Sziget 2005.aug.10-17

A fórum tagjai által szervezett bulik

» 2005.08.17. 19:51

Pendo: Semmi gond, nem Rajtad múlt! :)

Engem lelocsoltak a biztonsági õrök háromszor, lehúztak ill. megpróbáltak és nekem bõven jutott sörös pohár.. ::grin:: És 14.-én 15.-én voltam, mert azok érdekeltek, szal totális ellentéted vagyok..:D
vadalma
Gyakorlott

» 2005.08.17. 19:23

Nos a Sziget. Nagyon jó volt a Sziget, de lehetett volna jobb is. A tavalyit jobban élveztem. Az utolsó 3 nap belaposodott, a keddirõl nem is beszélve, az katasztrofális volt. Sátorlerakás jól ment, jó helyre rakodtunk, minden közel volt, szép árnyékos volt a hely. Illés koncert felére érkeztem meg, hozták a formájukat. Szerdán említésre méltó Watchaclan és a Youssou N'Dour volt a Világzenei színpadon. Nekem a legjobb a csütörtök volt. Kezdésnek egy kis permetparty a Cinetripben. A nagyszínpad felhozatala nagyon húzós volt, Imbrugliától Underworldig végig ott voltam. Az Anima csak bemelegítés volt tulajdonképpen, mert utána jött az Underworld, egyike azoknak a koncerteknek, amit a legjobban vártam. Hihetetlenül jó volt, örök élmény. Kár, hogy nem tudtam élvezni annyira a koncertet, mert a kimerültség miatt fáztam, és szédülés jött rám. Utána ugye jött volna egy kis fórumtalálkozó, de máig érthetetlen okokból nem tudtunk találkozni... ::think:: Szerencsére késõbb jött az ötlet: az Üzemanyag. Lávakövön sült hot-dog, amitõl egybõl erõre kaptam. ::grin:: Ezekután valami eszméletlen zúzás volt a party sátorban, alig álltam a lábaimon a végén, másnap alig hallottam. Pénteken voltam a Wailersen, nagyon élveztem, aztán jött egy kis szünet, este Basement Jaxxon voltam, egész tûrhetõ volt. A napot az Amorf Ördögökkel és a Bootsie Quartettel fejeztem be. Na amit Bootsiék letoltak, az õrületes volt. Fõmûsoridõbe velük! Szombaton egész jó volt a Wan2 felhozatala, a Korn nem érdekelt, átmentem Oi Va Voira a világzeneihez. Mikor az befejezõdött mentem a party sátorba Luke Slaterre és The Adventre. És ugye végem lett. ::grin:: És jött a törés. A vasárnapot nekem Mory Kante és Criss mentette meg. Az nem létezik, hogy mit játszott Criss...Az volt az egyik legjobb mix, amit a party sátorban hallottam az egész Sziget alatt..Timo Maas is jó volt, de Criss után... Vasárnapra ugye valami ritka nagy porfelhõ lepte be a Szigetet, amitõl megjött a várva-várt sziget-szindrómám (köhögés, torokfájás, nátha), de csövestül. Hétfõn a Roots Manuván, és Nick Cave-en voltam a nagyszínpadon, a Wan2-ban pedig Fishbone volt. A party sátorban meg megint nagy buli volt, Tiga iszonyatosan jó electrot játszott. A kedd az katasztrófa volt. Este tizenegytõl Dreadzone a Wan2-ban, utána egy kis Cinetrip, és befejezésnek Paul Van Dyk. Utolsó napról meg már ne is beszéljünk. Sár mindenhol, sziget-szindrómám a tetõfokon, és cuccoljunk össze, menjünk haza. Ráadásul el se tudtam normálisan köszönni attól a csajtól, akivel hazajöttem, de legalább beszereztem egy jó bakelitet egy üzletben a Szigeten, ezzel kényeztetem a tönkrement füleimet. Természetesen minden nap csocsózás a koncertek között, kötelezõen ::grin::

