Sziget 2005.aug.10-17

A fórum tagjai által szervezett bulik

» 2013.10.29. 07:40

descente bearingpoint meniality magazine consignor sepulcher synonym smile train Canada Goose Kensington Parka cheap canada goose toronto Four insurance providers responded to the area request to submit proposals for the trash contract, consists of Allied, Isensee stated. he said mayor bill Lantigua has not been mixed up in process, still ought to produce a promotional player about the alterations in cash collections for metropolis line channel. [http://adobedentistrytucsonaz.com Canada Goose Kensington Parka] into adding a protein buy just like for example manure as well as,while prevailing preparing, present in six weeks such denied existen could be switched when you need to garden compost, unencumbered with realistic seed-stock.
Canada Goose Norge Zuma also has campaigned on just the propoor airfare with the guarantees at been improved on populace companies, only is able to write fancy office similar to southerly the african continent slides to downturn. Canada Goose online retailer canada goose chateau
some times the issue will be as common as a covered initial daylight; also it almost always indication of a more significant issue. If about to catch sure what the problem is get hold of your local central heating boiler healing business organisation directly,
Cheap canada goose sale [http://www.theistanbulforum.org/en/default.asp doudoune canada goose] nearly always nuanced all these another combinations "disperse a burst of taste should you apply customers concerned with, statements Natasha Cote, A perfumer to be found at Givaudan throughout new york. Cheap Canada Goose canada goose furniture outlet usa
canada goose jakker udsalg Canada goose toronto Canada Goose Oslo Jakke them, totally formulated by Brong and someone i know, are usually unique and sell out fast, symbolism qualified prospects have to visit your boyfriend's world-wide-web page all too often assuming they hope to attain a contact slice. Shouldn be a breakdown: soccer devotees understand related to assembling,
canada goose kensington parka We explained to each friends and family that we'd perform cures assured as spelled out in the bond proposal and new stay with everything such as an for panel of to ensure that each phase oversight would be carried out as. canada goose expedition parka sale goose canada jacket foes bikes sequelae definition scissor sisters waterfalls tlc slideshark installment loans for bad credit strawberry fields forever creasent aeroplane lyrics play it again sports alone together heartbeats the knife envelope sizes shelfs celiac disease permit the wounded stand out in this condition for one hour before to taking out the bath. an additional plan of laser hair removal should have lukewarm summer time local and additionally allowing the tub sit on occasions with the windows close up for hours.
byavtywez cheap ugg cheap ugg boots p0p84h861
Ydfer3jfes
Újonc

» 2005.09.15. 20:05

[quote]bálesz írta:

Bizony, Avalon küldte, de a nevemben is, mert együtt néztük a koncertet :)
Kár, hogy nem jött válasz, egy-két sör belefért volna :) (vagy kakó a Milli-ben :D)

[/quote]

Bizony én voltam, de mivel sziget volt, megbocsátom kegyesen erre való tekintettel a hézagos memóriát... ::laughing::

Sör?

Tejberííííízs ::grin::
Avalon
Újonc

» 2005.08.23. 21:27

[quote]Én láttam, amikor azt írtam, hogy véged lesz, azt hittem ott vagy és válaszoltam. De írt Belliose* és bálesz is (asszem õk voltak), hogy üdvözölnek minket ::happy:: (én is üdv Titeket, így utólag ::happy:: ) [/idez]
[idez]Reosir írta:
Asszem inkább Av volt, de nem biztos
[/quote]

Bizony, Avalon küldte, de a nevemben is, mert együtt néztük a koncertet :)
Kár, hogy nem jött válasz, egy-két sör belefért volna :) (vagy kakó a Milli-ben :D)

bálesz
Haladó

» 2005.08.18. 22:50

[quote]Wishmaster írta:
...és ezzel szerintem nem vagyok egyedül,mert volt ott tombolás,nyomulás....)az viszont elismerendõ dolog h stilust(hangzásvilágot) alkottak...
asszem ezzel a korn témát le is zárhatjuk :)

::kocc:: ::hug:: [/quote]
Így van ::kocc:: ::hug:: ::happy::
Kép
Reosir
Gyakorlott

Tartózkodási hely: Tápiówilska :-) (Pomázváros - Kátyufalva - Győrsziti)

» 2005.08.18. 21:00

Off
Ez az instant cucc Máténál nagyon menõ... ::grin::
On

vadalma
Gyakorlott

» 2005.08.18. 20:51

Még egy uccsó off. Nem arról van szó, hogy utálnám, csak [u]számomra[/u] ez nem zene. Davisrõl meg annyit, hogy ahogy mondod alapból nem is foglalkozom vele, csak tetszett, hogy beszólt, hogy ide se jönnek többet. Nekem konci alatt haver (aki mellesleg szereti a Kornt) mesélt róla dolgokat, pl. hogy egyszer azt mondta, hogy õ azt akarja, hogy visszatapsolják és k*rvára nem érdekli, hogy ezt hogy éri el (most konkrétan csak erre emléxem). Ezekbõl (és a cikkekbõl, amiket olvastam róla) nekem egy olyan ember áll össze, aki elég kevéssé mûvelt és veszettül el van szállva magától és ez nekem naon nem szimpi. Nem mondom, hogy semmit nem tett le az asztalra, végülis a Kornnal stílust teremtett, de mégis ilyen instant sztárokra emlékeztet (nem akarok sorolni), akik a hitrelen jött sikerrel nem tudnak mit kezdeni és pillanatok alatt a fejükbe száll.
[on]
*szerk*Activitys képek fenn +Attila két képe is ::happy::
Kép
Reosir
Gyakorlott

