2007. március - Pöst

A fórum tagjai által szervezett bulik

» 2007.03.21. 17:46

Doki, nem vagyok sznob :) Csak ha valami sz*r akkor nem adok ki rá pénzt. Dreherre ugyanúgy mint a Borsodire.

Hejnekken... na, a Borsodinál még tudom, hogy a lóba kell visszaönteni, a Hejnekkenél ezt se ::grin::

Én inkább Aranyátokot vagy Sopronit iszom, vagy Ilzert ha hozzájutok. Külföldiek közül meg cseh világos (Pilsner, Staropramen) valamint Belga és holland barna sört (Amstel Bock és persze Leffe Bruin) 

myUserbar.hu
myUserbar.hu
kabát
Vén róka

» 2007.03.21. 17:03

[quote]mazsola

Máté,

én szerintem elmennék, mert Győr szép hely. Úgy kéne megoldani, hogy lehessen előtte városnézni, ilyesmi, hogy valami kultúrprogram is legyen ivászat előtt. :D Mikor lenne amúgy?

[/quote]

Hát konkrétumokig nem jutottunk, csak az ilyen "kéne egy fórumtalit csinálni Győrben"-szintig :)

És igen, Győr nagyon szép város, úgyhogy ajánlom mindenki figyelmébe ;) A kultúrprogramot is meg tudnánk oldani, van itt minden ::aww:: ::imádjahogyidejöttsuliba-arc:: 

Always remember you are unique - just like anybody else
Veda
Haladó

» 2007.03.21. 16:43

[quote]Reosir
Háát, végülis mi Zsúúval gondoltunk egy Győri talira, de kérdéses, hogy ki jönne el ide a halál dákójára, lévén, hogy Nózin kívül kábé senki se lakozik a környéken. Meg kérdés mennyire lesz sok munkánk lesz akkor éppen, ha.. :-S[/quote]

Máté,

én szerintem elmennék, mert Győr szép hely. Úgy kéne megoldani, hogy lehessen előtte városnézni, ilyesmi, hogy valami kultúrprogram is legyen ivászat előtt. :D Mikor lenne amúgy?

mazsola
Pixeltologató szakmunkás

» 2007.03.21. 15:18

[quote]kabát
Azon kívül, hogy vissza kellene önteni a lóba?
[/quote]

Ne legyél már ennyire sznob. ::eyebrow::

Mit iszol? Hejnekkent? Mer' az külföldi?

doki

Bor, dal, asszony éljen, éljen
Igyál öreg, dalolj s szeress!
Doki
Gyakorlott

» 2007.03.21. 15:10

Azon kívül, hogy vissza kellene önteni a lóba?
myUserbar.hu
myUserbar.hu
kabát
Vén róka

» 2007.03.21. 09:42

[quote]kabát

250 borsodi... ja... még ingyen se :)

[/quote]

Mi kínod van a Borsodival?

doki

Bor, dal, asszony éljen, éljen
Igyál öreg, dalolj s szeress!
Doki
Gyakorlott

» 2007.03.20. 19:28

[quote]Reosir
Háát, végülis mi Zsúúval gondoltunk egy Győri talira, de kérdéses, hogy ki jönne el ide a halál dákójára, lévén, hogy Nózin kívül kábé senki se lakozik a környéken. Meg kérdés mennyire lesz sok munkánk lesz akkor éppen, ha.. :-S[/quote]Győr már elég közel van.
Tú förti ól dö tájm!
Pendolino
Gyakorlott

» 2007.03.20. 18:52

Háát, végülis mi Zsúúval gondoltunk egy Győri talira, de kérdéses, hogy ki jönne el ide a halál dákójára, lévén, hogy Nózin kívül kábé senki se lakozik a környéken. Meg kérdés mennyire lesz sok munkánk lesz akkor éppen, ha.. :-S
Kép
Reosir
Gyakorlott

Tartózkodási hely: Tápiówilska :-) (Pomázváros - Kátyufalva - Győrsziti)

» 2007.03.20. 17:12

Kiábrándító, hogy ennyire szét tudtunk esni. :( És ez most nagyon nem a szervezőnek/szervezésnek szól.