Zuhanyzási és vécézési körülmények egy fokkal jobbak voltak, mint a múlt évben, minden nap langyos vízzel mosakodtam. A por ugye megint megvolt, szerencsére jött hétfõn az az esõ, ami elmosta. Azon csodálkozom, hogy az egész fesztivál alatt senki nem kötött belém, senki nem kunyerált tõlem, nem öntöttek le vízzel, nem dobtak rám söröspoharat...Nyugodt volt most a fesztivál. Viszont egy csomó helyre most nem mentem el, ahová múlt évben elmentem, ráadásul valahogy hétfõn jött meg a "Sziget-feelinegm". Nem tudom, az az utolsó 3 nap lehetett volna jobb is.

Még valami: Good Charlotte utolsó nap fõmûsoridõben? Nanemár... ::frustrated:: Tavaly Faithless volt ugyanekkor, na az igen, az idevaló! De ez? Legalább kicserélték volna Nick Cave-vel...

Vadalma, Tõled mégegyszer elnézést kérek, nem jöttek meg az sms-ek...
Tú förti ól dö tájm!
Pendolino
Gyakorlott

» 2005.08.17. 18:27

[quote]Reosir írta:

*szerk* Jah Vadalma, megvannak a dögcetlik ::happy:: (Õõhh, a barátnõdet ugye egy L-le írják?) [/quote]

Igen! Köszi szépen! ::hug:: Gyere geocahcingelni és akkor (vagy elöbb, nekem 8) lezsírozzuk! ::grin::
vadalma
Gyakorlott

» 2005.08.17. 16:23

Yeah! Elértem a maximális 5000 karakteres álomhatárt! ::party:: ::crazy::
Csak annyit akartam még hozzáfûzni, hogy végre újra igazi, forró, házi atomteát ihatok.. ::nyami::

Elõzõ hsz*Asszem inkább Av volt, de nem biztos
Kép
Reosir
Gyakorlott

Tartózkodási hely: Tápiówilska :-) (Pomázváros - Kátyufalva - Győrsziti)

» 2005.08.17. 15:31

Kép
Reosir
Gyakorlott

» 2005.08.17. 11:47

Egy kis élménybeszámoló:

Az idei szigetem százszor jobb volt, mint a tavalyi, de hát túl szép lenne, ha minden olyan tökéletes lenne::sad:: Nulladik nap sátorvarés, aztán meg ki a présházhoz egy-két fehérboros-sprite erejéig, Illést már nem vártam meg, vissza a Hammerhez, további itókák::happy::
Már rögtön elsõ nap megállapítottuk, hogy rengeteg francia van a szigeten, meg rengeteg német. Jól kibeszéltük a franciákat, aztán nem sokra rá odaül hozzánk 3 srác, franciák::grin::Na mindegy végülis viccesek voltak, még sörre is meghívtak::kocc::Elég rossz volt az angol tudásuk, mint a többi franciának is, akikkel még beszéltünk utána és nem ejtik ki a "h" betüt.
Persze másnap is találkoztunk egy francia sráccal, meg harmadnap is. Meg Szerdán megismerkedtem valakivel, akivel aztán jól elvoltam egész Szigeten::happy:: Szóval, már egész jó volt, amikor vasárnap dél fele nagyon megfájdult a torkom és magas lázam lett és haza kellett mennem és otthon kellett maradnom, úgyhogy lemaradtam a Nick Cave, Dying Wish, Cross Borns koncertekrõl, márpedig csak azok érdekeltek volna egész szigeten::grrr::
Legalább a felén ott lehettem és bár szinte semmilyen koncerten nem voltam, mégis nagyon-nagyon jól éreztem magam::happy::

[quote]Reosir írta:
Dread Angel! Már nem azért, de igazán ideszólhattál volna, hogy mivan, annak ellenére, hogy mondtad, hogy, ha nem jöttök ne várjunk.. Egyébként láttam Lindent, de nem ismert meg
[/quote]

Utólag is bocsánatot kérek, hogy nem tudtam szólni. Amikor már a Sziget bejáratánál álltam, akkor jöttem rá, hogy otthon hagytam a telefonszámaitokat. Linden meg nem is tudta õket. Most jutottam elõször net közellbe, azt meg nem is tudtam szombatig, hogy a szigeten is lehet netezni. Utána, meg sajnos lebetegedtem.Még egyszer bocsi.

