2005. 04. 23-24. Debrecen

A fórum tagjai által szervezett bulik

» 2005.03.21. 20:45

Én lehet hogy tudok menni, de még nem biztos.
mazsola
Pixeltologató szakmunkás

» 2005.03.21. 20:44

Konkrét és én is kihagyjuk ezt a talit anyagi okok miatt! ::sad::
WindStorm
Újonc

» 2005.03.21. 19:58

Ha valaki levisz kocsival, akkor megyek, ha nem, akkor 97% hogy tényleg kihagyom :(
"Légy az a változás a világban, amit látni akarsz benne" /Gandhi/
Lidércfény
Haladó

» 2005.03.21. 19:41

[quote]Lissuin írta:

Oké. A többi helyet is? ::eyelash:: [/quote]
A hely amirõl most szó volt a Jazz Klub névre hallgat...és a belvárosban van szóval miközben megyünk oda egy kisebbfajta városnézés is belefér..sztem ahogy az idõjárás engedi.Odafele akkor Kossuth tér, Nagytemplom,Lícium-fa(geoláda is van itt elméletileg)meg elõtte a Petõfi teret is megnézhetjük:) nagyjából ennyit érdemes bár amit gondoltok még itt megnézhetjük..
A többi hely.....hát szóval van még pár hely de mindegyikhez mondok egy érvet hogy miért nem:
[*]Rock Well: Állandóan tele van bár mindig van egy-két italakció egész jó áron és elég közel van a Nagyállomáshoz de nemhiszem hogy kibérelhetnénk.Mondjuk ott még zenélhetnétek is de azt szerintem eléggé elõre le kell szervezni,meg ott nem csak mi lennénk akkor.Csocsót nemtom hogy van-e ott.
[*]KisJazz: A Kálvin téren található a Gösser sörözõ(lentebb) melett vagy szemben.A zenegépben megtalálható a Nightwish Nemo címû száma de semmi több.Abszintot is lehet inni mind ahárom félét bár annak felszervírozása nem jó, 200Ft 2cl. Csocsó is van .Kicsi és sztem nem lehetne kibérelni és állandóan televan meg sem lehet bene mozdulni.Nemhiába kapta a Kis jelzõt.
[*]Gösser: Kálvin téren található a KisJazz melett emeletes asszem és amikor bementünk hogy szétnézzünk tucc-tucc zene szólt.(de elméletileg olyan mûfajt adnak amilyet kérnek.Nem sokat tudok e helyrõl.De egyébként sztem elég szûk hely.
[*]Carpe Diem:Batthány utcán található.Teaház elõre kell foglalni asztalt.Alkoholos italokat nem lehet kapni.A teák nagyon finomak meg hangulatos.Ez sztem csak akkor jöjjön szóba ha 10-nél kevesebb ember szeretne jönni,bár akkor meg nem lenne igazi tali.Énekelgetni nem nagyon lehet meg inkább a teázáshoz megfelelõ zene szól ott.Csendes hely...Szóval miket kérdezzek meg???
Carpenter
Gyakorlott

» 2005.03.21. 19:10

[quote]TheCarpenter írta:

akkor pénteken megyek megkérdezni... [/quote]
Oké. A többi helyet is? ::eyelash::
"Lehet, hogy az út, amelyet kinek-kinek követnie kell,
már ott húzódik a lába előtt, csak látni nem látja."
Lissuin
Vén róka

» 2005.03.21. 19:10

akkor pénteken megyek megkérdezni...
Carpenter
Gyakorlott

» 2005.03.21. 19:04

Hogy érted? Hogy az egész emeletet vagy pedig az egész kocsmát?Hát ha csak a felsõszintet béreljük ki akkor mások is lesznek ott ha meg az egészet...hát az sok lenne..Meg szeintem nem is lehetne.Mert az emeletet sztem kiadják..
[/quote]
A szekszárdi hely is emeletes volt, és csak egy idõ után mehettünk le az alsó szintre. Nem biztos, hogy olyan sokba kerülne, egy próbát mindenesetre megér.
Lissuin
Vén róka

» 2005.03.21. 19:03

[quote]witya írta:

Ez határozottan teccik. :) Tudtommal lehet asztalt foglalni, legalábbis idehaza gyakorta foglaltunk. De ha csak az asztalokat foglaljuk le, akkor az nem azt jelentené, hogy mások is lesznek ott? Magát az egész placcot kellene. [/quote]
Hogy érted? Hogy az egész emeletet vagy pedig az egész kocsmát?Hát ha csak a felsõszintet béreljük ki akkor mások is lesznek ott ha meg az egészet...hát az sok lenne..Meg szeintem nem is lehetne.Mert az emeletet sztem kiadják..
Carpenter
Gyakorlott