Viszont nekem pozitív élményeim is voltak, köszi. ::hug::

És köszönet az András utca lakóinak és (ideiglenes) jómunkásembereinek a szállásért, kajáért, satöbbiért. :D

I want to find the secret path
A bird delivered into my heart...
Myrafelle
Gyakorlott

» 2007.03.20. 15:49

Hmm... ja hogy le volt foglalva a hely... érdekes ::grin:: mert a 2 társasághoz képest még voltunk odafenn páran, de ez rohadtul nem Dalmán múlt

250 borsodi... ja... még ingyen se :) A csapolt meg télleg vizezett volt... 

myUserbar.hu
myUserbar.hu
kabát
Vén róka

» 2007.03.20. 14:44

Ahogy elnézem, eléggé vegyesek a vélemények... ne haragudjatok, de ezeket a felindulásokat olvasva örülök, hogy nem mentem... ::worried::

Viszooont, ha szervezettebb találkozót akarunk (Dalmuc, ez még véletlenül sem ellened szól ::hug:: ), akkor mondjuk már most el kéne kezdeni agyalni az áprilisin. Már ha akar itt még bárki is fórumtalálkozót... Mindenesetre mint ahogy annyiszor mondtam már, én szívesen vállalok szekszárdi szervezést, ha a nagyérdemű hajlandó arra, hogy letolja magát szerény szülővárosomba. Csak ahhoz időben kéne döntést hozni, úgyhogy hajrá.
"Lehet, hogy az út, amelyet kinek-kinek követnie kell,
már ott húzódik a lába előtt, csak látni nem látja."
Lissuin
Vén róka

» 2007.03.20. 11:59

[quote]witya
Dalma, ha a nép még téged cseszett le volna, hát kapott volna az egész bagázs egy akkorát, hogy...

250 ft volt egy üveg borsodi. Meleg, normálisan fűtött hely. Zene. Egy kis kezdeti káosz. Fél emelettel lejjebb csocsó, lent darts, egyéb gané. Csak nekem lenne ennyire elfuserált az érzékem/ízlésem, hogy ebben nem találtam kivetnivalót? Az zavart, s azért voltam/vagyok még most is mérges, mert le volt foglalva a hely, s ennek ellenére megindult ki az egész kóceráj a nagy büdös pesti szombat estébe kocsmakeresőbe. Csodás. ( megj.: eléggé antiszociális és idegbeteg hangulatomban vagyok még mindig )[/quote]Huhhh, akkor most megnyugodtam, hogy nem én lebegek két méterrel a föld felett... Köszi! ::hug::
vadalma
Gyakorlott

» 2007.03.20. 11:16

Dalma, ha a nép még téged cseszett le volna, hát kapott volna az egész bagázs egy akkorát, hogy...

250 ft volt egy üveg borsodi. Meleg, normálisan fűtött hely. Zene. Egy kis kezdeti káosz. Fél emelettel lejjebb csocsó, lent darts, egyéb gané. Csak nekem lenne ennyire elfuserált az érzékem/ízlésem, hogy ebben nem találtam kivetnivalót? Az zavart, s azért voltam/vagyok még most is mérges, mert le volt foglalva a hely, s ennek ellenére megindult ki az egész kóceráj a nagy büdös pesti szombat estébe kocsmakeresőbe. Csodás. ( megj.: eléggé antiszociális és idegbeteg hangulatomban vagyok még mindig )
"Egy olyan világ, ahol a szemet szemért elv érvényesül... vicces lenne, mert senkinek se lenne szeme." Todd Gandhi

witya
Haladó

» 2007.03.19. 21:39

[quote]Darkhood

Gondolom azért, mert a pár embert követte szinte az összes és gondolom a szervezőnek (akitől ezúton szeretnék elnézést kérni ugyanis én is az elsők közt lelépők között voltam) volt bene munkája, hogy megszerezze a helyet, arról már nem is beszélve, hogy gondolom az adott helyen is zokonvették... Szerintem. De én ehhez mondjuk kicsi vagyok.

