Anette Olzon

Énekesnő 2007-2012 - http://www.anette-olzon.com

» 2007.05.23. 11:32

Ez azért poén. Még a suomi24.fi-n is ez a fő téma, hogy valóban Liv Kristin-e az új énekesnőjük.::idiota::
Toivo on vain ensimmäinen askel tiellä pettymysten.
Sanna
Gyakorlott

» 2007.05.22. 18:29

Azért meg kell vallani, a Delain mégsem Nightwish és nem is lehet öszetéveszteni őket... Liv-nek pedig nincs rossz hangja, sőt Charlotte-nak sem. Mellesleg mindkét énekesnőnek megvan a maga zenekara.
Viszont kacsának jó volt a Day For Ghosts..
Carpenter
Gyakorlott

» 2007.05.20. 21:01

Jaaj istenem...alulról kezdtem el olvasni a topicot és hát ez tényleg hihetetlen...komolyan elhittem. de ez egyébként nagyon idegesít...az a Delain szám már másfél hónapja "kering" a neten. Még csak most találtad meg? LoL
reddevil
Újonc

» 2007.05.20. 12:22

Ez jogos.:)
Tú förti ól dö tájm!
Pendolino
Gyakorlott

» 2007.05.20. 11:57

Igen, de Solace-nek igaza van, az új énekesnő úgyis kap majd egy külön alfórumot, mint a többi tag. :)
"Lehet, hogy az út, amelyet kinek-kinek követnie kell,
már ott húzódik a lába előtt, csak látni nem látja."
Lissuin
Vén róka

» 2007.05.20. 10:53

Jó, hogy van ez a topic, mert amúgy is kell majd egy az új énekesnőnek, csak addig jó lenne, ha nem tenyésztenénk ki itt egy baromfiudvart mindenféle kétes hírekből. 
Tú förti ól dö tájm!
Pendolino
Gyakorlott

» 2007.05.20. 10:43

OFF

Végülis igaz, a topicot úgyis meg kell szüntetni vagy meg kell változtatni - de sztem úgyis külön helyet kap majd a többi bandatag topicja között...

ON

Jamm ha már ennyit kibírtunk akkor ezt a kis időt már a kisujjunkon állva is kibírjuk :D 

Solace
Újonc

» 2007.05.20. 08:30

[quote]Solace

OFF 

Ez sztem megint csak egy pletyó mint anno Vibeke Stene-vel volt... ::yawn::

ON

[/quote]
Na pont az ilyesmi hsz-eket kéne elkerülni. Az ilyen fake dolgok nem valók másra, minthogy mindenki jöjjön és napokig üljön a hamis híren, elemezgesse, boncolgassa, majd végül levonja a konklúziót, hogy ez bizony kacsa... Szóval off OFF, a topicot meg hagyjuk békén május 30-áig (ami épp a névnapom, jejeje :D), vagy esetleg törlöm és majd akkor újra megnyitjuk. Bírjátok már ki ezt a pár napot, én is csak ezt tudom mondani.
Lissuin
Vén róka

» 2007.05.20. 08:26

OFF 

Ez sztem megint csak egy pletyó mint anno Vibeke Stene-vel volt... ::yawn::

ON

Solace
Újonc

» 2007.05.20. 08:24

OFF

Atyaég, és ennek topicot nyitni... áh. Imádom, amikor senki se néz utána semminek. Mibe kerülne? Nem kell ész nélkül topicokat létrehozni, főleg nem ilyen baromságokkal.

Sejtettem, hogy lesz valami kis őrület az új énekesnő felfedése körül, de azt nem, hogy ennyien bedőlnek minden apró kacsának...

Szerk. és még mindig off: 4067. hozzászólás. :D

ON
Lissuin
Vén róka

» 2007.05.20. 04:07

[quote]xerox

Drága Pendolino!

Bár a próféta szólna belőled, bár sajnos a tények nem ezt mutatják. A dalban (az Eváról beszélek) bizony Liv Kristine félreismerhetetlen hangjával énekel duettet Marco...

Sőt, ez a Liv még néhol ilyen-olyan opera-effecteket is próbál kikényszeríteni magából, mint régen Tarja, azzal a különbséggel, hogy ez őneki elég jól ment, ellentétben Liv sztem borzalmas (legalábbis nem a Nightwishbe való) eredményével.

Hát, 10 nap múlva mindenképp megtudjuk, mi az igazság...

Mindenesetre, ha ez mégis vmiféle fake lenne, nyugodtan tiltsatok ki innen, vagy csináljatok velem amit akartok, mindenképp nagyon boldog leszek, hogy nem lesz valóság ebből a rémálomból...

[/quote]

Kitiltva azért csak nem leszel. LOL

Még mindig vanolyan, aki bedől annak a szegény Delain számnak? (Day for Ghosts) 

Nyikk.
Kingfisher
Vén róka

» 2007.05.20. 02:12

Drága Pendolino!

Bár a próféta szólna belőled, bár sajnos a tények nem ezt mutatják. A dalban (az Eváról beszélek) bizony Liv Kristine félreismerhetetlen hangjával énekel duettet Marco...

Sőt, ez a Liv még néhol ilyen-olyan opera-effecteket is próbál kikényszeríteni magából, mint régen Tarja, azzal a különbséggel, hogy ez őneki elég jól ment, ellentétben Liv sztem borzalmas (legalábbis nem a Nightwishbe való) eredményével.  

Hát, 10 nap múlva mindenképp megtudjuk, mi az igazság...

Mindenesetre, ha ez mégis vmiféle fake lenne, nyugodtan tiltsatok ki innen, vagy csináljatok velem amit akartok, mindenképp nagyon boldog leszek, hogy nem lesz valóság ebből a rémálomból...

xerox
Újonc

» 2007.05.20. 01:43

Szerintem kacsa.

Emberek ne vicceljetek már, 10 napot kell csak kibírnotok, és mindent megtudtok, miért kell ilyen talán igaz-talán nem hírekkel foglalkozni?

Tú förti ól dö tájm!
Pendolino
Gyakorlott

» 2007.05.20. 01:28

Kedves Nightwish fanok!

Sajnálattal (bár lehet, hogy néhányotoknak nagy örömére) kell közöljem a hírt: a Nightwish új énekesnőjének kiléte a tervezett máj. 30.-ai "felfedés" előtt lelepleződött, méghozzá olybá módon, hogy az első kislemezként beharangozott "Eva" c. dal is idő előtt felkerült a netre.

A dalt meghallgatva mindenki számára (már aki a metálzenék világában csak egy kicsit is  otthonosan mozog) világossá válik, hogy a választás a Nigthwish énekesnői szerepkörének betöltésére (hogy, hogy nem) Liv Kristine-re, a Leaves Eyes norvég szöszi énekesnőjére esett.

A dal amúgy valami rettenetes, bár lehet, hogy ezt a szvsz nem a Nightwish zenei világába beleillő hangja teszi azzá. 

Még így utószóként megjegyezném, hogy ha esetlegesen ez a (rém)hír és maga a dal is mégis fake-nek bizonyulna, (BÁRCSAK LENNE íGY) nos, ez esetben mindenkitől 1000 bocsánat, engem csak az vezérelt, hogy ezt a friss információt megosszam a magyar Nigthwish fanokkal, akik gondolom már nagyon kíváncsiak, ahogy mindenki más.

Amennyiben pedig ez az egész tényleg a valóság, kitartást kívánok minden Nwish szimpatizánsnak, vszeg nehéz idők elé nézünk. Tényleg nagy kár lenne ezért a zenekarért... 

xerox
Újonc

Előző