2008. október 11. - Göd

A fórum tagjai által szervezett bulik

» 2008.10.09. 12:47

[quote]Táltos

Azért ha választani lehet inkább menjünk prosztóbb helyre, már csak tisztán anyagi megfontolásból. (Szegény, albérletet fizető diákember vagyok. ::tongue::)

[/quote]

Egyetértek.
Tőlem kezdhetjük korábban is, de azért az meglepett, hogy itt is 9-kor megy (hétvégén) az utolsó busz... Azt hittem ez olyan vidéki dolog... (Mármint olyan határközeli, vagy ilyesmi.

A párom üzeni: A Szimplakert az nem egy kert. Nagyon hangulatos hely, de bömböl a zenegép, így nem nagyon lehet beszélgetni, pedig egy ilyen fórumtalinak épp az lenne a lényege. Meg aztán ott meglehetősen k0llab0ráns a társaság, nem tudom, értitek-e...

enci
Újonc

» 2008.10.08. 23:47

A Szimplakert nem egy kert? Nem akarok fagyoskodni... Amugy sokat most ebben nem tudok segiteni Karlsruhebol, a Cokxpont tudnam ajalnani, de gyanitom, hogy az a tarsasagnak mar tul alternativ. :D
I have a tree inside of me. It's roots deep in the past, and the branches fumbling towards the future.
Lasse
Gyakorlott

» 2008.10.08. 23:14

[quote]Reosir
Mehetünk Szimplakertbe...[/quote]

[OFF]

(..mert úgysem tudok a talira menni, de gondolok rátok innen a távoli északról)

De: Hadd kérdezzem már meg, hogy mi a jó a Szimplában? : ) Annyian istenítik, de szerintem eléggé, khm, "érdekes" hely. Nekem nagyon nem bejövõs. Persze lehet, hogy csak én nem érzem át a hely szellemiségét... :D

[ON]

[i am not sen.D.ing you sublim.I.nal m.E.ssages]
hollow_heart
Gyakorlott

» 2008.10.08. 22:51

Halihó!

Az igaz, hogy mostanában nem nagyon juottam fel fórumra, de ettől függetlenül természetesen ott leszek a talin, mer' hát hiányzik a fejetek. ::hug:: Na jó: a többi testrészetek is. ::grin:: (::idiota::)
Hogy mikor és hol azt rátok bízom mivel nekem teljesen mindegy. Pestiában leszek egész hétvégén és a lényeg úgy is az hogy veletek találkozzam. Azért ha választani lehet inkább menjünk prosztóbb helyre, már csak tisztán anyagi megfontolásból. (Szegény, albérletet fizető diákember vagyok. ::tongue::)
A messziről jövők nyugodtan meghúzódhatnak nállunk. (pl Vedára kifejezetten számítok. ;) ), bár én jobban szeretem amikor a tali végén már akár az első hajnali járatokat is el lehet érni. ::smile::

Táltos
Újonc

» 2008.10.08. 21:05

Hát akkor menjünk délután. 4 felé?
"Légy az a változás a világban, amit látni akarsz benne" /Gandhi/
Lidércfény
Haladó

» 2008.10.08. 20:56

Akár találkozhatunk hamarabb. Most így hirtelen helyet nem tudok, mert az általam ismert egységek vagy iszonyat felkapottak lettek azóta, hogy nem lehet beférni-megfizetni, vagy prosztók. Meg egyre kevésbé vagyok otthon a pesti állapotokban, pláne, hogy pont fentebbi okok miatt általában mi is hanyagoljuk a beülést és inkább kiülünk (Msziget főképp). Mehetünk Szimplakertbe, de oda viszonylag korábbfelé.. Tényleg az a baj, hogy csak burzsujabb és prosztóbb helyeket tudok.. nye
Kép
Reosir
Gyakorlott

Tartózkodási hely: Tápiówilska :-) (Pomázváros - Kátyufalva - Győrsziti)

» 2008.10.08. 20:38

Igen, Ferestének végülis igaza van, de mi lesz azokkal, akik nem tudnak hazamenni? Úgy értem, annak még az én esetemben sincs sok értelme, hogy 7-re felmenjek, aztán kilenckor elinduljak haza; de csövezni és fagyoskodni nem vagyok hajlandó...
I want to find the secret path
A bird delivered into my heart...
Myrafelle
Gyakorlott

» 2008.10.08. 17:52

Igen, a bázis bezárt.

