2006. december - Göd

A fórum tagjai által szervezett bulik

» 2006.12.25. 18:06

[quote]bálesz
Olvass, könyörgöm, olvass! És megkérlek arra is, hogy ne akarj hozzászólás-rekordot dönteni...Mert ha az építő jellegű hozzászólásaidat nézzük, akkor még bőven 2 számjegynél tartanál... [/quote]

Bocsánat, nem akartam bántani senkit se... ::worried::

Lissuin: Igen, körül néztem, csak lélekben (és agyban) elég szőke és sötét vagyok, úgyhogy a sok hiszti, vita, meg egyéb között nem tudtam kivenni, hogy mi van..

Kuoleman enkeli
Haladó

» 2006.12.24. 02:08

Na ezt a topicot kinyírtam...::idiota::
bálesz
Haladó

» 2006.12.17. 23:59

[quote]Kuoleman enkeli
Akkorhát ma volt a tali? Vagy holnap lesz?...
[/quote]Olvass, könyörgöm, olvass! És megkérlek arra is, hogy ne akarj hozzászólás-rekordot dönteni...Mert ha az építő jellegű hozzászólásaidat nézzük, akkor még bőven 2 számjegynél tartanál...
bálesz
Haladó

» 2006.12.16. 22:48

[quote]Kuoleman enkeli
[/quote]
Ne haragudj, de Te csak írsz a nagyvilágba vagy netán körül is szoktál nézni néha?... Épp azt írtuk, hogy nem lesz tali mert szinte senki sem törődött vele. Legalábbis Lilla nem fogja megszervezni.
"Lehet, hogy az út, amelyet kinek-kinek követnie kell,
már ott húzódik a lába előtt, csak látni nem látja."
Lissuin
Vén róka

» 2006.12.16. 22:40

Kuoleman enkeli
Haladó

» 2006.12.16. 21:32

Ha ez bármi módon kapcsolatban áll az általam kezdeményezett szilveszteri összejövetellel, akkor elnézésedet kérem, mint ahogy ott is hangsúlyoztam eszembe se jutott ellentalit szervezni.
„Akkor a legelviselhetetlenebb valaki hiánya mikor melletted ül és tudod, hogy sosem lehet a tiéd.” /Gabriel García Márquez/
kisbergics
Gyakorlott

» 2006.12.16. 20:33

Lilla, kérlek bocsáss meg alacsony érzelmi inteligenciájú személyemnek, de nem tudom, hogy mivel bántottunk meg. ::think:: De ennek ellenére, biztos vagyok benne, hogy nem volt szándékos, hiszen az ember nem bántja direkt azt akit szeret ::hug:: .
Bármi is volt, kérlek bocsáss meg nekünk! ::eyelash::
Táltos
Újonc

» 2006.12.16. 20:32

Lilla, kérlek bocsáss meg alacsony érzelmi inteligenciájú személyemnek, de nem tudom, hogy mivel bántottunk meg. ::think:: De ennek ellenére, biztos vagyok benne, hogy nem volt szándékos, hiszen az ember nem bántja direkt azt akit szeret ::hug:: .
Bármi is volt, kérlek bocsáss meg nekünk! ::eyelash::
Táltos
Újonc

» 2006.12.15. 15:46

Most mi a hiszti tárgya? Én jeleztem, hogy szeretnék talit.  Meg más is....

Akkor meg...? 

Ardeth
Gyakorlott

» 2006.12.15. 10:30

Nem igazán értem, hogy a társaságnak mivel is kellett volna többet tenni...
Egyértelmű volt az időpont, csak nem jelentette ki senki, hogy na akkor 16. legyen. Dehát nehogymár erre fogjuk...
Vendég

» 2006.12.14. 23:19

Nem tartom megindokolnivalónak a következő mondatom, szóval nagyképű leszek, és felfuvalkodott, nem mellesleg sz*rok mindenki fejére (ahogy azt többen tették, az én fejemmel.).

Nekem többet meg se fordul a fejemben, hogy fórumtalit szervezzek ide/nektek, majd szervezek bulit a barátaimnak, ha úgy támad kedvem.

Pont. Ennyit rólam, és a társaságról.

