2006. augusztus 19. - Bakonya

A fórum tagjai által szervezett bulik

» 2006.08.16. 11:46

Öhm, és ha busszal indulna a pösti banda?...

Egyébként csak akkor megyek, ha Doki is biztosan ott lesz. Pont. :D (Úgyhogy asszem lehet számítani egy Lissre is. ;))
"Lehet, hogy az út, amelyet kinek-kinek követnie kell,
már ott húzódik a lába előtt, csak látni nem látja."
Lissuin
Vén róka

» 2006.08.16. 11:41

[quote]Lidércfény

Pöstiek viszont akkor a két szép szememért mondják meg nekem, hogy hogyan a francba kerülnek le Pécsre, és honnan, és mikor, és mennyiért, mert ha akarják nézni a két szép szemem, (meg ha nem - akkor is) velük mennék.

[/quote]

Nem vagyok ugyan pösti, csak most ippeg itt a hedkótör.

Na szal. Elvira szerint Déliből indul egy vonyít 12:50-kor, melynek menetideje 4:17. Ez ölég sz*rul hangzik.

A következő 14:40, menetideje 2:55. Ez már egy fokkal jobb. Viszont helyjegyes. De valamit valamiért.

A két vonatnál van 1,5 ill. 1 óránk megtalálni a Bakonyára induló buszt. ( Halaki büfé Pécsből, akkor leírhatná, hogy miként keveredjünk át a buszpályaudvarra. Ellenkező esetben kénytelen leszek magamtól utána járni. ::grin:: )

Visszafelé van 6:16-kor és 9:00-kor is egy vonat, szal majd ahogy esik, úgy puffan. Mindkettő helyjegyes.

( Elvileg van egy 7:09-kor is, de arra nem vagyok hajlandó felszállni, mert több, mint 6 óra a menetideje, szal azt szerintem nekünk kéne tolni. ::grin:: )

Egyéb, itt fel nem sorolt, ki nem fejtett részletekért forduljon bizalommal a MÁV ügyfélszolgálatához ( muhaha ::devil:: ), ill. a Elvira internetes portálhoz ( ::rotfl:: )

Csókolom!

doki

Bor, dal, asszony éljen, éljen
Igyál öreg, dalolj s szeress!
Doki
Gyakorlott

» 2006.08.15. 18:17

Nah embörök,

Lehet örülni. vagy sírni - megyek. :D Pöstiek viszont akkor a két szép szememért mondják meg nekem, hogy hogyan a francba kerülnek le Pécsre, és honnan, és mikor, és mennyiért, mert ha akarják nézni a két szép szemem, (meg ha nem - akkor is) velük mennék. Én néztem, hogy, lehet, hogy az lenne a legjobb ha Szekszárdon keresztül mennénk, ( és akkor egy bizonyos Szekszárdi Lány is felszállhatna, ha...), nah de mit mond a nagy csapat? Jah meg Zsut is felvehetnénk. Nah szóval embörök? *szépen néz, aranyosan néz, játszik a glóriájával, és egyébként is*

"Légy az a változás a világban, amit látni akarsz benne" /Gandhi/
Lidércfény
Haladó

» 2006.08.15. 12:23

[quote]Hrvatska
Bergics ha minden igaz nem lesz kinn a buszpun, de én igen (Myrával:))[/quote]Minden igaz, én a placcon várok mindenkit. Takarítok az utolsó pillanatig...
„Akkor a legelviselhetetlenebb valaki hiánya mikor melletted ül és tudod, hogy sosem lehet a tiéd.” /Gabriel García Márquez/
kisbergics
Gyakorlott

» 2006.08.15. 09:16

[quote]Myrafelle
Viszont akkor nevezze már valaki át a topicot 19-ére, meg az utazásra is mondjatok igent. (vagy nemet:P)[/quote]Szerintem amikor ezt írtad, akkor már át volt nevezve :D
Vendég

» 2006.08.15. 08:54

Boszi, sajnálom! ::crying:: (Nem a kaja miatt ::hug:: )

Reosir: Hiii, dejó! ::örül::

