:

Arra emlékeztem, hogy beszéltünk a Floor-os rádióinterjúról, tulajdonképpen a vége volt az, amiről akkor nem esett szó, és ez volt az, ami miatt ismét felhoztam a témát. (Illetve az, hogy érzésem szerint Floor mennyire nem biztos abban, hogy ő marad.)
Elen
Újonc

» 2012.10.16. 23:07

flame írta:Hi everyone!

We've settled down here in Florida for a while to have our vacation. This is what we wanted to tell you after North American tour:
Thank you! Good times, intense shows and lots of laughter and love. They'll keep us going for a long time, and there's even more to come. Let's recharge and bring our particular heaven and hell to UK soon!

Cheerio!

Erre csak annyit tudok mondani, hogy büdös nagy semmit sokkal kisebb karakterfelhasználással is tudok írni! Móka, kacagás és szeretet, igen.
moesko
Admin

» 2012.10.16. 23:01

Hi everyone!

Cheerio!

flame
Újonc

» 2012.10.16. 22:44

Elen, köszönjünk szépen a fordítást. Ami viszont a linkben van, azt pár napja tulajdonképpen megtárgyaltuk már talán még az Anette topicban, csak nem közöltem, hogy mi a pontos forrás, de amikor azt mondtam, hogy Floor nyilatkozott valami rádiónak, és innen tudjuk, hogy mikor szóltak neki, akkor erre gondoltam. De ez még mindig nem egy kifejezetten hivatalos dolog, szóval nem hiszem, hogy menne főoldalra.
moesko
Admin

» 2012.10.15. 12:14

Elen írta:Igazából ez most csak Anette ideiglenes helyettesítése. Csak azt tudom, hogy ez most igazán fantasztikus (döbbenetes), és minden pillanatát élvezni fogom, aztán majd meglátjuk, mit hoz a jövő nekünk

na, angyal szóljon ebből a csajból. én is nagyon remélem, h ez csak ideiglenes megoldás volt... azért mekkora fricska lenne már a Tarja fanoknak, ha Anettet visszavennék :D
és novemberben 4 koncert a Painnel, ahol ugye valószínűleg Anette is ott lesz... szerintem bármi lehetséges ;)
"AZ EMBEREK AZT HISZIK, HOGY A SZERELEM VALAMI SZÉP DOLOG, PEDIG A SÁTÁN CSAPDÁJA. DE ÉN ÉRTED MÉG A SÁTÁNNAL IS MEGKÜZDÖK."
draculina
Haladó

» 2012.10.15. 11:23

Interjú Floor-ral. http://www.youtube.com/watch?v=6ts8ZPeRea0&feature=related
A fordítása hollandról angolra, és egyéb megjegyzések a témában:
http://www.tumblr.com/tagged/giel-beelen
Ha lesz valamikor időm, lefordítom, vagy moesko is lefordíthatja, ha már felszabadítottam az idejét a NW-interjú fordításával :P (Az én időbeosztásom most teljesen esetleges, elég zsúfoltnak látszik a hetem.)

A lényeget azért kiszedem, ha érdekel még valakit:
Floort korábban felkérték november-december-januárra, hogy turnézzon a zenekarral, de a mostani beugrás hirtelen jött. Az interjút készítő újságíró úgy konferálta fel Floort, hogy Anette otthagyta a Nightwisht. A novemberi finnországi (filmbemutatós) fellépésen is Floor fog szerepelni. Régen ismerik egymást a fiúkkal (10 éve), kedveli őket, csak a finn nyelvet kell megszoknia. Ami új infónak tűnik: az új albumra nem kérték fel, az egész eseményt úgy emlegeti, hogy "egy álom valóra válik" (tehát szerintem ő akart volna eddig is velük énekelni), de a legérdekesebb az utolsó két mondata:
Right now it’s just to replace Anette temporary. I only know that right know It is really awesome and I’m going to enjoy of this every minute and we’ll see what the future brings us.

Igazából ez most csak Anette ideiglenes helyettesítése. Csak azt tudom, hogy ez most igazán fantasztikus (döbbenetes), és minden pillanatát élvezni fogom, aztán majd meglátjuk, mit hoz a jövő nekünk.

