2006 Szilveszter, Bakonya

A fórum tagjai által szervezett bulik

» 2007.01.16. 18:01

Akinek kellenek a képek, az dobjon kabátnak egy pm-et....
„Akkor a legelviselhetetlenebb valaki hiánya mikor melletted ül és tudod, hogy sosem lehet a tiéd.” /Gabriel García Márquez/
kisbergics
Gyakorlott

» 2007.01.12. 10:46

Pff, Ez ilyen. Ha oda nem lehet, majd feltesszük máshova. Bergics, küldd át nekem, majd én felteszem.
myUserbar.hu
myUserbar.hu
kabát
Vén róka

» 2007.01.11. 22:24

[quote]Hrvatska
Magyarul el lehet felejteni a galériát?[/quote]

A galériát nem. FTP-ről lehet áthúzni rá képeket, vagy akár netről is.

Nightwish.hu FTP-t viszont igen, el lehet felejteni. 

Vendég

» 2007.01.11. 20:51

[quote]Lissuin írta:
szerintem csöppet túlreagáltátok ezt... Nyugalom. :)[/quote]

Szerintem is.

Egyszerűen csak arról van szó, hogy régen volt egy ilyen rendkívűl hasznos és jó lehetőség, amire igény is lenne, és éppen ezért hiányzik. Főleg, hogy sokan nem is tudnak a megszűnéséről.
És igen, fel lehet fogni bujtatott kritikaként is, de tudtommal a kritika nem bűn, vagy sértődésre való ok, hanem megfontolandó vélemény. ::tongue:: Különben is: Ték it ízi!

Sziasztok, és "Peace and Love!" ::hug::
Táltos

Táltos
Újonc

» 2007.01.11. 20:36

Magyarul el lehet felejteni a galériát?
Üdv: Hrvatska, aki Rovácska!
Hrvatska
Vén róka

» 2007.01.11. 20:32

[quote]mazsola

Gondolkozni nem szokás?

[/quote]Ehm... megint én leszek a mumus, de szerintem csöppet túlreagáltátok ezt... Nyugalom. :)
"Lehet, hogy az út, amelyet kinek-kinek követnie kell,
már ott húzódik a lába előtt, csak látni nem látja."
Lissuin
Vén róka

» 2007.01.11. 19:58

[quote]kisbergics
Zolcsi azt mondta már nincs NW FTP, de alternatív lehetőséget nem adott. [/quote]

Belegondoltál már, hogy esetleg oka van annak, miért nincs ftp már? Boldog-boldogtalan töltött fel mindent, amit csak gondolt. Ráadásul, már ne is haragudj, de mi ez a célozgatás arra, hogy Zoli nem gondolt mindenre?... Miért van burkolt célozgatás arra, hogy neki kéne mindent a hátsótok alá tenni?

Gondolkozni nem szokás?

mazsola
Pixeltologató szakmunkás

» 2007.01.11. 16:54

[quote]kisbergics
Nincsenek fenn, mert nincs hova feltöltenem őket. Zolcsi azt mondta már nincs NW FTP, de alternatív lehetőséget nem adott. Pedig ez egy fórumtalálkozónak mondható dolog volt, aminek szerintem simán ott a helye a galériában. De az ilyen dolgokról nem én döntök. [/quote]

Alternatív lehetőségként mit adnék mégis?

Lehet regisztrálni ingyen ftp tárhelyet pl.  

Vendég

» 2007.01.11. 16:13

Nincsenek fenn, mert nincs hova feltöltenem őket. Zolcsi azt mondta már nincs NW FTP, de alternatív lehetőséget nem adott. Pedig ez egy fórumtalálkozónak mondható dolog volt, aminek szerintem simán ott a helye a galériában. De az ilyen dolgokról nem én döntök.
„Akkor a legelviselhetetlenebb valaki hiánya mikor melletted ül és tudod, hogy sosem lehet a tiéd.” /Gabriel García Márquez/
kisbergics
Gyakorlott

» 2007.01.11. 02:22

Képek mikor lesznek fent?
Vagy csak én vagyok amatőr, hogy nem találom?
Ha már fent vannak akkor kérek szépen egy linket. ::eyelash:: Köszi!
Táltos
Újonc

» 2007.01.04. 22:49

[quote]kabát
Csak én nem látom az összefüggést?
[/quote]

Igen. :D Szerintem.