Viszont akkor nevezze már valaki át a topicot 19-ére, meg az utazásra is mondjatok igent. (vagy nemet:P)

I want to find the secret path
A bird delivered into my heart...
Myrafelle
Gyakorlott

» 2006.08.15. 00:46

Nekem is oks 

kisbergics, Veda(+1), Hrvatska+Myrafelle, Shamandalie, ( Doki ), ( Sigli ), Matti, (Lidércfény), Reosir

Kép
Reosir
Gyakorlott

Tartózkodási hely: Tápiówilska :-) (Pomázváros - Kátyufalva - Győrsziti)

» 2006.08.14. 22:38

Sajnos rossz hírem van..... Bizonyos tényezők közrejátszása miatt arra kényszerültem, hogy lemondjam a bakonyai talit. Sajnos nem tudok elmenni, bár nagyon bánt a dolog. Úgyhogy nem tudok husit sütni nektek...::crying:: (ezt az egyet talán egyedül Kisbergics nem bánja ::worried::)

Ezt most tényleg sajnálom! De azért kívánom, hogy érezzétek nagyon jól magatokat, meg egymást::eyelash::! Ez parancs! Lélekben veletek leszek! 

átkozott boszorka
boszorka
Újonc

» 2006.08.14. 21:44

Végleges pontosítás az odautazással kapcsolatban: 18:30-kor indul a busz Bakonyára a pécsi buszpu-ról.

Vissza Pécsre két busz van:4:28, 6:30 (majd reggel döntünk :))

Bergics ha minden igaz nem lesz kinn a buszpun, de én igen (Myrával:))

Üdv: Hrvatska, aki Rovácska!
Hrvatska
Vén róka

» 2006.08.14. 21:06

Hát kukucs,

Igazából, mint látjátok már nem nagyon járok fórumra, de többen is jelezték, hogy hiányzom nekik, és hogy menjek már Bakonyára. Itt szeretném mondani, hogy nekem a 19 oks, abban az esetben, ha éppen nem a Párommal vagyok, tehát, ha valaki megdob egy pmmel, vagy msn elmeséli, hogy hol is van ez a Bakonya, mi lesz ott, hova megyünk, és mennyiért, zárójelesen feliratkozom - de az, hogy megyek-e valszeg utolsó nap fog kiderülni.

Köffi

Lilla

Szerk: És akkor had lássak már olyanokat fórumtalin, mint Laci, vagy Reosir, vagy Janka. Ha lúd, legyen kövér - hajrá emberek.  

"Légy az a változás a világban, amit látni akarsz benne" /Gandhi/
Lidércfény
Haladó

» 2006.08.13. 16:35

[quote]Doki
Pia akkor marad több, mint volt, ha üres a kéró, és majd hagyunk neki egy sört, hogy mégicsak örüljön egy kicsit. ::grin::

[/quote]Ezek szerint már biztosra mondható,  hogy jöttök?:D
„Akkor a legelviselhetetlenebb valaki hiánya mikor melletted ül és tudod, hogy sosem lehet a tiéd.” /Gabriel García Márquez/
kisbergics
Gyakorlott

» 2006.08.13. 11:14

[quote]kisbergics

Majd el felejtettem, pedig fontos! A bátyám az összes bulira nekem azzal a feltétellel adja oda a helyet, hogy a végén több pia legyen, mint volt! Szal hoztok piát,  és ha nem fogy el valami, akkor az ott marad...:) Így nem kell beugrót fizetni...:) 

[/quote]

Mondd meg a bátyádnak, hogy ez itt nem egy nyugdíjasklub, se nem egy apácazárda. ::grin::

Pia akkor marad több, mint volt, ha üres a kéró, és majd  hagyunk neki egy sört, hogy mégicsak örüljön egy kicsit. ::grin::

doki

Doki
Gyakorlott

» 2006.08.13. 00:38

19. természetesen ok. (Livi, előbb-utóbb akkoris találkozunk!::hug::)

Péntek estig elvileg nem leszek gépközelben, úgyhogy egy hét múlva Bakonyán.::wave::

