2006 Helikon, Keszthely

A fórum tagjai által szervezett bulik

» 2006.04.26. 14:00

Én is helyesbítenék. Vedáék nem Balatonberényben lesznek elszállásolva, hanem velünk a Nagyváthy koleszban. Aki keresnék õket, ott tegye. :)
Uff, szóltam.
"De csak az jöjjön, aki könnyen szédül, aki úgy indul el, hogy a végére ér"
Lebeke
Újonc

» 2006.04.25. 20:31

Veda! Helyesbítek!
Jók vagyunk mi, és ahhoz képest, hogy nem vagyunk õstehetségek, szerintem mindent kihoztunk magunkból, amit lehetett, és én büszke vagyok magamra, meg rátok, meg mindenkire!
Szal! Nézzétek meg, már csak azért is, mert szeressssük az ismerõs fejeket! És jobb úgy színjátszani, ha ismerõsök is látják, mert az csak spanol minket! Szal aki jót akar az nézze meg a darabot.... ::dancing::
átkozott boszorka
boszorka
Újonc

» 2006.04.24. 18:08

Hát csak nem hagynak ott titeket a sorsotokra Balatonberényben. :D Lehet megkapjátok az egyik busz, így furikázásra. :D Nem tom, majd rákérdezek a tanarakra.
Hát, úgylátszik, már a gimire is átterjedt a 67. :D
Lebeke
Újonc

» 2006.04.23. 21:43

Hoppárésittysutty, soha jobbkor nem jöhetett volna ez a topic, mivelhogy egész este a Helikon honlapját kerestem, de egyszerûen képtelen voltam megtalálni. Egyszer már a suliban megvolt, de akkor is egy órát kerestem... nem tudom miért ilyen nehéz rátalálni.
Szóval. Lényeg.
Mi ezzel az Átkozott Boszorkával csütörtökön, azaz 27-én fogunk fellépni, 15:00kor a Balaton Színház színháztermében... De azt nem mondom, hogy feltétlen gyertek el megnézni, mert én magam abszolút nem vagyok elégedett a teljesítményünkkel, mert mi saját magunkat készítettük föl, minden felnõtt vagy hozzáértõ segítség nélkül, és nemtom... Úgy indultunk neki az egésznek, hogy minket alapból kivágnak a Holló-színházas jelenetekkel, mert állítólag nagyon nem szeretik, de mi olyanok vagyunk, hogy csakazértis alapon, de ha már kivágnak minket, akkor legalább jól adjuk elõ. De jöttek a problémák a próbákkal, a többiek hozzáállásával... Meg hát nem vagyunk mi született színészek, a Boszit kivéve senki nem színjátszott ezelõtt.
Na, kisregény off, azért ha akartok jót röhögni, gyertek, ha jól sikerül, akkor azért, ha nem akkor azért. Mert alapjában tömény angol humorra kell számítani :)
A szállást most néztem, valami Beach Hotel, Balatonberény. Nem tudom az milyen messzire van onnan... Mi Lebekéékkel fogunk menni egy buszon, hozzájuk kéretõztünk be más megoldás híján, mert az ESZIbõl nem megy senki, úgyhogy a gimisekhez leszünk hozzákötve utazásilag... nem tudom egyébként mi hogy leszen. Ciki, ha nem tudunk eljutni Keszthelyre valamiért, mert mondjuk a gimiseknek nincs ott épp programja, ennek meg nagy esélye van. Ez most jutott eszembe, Lebeke, cáfolj meg, ha hülyeségeket beszélek.
Nemtom miért fosom itt a szót ennyit.
Ez egy ilyen nap.
OFF OFF.

*szerk* Lebeke láttad, hogy 67-en mentek? :D
Always remember you are unique - just like anybody else
Veda
Haladó

» 2006.04.23. 18:22

Én nem tom, hogy hol leszünk, mikor lépünk fel, meg ilyesmik. Igaz elmondták, de úgyse tom megjegyezni. :D Ígyhát nem is próbáltam. De majd mindjárt megnézem, hogy mi a helyzetünk. :)
Több fórumosról én se tudok, hogy menne.