"Légy az a változás a világban, amit látni akarsz benne" /Gandhi/
Lidércfény
Haladó

» 2006.12.14. 20:58

Liss, igazán nem értem mi a bajod. Volt három lehetséges időpont, amiből a többségnek az utolsó volt jó, azaz azt választottuk. Többen le is írták, hogy az a végleges. Ha Lilla nem betegszik meg -aki remélem azóta már meggyógyult ::hug:: - akkor meg is tartottuk volna annyian ahányan eljövünk, és ahogy Hrvatska írta alkalmazkodunk a szervezéshez, vagy ha más nem csövezünk. ::aww:: Nem ez lenne az első eset. :D És nem is ez a lényeg.
Nem tudom milyen egyéb építő ötleteket várnál tőlünk, hisz sokan még nem is voltunk pédául Gödön.
Az viszont igaz, hogy manapság valahogy már nem igazán jönnek össze ezek a talik. Hogy most az emberek elfoglaltabbak, vagy csak kevesebb a kedvük azt nem tudom, de ez sajnos valamiért mégis így van. :( De az biztos nem segít, ha mától te is kevésbé foglalkozol a témával. Maradj meg nekünk a mindenre figyelő Liffünknek léffi! ::hug::
Táltos
Újonc

» 2006.12.14. 18:26

Rovácska, én azt nem értem teljesen, hogy miért nem lehet pontosan olvasni.

Utálom ismételni magam, de ám legyen:

" (Bocsi Rovácska, ez nem személyesen ellenetek szólt, csak most ezt tudtam kiemelni.) Természetesen akinek nem inge... (Jahm, ha ezeken most valaki megsértődik, azt megsimogatom. Baltával. Nem bántásból írtam, csak fel kéne már rázni a népet, na.) "

Ennyi. És ezentúl én is teszek arra, hogy ki akar jönni, ki nem és hogy egyáltalán mi van. (Csendben jegyezném meg, hogy hiába volna meg a hely, ha nem lenne időpont, amire le lehetne foglalni...)

Pötty.
Lissuin
Vén róka

» 2006.12.14. 18:23

Szerintem ha valaki kitalál egy tali helyszínt akkor ő legyen az aki nagyjából megszervezi a helyét, és az időpontját. Majd aki akar jönni az alkalmazkodik. Ha meg nincs érdeklődő akkor felesleges rágódni ezen. Alkalmatlan az időont és a helyszín a többségnek. Ez van.

Liss: nem teljesen értem miért engem emeltél ki?! Én idetoltam a pofám és megmondtam, hogy nem érünk rá. Erről nem tehetünk. A december közepi gödi tali okés lett volna. Szerintem azokat kéne ilyen szavakkal illetni akik esetleg feliratkoztak jópár hete a listára, de ennek ellenére nem tolták ide a képüket.

Abban viszont egyetértek, hogy eltunyult a társaság. Már valóban régen volt olyan tali mint a "régi szép időkben". De hát ez ellen nem lehet mit tenni, mindenki változik mint ahogy egy a társaság is. Ezek szerint már nem igénylik annyian a közös összejöveteleket.

Üdv: Hrvatska, aki Rovácska!
Hrvatska
Vén róka

» 2006.12.14. 01:30

Én benne lennék egy előszilveszteri buliban, mert szilveszterkor nem megyek sehova.  29 vagy 30-adika jó is lenne! És hol lenne? Gödön? Vagy ez csak az előző lett volna?
Sophie
Újonc

» 2006.12.13. 16:41

A vizsgáim nagy része január elején lesz, úgyhogy részemről nem valószínű. Nem akarok kockáztatni.
Kép
Reosir
Gyakorlott

Tartózkodási hely: Tápiówilska :-) (Pomázváros - Kátyufalva - Győrsziti)

» 2006.12.11. 19:03

Na akkor Liss kérésére! (Még mielőtt megsimogat egy baltával :D):

Akartok fórumtalálkozót, avagy sem?
Naná, hogy igen! Minnél többet. Ennek a kérdésnek nem is látom sok értelmét.::tongue::

Mit szóltok az előszilveszteri találkozóhoz?
Az ötlet tetszik, csak ez a sok "nem érk rá" hozzászólás nem. :(

Ha csak az lesz, kinek milyen időpont volna jó?
Ezt találjátok ki ti, én meg megpróbálok alkalmazkodni. Ha semmi életbevágó, vagy hazaszólító esemény nem jön közbe, akkor ott leszek. ::wink:: Voltam én már éptöri vizsga előtt is hajnalig talin, azzal a felkiáltással, hogy csak benézek. :D

Táltos
Újonc

» 2006.12.11. 15:43

Decemberből ez a két időpont lett volna jó, sajna az előszilvaszter valószínűleg mindkettőnk részéről bukó. Sajnálom, hogy nem jött össze! Lilla: jobbulást!
"A szavak úgy jönnek belőlem
előre szólok, hogy senki sem menekül előle..."
Darkhood
Újonc

Tartózkodási hely: near Csukásitanyák, Heves (Hungary) - by Google Maps

» 2006.12.11. 15:04

Na akkor. Liss, teljesen igazad van, nem is fűznék hozzá többet.

