2008. október 11. - Göd

A fórum tagjai által szervezett bulik

» 2008.10.06. 20:49

[quote]Lidércfény
Alternatív tali ötleteket várok, ha más nem akkor a Pestiekkel üljünk össze valahol Pesten sörözni, hm?
[/quote]

Sajnálom,hogy elmarad a tali, már nagyon vártam. :(

Egy jó kis sörözés ellen nincs kifogásom. :)

Ardeth
Gyakorlott

» 2008.10.06. 20:25

Enci, nekem sem nagyon van sok dolgom munkaidő után hétköznap, szal tőlem össze lehet futni pár sörre. A hétvégék viszont neccesek, mert akkor kell intézzek mindent ami nem oldható meg a napi 8 órás hivatali renddel

Ez persze vonatkozik mindenki másra is. Unom már az otthonülést.

Rám lehet csörögni, akinek nincs meg a szám az kérje el ;)

myUserbar.hu
myUserbar.hu
kabát
Vén róka

» 2008.10.06. 17:36

[quote]Lidércfény

Ezúton bejelentem a nagyérdeműnek, hogy Gödön október 11.-én nem lesz találkozó...

...

Alternatív tali ötleteket várok, ha más nem akkor a Pestiekkel üljünk össze valahol Pesten sörözni, hm?

[/quote]

Na ne már gyerekek!!! Annyira beleéltem már magam.... ::sigh::
Ha Göd nem jön össze, az sajnálatos, de azért próbáljunk meg talizni.
Részemről Pest is jó, csak mondjatok egy helyet, mert  krónikus otthonülőként nem igazán ismerek semmi jó helyet... :-S
(Egyszer akartam Junkiesra menni Zp-be, de az is elmaradt, mert esett aznap két csepp eső.)
Ja igen, és engem tessék kettőnek számolni, mert szeretném vinni a páromat is, ha nem gond. ::eyelash::

enci
Újonc

» 2008.10.06. 14:37

Én sem szeretem ezt csinálni.

Ezúton bejelentem a nagyérdeműnek, hogy Gödön október 11.-én nem lesz találkozó, mert a kis létszám miatt nem tudok helyet biztosítani csak nagyon borsos pénzért, és csak lobbizással.

Ezenkívül őszintén szólva, és most nyíltan őszinte leszek az egész társaság elmehet a... oda. A tali egy hónappal előtte ki lett hírdetve, meg lett szervezve, én készültem rá csomó dologgal, és akkor utolsó héten le lehet mondani, egyébként meg lehet sírni egyenként, hogy szétesik a társaság. Nem Kedveseim, ahhoz, hogy a társaság szétessen, ahhoz nyílván az egyén is kell, aki egy hónapra előre nem tud magának egy szabad hétvégét biztosítani, lefixálni, értékrendjébe beleiktatni, mert ez a társaság neki most nem jelent ennyit, és nem fér bele. Kifogások mindig vannak, ha valamit akar az ember, akkor megoldja, pláne még ha ennyi idővel előtte tudott a dologról. Akkor viszont ne sírjon nekem senki, ha ennyire nem fontos, és ezt nem lehet megszervezni. Akkor tudjátok ki fog miattatok szenvedni, szervezni, készülni, szaladgálni, utolsó hétvégét utazás előtt rááldozni.

Igen, senki.

És nyílván akinek nem inge, az ne vegye magára. De most mindenkitől kérnék már egy igen picike önvizsgálatot, meg hogy ki mennyire fontos neki, és hogy adott esetben ez már majdnem egy osztálytalálkozó. Oda se "toljátok el a képeteket"? Meg van kifogás?

Mert ha igen, akkor szóljatok és nem fogom Norvégia után még egyszer megpróbálni megszervezni valamikor novemberre/decemberre/januárra. Lehet gondolkodni az időponton, meg hogy egyáltalán el akartok-e jönni, mert ez nem arról az emberről szól aki szervezi, hanem a ti mozdíthatóságotokról, értékrendetekről, és időtökről. 

Jó lenne nem elfeledni, hogy elvileg a talik értetek vannak népek, és a szervezőnek nem egyéni heppje egy banzáj!

"Légy az a változás a világban, amit látni akarsz benne" /Gandhi/
Lidércfény
Haladó

» 2008.10.05. 18:26

Nekem viszont 99%, hogy még a zárójelből sem lesz semmi :( Tényleg sry :(
bálesz
Haladó

» 2008.10.05. 16:14

Plakát lefoglalva, tali lemondva. :(

Sajnálom. 