Szerk: mi a Nagyváthy Kollégiumban leszünk elszállásolva.
27-én a kórussal 21.ként lépünk fel 16:45kor (elvileg) Helyszín: Balatoni Múzeum
28-án a Kalinkóval 76.ként lépünk fel 11:26kor, és még 2 barátnõm
100, ill 102. fellépõ lesz, mint szólisták.
Helyszín: fogalmam sincs
Lebeke
Újonc

» 2006.04.23. 14:40

Most látom, hogy a népi mûsorok nem a Georgikon múzeumba vannak kiírva. Azt írja: Folklór (néptánc, népzene, népdal) : Sátor (Balaton-part)
Ez nem tudom náluk mit takar, de én valószínûleg itt leszek...:)
„Akkor a legelviselhetetlenebb valaki hiánya mikor melletted ül és tudod, hogy sosem lehet a tiéd.” /Gabriel García Márquez/
kisbergics
Gyakorlott

» 2006.04.23. 14:15

[quote]kisbergics írta:

...
[/quote]

Többet nem fogsz találni, csak ezzel az egy számmal lépünk föl. :) Azt viszont kétlem, hogy nem fogunk gyakorolni elõtte... de majd meglátjuk. :)
"Lehet, hogy az út, amelyet kinek-kinek követnie kell,
már ott húzódik a lába előtt, csak látni nem látja."
Lissuin
Vén róka

» 2006.04.23. 13:44

[quote]Lissuin írta:
Azt viszont nem tudom, hol lépünk fel, meg mik lesznek... ::blushing::
[/quote]
Megnézzem neked?:P

Szerk:
A szállásotok: Garay János Gimnázium - Zalatour Camping, Keszthely

Nem tudom hány számban lépsz föl, ezt találtam (eddig):
73. Hollósi Boglárka - fuvola, Sulyok Janka - fuvola, Puskás Janka - cselló, Lozsányi Soma - zongora : Vivaldi: G-dúr triószonáta
(A [b]67[/b]-es kezdõdik 19.00-kor az Evangélikus templomban...)
Ha szerencsém van, akkor átérek rátok!:)
Ez viszont azt jelenti, hogyha nem próbáltok elõtte, akkor esetleg ti (te) is megtudtok nézni minket!:P:D

„Akkor a legelviselhetetlenebb valaki hiánya mikor melletted ül és tudod, hogy sosem lehet a tiéd.” /Gabriel García Márquez/
kisbergics
Gyakorlott

» 2006.04.23. 13:14

[quote]Lzolcsi írta:

Megy a Flóra is és lehet hogy még a Konkrét is, sõt boszorka is ott lesz tudtommal, meg Veda is... :D [/quote]

Jé tényleg... :D Hopsz... ::blushing:: :D
Lissuin
Vén róka

» 2006.04.23. 13:10

Megy a Flóra is és lehet hogy még a Konkrét is, sõt boszorka is ott lesz tudtommal, meg Veda is... :D
Vendég

» 2006.04.23. 12:13

Lélekben ott leszek. :D Felírjam magam a listára? ::beatup::
vadalma
Gyakorlott

» 2006.04.23. 11:40

Nos, én megyek ugyebár, azt meg Te is tudod, hogy hol leszünk, mégpedig jobban, mint én... :D Azt viszont nem tudom, hol lépünk fel, meg mik lesznek... ::blushing::

Egyébként nem hinném, hogy sokan megyünk innen a fórumról. Lebekérõl tudok még, oszt' ennyi. ::think::
Lissuin
Vén róka

» 2006.04.23. 11:30

A verseny hivatalos honlapja azt hiszem mostmár elérte végleges frissítési formáját, tehát már mindenki megtalálhatja rajta a szükséges információkat...
kisbergics
Gyakorlott