Na, ez érdekesen alakul. Bár lehet, hogy majd erről is lesz magyarázatok helyett egy sajtóközlemény. A fiúk ma hazatérnek (gondolom) Amerikából, aztán mostantól lehet figyelni a finn sajtót.
Elen
Újonc

» 2012.10.14. 12:28

Csak mert jó fej vagyok :D Lefordítottam a rövidet, a hosszúra most nincs időm és energiám. Vannak benne hibák, illetve egy-két helyen nem vagyok tökéletesen biztos a kifejezések jelentésében, de azt gondolom, 90-95%-os pontossággal visszaadom, ami az interjúban van.

Egy héttel a Nightwish és énekese, Anette Olzon szakítása előtt, David E. Gehlke a Blistering.com-tól interjút készített a csapat billenytűsével-vezetőjével, Tuomas Holopainennel. Az alábbiakban következik néhány részlet a beszélgetésből.

Blistering.com: Olvastam, hogy az atlantai első fellépés előtt Anette nagyon későn ért oda, és majdnem elmaradt a show (majdnem nem tudta megcsinálni a show-t). Ilyen esetekre van B-terv? Folytatódik a show? Mit tennétek?

Holopainen: Nem lehet felkészülni az ilyen helyzetekre. Ez igazán ijesztő szituáció volt. Olyan erős gyomorinfuenzája volt, hogy nem tudott repülni. Pontosan 3 órával a koncert kezdete előtt repült Atlantába, szóval ez igazán szoros volt. Boldog vagyok, hogy megcsináltuk (a koncertet) és nem lett nagyobb baj. De nem igazán van háttértervünk (nevet). Meg kellett volna szakítanunk a turnét, ha ez az eset következik be. (A mondat második fele nem biztos, hogy pontos - Elen)

Blistering.com: Marco el tud énekelni néhányat a dalok közül, de vannak olyanok is, amikre nem képes.

Holopainen: Ez nem lenne jó. A 16 év alatt mindig volt női énekesünk, és a dalok sajátossága az, hogy női énekesre lettek komponálva. Nem lenne jó (mármint, ha Marco énekelne, gondolom én – Elen megj.)

Blistering.com: Össze tudod hasonlítani Anette-et a mostani turnészakaszban azzal, amikor a 2007-es Dark Passion Play turnén először álltatok ki vele? (Nem biztos, hogy pontos a ’you first had her out’ fordítása – megj. Elen)

Holopainen: Sokkal nyugodtabb. Már nem kell bizonyítania. Az első turnén senki sem ismerte, tehát az emberek eljöttek, és igyekeztek megnézni, hogy milyen ő és minden ilyesmi. Most már az emberek arra tudnak koncentrálni, ami igazán fontos, mindenekfelett a show-ra, nem csak rá és a hangjára.

Blistering.com: Azokon a kezdeti közös turnékon vele, szkeptikus voltál azzal kapcsolatban, hogy hogyan fogja csinálni (a dolgát)?

Holopainen: Nem igazán voltunk megijedve semelyik pillanatban. Teljesen biztosak vagyunk a Nightwish egész koncepciójában, és azt gondoljuk erről, hogy ez egy ringlispíl (milyen szép utalás az Imaginaerum ringlispíljére! – megj. Elen) vagy egy olyan közelekedési eszköz, amit senki sem tud megállítani. Ez így működik. Semminek sem hagyjuk, hogy megállítsa.

Blistering.com: Van valamilyen előérzeted a teljes Imaginaerum-folyamat lezárásával kapcsolatban?

Holopainen: Egészen furcsa érzésem volt múlt kedden, amikor először láttuk a teljes kész filet. Montrealban voltunk, és szerveztek nekünk – minden színésznek, és mindenkinek, aki dolgozott a filmen - egy vetítést. Igazán érzelmes dolog volt, és egy üres pillanat látni, hogy az egész dolog befejeződött, mivel 2007 nyarán kezdtünk el dolgozni ezen a projekten, szóval öt év telt el az elkészítésével. Túlzás nélkül: néhányan közülünk megjárták a poklot oda és vissza, hogy megcsinálják. (nevet) Igazán rögös út vezetett a befejezésig a finanszírozási és millió egyéb dolog miatt. Voltak igazán elkeserítő időszakok, de most, látva az eredményt, igazán boldog vagyok, és büszke az egész csapatra.

