Anette Olzon

Énekesnő 2007-2012 - http://www.anette-olzon.com

» 2012.10.13. 19:15

hát remélem hogy elég udvarias voltam :D
"AZ EMBEREK AZT HISZIK, HOGY A SZERELEM VALAMI SZÉP DOLOG, PEDIG A SÁTÁN CSAPDÁJA. DE ÉN ÉRTED MÉG A SÁTÁNNAL IS MEGKÜZDÖK."
draculina
Haladó

» 2012.10.13. 19:10

draculina írta:és kéretik Anettet nem leröfikézni X(

Ja azért el is felejtettem rászólni,úgy gondoltam,hogy akik udvariasabban képesek ezt megmondani,mint én,azok tegyék meg.
TheEscapist
Újonc

» 2012.10.13. 18:15

és kéretik Anettet nem leröfikézni X(
"AZ EMBEREK AZT HISZIK, HOGY A SZERELEM VALAMI SZÉP DOLOG, PEDIG A SÁTÁN CSAPDÁJA. DE ÉN ÉRTED MÉG A SÁTÁNNAL IS MEGKÜZDÖK."
draculina
Haladó

» 2012.10.13. 18:14

Hali!

Engem is elég váratlanul ért Anette kirúgása\kilépése már megszoktam őt a Nightwish-be és el is fogadtam ahogy a régi számokat énekelte. Szerintem jót tenne a zenekarnak ha mostmár nem váltogatnák ilyen sűrűn az énekeseket hanem maradna Floor, nem rossz énekes, sőt nagyon is jó. Az Anettes számokon kell még egy kicsit gyúrnia vagy Toumasnak átdolgoznia az ő stílusára, viszont a Tarjás dalok nagyon jól mennek neki én remélem hogyha már így alakult akkor ő marad. :)
Blaze666
Újonc

» 2012.10.13. 18:08

SilentPuma írta:nem is tudom, hogy mit mondjak...... akárhogy is lesz, bízom abban, hogy az utolsó két albumnál nem lesz alább!

http://www.youtube.com/watch?v=xP-vwBqCTxg első rész, az Emo's -ban, GLS, nyami! nekem tetszik, kb Tarjással egyenértékű, mert kövezzetek meg, de nekem az Anettes élő GLS az igazi!
nagyon megnézném őket Floorral, már csak ezért az egy nótáért is!

ugyanezen a koncerten a Song of myself viszont elég sz*r lett, valahogy hiányzik a dalból a lélek, vagy mi! bakker, nem is gondoltam volna, hogy ennyire csíptem Röfikét!

Senki nem fog szerintem megkövezni,habár én mind a három énekesnő előadásában szeretem ezt a dalt. \m/
TheEscapist
Újonc

» 2012.10.13. 15:51

nem is tudom, hogy mit mondjak...... akárhogy is lesz, bízom abban, hogy az utolsó két albumnál nem lesz alább!

http://www.youtube.com/watch?v=xP-vwBqCTxg első rész, az Emo's -ban, GLS, nyami! nekem tetszik, kb Tarjással egyenértékű, mert kövezzetek meg, de nekem az Anettes élő GLS az igazi!
nagyon megnézném őket Floorral, már csak ezért az egy nótáért is!

ugyanezen a koncerten a Song of myself viszont elég sz*r lett, valahogy hiányzik a dalból a lélek, vagy mi! bakker, nem is gondoltam volna, hogy ennyire csíptem Röfikét!
SilentPuma
Újonc

» 2012.10.13. 00:10

neeeem... az egy pasi volt :D
draculina
Haladó

» 2012.10.12. 22:32

draculina, csak nem te voltál az? :D XD
BlackFireSwallow
Haladó

» 2012.10.12. 19:55

gunther92 írta:most néztem meg ezt a felvételt
http://www.youtube.com/watch?v=RCKe2ZRmqIM

scaretale. nekem jobban tetszik Floor előadásában, mint úgy nagyjából mind, megadja a különlegességét a számoknak. és örülök,hogy ő ebben a dalban nem nyögdécsel orgazmikusan a "bite me-bite me" rész után. Anette kicsit sok volt már nekem. csak könyörgöm, most ne kezdje ő is azt,mint Tarja, h szólóban énekli a nw dalokat :D

kb 3:20 körül valaki a közönségből: "EMPPU" :D
draculina
Haladó

» 2012.10.12. 19:34

draculina írta:nem most akart, úgy volt hogy novembertől lesz Floor. szóval ez a közös megegyezés szerintem hihető.
csak az nem tetszik nekem a dologban, hogy Tuomas nem bírt várni addig. és nekem ő már nem is hiteles. azok után, hogy segget csinált a szájából, már lassan kezdek hinni abban is, hogy Tarja sem véletlenül akart kilépni.