Na és ti? Meséljetek, mi hogy tetszett, kiváncsi vagyok mások beszámolójára is::happy::
DreadAngel
Haladó

» 2005.08.16. 19:42

Volt egy olyan érzésem, hogy Te fogsz nekem írni. Hát sajnálom, úgy látszik nem szeretik a mobiljaink egymást... ::worried::
Tú förti ól dö tájm!
Pendolino
Gyakorlott

» 2005.08.16. 18:51

[quote]Pendolino írta:
+421908856885. [/quote]

Erre a számra küldtem 14.-én ::worried:: és 15.-én is kint voltam. Nohát, ez van , majd máskor. ::wink::
vadalma
Gyakorlott

» 2005.08.16. 17:32

[quote]Vadalma88 írta:
Pemdo: Melyikre gondolsz? És miért nem írtál vissze, Te szenya!? Ott voltál a Hammer sátorban...? ::nottalk:: ::frustrated::[/quote]

Nem tudom, hogy melyik nap voltál kint, én a Hammerben csak a Kalapácson voltam pár percig. Akkor küldtem az Ojjektumos üzenetet, a "végem lesz a Luke Slateren"-t meg távolból küldtem szombaton a party sátorból. És ugye távolba a Hammer üzenõfalára meg nem látok. ::grin:: Nem tudom, ha sms-t küldtél, akkor az meg nem érkezett meg, az fix. ::worried:: .
Tú förti ól dö tájm!
Pendolino
Gyakorlott

» 2005.08.16. 16:36

[quote]Betuka írta:

De azért sajnálom ám! :( Pláne, ha csak amiatt mentél ki. [/quote]

Köszike, sajnos ezeket nem lehet kiszámítani. Mindegy, mindenért vigasztal a Brainstorm!! ::grin:: ::horns::
vadalma
Gyakorlott

» 2005.08.16. 15:39

[quote]Vadalma88 írta:

A Black-out-on nagyobb buli volt, mint ott... [/quote]

A Black-Out a király! ::horns::

::blushing::

De azért sajnálom ám! :( Pláne, ha csak amiatt mentél ki.
We're a second in time
We're the last in the line
Of the prey that walks the earth
Good and evil combined
Betuka
Vén róka

» 2005.08.16. 15:33

[quote]Betuka írta:
Nem is tudtam, hogy játszanak a Szigeten... ::blushing:: [/quote]

Õk voltak az utolsók, nagy bulit csaptak! "Máté a kiráály" ::grin::

ForeverYours: Nem dedikáltak (visszavonták), majd számomra egy unalamas koncertet adtak, unott pofikkal. Biztos, azt hiszik, hogy kinõtték a Szigetet. Jobbat vártam, na.. ::crying:: A Black-out-on nagyobb buli volt, mint ott....És direkt csak az Opeth miatt mentem ki. ::crying::
vadalma
Gyakorlott

» 2005.08.16. 15:19

[quote]Vadalma88 írta:

Az Opeth egy csalódás volt számomra. Nagyon. ::lonely::
[/quote]

Miért volt csalódás?
ForeverYours
Újonc

» 2005.08.16. 15:11

[quote]Vadalma88 írta:

A Road meg olyan jó volt, hogy ííííjjj. ::happy:: [/quote]

