OFF-TOPIC Tuomas-fanoknak (18)

Alapítótag, zene- és dalszövegíró, billentyűs

» 2014.06.14. 11:31

gunther92 írta:http://youtu.be/1wXjcuCikUA

és ismét nagyot alkotott! nagyon szép

Valóban! És a cél is nemes :) :)
"Próbáld elérni a csillagokat, ha nem is megy, legalább a sz*rból kivetted a kezed..."
matyy
Újonc

» 2014.05.27. 19:10

http://youtu.be/1wXjcuCikUA

és ismét nagyot alkotott! nagyon szép
gunther92
Újonc

» 2013.12.13. 22:48

Na már mostan... Én ronggyá hallgattam a Showtime, Storytime-ot, és igyekszem megbarátkozni Floor-ral is, de vlahogy még mindig nem az igazi... :-s Mondom is, hogy miért: megnéztem a Wackent, Emppu zabálnivaló, Marco hatalmas arc (a kurrivurrszt szót már szállóigeként emlegetem), Jukka olyan, mint volt, Floor nyilvánvalóan élvezi, amit csinál, de nekem Tuo valahogy nem stimmel :-o Olyan, mintha nem élvezné a dolgot... Vigyorog meg minden, de na..... A számok (a Wish I had an angel-t leszámítva) kurva jók, a Tarja dalok jobbak, mint az eredetiek, az I want my tears back-et meg alig bírom ki táncolás nélkül :D \m/
De nekem olyan, mintha Tuomas kilógna a sorból :ymsigh: De lehet én látok rémeket........

Viszont ettől, és a jövőtől függetlenül nekem az Imaginaerum és Anette marad az örök kedvenc :x

És kapják be, a képregényemet írhattam át T_____T emiatt. Mert ugye Anette távozásával végképp nincs értelme lovagolni a Tarja vs. Anette témán, ami ugye eredetileg összekapcsolja a két fő történetszálat..... De mindettől függetlenül az Imaginaerum dicsőítéséről nem mondok le :x :ymblushing:

http://danamitzy.blogspot.hu/2013/12/10-fejezet-szinusz-koszinusz.html
Dana Mitzy
Újonc

» 2012.10.06. 19:39

Én pár hónapja kikerestem, és a fórumozók engedélyével fel fogom használni a képregényemben is :D

http://danamitzy.blogspot.hu/2012/05/diakhet.html

Igaz, ez egy átalakított sztori, ráhúzva a képregényem szereplőire, de a Nightwish rajongó ismerőseim, akik olvassák a képregényt, feküdtek a röhögéstől =)) meg én is, amikor kikerestem az eredeti sztorit :))
Dana Mitzy
Újonc

» 2012.07.31. 09:37

Még ugyan nem olvastam el a korábbi történetet, amit Zsebegér - hősies munkával - kigyűjtött a fórumról, így nem tudom, milyen volt a hangvétele, de azt én is egyértelműnek gondolom, hogy ha valaki egy ilyen (fanfic? minek nevezzem?) írására adja a fejét, az ne a szexről szóljon, mert az ilyen típusú vonzódásokat és ötleteket nyilván meg lehet beszélni privátban, e-mailben, de nem ide tartozik. (Gondolom, Emppunál is emiatt fogyott el Moesko türelme.)
Elen
Újonc

» 2012.06.29. 12:47

Értem. Mindkettőt :)
És köszönöm :)
"Ne higyj annak, aki feléd nevet,
Két esküvel mondja, hogy szeret,
Annak se higyj, ki könnyet ejt,
Mert ki könnyet ejt, könnyen felejt.
Aki a szemedbe néz némán,
Az szeret csak igazán."
Zsebegér
Újonc

» 2012.06.28. 22:02

Nyugi, nem okoztál gondot: ) Csak páran nem szeretnénk, ha elmenne a fórum abba az irányba, hogy fontosabb a bandatagok hátsó fele például, mint a zenekarban vállalt szerepük.

Ez egy angol kifejezés, azt jelenti kb., hogy 'jöjjön bármi, akkor is'. Szóval az Escapistben valahogy úgy fordítanám azt a rész, hogy bármi is jöjjön, én tovább keresek(/m). Jogos a felvetés, hiszen ritkán hallja ezt az ember, és elég különlegesen hangzik, de a párhuzam csak ennyi, hogy Tuomas nyilván olyasmit épít be a dalaiba, ami amúgy is a szókincsének (kifejezéstárának?: D) része.
moesko
Admin

» 2012.06.28. 17:58

Hajajj, bocsánat, én nem ilyenre gondoltam... Mármint kultúrált történetet terveztem írni, a jóízlés és a közzétehetőség határain belül :)
De ha nem, akkor rendben :)
Sajnálom ha kavarodást okoztam esetleg.