(És mi az hogy túl rövid a hsz? Hehh..:) )

"De csak az jöjjön, aki könnyen szédül, aki úgy indul el, hogy a végére ér"
Lebeke
Újonc

» 2007.01.04. 22:41

[quote]Berkenye

A takarítás semmiség volt részemről, ha lett volna melegvíz, akkor akár még port is töröltem volna.

[/quote]Csak én nem látom az összefüggést?
myUserbar.hu
myUserbar.hu
kabát
Vén róka

» 2007.01.04. 22:17

NNos most rajtam a sor ::grin:: Hát szóval a hidegtől eltekintve valóban jó volt a buli :) a tüzijátékot nagyon élveztem, bár egyszer-kétszer a fenyőfával a hanghatások miatt összeakadtam, ja, és bocsi a boráztatta pogikért::blushing::
A takarítás semmiség volt részemről, ha lett volna melegvíz, akkor akár még port is töröltem volna. Nagyon jó volt főzöcskézni, Lebekével együtt bajlódni a sajtaprózással, és a srácokkal hülyülni. Amúgymeg Táltos, kabátot a kihülés veszélye nem fenyegette, tekintve, hogy rajtam "tehénkedett" ::grin::  

És kihagytátok azt, hogy 2006 utolsó pókerjátékának győztese: Berkenye!::rule:: hihi 

Egy szó mint 100, nagyon jó volt, legfőképpen a társaság ::hug::  Köszönöm Nektek!!::aww::

Berkenye
Újonc

» 2007.01.03. 10:07

Csak pihentettem a szememet :P

Bocsi de húzós volt az a pár nap ami előtte volt... 

myUserbar.hu
myUserbar.hu
kabát
Vén róka

» 2007.01.03. 05:48

Sziasztok!

Akkor már én is megköszönöm, hogy veletek lehettem, amíg átfagytátok magatokat az újévbe. :D (Bár valaki majdnem inkább átsz*rta magát. ::rotfl:: )
Nagyon jó kis társaság gyűlt össze, ennyire már régen éreztem jól magam. ::hug:: Mondjuk az is igaz, hogy megvakulni is régen vakultam már meg ennyire vakutól, ami meglepő módon nem wityánál volt. Legközelebb viszont viszek termoszban forró kávét, hogy 1 átmelegítsen és 2 ébren tartson, mert a végére egy kissé bepunnyadtunk. (Kabátot külön féltettem, mert hidegben köztudottan veszélyes elaludni. :D)
Na szóval a lényeg, hogy nagyon jó volt veletek ::smile:: , és még nagyon sok ilyet szeretnék. ::eyelash:: 

Táltos
Újonc

» 2007.01.02. 20:57

Hát sziasztok! :)

Nagyon jó volt veletek, kimondottan élveztem. Jó volt a társaság. :D Megyek máskor is, de nyáron. Remélem nem fáztam meg, bár a torkom fáj... :S
Megtanultam vörmszözni. És fogok én még kisbergiccsel játszani:P ::devil::
Köszönöm/jük kabátnak a kaját és a tüzijátékot, Táltosnak a tűz piszkálását, wityának azt a híres nevezetes bluest, kisbergicsnek mindent:D, Petinek hogy eljött, és végüls de nem utolsó sorban Vikinek hogy ott volt lány-társként. :D

Mindent összevetve még mindig szeretek fórumtalikra járni. Mindnekinek egy nagy::hug::

"De csak az jöjjön, aki könnyen szédül, aki úgy indul el, hogy a végére ér"
Lebeke
Újonc

» 2007.01.01. 23:34

[quote]Veda

Remélem csináltatok képeket :) Pláne felvételt, erre a híres dalra felettébb kíváncsi lennék. Még a végén tényleg megbánom, hogy nem mentem el - ami nem igaz feltétlen, ahogy látom a hidegre való utalásokat. Így is egyre csak lefelé ível a gyógyulásom (ami tulképp akkor nem is gyógyulás... ::eyebrow:: namindegy), szerintem nem tett volna jót, ha elmegyek.