És végülis igaza van Ferestének, hogy keresünk valami helyet. Én azt javaslom, hogy olyan hét körül találkozzunk a Nyugatinál, forgó óra alatt. (E hétvégén ^^.)

Kinek jó?

Lidércfény
Haladó

» 2008.10.08. 17:35

a péntek nekem sem jó, ellenben szombaton ráérek. szerintem max 10 embernek nem feltétlenül kell helyet foglalnunk, simán elmehetünk vhova sörözni, aztán mindenki szépen hazamegy, amikor szeretne, vagy amikor megy a vonata.

Fereste
Haladó

» 2008.10.08. 17:25

Penteken nem erek rä, szombat reggelig Nemetorszagban vagyok. A Bäzis amugy valoban bezart.
I have a tree inside of me. It's roots deep in the past, and the branches fumbling towards the future.
Lasse
Gyakorlott

» 2008.10.08. 12:34

Liss: azoknak küldtem PMet, akik nem írtak semmit, vagy csak nagyon régen. Te jelentetted, hogy tudsz róla, és majd döntesz, szóval felesleges lett volna.

De továbbra is kérdezném, hogy ez akkor most szombat?

Myrafelle
Gyakorlott

» 2008.10.08. 07:11

Kéz fent. Nekem ez a szombat tökély, amúgyis úgy számítottam, lesz valami. Sajnálom a talit, de még mindig csak egy fejem van. :-(
Kép
Reosir
Gyakorlott

Tartózkodási hely: Tápiówilska :-) (Pomázváros - Kátyufalva - Győrsziti)

» 2008.10.07. 22:16

Rájöttem, hogy hülyeséget írtam, mert jövő héten kell dolgozni szombaton, nem most, ezért töröltem a hsz-t:)

Legyen péntek, mert az hamarabb lesz és talán nem mondja még vissza néhány ember:)

Liberty
Újonc

» 2008.10.07. 22:03

Én még mindig mindenképp mennék!!! Ha péntek, ha szombat...csak döntsük mán el:) Mert Már egy hónapja beírtam a naptáramba:)
papirzsepi
Gyakorlott

» 2008.10.07. 21:00

Myra, ettől függetlenül én spec nem kaptam egy árva üzenetet sem, pedig szerintem egyrészt elég nyilvánvalóan idetoltam a képem és közöltem a csúnyát, ami ugyan egy szép nagy talán volt, de legalább reakció, másrészt meg bátran merem állítani, hogy azok közt voltam, akik az aktív találkozószervezések idején (értsd: havi rendszeresség) egy-két kivétellel az összes fórumtalin megjelentek. De nyugi, csak csodálkozom, nem veszem személyes sértésnek és nem kötözködöm, csak megjegyzés, ha már ennyire szorgoskodunk. :)

Lilla, a Bázisra gondolsz? Nem tudom, hogy csak az emlékezetem játszik velem, vagy tényleg bezárták, de nekem az rémlik, hogy már egy előbbi találkozószervezésnél is kiesett.
"Lehet, hogy az út, amelyet kinek-kinek követnie kell,
már ott húzódik a lába előtt, csak látni nem látja."
Lissuin
Vén róka

» 2008.10.07. 20:39

[quote]Lidércfény
Akkor kezet fel, ki jönne sörözni?
[/quote]Egy kéz fent. :)
Ardeth
Gyakorlott

» 2008.10.07. 20:26

Én meg fogom próbálni még egyszer Norvégia után.

Zsu, ha nem gond, hogy velem egy ágyban kell aludnod, és utolsó vonattal vissza kell jönnünk Gödre, akkor nálam elaludhatol.

Zöld macskát néztem, lefoglalni esélytelen már ilyenkor, elvileg 12-ig van nyitva, de van valami színházi előadás.

Mi volt az a hely, ahova Csoppe vitt minket?

Akkor kezet fel, ki jönne sörözni?

Lidércfény
Haladó

» 2008.10.07. 19:31

Most akkor milyen szombatról beszéltek alternatív megoldásra?