» 2005.03.21. 18:32

Ez határozottan teccik. :) Tudtommal lehet asztalt foglalni, legalábbis idehaza gyakorta foglaltunk. De ha csak az asztalokat foglaljuk le, akkor az nem azt jelentené, hogy mások is lesznek ott? Magát az egész placcot kellene.
"Egy olyan világ, ahol a szemet szemért elv érvényesül... vicces lenne, mert senkinek se lenne szeme." Todd Gandhi

witya
Haladó

» 2005.03.21. 18:23

Jóvan bocsiakkor majd pénteken megkérdezem.nem lefoglalom csak megkérdeztem.Még egyébként van pár jobb ilyen hely ahova mehetnénk de ez a legjobb meg itt van elég nagy hely meg sok lehetõség.De ez a legjobb a sok közül ami lehetséges lehet.
Carpenter
Gyakorlott

» 2005.03.21. 18:18

Akkor sztem pénteken megyek és lerendezem.Mert elméletileg ott még asztalt is lehet foglalni,bár elég nagyot csodálkoztam amikor azt olvastam valahol.akkor meglesz a foglalás.De kocsmákban tényleg lehet asztaltfoglali?Na mindegy meglesz. [/quote]

Állj, állj, állj! Azt nem mondtam, hogy egybõl foglald is le. Egyelõre szépen kérdezd végig a helyeket, aztán a többiek is véleményezik, kalkulálunk, aztán döntünk.
Lissuin
Vén róka

» 2005.03.21. 18:15

Akkor sztem pénteken megyek és lerendezem.Mert elméletileg ott még asztalt is lehet foglalni,bár elég nagyot csodálkoztam amikor azt olvastam valahol.akkor meglesz a foglalás.De kocsmákban tényleg lehet asztaltfoglali?Na mindegy meglesz.
Carpenter
Gyakorlott

» 2005.03.21. 18:10

[quote]witya írta:

Természetesen elegendõ hely 25-30 embernek... [/quote]

Köbö ennyien vagyunk/leszünk. Bár szerintem inkább 20-25-en.
Lissuin
Vén róka

» 2005.03.21. 18:09

[quote]Lissuin írta:
Ez egész jól hangzik. A boxgép mondjuk kicsit extrémen hangzik, deee határozottan tetszik. :D Megkérdezed, hogy ki lehet-e bérelni és ha igen, mennyiért? [/quote]
A boxgépet haverjaim szokták püfölni õk állítgatják a csúcsokat.csak már a fények annyira nem világítanak.
Megkérdezem.csak akkor azt kéne tudnom hogy kbmennyien vagyunk?
Carpenter
Gyakorlott

» 2005.03.21. 18:06

... [/quote]

Ez egész jól hangzik. A boxgép mondjuk kicsit extrémen hangzik, deee határozottan tetszik. :D Megkérdezed, hogy ki lehet-e bérelni és ha igen, mennyiért?
Lissuin
Vén róka

» 2005.03.21. 18:00

Szal a kocsma emelete három részbõl áll :
[*]1 szoba:Billiárd + kb. 3 asztal meg székek.
[*]2 szoba: Csocsó és asztalok.
[*]3. szoba: Darts, boxgép és milyen meglepõ asztalok.
Félhomály van hangulatos.Amikor a múltkor voltam az egész emelet teljesen üres volt, meg lent szoktak inkább többen lenni.Ott van a mosdó meg a zenegép is meg persze a söntéspult is .
[*]Árak: Gyõri vilmos 2cl 100Ft
Whiskyk 2cl 200-400Ft
Ouzo 2cl 120Ft
Vodka 2cl 100-200Ft
Icetea 1 dl 70 Ft
Italból ennyire emlékszem ::drink::
[*]Satöbbi:
Boxgép 50Ft/alkalom
Csocsó 50Ft/alkalom
Zenegép 50Ft/zeneszám.
A többit még nem nagyon használtuk.

