Gazdit keresnek

Eladó vagy ajándékozásra váró dolgok

» 2011.12.06. 22:26

ujabb cica keres gazdit...

"Olyan gazdi-jelöltet keresünk ennek a tündéri, két éves, ivartalanított (eredetileg nőstény), kistestű, törékeny cicának, aki elfogadja, hogy figyelme jelentős részét, szeretetét neki kell szentelnie. Nagyon ragaszkodó, játékos cica. Sajnos jelenlegi lakhelyén - bármennyire szeretik - az ő egyénisége már túl sok, de szeretnénk neki meleg otthont, szerető gazdit találni. Kép itt.

Érdeklődni: Jutka, 30/212-9758"
mazsola
Pixeltologató szakmunkás

» 2011.01.19. 13:46

itt is cica keres gazdit. szobatiszta, rendesen eszik, dorombol, puha a bundaja, idealis szobacica. most 5-6 honapos.
Kép

elerhetoseg: 30/212-9758
mazsola
Pixeltologató szakmunkás

» 2009.04.16. 17:30

Segítsetek kérlek!

Ma született kiscicák kb. 1 hónap múlva ingyen elvihetőek. Én is elviszem őket bárhova. Ha esetleg tudtok nekik szerető gazdit találni, azt nagyon megköszönném. Nem szeretném egyikőjüket sem elvinni az állatorvoshoz, de nálunk egy macska bőven elegendő. Előre is köszi
myUserbar.hu
myUserbar.hu
kabát
Vén róka

» 2007.09.17. 12:56

[quote]Livi
hermafrodita? :D

Bocs, ez kellett... ::laughing:: ::tongue::[/quote]Annyira hülye vagy. :P

De hogy ne legyenek senkinek se kételyei az egy- illetve kétneműségüket illetően, hétvégén hazamegyek és megnézem. :P 
"Lehet, hogy az út, amelyet kinek-kinek követnie kell,
már ott húzódik a lába előtt, csak látni nem látja."
Lissuin
Vén róka

» 2007.09.15. 15:53

[quote]Lissuin
...kettőről biztosan tudom, milyen neműek, a többi hat viszont... [/quote]hermafrodita? :D

Bocs, ez kellett... ::laughing:: ::tongue::
"Anya, anya, finomat főztél... elmehetek szombaton koncertre?"
Livi
Haladó

» 2007.09.14. 09:59

Nem is olyan rossz ötlet ez a topic. :)

Nálunk most egészen pontosan 8 kiscica van, ők is sürgősen gazdát keresnek. Nagyon szépek, akit érdekel, kettőről biztosan tudom, milyen neműek, a többi hat viszont nemrég született, úgyhogy őket még alig láttam. De a másik kettőről képet is tudok mutatni, úgyhogy akinek kell kiscica, feltétlenül szóljon. :) Természetesen ingyen és bérmentve, de a szállítást nem feltétlenül tudom megoldani. Legalábbis attól függ, hova kéne. Ja és örülnék neki, ha esetleg valaki többet is vinne, de nem muszáj.

Érdeklődni lehet F.nr.z-nél vagy nálam pm-ben, illetve nálam mailben.
"Lehet, hogy az út, amelyet kinek-kinek követnie kell,
már ott húzódik a lába előtt, csak látni nem látja."
Lissuin
Vén róka

» 2007.09.12. 10:44

Két nagyon kedves zebrapinty keresi szerető, új gazdiját! Párban, vagy egyenként is elvihetők. A fiú fehér, izabell változat, a lány szürke. Nem testvérek, idén nyáron kerültek össze. A lány teljesen saját, tavaly nyáron látta meg a napvilágot és az anyja szintén fehér volt (esetleg tenyésztés céljából fontos lehet).

Pest megyén belül (lehet) tudom vállalni a szállítást.

Sürgős lenne, mert közeledik a tél, és nem lesz elég hely a tartásukra – túl sokan vagyunk -, boltba pedig nem szívesen adom be őket…

Ha érdekelnek, légyszíves írjatok ide, vagy küldjetek üzenetet!!!

e-mail címem: csigusz336@citromail.hu

"...end of all hope..."
Juliette
Újonc