De OFF off, a lényeg, hogy képeket várok :) 

[/quote]Hát képek vannak dögivel, szinte nem volt olyan pillanat, amit ne dokumentált volna kisbergics. Előszeretettel vakított minket az 500 kW-os vakujával, nagyon örültünk Neki. :)
És igen, hideg az volt. De azért ettől eltekinte jó volt nagyon, köszi mindenkinek mindent!
OverLord
Újonc

» 2007.01.01. 23:17

Kisbergics hagyott titeket nyerni!:P Najó. Csúnyán kikaptam, beismerem. :P:D

Összesen 239 kép készült. :) Ebből 57-et kiválasztottam, azt amint megtudom a működő FTP adatait, már fel is töltöm.

Egyébként én is nagyon jól éreztem magam, köszönöm mindenkinek, aki eljött! És külön köszönet kabátnak, a kajáért, a tüzijátékért, meg úgy mindenért unblock. ^^ És Berkenyének a sok-sok takarításért. Meg igazából mindenkinek köszönök mindent. :)

kisbergics
Gyakorlott

» 2007.01.01. 22:34

Remélem csináltatok képeket :) Pláne felvételt, erre a híres dalra felettébb kíváncsi lennék. Még a végén tényleg megbánom, hogy nem mentem el - ami nem igaz feltétlen, ahogy látom a hidegre való utalásokat. Így is egyre csak lefelé ível a gyógyulásom (ami tulképp akkor nem is gyógyulás... ::eyebrow:: namindegy), szerintem nem tett volna jót, ha elmegyek.

De OFF off, a lényeg, hogy képeket várok :) 

Always remember you are unique - just like anybody else
Veda
Haladó

» 2007.01.01. 22:13

Naigen. A Kisbergics vesztett blues volt a tali csúcsa :)
myUserbar.hu
myUserbar.hu
kabát
Vén róka

» 2007.01.01. 21:06

Na, bő beszámoló... csak tőlem, csak nektek. ^^

Höhö. ^^

Najó, egy kicsivel bővebben is... jó volt. ^^ Sok italozgatás, sok süti, sok pókerezés. Bakonya Open 2006 és 2007 rulz ugyebár. Tüzijátékot én nem szeressem, de az is volt. ^^ Vörmszözés is volt, höhh ( gyóóóógyóóó! :D ), ja meg többiek játszottak Hexentanz-ot, vagy mit. :D Erről jut eszembe egy dal, hooogy.... "kisbergics veszteeett!" :D

Most így külön állatságokat nem említek meg, csak az, hogy jó társaság voltunk így heten, remek vót. ^^ De ekkora hideg legközelebb remélem nem lesz :D Ez volt a leghűvösebb szilveszterem eddig, igazi mák lesz, ha nem fáztam meg... na mindegy, részletkérdés. :D Höhöhö... jó vót oszt kész, ennyi. :D
"Egy olyan világ, ahol a szemet szemért elv érvényesül... vicces lenne, mert senkinek se lenne szeme." Todd Gandhi

witya
Haladó

» 2006.12.31. 08:14

Bocsi a dupláért. Jelentem egy Berkenye meg egy kabát nyakába vette a világot, meg a MÁV ot és elindult ::grin::
myUserbar.hu
myUserbar.hu
kabát
Vén róka

» 2006.12.30. 21:56

Mobilrekk aljzat nem is kell, van external USBm, de az nem megy mindig. Ha esetleg nem menne, csak van kéznél csavarkulcs :D
myUserbar.hu
myUserbar.hu
kabát
Vén róka

» 2006.12.30. 21:41

[quote]witya
Még egy kérdés: a 14:30as Bakonyára hanyas állomásról indul a pályaudvaron?
[/quote]Passz...Még sose mentem busszal. ^^
kisbergics
Gyakorlott

» 2006.12.30. 21:35

Nem viszek pénzt, kabát... tudod, nem szeretek amatőröket pénzben megverni, így csak játékzsetonban játszunk. ^^ Kártyát viszek.

Piát... na ez még elválik, én is bevásárlok pár sert az indulás előtt. Bár ha tudnátok venni nekem egy párat, akkor azért hálás lennék, s majd kifizetném ott. (lehetőleg Borsodi vagy Soproni, de semmiképp ne Drehert). Köszike ^^

Ezen kívül viszek gitárt, s CD-kollekciót, teli muzsikával.

Még egy kérdés: a 14:30as Bakonyára hanyas állomásról indul a pályaudvaron?
"Egy olyan világ, ahol a szemet szemért elv érvényesül... vicces lenne, mert senkinek se lenne szeme." Todd Gandhi

witya
Haladó

Következő