előbb azt mondja az interjúban, hogy ha Anette nem érkezett volna meg időben, akkor le kellett volna mondani a koncertet... aztán meg Anette megbetegszik, és ő simán lecseréli? ez a két dolog valahogy nem fér össze. még jó hogy Anette bepöccent. nem hiszem hogy Tuomas díjazná, ha véletlenül vele történne valami, és őt is lecserélnék egy huszadrangú klimpírozó valakire.
és ezek után ha nyilatkoznának is, én sokkal inkább hinném el Anette verzióját mint Tuomasét.

Komolyan, azt fogják hinni, hogy én vagyok a másodnicked. Teljesen egyetértek veled. Tuomas összevissza mond dolgokat, aztán... És való igaz, billentyűsből is van egy pár a világon, nem csak énekesnőből. Tuti biztos vagyok, h fogjuk hallani záros határidőn belül Anette variációját. Azt láttátok, h a blogja linkjeiből kitakarította a Nightwish-es utalásokat? Csak az Anette-esek maradtak.

gunther92: Látod, ez az ízlések és pofonok tipikus esete :) (Egyébként engem Tarjánál se zavar, h szólóban is énekel NW dalokat, Anette-nél se zavarna, sőőőőt. De most csináltam egy lejátszási listát Anette dalaival, ahol a többséget azok képviselik, amit NEM a Nightwish-sel énekel, és azért az ő képességei még igencsak sokféle lehetőséget nyitva hagynak előtte, nem csak ezt. Tarja sosem fog mást énekelni, mert egyféle stílust tud, neki jobban szüksége van a NW dalokra, mint Anette-nek lesz.)
Elen
Újonc

» 2012.10.12. 18:41

most néztem meg ezt a felvételt
http://www.youtube.com/watch?v=RCKe2ZRmqIM

scaretale. nekem jobban tetszik Floor előadásában, mint úgy nagyjából mind, megadja a különlegességét a számoknak. és örülök,hogy ő ebben a dalban nem nyögdécsel orgazmikusan a "bite me-bite me" rész után. Anette kicsit sok volt már nekem. csak könyörgöm, most ne kezdje ő is azt,mint Tarja, h szólóban énekli a nw dalokat :D
gunther92
Újonc

» 2012.10.12. 17:57

szerintem nem lesz itt nyilatkozat és egyhamar nem fogjuk megtudni az igazságot. 8-|
ragdoll.
Újonc

» 2012.10.12. 14:50

nem most akart, úgy volt hogy novembertől lesz Floor. szóval ez a közös megegyezés szerintem hihető.
csak az nem tetszik nekem a dologban, hogy Tuomas nem bírt várni addig. és nekem ő már nem is hiteles. azok után, hogy segget csinált a szájából, már lassan kezdek hinni abban is, hogy Tarja sem véletlenül akart kilépni.

előbb azt mondja az interjúban, hogy ha Anette nem érkezett volna meg időben, akkor le kellett volna mondani a koncertet... aztán meg Anette megbetegszik, és ő simán lecseréli? ez a két dolog valahogy nem fér össze. még jó hogy Anette bepöccent. nem hiszem hogy Tuomas díjazná, ha véletlenül vele történne valami, és őt is lecserélnék egy huszadrangú klimpírozó valakire.
és ezek után ha nyilatkoznának is, én sokkal inkább hinném el Anette verzióját mint Tuomasét.
draculina
Haladó

» 2012.10.12. 14:00

Most már eljutottam oda,hogy csak akkor fogok bármi értelmeset mondani,ha valamelyik fél "véletlenül" elszólja magát.Annyi véleményt hallottam és olvastam,nem tudok igazságot tenni és nem is akarok,csak várok türelmesen. :-?
TheEscapist
Újonc