A lelépés gondolata mondjuk bennünk (Z.B. meg én) Kabátéktól függetlenül megfogalmazódott és mikor elkezdték elpakolni a gitárokat, akkor mi is úgy éreztük, inkább indulunk (mondjuk eredetileg mi nem az Angyalba, hanem a Krúdy-ba ahol végülis kikötöttünk). Kint, a Sellő előtt változott meg a terv: megyünk mi is Kabátékkal az Angyalba. De a Corvin előtt fordult a kocka: az Angyalról kiderült, hogy zárva van, úgyhogy (akkorra már a teljes társasággal) átcsoszogtunk a Krúdy-ba.

Hát így esett a nagy eset... Még egyszer elnézést Vadalmától! Mi Z.B.-vel tényleg csak ketten szándékoztunk lelépni nem volt cél mindenkit elhozni onnan.

[/quote]

Ugyanmár, részemről nem gond. :) Akkor ott kissé kínos volt, de tökmindegy.

Eddig spec azt hittem, hogy engem fog lecse*zni a tömeg, de most megnyugodtam.

Ha nem tetszett, hát nem tetszett, mint már mondtam legközelebb más szervezze, mert nem értek hozzá.

vadalma
Gyakorlott

» 2007.03.19. 17:24

Nem csak a hely tehetett róla (mondjuk 400 ft-ot elkérni 4 deci vizezett Stelláért tényleg kicsit sok...), hanem kevesen is voltunk. Szerény személyem meg aznap kora reggel kelt, rohant  vidékre próbára, ott kikészítette magát, rohant Gazdagrétre Verdi Requiemre, aztán meg onnan mentem még talira. A tököm is kivolt mindennel, aztán megtudtam, hogy pont az a két ember nem lesz ott, akiket már nagyon rég nem láttam, és gyakrolatilag miattuk mentem.
I have a tree inside of me. It's roots deep in the past, and the branches fumbling towards the future.
Lasse
Gyakorlott

» 2007.03.19. 17:08

[quote]mazsola
Ha drága és rossz volt a hely, akkor miért felháborító, hogy pár ember elmegy?
[/quote]

Gondolom azért, mert a pár embert követte szinte az összes és gondolom a szervezőnek (akitől ezúton szeretnék elnézést kérni ugyanis én is az elsők közt lelépők között voltam) volt bene munkája, hogy megszerezze a helyet, arról már nem is beszélve, hogy gondolom az adott helyen is zokonvették... Szerintem. De én ehhez mondjuk kicsi vagyok.

A lelépés gondolata mondjuk bennünk (Z.B. meg én) Kabátéktól függetlenül megfogalmazódott és mikor elkezdték elpakolni a gitárokat, akkor mi is úgy éreztük, inkább indulunk (mondjuk eredetileg mi nem az Angyalba, hanem a Krúdy-ba ahol végülis kikötöttünk). Kint, a Sellő előtt változott meg a terv: megyünk mi is Kabátékkal az Angyalba. De a Corvin előtt fordult a kocka: az Angyalról kiderült, hogy zárva van, úgyhogy (akkorra már a teljes társasággal) átcsoszogtunk a Krúdy-ba.

Hát így esett a nagy eset... Még egyszer elnézést Vadalmától! Mi Z.B.-vel tényleg csak ketten szándékoztunk lelépni nem volt cél mindenkit elhozni onnan. 