Elkülönülni inkább a Billiárd szobába vagy a Darts szobába ajánlom.Meg áprilisban annyira már nincs hideg meg a pálinka melegít ::grin:: Meg ha valaki friss levegõt szeretne szívni ott a sörkert.Addigra talán megnyílik.Mikor megkérdeztem azt mondták hogy csak akkor nyitják meg ha jó az idõjárás.
Carpenter
Gyakorlott

» 2005.03.21. 17:47

Igények:

Természetesen elegendõ hely 25-30 embernek, lehetõleg ne szóródjunk túlságosan szét, de legyen lehetõség elkülönülni azért, ha valakinek fáj a feje, vagy nem kér a muzsikából, vagy stb. Remélhetõleg nem lesz aktuális, de meleg helyen legyen. Kb. ennyi. Ja, s természetesen legyen occsó. :D (bagolymondja)
"Egy olyan világ, ahol a szemet szemért elv érvényesül... vicces lenne, mert senkinek se lenne szeme." Todd Gandhi

witya
Haladó

» 2005.03.21. 17:39

[quote]witya írta:
Akkor jelezzük, akarunk jönni. Kezdjetek szervezkedni. :)
[/quote]
Szal szerintem írhatjátok az igényeiteket is hogy milyen helyekre szeretnétek menni itt Debrecenben.Megpróbálunk mindent sikeresen megszervezni.
Carpenter
Gyakorlott

» 2005.03.21. 17:36

Akkor jelezzük, akarunk jönni. Kezdjetek szervezkedni. :)

Lissuin, TheCarpenter, (dnske+1), witya

witya
Haladó

» 2005.03.21. 17:32

Akkor eddig így néz ki a lista:
TheCarpenter, (dnske+ még 1 személy)

::grin::
it's the final countdown
dnske
Újonc

» 2005.03.21. 16:53

[quote]witya írta:
Amúgy meg ha télleg ott lesz, akkor vágjatok bele a szervezkedésbe szépen. :) [/quote]
Már mikor Lissuin mondta a szekszárdi talit akkor mondtam én is a debrecenit.Azóta nézegettem helyeket...és találtam is párat.meg már írtam helyeket.Szóval hogyha akartok jönni akkor jelezzétek mert idõ van...
Carpenter
Gyakorlott

» 2005.03.21. 16:47

[quote]Belliose írta:

Pontosan!
Én a magam részérõl egyébként ha lesz, megyek a Debreceni talira. Betu már rengeteget utazott miattunk, most az egyszer hadd járjon jól õ. ::happy:: Szerintem most még ne mondjunk le róla, legfeljebb nem leszünk túl sokan, de a paksi is jól sikerült, pedig ott sem volt még 20-30 ember. [/quote]

Én még nem mondtam le személy szerint semmit, egyszerûen csak irritál ez a hatalmas távolság egyelõre. :(

Amúgy meg ha télleg ott lesz, akkor vágjatok bele a szervezkedésbe szépen. :)

witya
Haladó

» 2005.03.21. 16:45

Na most akkor debreceni tali törölve vagy hónapolva?Csak mertha nincs rá igény akkor nem sokhelyes helyet nézek csak mert most felfedeztünk egy olyat is.Már a kocsmás hely le van zsírozva.
Szal hogyha esetleg 10-nél többen jöttök akkkor ez a kocsmás lehetõség áll fenn mert bármit le tudok szervezni itt debrecenben... ::grin::
Ha viszont 10-nél kevesebben jöttök akkor viszont van egy csendes teázó vagy bármilyen helyet le lehet it foglalni 10nél kevesebb embert nagyon könnyû ilyen helyekre bevinni.
Szóval ha komoly akkor kérek neveket zárójelekben vagy simán vagy duplazárójelben.akkor én fenn vagyok a listán.
Carpenter
Gyakorlott

» 2005.03.21. 16:31

OFF

[quote]magrody írta:

Az koncert után lesz, ha jól tévedek. ::happy:: [/quote]
Ja, bocsi, figyelmetlen vagyok. ::blushing::

ON

Nemtom, nekem csak az a bajom, hogy még most sem igazán kezdtünk szervezkedni. Jó, fel lett dobva egy csomó lehetséges vendéglátóipari egység, de ha jól tudom, még sehol sem kérdeztek meg az illetékesek semmit. Vagy igen, és megint én vagyok tájékozatlan? ::blushing:: Csak mert ha ezt valóban áprilisra tervezzük, ideje lenne belevágni. No? ::eyelash::
Lissuin
Vén róka

» 2005.03.21. 16:23

Pontosan!
Én a magam részérõl egyébként ha lesz, megyek a Debreceni talira. Betu már rengeteget utazott miattunk, most az egyszer hadd járjon jól õ. ::happy:: Szerintem most még ne mondjunk le róla, legfeljebb nem leszünk túl sokan, de a paksi is jól sikerült, pedig ott sem volt még 20-30 ember.
Belliose
Újonc

ElőzőKövetkező