Blistering.com: A bandából hányan szerepelnek a filmben? A saját részed miatt kell-e szégyenkezned? (A cringe-worthy fordítása nem biztos, h jó – megj. Elen)

Holopainen: Szerencsére csak két jelenetben szerepelünk. Epizódszerepünk van, és nincs egy sorunk sem az egész filmben. Profi színészeket kerestünk a filmre. Úgy gondolom, ez volt az egyetlen módja, hogy egy hihető történetet mondjak el. Mi nem tudunk színészkedni. Az együttes két jelenetben látható, amint a háttérben zenélnek, mint együttes. Ez volt az, amit mi testhezállónak éreztünk, mert olyan volt, mintha zenei videót forgattunk volna.

Blistering.com: Erről az jut eszembe, mikor a KISS szerepelt a saját filmjében a 70-es években. Néha az a legjobb, ha a zenészek csak zenészek maradnak, és nem próbálnak színészkedni is.

Holopainen: Éppen a rendező volt az, aki írni akart nekünk is egy kis szerepet, és én erre azt mondtam: „Ne merészeld!” Amikor látom Justin Timberlake-et egy filmben – nem számít, mennyire jól játszik, ő továbbra is Justin Timberlake. (nevet) Ez elvesz valamit a filmből. Ez elvesz valamit a film hihetőségéből, és mi ezt nem akartuk. Ő nem a legjobb színész, de nem is olyan rossz, de mégis, nem tudok megnézni egy filmet vele… valahogy hibás a kép.
Elen
Újonc

» 2012.10.14. 12:26

Köszi! :)
gunther92
Újonc

» 2012.10.14. 10:26

gunther92 írta:nem igazán értek angolul, vki összefoglalná miről szól az interjú? miért van mindenki felháborodva?

Az a lényeg, hogy amikor az amerikai turné kezdődött, akkor Anette a gyomorinfluenzája miatt csak később tudott elindulni, és az első show előtt 3 órával érkezett meg. Ezért kérdezte a riporter, hogy van-e ilyenkor B-terv, mit lehet csinálni, Tuomas meg azt mondta, hogy törölni kellett volna a showt, mert ilyenkor nem nagyon van mit tenni.. Egy héttel később jött a kamelotos majd a leveles sztori. Egyébként tényleg érdekes interjú, ha találok rá egy szabad órát, akkor legalább a rövid verziót lefordítom. Bár lehet, hogy csak hangulatkeltés lenne: D

Most olvastam valahol, hogy míg turnén vannak most, addig senki nem kommentálja a sztorit, mert arra koncentrálnak. Ma van az utolsó show, talán utána megszólalnak, bár Tuomas annyit mondott a finn közmédiának, hogy a levélben minden fontos részlet benne van. Anette meg előkerült ugye, de szerintem nem fog arról blogolni, hogy mi történt, szinte biztos vagyok benne, hogy Tarja után volt olyan kitétel az ő szerződésében, hogy necces szituban egyeztetniük kell, hogy mit nyilatkoznak.
moesko
Admin

» 2012.10.12. 22:25

nem igazán értek angolul, vki összefoglalná miről szól az interjú? miért van mindenki felháborodva?
gunther92
Újonc

» 2012.10.12. 20:22

draculina írta:hát hallod, ezek után kezdek abban is kételkedni, hogy Tarjanal csak benne lett volna a hiba... most hatalmasat csalódtam benne :(

Igen, mert simán mondhatta volna azt, ahogy célzott is rá: "the show must go on", tehát mindenképp találtak volna valamilyen megoldást, hogy a közönséget ne hagyják cserben, blablabla...

Minden rockerek istene, ott fenn, légy szíves, bírd már rá Anette-et, hogy minél gyorsabban mesélje el, mi is történt, mert egyre zavarosabb a kép.