Üdv: Hrvatska, aki Rovácska!
Hrvatska
Vén róka

» 2008.10.05. 16:07

Akkor nekem 90%, hogy megyek. Nem száradhat a lelkemen Myra megfagyása:D

Liberty
Újonc

» 2008.10.05. 14:36

Myra meeegy! ::smile:: (és igyexik embereket toborozni, sokat-sokat, mert nem hajlandó csövezni és szétfagyni éjjel)

------------------------------------------------------ 

Kell valakinek a november 20-i Sonata-Epica-Ride the sky koncertplakátom? Jó nagy, Unia-mintás, és az Avalonból hoztam, Edguy után... :)

I want to find the secret path
A bird delivered into my heart...
Myrafelle
Gyakorlott

» 2008.10.05. 12:06

sziasztok!

én megyek. ha lesz találkozó, akkor (ha belementek) szeretnék egy tesztet megcsinálni veletek. semmit nem kell csinálnotok, csak zenét hallgatni 5 percig és ikszelgetni, h tetszett vagy nem. nagy segítség lenne nekem :)

Fereste
Haladó

» 2008.10.03. 23:22

Emberek!

Legyen valami, mert legkésőbb kedden le kell foglalnom a helyet, ha lesz valami, de hogy reálisan nézzük a dolgokat: egyik hely se fog ingyé egész éjjel nyitva tartani (csak fogyasztás ellenében) 15 fő alatt. És akkor lehet keresni Pesten helyet.

Másrészt meg én is úgy készültem, hogy régi arcok, lett volna vetítés egyebek, meg Norvégia előtti hétvégém áldozom rá.

Ez így nagyon nem jó. ::worried::

Legyen valami, mert ha keddig nincs meg a 15 fő (amire azért normál kilátások mellett igenis lett volna esély, elég rég meg lett mondva, mindenkinek saját értékrend: nem hiszem el, hogy nem tudtok így-úgy szervezni, egyszerűen kizárt, csak haláleset mentene fel, de annyian mondtátok le, hogy ennyi ember nem halhatott meg egyszerre), akkor - és utálom ezt kimondani - de egyáltalán nem biztos, hogy tudok olyan épeszű helyet biztosítani, aki egész éjjel vállal minket.

Kabát te meg : ::tongue::.

Lidércfény
Haladó

» 2008.10.03. 21:22

[quote]Lasse

Kabát te meg maradj csöndben, a te gépeddel követte el Witya az öszes előnytelen borzalmat. Az objektív felelősség elve szerint tied a gép, téged kell utálni. :P :D

[/quote]Állj akkor be a sor végére
myUserbar.hu
myUserbar.hu
kabát
Vén róka

» 2008.10.03. 16:00

Ne haragudjatok, de közbejött egy családi banzáj vidéken, és nem tudunk menni!!!!  Úgy sajnálom!! :(

Bocsi! :S

Sophie
Újonc

» 2008.10.03. 15:41

Nos, nagyon úgy fest, hogy ez most kimarad... meglássuk.
mazsola
Pixeltologató szakmunkás

» 2008.10.03. 12:18

No, itt vagyok én is. Valószínűleg csak akkor megyek, ha az a bizonyos másik felem is tud jönni, máskülönben sajna kimarad. (Egyébként ő még nem tud a tervről, úgyhogy aki látni akarja a képem, izguljon, hogy pozitívan reagáljon :D Necces a dolog amúgy, mert ha logikusan átgondolom, úgy állunk, hogy nem megyünk, de azért hátha.)

Úgyhogy bunkó á'lat vagyok, de egyelőre nem iratkozom fel sehogy se. ^^

"Lehet, hogy az út, amelyet kinek-kinek követnie kell,
már ott húzódik a lába előtt, csak látni nem látja."
Lissuin
Vén róka

» 2008.10.03. 11:18

[quote]witya
Ki kell nézni netről, hogy mikor megy oda busz, ami emlékeim szerint az Árpád hídtól indul. De valószínűleg együtt megy a bagázs, úgyhogy ki lesz nevezve egy időpont, s rulz. ^^

Szokás Lillával szemétkedni, mert mazochista természetű és imádja. :D Továbbá szokás fenyegetőzni azzal, hogy befonod a másik haját (kivéve az enyémet), s aztán valóra váltani a fenyegetésed. :D [/quote]

A Nyugatiból fogunk menni vonattal, egyrészt mert a busz már nem az Árpád-hídtól megy, hanem messzebbről, másrészt meg a vonattól kevesebbet kell gyalogolni (Lilláék is költöztek a legutóbbi tali óta Gödön belül, meg a hely, amit foglalt is ha jól tudom, a vonathoz van közel). De ha nem így van, majd jön és jól megmondja. :D

Amúgy meg igen, lesz egy össznépi gyülekező a pályaudvaron, aki meg nem ér oda, azt jól útbaigazítjuk telefonon (az ő költségére :P).