» 2012.10.12. 13:37

draculina írta:hát nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem ezeken a képeken nem úgy tűnik mintha annyira egészséges lenne. nagyon sápadt, és eléggé letört. most vagy a betegség miatt, vagy azért, mert így elbántak vele. nem tudom eldönteni... de azt látom rajta, hogy nem valami boldog.

http://www.anette-olzon.blogspot.fr/2012/10/last-days-outfits.html

Figyelj, az is valami, hogy már blogol és érdeklik a ruhák. Akkor jobban van, nem? Egy ilyen szituációt még akkor se lehet kiheverni egyik napról a másikra, ha nincs mellette fizikai betegség.
Ráadásul pont az jutott eszembe, hogy ha ő akart volna most szakítani az együttessel, akkor nem rángatja oda a párját a gyerekkel Amerikába, mert az időben, fáradságban, energiában is rengeteg. Szóval megint csak oda fogok kilyukadni, hogy ezt most ismét a pasik kavarták.
Elen
Újonc

» 2012.10.12. 12:08

hát nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem ezeken a képeken nem úgy tűnik mintha annyira egészséges lenne. nagyon sápadt, és eléggé letört. most vagy a betegség miatt, vagy azért, mert így elbántak vele. nem tudom eldönteni... de azt látom rajta, hogy nem valami boldog.

http://www.anette-olzon.blogspot.fr/2012/10/last-days-outfits.html
draculina
Haladó

» 2012.10.12. 09:12

Elen írta:Látom, megint egy húron pendülünk NW és Anette-ügyben =))

:)) ... hát tényleg úgy tűnik.
draculina
Haladó

» 2012.10.12. 09:08

Látom, megint egy húron pendülünk NW és Anette-ügyben =))
Elen
Újonc

» 2012.10.12. 09:07

Az is eszembe jutott, hogy mi van, ha Anette a Pain-nel folytatja? Igaz, az még megnehezítené a magánéletét...
Elen
Újonc

» 2012.10.12. 09:04

tényleg... lehet, hogy Anette ezután a Pain vokalistája lesz? :-? :(

megjegyzés: hát ezek a srácok se normálisak :D
draculina
Haladó

» 2012.10.12. 08:54

draculina írta:a Pain-el am is van egy közös számuk, szóval nem lehetetlen, hogy fel fog lépni. én azért abban bízok, hogy legalább ott leülnek beszélgetni, és meggondolják magukat.

Ha láttad a blogot, két közös számuk van.
http://www.youtube.com/watch?v=ZRbv4O65vBo
http://www.youtube.com/watch?v=x88Te8nOWnE
Hiába, én is olyanokban bízom, mint te, hiszen ha Nettie jól van, akkor már csak azt kell megvárni, hogy Nemo egy kicsit nagyobb legyen, és mehet is a buli tovább :ymblushing:
Elen
Újonc

» 2012.10.11. 22:36

a Pain-el am is van egy közös számuk, szóval nem lehetetlen, hogy fel fog lépni. én azért abban bízok, hogy legalább ott leülnek beszélgetni, és meggondolják magukat.
draculina
Haladó

» 2012.10.11. 20:51

materichard írta:
draculina írta:végre valami életjel Anettetől. :)

http://anette-olzon.blogspot.hu/2012/10/hi-all.html

ez amúgy vicces...lehet h anett ott lesz az angliai turnészakaszon, ahol a pain lesz a nightwish előzenekara :D
remélem akkor már énekelni is fog, király:)

Tényleg, nagy lenne, ha fellépne a Pain-nel, mint vendégénekesnő. De abból balhé lenne, az biztos.
Hát, meglátjuk, mi lesz, mikor Angliába ér a csapat.
Elen
Újonc

» 2012.10.11. 20:45

Yesss! :) Olyan jó volt olvasni, hogy nincs komoly baj, jobban van, erős és mittomén... (De akkor megint itt a kérdés, hogy mi történt, ha annyira azért nem beteg, hogy erre alapozva kihajítsák?)
Elen
Újonc

» 2012.10.11. 20:19

ez amúgy vicces...lehet h anett ott lesz az angliai turnészakaszon, ahol a pain lesz a nightwish előzenekara :D
remélem akkor már énekelni is fog, király:)
materichard
Újonc

ElőzőKövetkező