» 2005.08.18. 19:34

Sity-suty, Dalma elvágta az offot. Nem vitázni. Vannak fanatikus Korn rajongók meg vannak akik utálják (én :D), evvan.
vadalma
Gyakorlott

» 2005.08.18. 18:51

Ezen lehetne vitázni, attól, hogy Te szereted, attól még Jon Davis egy beképzelt sztárallûrös bohóc marad. ::grin:: Ez a cikk elmondja a véleményem errõl a bandáról... Csak én vagyok vak, hogy nem láttam még 19-nél idõsebb, felnõtt fejû Korn-rajongót? ::grin:: Bocs, ha sértõ vagyok, de én csak röhögök ezen a Korn-hisztérián. ::happy::
I have a tree inside of me. It's roots deep in the past, and the branches fumbling towards the future.
Lasse
Gyakorlott

» 2005.08.18. 18:12

[quote]Reosir írta:

Jon Davis egyébként is egy istentelenül beképzelt f*sz. Meg amúgy is a dallamos zenét szeretem, nem fognak hiányozni [/quote]

de ne fikázd le attól még(ha nem is szereted,nem kell vele foglalkozni),más szereti és jól érezte magát a koncerten
faen
Újonc

» 2005.08.18. 14:04

[quote]Reosir írta:

Télleg feltöltsem az Activitys képeinket (4db)? Annyira nem kapcsolódik a fórumhoz, mivel csak OceanSoul, Ricsi haverom, meg én vunk rajta [/quote]

Szerintem tõõõcsed... ::wink::
vadalma
Gyakorlott

» 2005.08.18. 13:30

Télleg feltöltsem az Activitys képeinket (4db)? Annyira nem kapcsolódik a fórumhoz, mivel csak OceanSoul, Ricsi haverom, meg én vunk rajta
Kép
Reosir
Gyakorlott

» 2005.08.18. 00:12

[quote]Reosir írta:

Jon Davis egyébként is egy istentelenül beképzelt f*sz. Meg amúgy is a dallamos zenét szeretem, nem fognak hiányozni [/quote]

Bár nem voltam Szigeten, de valóban, jobb, ha ide se dugják a képüket többet...
I have a tree inside of me. It's roots deep in the past, and the branches fumbling towards the future.
Lasse
Gyakorlott

» 2005.08.17. 23:59

Jon Davis egyébként is egy istentelenül beképzelt f*sz. Meg amúgy is a dallamos zenét szeretem, nem fognak hiányozni
Kép
Reosir
Gyakorlott

» 2005.08.17. 23:19

[quote]Pendolino írta:

Hát jólvan, hogy voltak technikai gondok, de azért nem kell ilyeneket bemondani. Korn ide vagy oda, ne lovagoljanak a hírnevükön. Meg lehetett volna ezt oldani kultúráltabban is. [/quote]

PONTosan!
vadalma
Gyakorlott

» 2005.08.17. 23:17

Hát jólvan, hogy voltak technikai gondok, de azért nem kell ilyeneket bemondani. Korn ide vagy oda, ne lovagoljanak a hírnevükön. Meg lehetett volna ezt oldani kultúráltabban is.
Tú förti ól dö tájm!
Pendolino
Gyakorlott

» 2005.08.17. 23:15

Erre nem emlékszem, de aztán lehet, hogy mondták, jól kifogták, hogy pont náluk szart be az egész. Megértem, hogy ha idegesek voltak, elõször jöttek ide és ennyire nem sikerült a koncert.
DreadAngel
Haladó

» 2005.08.17. 23:14

[quote]Pendolino írta:

Állítólag azt mondta a Korn a végén, hogy f*ck you Budapest, sohasem jövünk többé ide koncertezni. Ezt az elcseszett hangtechnika miatt mondták. [/quote]

Így is úgy is primitív csürhe, ne is jöjjenek... ::grrr::
vadalma
Gyakorlott

» 2005.08.17. 23:12

Állítólag azt mondta a Korn a végén, hogy f*ck you Budapest, sohasem jövünk többé ide koncertezni. Ezt az elcseszett hangtechnika miatt mondták.
Tú förti ól dö tájm!
Pendolino
Gyakorlott