Ami az előszilvesztert illeti, nekem sajnos nem lesz jó, egyrészt, mert pénzileg spórolásra fogtam  magam, és nem utazgatnék így az elkövetkezendő kb. egy hónapban. Másrészt pedig a következő problémám a vizsgaidőszak, 3-4-5-én lesz a három leghúzósabb vizsgám, és nem tudnék nyugodt lelkiismerettel elmenni bárhová is. A szilveszter persze benne lesz Kedvessel, de ennél többet nem akarok magamnak megengedni.

Always remember you are unique - just like anybody else
Veda
Haladó

» 2006.12.11. 14:54

Hmhm... gondolkodtam már azon, hogy ezt most beírjam-é, és miután beszéltem Lillával, úgy döntöttem, hogy.

Szóval nézzük csak... azért mindenkinek elég szépen megvannak az elvárásai, hogy a dolog legyen szépen leszervezve, legyen meg a hely, legyen meg a pontos időpont, ez eddig oké is. De hogy többen idetolják az orrukat és esetleg valami konkrétumot is mondjanak azon kívül, hogy nekik ez nem jó, az jó, de ekkor így és akkor úgy, az már nem megy. Mondjuk ki a csúnyát - a többség magasról tesz arra, hogy mi is lesz. Kétszer írtam be, hogy töröljük ezt a talit és legyen inkább csak előszilveszter (értsd: találkozó december vége előtt pár nappal), erre kb. ugyanennyien reagáltak, a többiek annyit sem írtak be, hogy bikmakk. Akarjátok egyáltalán ezt a találkozót? Én speciel nagyon nem örülök neki, hogy ennyire eltunyult a nép, legalább az előszilveszteri talira lehetne nagyobb érdeklődés, és nem csak annyi, hogy a dolog tárgytalan. (Bocsi Rovácska, ez nem személyesen ellenetek szólt, csak most ezt tudtam kiemelni.) Természetesen akinek nem inge... (Jahm, ha ezeken most valaki megsértődik, azt megsimogatom. Baltával. Nem bántásból írtam, csak fel kéne már rázni a népet, na.)

Szóval feldobok pár kérdést újra:

Akartok fórumtalálkozót, avagy sem?
Mit szóltok az előszilveszteri találkozóhoz?
Ha csak az lesz, kinek milyen időpont volna jó?

Lissuin
Vén róka

» 2006.12.11. 12:37

Aham. Ezexerint nem lesz. Mert amúgy leiratkoztam volna..
Kép
Reosir
Gyakorlott

Tartózkodási hely: Tápiówilska :-) (Pomázváros - Kátyufalva - Győrsziti)

» 2006.12.10. 23:39

Sajnos én e hétvégre tuti nem tudok szervezni semmit, már múlt héten is, és e héten is beteg voltam/vagyok, sorry.
"Légy az a változás a világban, amit látni akarsz benne" /Gandhi/
Lidércfény
Haladó

» 2006.12.10. 20:47

Ha így folytatódik a szervezés akkor ebből valóban nem is lesz semmi.

Előszilveszter részemről és Myra részéről is tárgytalan.

Üdv: Hrvatska, aki Rovácska!
Hrvatska
Vén róka

» 2006.12.10. 20:37

Ámbörök,

akkor elmondom mégegyszer, amire gondoltam volt. Mi lenne, ha tényleg eltörölnénk ezt a talit és csak előszilveszterit tartanánk? Hmhmhm? ::eyelash::
Lissuin
Vén róka

» 2006.12.10. 15:20

Kész, végleg elfogytam. Rákövetkező héten három vizsgám lesz, plusz egy műábra pótZH, ha nem jön össze a csütörtöki. Haza se fogok menni azon a hétvégén. Sajnálom, tényleg, mert jó lett volna már látni titeket...

(Ardeth),(Belliose + Darkhood), drow_elf, (Lasse + 1), (Liss), (Livi), mazsi, Myrafelle + Hrvatska, (Reosir (+1)), Táltos, Berc

Always remember you are unique - just like anybody else
Veda
Haladó

Következő