A hajam meg meg fogja úszni a fonást, tekintve hogy újabban raszta és elég nehéz kibontani, háháháhá! :D Kabát te meg maradj csöndben, a te gépeddel követte el Witya az öszes előnytelen borzalmat. Az objektív felelősség elve szerint tied a gép, téged kell utálni. :P :D

I have a tree inside of me. It's roots deep in the past, and the branches fumbling towards the future.
Lasse
Gyakorlott

» 2008.10.03. 09:10

Meg szokás aljas módon hitrelen felindulásból szemétkedni, miszerint olyan előnytelen képeket készítesz a másikról, hogy csak na.

Bár ez csak annak a ... wityának megy :)

myUserbar.hu
myUserbar.hu
kabát
Vén róka

» 2008.10.02. 22:54

Ki kell nézni netről, hogy mikor megy oda busz, ami emlékeim szerint az Árpád hídtól indul. De valószínűleg együtt megy a bagázs, úgyhogy ki lesz nevezve egy időpont, s rulz. ^^

Szokás Lillával szemétkedni, mert mazochista természetű és imádja. :D Továbbá szokás fenyegetőzni azzal, hogy befonod a másik haját (kivéve az enyémet), s aztán valóra váltani a fenyegetésed. :D
"Egy olyan világ, ahol a szemet szemért elv érvényesül... vicces lenne, mert senkinek se lenne szeme." Todd Gandhi

witya
Haladó

» 2008.10.02. 22:41

Már egy ideje azon paráztam, hogy mi lesz "ha valami közbejön", de rájöttem, hogy mivel már hetek óta annak a tudatában szerveztem a programjaimat, hogy "megyek-Nw-fórumtalira-nem-érek-rá-akkor", nem jöhet közbe már semmi. Na meg van egy kulcsszó: bocs akkorra már van programom.
Mint már említettem, valószínűleg a páromat is elhurcolom, úgyhogy engem kettőnek számoljatok! (Mekkora tehén vagyok, mi? XD)
A másik amit mondani akartam: gondolom még nem aktuális, de majd valaki please help to get Göd...
Ja! Mit szokás egy fórumtalin csinálni, mi lesz a program? Nekem ez lesz az első...::blushing::

enci
Újonc

» 2008.10.01. 21:33

[quote]Lidércfény

Básszus kabát, pedig téged vártalak a legjobban!

Rég láttam a fejed.

[/quote]Telefon, időpontegyeztetés, sör. Sorry de ez most így megy :(
myUserbar.hu
myUserbar.hu
kabát
Vén róka

» 2008.09.30. 23:53

Úgy néz ki, hogy 5 éves gimis osztály találkozóm lesz majd 11-én. De lehet, hogy csak 10-én. De ezt nem ijesztésnek szánom... főleg úgy nem, hogy annyira nem izgat az egész, s kevesek vannak, akik valóban érdekelnek (s én is érdeklem őket), azokkal meg úgyis összefutok, szóval jövök. :D Egy ideig töprengtem rajta, hogy azért mégis 5 éves... de kösz nem, inkább ti. ^^
"Egy olyan világ, ahol a szemet szemért elv érvényesül... vicces lenne, mert senkinek se lenne szeme." Todd Gandhi

witya
Haladó

» 2008.09.30. 23:30

Básszus kabát, pedig téged vártalak a legjobban!

Rég láttam a fejed.

Lidércfény
Haladó

» 2008.09.30. 22:35

A hiba az én rendszeremben van. Elfelejtettem szólni, hogy pont aznapra közbejöttek dolgok, így nekem ez kimarad :(
myUserbar.hu
myUserbar.hu
kabát
Vén róka

» 2008.09.30. 19:26

[quote]Lidércfény
Népek, így nem fogom véglegesen leszervezni a helyet, ha csak zárójeles emberek vannak.
[/quote]Ne már. Ne riogassad a népet. Jövünk ezerrel. Nem úszod meg.
Ardeth
Gyakorlott

» 2008.09.30. 15:56

Szóltam a főnökségnek, hogy nekem KELL az a nap, úgyhogy oké! :) Szerintem Sanyi is jön, úgyhogy majd ő is feliratkozik!
Sophie
Újonc

» 2008.09.30. 12:27

No visszatettem magam, aztán majd ehhez igazítunk egyéb dolog ügyben. Táltossal most beszéltem telefonon, hogy mi a bré van, azt mondta ő nem szedte le magát a listáról, és jön. Nemtom hová tűnt... kabát is fennvolt még tegnap, és szó nélkül nincs a listán, szerintem itt a hiba rendszerben van. Azért ha valaki teljesen leiratkozik, be szoktunk írni a topicba is valamit, hogy miért (legalábbis én így szoktam). Szerintem mindenki ellenőrizze magát, nehogy emiatt maradjon már el a tali!
Always remember you are unique - just like anybody else
Veda
Haladó

ElőzőKövetkező