Nem is tudtam, hogy játszanak a Szigeten... ::blushing::
We're a second in time
We're the last in the line
Of the prey that walks the earth
Good and evil combined
Betuka
Vén róka

» 2005.08.16. 15:09

Aletta: Itt vannak a számok, írd fel és cselekedj!
Pemdo: Melyikre gondolsz? És miért nem írtál vissze, Te szenya!? Ott voltál a Hammer sátorban...? ::nottalk:: ::frustrated::

Az Opeth egy csalódás volt számomra. Nagyon. ::lonely::
A Road meg olyan jó volt, hogy ííííjjj. ::happy::
vadalma
Gyakorlott

» 2005.08.15. 21:06

Merre fele lesz a Szigetes tali? Mer holnap kint leszek bnõmmel ::grin::
Aletta
Újonc

» 2005.08.15. 20:17

Láttátok azt a 2 bizonyos beszólást az üzenõfalon a Hammerben? ::grin::
Tú förti ól dö tájm!
Pendolino
Gyakorlott

» 2005.08.15. 10:03

A Brainstorm koncert akkora kirááály volt a tegnapi napban, hogy az már leírhatatlan! ::devil:: Elsõ sorban voltam, íjjjj.
Van aláírásom ::excited:: KidMetálnak is ::grin:: ... Ma meg Opeth!
::horns:: ::faint::
vadalma
Gyakorlott

» 2005.08.13. 17:34

Hát nagyon csúszik a találkozó, a múltkori is egész vicces volt...Én pedig ott voltam a fõbejáratnál, na de mindegy. ::grin::

Remélem mindenki jól érzi magát, nekem a csütörtöki nap után végem van. Talán a legjobb nap mind a hétbõl.
Tú förti ól dö tájm!
Pendolino
Gyakorlott

» 2005.08.13. 13:35

[quote][/quote]Egy hsz erejéig üdv a Szigetrõl! Bár a Hammer színpad felhozatala nem annyira jó, mint tavaly, de azért már voltak elég jók, mint pl, Remorse, Stress, Iron Maidnem, Beatrice, Insane. Ja és itt szeretném megjegyezni, hogy [b]The 69 eyes forééváá!!![/b] ::horns:: A dobos egyszerûen szenzációs! Piszkosul tud és olyan sót nyom, hogy be kell rajta xarni. És ma lesz Sentenced.. Dread Angel! Már nem azért, de igazán ideszólhattál volna, hogy mivan, annak ellenére, hogy mondtad, hogy, ha nem jöttök ne várjunk.. Egyébként láttam Lindent, de nem ismert meg Ja és jó Majosozást illetve Majoskörnyékezést mindenkinek! ::happy:: Ui.: Hihetetlen felemelõ érzés 56k-val böngészni a fórumot.
Kép
Reosir
Gyakorlott

» 2005.08.13. 11:00

[quote]Sauron írta:

Augusztus 15-én gyertek ki az Opethra!

The Eye [/quote]

Megyek ::horns::
vadalma
Gyakorlott

» 2005.08.10. 12:05

Augusztus 15-én gyertek ki az Opethra!

The Eye
Sauron
Újonc

» 2005.08.09. 11:07

[quote]vampire_lady írta:
...[/quote]
kedd (azaz ma) nagyszínpad keverõpultja bal oldal este tíz órakor
Ha minden igaz én hozom OceanSoult is
Kép
Reosir
Gyakorlott

» 2005.08.08. 23:52

Jaj, de drágák vagytok! Mostmár triplán ki akarok menni! *vágyakozik*
Nyikk.
Kingfisher
Vén róka

» 2005.08.08. 23:46

[quote]Kingfisher írta:

Sajnos nehehehem rajtam múlik. ::crying:: Tök jó lenne ott lenni veletek. ::hug:: [/quote]

jaja, tök jó lenne ha Véled is találkozhatnék.. ::blushing::
vadalma
Gyakorlott

ElőzőKövetkező