"mert kint nem tetszik semmi sem, s mert győzni nem lehet a tömegen..."
Shamandalie
Újonc

» 2006.08.11. 22:39

Engem már megint kihagytatok, pedig fölírtam magam ::crying::

Ettől függetlenül jó a 19-e ;) 

http://hampage.hu/blog/kepek/button5.gif
Matti
Újonc

» 2006.08.11. 20:18

A husiba nem kell beszállni::smile:: ennyit tudok nélkülözni a fórum érdekében::tongue::
átkozott boszorka
boszorka
Újonc

» 2006.08.11. 18:02

Én spec. nagyon örülnék, ha Boszorka (vagy akárki más:D) tudna hozni húsfélét... Viszont lóvém az rohadtul nincs ilyesmire...::blushing:: :( Persze nekem az is megfelel, ha viszek magamnak kaját-piát, nem vagyok nagyétkű. Csak mihamarabb szóljatok, hogy akkor mi van, meg az időpontot is fixálja le egy admin (:D) legyen szíves, mert nem sokat leszek netnél, és szeretném tudni a dolgokat.

Lebeke, Livi: sajnálom, hogy nem találkozunk. :( Viszont lyányom, Te jössz hozzám úgyis, meg ajánlom hgy húzzál fel MSNre nagyon gyorsan, mert irgumburgum lesz. ( ::hug:: )

Még egy kérdés: Mennyibe kerül a buszjegy Pécsről Bakonyára?

Köszöntem.

Myrafelle
Gyakorlott

» 2006.08.11. 17:47

[quote]Doki
Augusztus 19: kisbergics, Veda(+1), Hrvatska+Myrafelle, Shamandalie, (Boszorka), ( Doki ), ( Sigli )[/quote]

Augusztus 19: kisbergics, Veda(+1), Hrvatska+Myrafelle, Shamandalie, Boszorka, ( Doki ), ( Sigli )

Szerintem lassan fixálhatjuk ezt az időpontot (bocsi csajok...::blushing::) 

kisbergics
Gyakorlott

» 2006.08.11. 16:45

Hát, ha már biztos, hogy 19-edike, akkor csatlakozom Livihez. Szal jó szórakozást, bár az biztos meglesz. :) Gondoljatok rám, lelkiekben ott leszek veletek. :)
"De csak az jöjjön, aki könnyen szédül, aki úgy indul el, hogy a végére ér"
Lebeke
Újonc

» 2006.08.11. 13:59

jéééé mostmár 13. ::smile::
átkozott boszorka
boszorka
Újonc

» 2006.08.11. 13:59

Kérdés, hogy van e ott a környéken valami tárcsaszerű dolog, mert ha van, akkor szívesen vinnék előre bepácolt húsokat, meg fűszeres virsliket, meg ilyen fincsi dolgokat, nemtom mit szóltok hozzá...... ::smile::

Egyébként tök vicces, hogy már egy jó ideje csak a 12. hozzászólást teszem.... csak én vagyok hülye, vagy beragadt a dolog?  ::think::

átkozott boszorka
boszorka
Újonc

» 2006.08.11. 12:29

[quote]Myrafelle

Ez a 19-ei dolog mintha egyre alakulna... csak másszanak le azok a zárójelek... :)

Vizsont lenne pár kérdésem:

Kaja: Lesz kerti sütés tábortűzzel? Bergics vesz kaját, és beszállunk pénzileg, vagy mindenki vigyen magának 2 szendvicset, oszt jó' van? Ugyanez a kérdés piailag is, bár az tuti, hogy én alkoholpénzt senkinek nem fizetek. :D

Fűtés: Megfagyok-é avagy nem? Lehet ott fűteni? Kell egyáltalán? Milyen idő lesz? Vááá. ::fázik::

Program: Mik a tervek úgy kicsit konkrétabban? Kéne vinni valamit? Speciális ruházat (játszóruha...)?

[/quote]

19 tőlem bőven OK!