Azt nem tudom, hogy Tarjával ugyanígy volt-e, de kezdem azt érezni, hogy a Maestro kezd átcsúszni abba az állapotba, mikor azt hiszi, már mindent lehet. (De remélem, most igazságtalan vagyok.)
Elen
Újonc

» 2012.10.12. 19:57

hát hallod, ezek után kezdek abban is kételkedni, hogy Tarjanal csak benne lett volna a hiba... most hatalmasat csalódtam benne :(
"AZ EMBEREK AZT HISZIK, HOGY A SZERELEM VALAMI SZÉP DOLOG, PEDIG A SÁTÁN CSAPDÁJA. DE ÉN ÉRTED MÉG A SÁTÁNNAL IS MEGKÜZDÖK."
draculina
Haladó

» 2012.10.12. 19:48

draculina írta:ez egy interjú Tuomassal még mielőtt Anette elment volna

http://www.blabbermouth.net/news.aspx?m ... mID=180617

azért ezt nem gondoltam volna Tuomasról, hogy a szájából s*gget csinál X(

Itt a teljes interjú is:
http://www.blistering.com/fastpage/fpengine.php/templateid/28565/menuid/3/tempidx/5/link/1

Na, ez durva, hogy szembehazudott mindenkit. Anette-et is. [-( :-q b-(
Elen
Újonc

» 2012.10.12. 10:00

ez egy interjú Tuomassal még mielőtt Anette elment volna

http://www.blabbermouth.net/news.aspx?m ... mID=180617

azért ezt nem gondoltam volna Tuomasról, hogy a szájából s*gget csinál X(
draculina
Haladó

» 2012.08.10. 11:41

gunther92 írta:Tuomas nyilatkozata , vagy nem tudom milye az új albumról.
2014ben fog megjelenni

http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A ... DAYJ0N7bww

no erre kíváncsi vagyok...
materichard
Újonc

» 2012.08.10. 10:47

Swanheart írta:
gunther92 írta:Tuomas nyilatkozata , vagy nem tudom milye az új albumról

:D Ez nagyon érdekelne, esetleg valamilyen nyilvános oldalra is fel tudnád tenni? Bocs, csak nem vagyok fb-on :-s Köszi!

http://www.iltasanomat.fi/musiikki/art- ... 31154.html :)
gunther92
Újonc

» 2012.08.09. 21:10

gunther92 írta:Tuomas nyilatkozata , vagy nem tudom milye az új albumról

:D Ez nagyon érdekelne, esetleg valamilyen nyilvános oldalra is fel tudnád tenni? Bocs, csak nem vagyok fb-on :-s Köszi!
Swanheart
Újonc

» 2012.06.19. 21:09

Tuomas nyilatkozata , vagy nem tudom milye az új albumról.
2014ben fog megjelenni

http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A ... DAYJ0N7bww
gunther92
Újonc

» 2009.04.03. 17:07

üdv!nem tudom érdekel-e valakit két eladó jegy a holnapi koncertre? ma folyamatosan felnézek, hogy ha valaki szeretné megvenni akkor írjon és egyeztetünk
Noire
Újonc

» 2009.03.20. 14:33

Hatalmas diskurálás volt!

3 hónap különbséggel!::grin::

De okés, azóta jobban körülnéztem!::kocka::

úgyhogy::wave::::wave:: 

Nighthawk
Újonc

» 2009.03.17. 11:31

A koncerttel kapcsolatban a koncert topicban legyetek szívesek diskurálni, köszi!
We're a second in time
We're the last in the line
Of the prey that walks the earth
Good and evil combined
Betuka
Vén róka

» 2009.03.16. 19:16

Hi all!

Aki jönne az áprilisi koncertre,  és még nem tudja hogyan, a vonatot meg nem szereti::smile::, csatlakozhat hozzám::happy::, még van 3 hely a kocsiban, csak jobb 5felé dobni a költséget::grin:: .

Még aznap vissza is jövünk!

Pesten egy megbeszélt helyen fel tudom venni az érdeklődőket, ha megvan a létszám egyeztetünk! Dobj egy üzit, aztán hajrá!::rule::

Amíg odaérünk addig csapatépítünk::grin::

Útvonal: Pest-Debrecen-Pest

Nightwish forever! :)

http://www.youtube.com/watch?v=bnVPcysVaDw

Nighthawk
Újonc

Következő