Abba akkor beletörődöm/ünk, hogy Göd ugrott, bár hozzá kell tennem, hogy hétvégén elküldtem tizennemtomhány PMet*, és kaptam igen válaszokat is. Veda, Reosir, witya, Lilla, Fereste, Ardeth, Én, enci, enci barátja, Lasse, Liberty tuti, gondolom Táltos is, kaptam egy talánt hullától és Gabitól.

Ez eddig 12, de ha vki eléri a többieket (pzs, Máxem, Doki, nemtommégki), lehet ez több is.

*szerintem mindent megtettem. Lilla után a legtöbbet.

Myrafelle
Gyakorlott

» 2008.10.07. 19:07

Francba, én is beleéltem magam, mivel én is azok közé tartoztam, akik amikor még valamelyest voltak talik, folyton mondtam, hogy jövök, aztán mégse, és már tök szégyelltem magam. Most tényleg teljesen elrendeztem mindent, úgy jöttem föl Győrbe, hogy ezen a hétvégén ne kelljen már hazamenni, megbeszéltük a szülinapozást is, miegyéb. Ha lesz valami összejövés Pestiában, arra is vevő vagyok, legfeljebb elalszom valakinél. A Zöld Macska szimpatikus volt nekem, amikor ott voltunk, marha finomak voltak a teák, arra beneveznék! ;) Meg ott úgy emlékszem, a füst is elviselhető volt (vagy tán nem is volt?). Ha valami miatt viszamondom, az pont a füst lesz, az utóbbi időben katasztófális reakciókat vált ki belőlem akár egy szál közelemben elszívott cigi is, szal majd ha lesz valami megbeszélt hely, akkor jól kikérdezlek benneteket, hogy milyen ilyen szempontból. Remélem, sikerül valamit összehozni.

Lilla, egyébként amikor először írtad, hogy nem fogod tudni lefoglalni a helyet, ha kevesen vagyunk, szinte biztos voltam benne, hogy nem jön össze :( Ennek ellenére bíztam benne, teljesen úgy készültem, hogy megyek, és most nagyon csalódott vagyok. Viszont nem lepődtem meg... Örülök, hogy itt vagy még és megpróbálod összetartani ezt a társaságot, de már elképzelni sem tudom, hogy mi kéne ahhoz, hogy sikerüljön... Láttad, egy NW koncert sem volt elég hozzá. Szomorú. Nem kérem senkitől, hogy vegye tudomásul, de lassan ez lesz a vége.

Always remember you are unique - just like anybody else
Veda
Haladó

» 2008.10.07. 18:51

Miért Tomi, milyen szinten akadtam ki?

Egyébként meg talán had döntsem el, hogy nekem mit kellene, és mit nem. Nem utolsó sorban neked meg _kellene_ tudnod, hogy mikor szólalj meg, és mikor nem.

Azt már hallottam egy hónapja is, hogy úgy se fog összejönni, gondolom most boldog vagy.

Csak azért szeretném elmondani, hogy az alább leírtak ugyanúgy, teljes mértékben jogosan rád is vonatkoznak.

Lidércfény
Haladó

» 2008.10.07. 18:13

Lilla nem kéne ilyen szinten kiakadni emiatt.
Már 1 hónapja is ugyanez volt a helyzet.
Se elég jelentkező, se egyértelmű időpont egyeztetés, se lefixált helyszín.
Igazad van abban, hogy nem kell ilyenekkel foglalkozni.
Üdv: Hrvatska, aki Rovácska!
Hrvatska
Vén róka

» 2008.10.07. 01:05

Nekem jó lesz így is. ^^

P.S.: Hozzatok sokan fényképezőgépet. :D
"Egy olyan világ, ahol a szemet szemért elv érvényesül... vicces lenne, mert senkinek se lenne szeme." Todd Gandhi

witya
Haladó

» 2008.10.06. 22:43

A szombat este fele nekem is jobb lenne. A Zöld Macskában már volt tali ,ha jól emlékszem...

Ardeth
Gyakorlott

» 2008.10.06. 21:48

Csak ne felejtsük el, már akit érint, hogy szombaton munkanap lesz:) Én szombaton szívesebben söröznék emiatt.
Liberty
Újonc

» 2008.10.06. 21:15

Én utolsó vonatig akármelyik nap ráérek, ha péntek jobb, akkor pénteken is. Suszterinas, zöld macska, két medve, whatever.
Lidércfény
Haladó

ElőzőKövetkező