Hát akkor nézzük:

Kaja: tábortűzlehetőség van, és hűtő is, meg egy villanytűzhely...Én nem értek ahhoz, hogy nektek milyen kaja kell a sütéshez-főzéshez (ugyebár 0 tapasztalat), ha pontos listát adtok, akkor beszerezhetem a cuccokat, de szerintem jobb lenne, ha ti vennétek meg...:)

Azt még meg kell ismételnem, hogy vezetékes víz nincs! Ciszterna van, meg kannák!

Fűtés: Nyár van, meleg van...DE! Ha valaki nagyon ragaszkodik hozzá (bár én már aludtam kinn minden fűtés nélkül), van kályha, be lehet gyújtani...Szóval no para.

Program: Tábortűz, társasok, zenehallgatás. Ez akár a kajához is mehet: Rengeteg gyümölcs van a területen, majd berakom a képeket...Most érik a szilva, körte...A krumplit már kiszedtük, azt se kell venni, csak mossátok meg pucoljátok meg, meg mittomén..:D (szakértőnket hallották...).

Van lehetőség túrázni is a telek végén induló erdőben, de akár számháborúzni is, majd elkérem a számokat. Érdemes zseblámpát hozni, és akkor éjszaka is szórakozhatunk az erdőben...

Szerk:

Tehát a képek:

Mint mondottam érik a szilva , a körte , a tök . A szőlő még nem jó. A krumplit már kiszedtük, az még ott van, kis munkával fel lehet használni.

A ház a telekről így néz ki. Az utcáról ezt látjátok, plusz a kerítést, de arról gondoskodom, hogy megismerjétek...:) Majd meglátjátok miért. Bent még nem takarítottam ki, majd rendbeteszem. Van egy felső szint is, akár 8-10 ember számára fekvőhely, bár szerintem nem fogunk aludni...:D

A telek elég sok részén nagy a gaz , de a tűzrakóhely rendbe van téve. Így elöljáróban kb ennyi..:)

Majd el felejtettem, pedig fontos! A bátyám az összes bulira nekem azzal a feltétellel adja oda a helyet, hogy a végén több pia legyen, mint volt! Szal hoztok piát,  és ha nem fogy el valami, akkor az ott marad...:) Így nem kell beugrót fizetni...:) 

kisbergics
Gyakorlott

» 2006.08.11. 12:28

[quote]Myrafelle

Ez a 19-ei dolog mintha egyre alakulna... csak másszanak le azok a zárójelek... :)

[/quote]Hát igen, alakul, csak az a fix, hogy így, sajnálom, de nélkülem... :( Ha Pollent kihagynám mennék, de az csak egy évben egyszer van... De miattam nem kell változtatni az időponton. ::wink:: Jó szórakozást, ha 19. :) ::hug::
"Anya, anya, finomat főztél... elmehetek szombaton koncertre?"
Livi
Haladó

» 2006.08.11. 11:44

Vizsont lenne pár kérdésem:

Kaja: Lesz kerti sütés tábortűzzel? Bergics vesz kaját, és beszállunk pénzileg, vagy mindenki vigyen magának 2 szendvicset, oszt jó' van? Ugyanez a kérdés piailag is, bár az tuti, hogy én alkoholpénzt senkinek nem fizetek. :D

Fűtés: Megfagyok-é avagy nem? Lehet ott fűteni? Kell egyáltalán? Milyen idő lesz? Vááá. ::fázik::

Program: Mik a tervek úgy kicsit konkrétabban? Kéne vinni valamit? Speciális ruházat (játszóruha...)?

Myrafelle
Gyakorlott

» 2006.08.11. 10:01

De jó!:-)
átkozott boszorka
boszorka
Újonc

» 2006.08.11. 09:39

Na. Tegnap azt tárgyaltuk Siggel, hogy ha 19-én lenne az a tali, akkor van rá sansz, hogy letolnák a képünket. Meg rábéeszéljük pl. Bazsit, oszt reszkess Bakonya. ::grin::

Szal:

Augusztus 19: kisbergics, Veda(+1), Hrvatska+Myrafelle, Shamandalie, (Boszorka), ( Doki ), ( Sigli )

doki

Doki
Gyakorlott

ElőzőKövetkező