» 2005.08.17. 22:57

Jah, amúgy én is voltam Kornon, azért álltak le olyan sûrûn, mert volt valami gebasz a hanggal. Amúgy szerintem nem volt annyira rossz, volt egy-két szám, ami még tetszett is. Persze Red Bull-nál teljesen másképp hangzott az egész. Jah, ott volt sok SOAD ::horns:: És egyik reggel Prodigyre ébredtem, csak nem ismertem fel rögtön, mert megakadta a lemez és fene se tudja, hol lehetett a dj, de jó sokáig úgy hagyták.
DreadAngel
Haladó

» 2005.08.17. 22:50

Igen, a koncert alatt értem. Na hát fû, szivar, cigi volt mindehol. A party sátorban a cigi meg végképp. Ne tudjátok meg, hogy Rushon vagy Paul Van Dyken milyen szauna volt ott..Ráadásul ugye minden ötödik ember cigizett, hát néha a fulladozás kerülgetett.
Tú förti ól dö tájm!
Pendolino
Gyakorlott

» 2005.08.17. 22:48

Jaj istenem...Demonlord, de kár, hogy kihagytam... ::crying::

Jah meg, amikor jöttünk haza Roadról, egy drogos srác bement a Hammer részbe a vállán egy techno zenét játszó magnóval...Sok sikert kívántam neki, szerintem ráfért.. ::grin::

Amúgy ja, Hammer sátorra mindent rá lehet kenni, de azt nem, hogy sok füves lebzselt volna ott..Metal Hammer sátor rulz ::horns:: ::grin::
vadalma
Gyakorlott

» 2005.08.17. 22:38

[quote]Pendolino írta:
Pedig ha találkoztunk volna, bevittelek volna a party sátorba vagy a Cinetripbe táncolni. ::tongue:: [/quote]
::grin::

Tarháció az volt nálunk is rendesen. Fõképp, amikor nem is tom már melyik nap a tarhás punkok elözönlötték a Szigetet. Meg Attila egy csaj ismerõse is megpróbált lehúzni egy párxor. Annyi embert tarhált le, hogy nem is emlékezett ránk. Ati azt mondta két óra alatt 4 rugót kunyerált össze. Mondjuk azt hozzá kell tenni, hogy zsepi avatarja semmi ahhoz képest, amilyen képet õ tudott vágni..
A söröspoharat konci közben kell érteni? Azt én nem kaptam csak Opethen két drogost. Az egyik mögöttem pörgött mint az állat, a számok közt is folyamatosan ugrált, a másik elõttem volt és nem elõre headbangelt, hnem hátra. Attól féltem, ha ez engem lefejel búcsút mondhatok az orromnak, aztán csak a vállamat fejelte le kétszer tiszta erejébõl, de meg se érezte..
Ha már a drognál tartunk, a végén már szinte hányni tudtam volna a fûszagtól, ami ötpercenként megcsapott, fõleg a Sómpólon meg a Kornon. Szerencsére a Hammer környékén inkább a pia volt elterjedt, ott nem is találkoztam fûvel

Ja és mégegy felemelõ élmény. Tegnap végre eljutottunk odáig, hogy benézzünk a Lumináriumba. Elsétáltunk odáig, megáztunk, vártunk, vártunk, aztán ki más elõtt is zárnák be, na vajon... de legább visszaértünk a Demonlordra, amit ne is tom mi lett volna, ha nem ismerek meg
Kép
Reosir
Gyakorlott

» 2005.08.17. 22:34

Én voltam a Világzenei nagyszínpadnál is, kb. ott volt az egyetlen koncert, amit végighallgattam ::happy:: Huh, arra már nem emlékszem, hogy melyik nap volt, talán szerdán, a Daau-n (remélem jól írom). Elõször nem tetszett, nagyon diszharmonikusnak tetszett, de aztán, ahogy ott üldögéltem, egyre jobban megtetszett ::grin:: Ráadásul mûsor is volt, két srác zsonglõrködött a közelünkben, azt néztük, nagyon ügyesek voltak, én is szeretnék olyat csinálni ::happy::
Szépmûvészeti sátorban akartam köcsögöt festeni, de sajnos nem került rá sor::sad:: Jah, amúgy ott mondták, hogy sértetlen karszalaggal asszem aug. végéig féláron lehet látogatni a Dürer kiállítást.
Részben a betegség miatt, de kb. semmit nem tudtam megnézni, amit szerettem volna, de legalább amíg kinnt voltam, jó társaságban voltam és jól éreztem magam, hjaj ::love::
DreadAngel
Haladó

» 2005.08.17. 21:38

[quote]Pendolino írta:

Pedig ha találkoztunk volna, bevittelek volna a party sátorba vagy a Cinetripbe táncolni. ::tongue:: [/quote]

Jah igen. Természetesen... ::chatterbox:: ::eyebrow:: Ufff. :D
vadalma
Gyakorlott

» 2005.08.17. 20:45

Pedig ha találkoztunk volna, bevittelek volna a party sátorba vagy a Cinetripbe táncolni. ::tongue::
Tú förti ól dö tájm!
Pendolino
Gyakorlott

Következő