"A szavak úgy jönnek belőlem
előre szólok, hogy senki sem menekül előle..."
Darkhood
Újonc

Tartózkodási hely: near Csukásitanyák, Heves (Hungary) - by Google Maps

» 2007.03.19. 16:21

Ha drága és rossz volt a hely, akkor miért felháborító, hogy pár ember elmegy?
mazsola
Pixeltologató szakmunkás

» 2007.03.19. 15:03

Odaértünk Tibivel. Lecuccoltunk, ittunk egy sört, valami iszonyat pénzért. Nyomorogtunk össze vissza, alig hallottunk a mellettünk ülőt a hangzavar miatt, próbáltunk gitározgatni is, nem sikerült. Én úgy döntöttem, hogy megyek haza, mire Tibor mondta, hogy azt azért ne, inkább menjünk át az angyalba, mert az sokkal jobb. Hari meg Darkhoodék indultak velünk. Erre megindult mindenki. Ennyi...

myUserbar.hu
myUserbar.hu
kabát
Vén róka

» 2007.03.19. 14:56

Odaértünk, elmentünk és beültünk máshova. Röviden ennyi. Bővebben kicsit később (by me)
"A szavak úgy jönnek belőlem
előre szólok, hogy senki sem menekül előle..."
Darkhood
Újonc

Tartózkodási hely: near Csukásitanyák, Heves (Hungary) - by Google Maps

» 2007.03.19. 14:36

Elmondaná végre valaki, aki ott volt, hogy tulajdonképpen mi történt? Mert Witya beszámolója is szellős, éscsak következtetni tudok, az meg ugye nem ugyanaz.
mazsola
Pixeltologató szakmunkás

» 2007.03.19. 13:12

Kissé idegbajos vagyok, még most is. Nem teljesen a fórumtali miatt, csak részben. Nem sok minden jött össze, legalább valamit tanulni is lehetett belőle. Az én hangulatom pocsék volt, aki tudja miért, az tudja, aki nem... az nem. Mindegy, legalább a másik placcon sem ragadt át az én hangulatom a népre. A Sellőt feltehetőleg többet nem fogjuk lefoglalni. A 250 ft kib*szott drága volt ugye egy üveg sörét... (már elnézést)

És igen, rohadtul ideges vagyok, rohadtul mérges, több okból is. Nem szeretném, ha ez lenne a vége a fórumtaliknak. Lesz új tali, a hely most is adott volt szerintem, az időpont is, ha kell jobban megszervezzük, de az is biztos, ha onnan lelép az egész nép ennyire korán ( igen, én is leléptem, tudom ), hogy átvonuljon egy másik kocsmába, akkor letagadok mindenkit, s ez nem vicc.
"Egy olyan világ, ahol a szemet szemért elv érvényesül... vicces lenne, mert senkinek se lenne szeme." Todd Gandhi

witya
Haladó

» 2007.03.19. 01:17

Hát igen, erre én is kíváncsi lennék, eddig nem túl sok jót hallottam...
Always remember you are unique - just like anybody else
Veda
Haladó

» 2007.03.18. 23:20

Miért, konkrétan mi történt (nem történt)?
mazsola
Pixeltologató szakmunkás

» 2007.03.18. 22:26

Én aztán nem. Én eredetileg haza akartam menni. Ecsém meg kijelentette, hogy én márpedig nem megyek haza, hanem megyünk inni Angyalba. Aztán fogtuk Harit is, aki szintúgy nem fórumos.

Szal nem igazán értem, hogy mi a probléma. Ja, hogy a többiek jöttek utánunk...

Én pl azért nem írtam élménbeszámolót, mert nem volt mit beszámolnom. Fórumtaliról nem... Lehet bennem van a hiba, de én más talikat ismertem meg. Én ezt most fórumkocsmázásnak nevezném.

Ja, amúgy Darkhooddal egyszer meg kell csinálni a Kandókört ::grin:: 

myUserbar.hu
myUserbar.hu
kabát
Vén róka

» 2007.03.18. 21:14

Huha. Mennyi élménybeszámoló. :/

Részemről csak annyit, hogy kabát, remélem legközelebb te szervezkedsz.... 

vadalma
Gyakorlott

Következő