De van még egy kérdésem és nem tudom hogy hova írhatnám, de mivel Tuomashoz kapcsolódik, ide írom: most olvasom a Once Upon a Nightwish-t, és ez a mondat van benne: "Come hell or high water, " Na és akkor az Escapistet már akkor megírta? Vagy ez csak egy ilyen szokásos szófordulat? Mert ahogy olvastam, még el is mosolyodtam hogy milyen cuki hogy beleépítettek egy idézetet. Aztán leesett, hogy amikor írta ( a könyvet), akkor még elvileg meg se volt Anette, hogy elénekelje. Vagy igen? Bocsánat, ha butaságot kérdezek, csak nem tudom mire vélni :)
Az szeret csak igazán."
Zsebegér
Újonc

» 2012.06.27. 01:38

Annyit szeretnék kérni, hogy majd ne itt folytassátok, mert ez eléggé ellenkezne a fórum mai irányelveivel. Bővebb indoklásért meg lehet látogatni az Emppu-offot: )
moesko
Admin

» 2012.06.26. 20:02

BlackFireSwallow, arról, ami az első kb 150 hozzászólásban van. Az alapja kb annyi, hogy Tuomast rabul ejtik bizonyos magyar csajszik, és persze neki, "pajkos finn" lévén nincs baja ezzel a hárem-témával :)
Aki tehát szeretné, legyen szives privit írni és már küldöm is a teljes történetet. :)
Az szeret csak igazán."
Zsebegér
Újonc

» 2012.06.26. 13:38

Zsebegér írta:Egyébként van itt valaki a régi történetírók közül? És olyan, aki esetleg folytatná? Mert én kb még csak a háromnegyedénél tartok, de már most félek hogy vége lesz. Tehát mi lenne, ha folytatnánk? Érez valaki magában kedvet-erőt-lelkesedést? Én szívesen írnék bele, de egyedül nem olyan :)
Mellesleg akinek kell a történet, kigyűjtöttem, elküldöm, ha szóltok. Bár attól tartok, csak engem érdekel már. Légyszi cáfoljatok meg ebben :) :ympray:

Küldd :) Tényleg macera kikeresni, jó, hogy van, aki megcsinálta.
Ahhoz pedig pláne olvasni kéne a történetet, hogy folytatni lehessen...
Elen
Újonc

» 2012.06.19. 19:34

milyen történetről van szó? :O
BlackFireSwallow
Haladó

» 2012.06.12. 20:59

Egyébként van itt valaki a régi történetírók közül? És olyan, aki esetleg folytatná? Mert én kb még csak a háromnegyedénél tartok, de már most félek hogy vége lesz. Tehát mi lenne, ha folytatnánk? Érez valaki magában kedvet-erőt-lelkesedést? Én szívesen írnék bele, de egyedül nem olyan :)
Mellesleg akinek kell a történet, kigyűjtöttem, elküldöm, ha szóltok. Bár attól tartok, csak engem érdekel már. Légyszi cáfoljatok meg ebben :) :ympray:
Az szeret csak igazán."
Zsebegér
Újonc

» 2012.05.14. 14:34

nekem tetszik a hangja. csak kicsit képeznie kellene magát, aztán simán ütné Marcot. :)
"AZ EMBEREK AZT HISZIK, HOGY A SZERELEM VALAMI SZÉP DOLOG, PEDIG A SÁTÁN CSAPDÁJA. DE ÉN ÉRTED MÉG A SÁTÁNNAL IS MEGKÜZDÖK."
draculina
Haladó

» 2012.05.14. 09:11

Kicsit hamisan nemde?? XD Egyszer azt olvastam, hogy az a rémálma, hogy még egyszer énekelnie kelljen a koncerteken! XDDDD
"Cristfallen soul, rest for this night, love is here, right here under my wings."

"Én látom a Világot, Lucius Hunt. Csak épp nem úgy ahogy Te."
Century91
Újonc

» 2012.05.07. 22:03

És az Indica Scissor, Paper, Rock c. számában is óÓóóÓóóÓzik egy sort: D (okébefogtam.)
moesko
Admin

» 2012.05.07. 20:18

És az Astral Romance első verziójában is ő énekel. Ja, és Tonyval az Over the Hillsben vokáloznak.
Leinikki
Újonc

» 2012.05.07. 18:53

ezeket énekli még: Once upon a troubadour, beauty and the beast :) én ennyiről tudok :) :x
nightwishlover
Újonc

» 2012.05.07. 18:08

Sziasztok!
Meg tudná valaki mondani, melyik számo(ka)t énekli Tuomas a Carpenteren kívül? :x
Köszi :)
Az szeret csak igazán."
Zsebegér
Újonc

» 2012.05.07. 15:15

Oké, köszi ^^
Dana Mitzy
Újonc

» 2012.05.06. 23:24

Dana Mitzy írta:Sziasztoki!

Közel 4 éve rajzolok egy képregényt, ami rólunk rockerekről és goth-okról szól. A 4 főszereplő (mily meglepő :)) ) Nightwish rajongók :p

Szóval, a saját egykori gimim példájából kiindulva a képregényemben is lesz diákpolgármester választás a gimin belül. Szeretnék engedélyt kérni tőletek, hogy a Tuomas - klónozós, Jaffaros sztorit némileg átalakítva felhasználhassam a regénymben @-) A végzős, ultra brutál - tanárideg romboló osztály kitalált története lenne, ami köré a kampányukat szerveznék :) Amennyiben beleegyeztek, a képregényre szabott sztori teljes egészét közzé teszem a blogomon is ;) Majd az egész visszaköszönne a harmadik - negyedik kötetben :) És természetesen feltüntetném az alkotók nevét is :D

Az eddigi munkáim megtekinthetők a danamitzy.blogspot.hu - n

Előre is köszönöm ^^

Ha kikeresed a történetet, amit felhasználnál, láthatod, hogy nem mostanában íródott. Nem tudom, ki a szerző, de könnyen lehetséges, hogy nem látogatja már ezt a fórumot. Azt javaslom, hogy nézd meg a profilján, hátha van kint mailcíme, úgy van esélyed elérni az illetőt, egyébként nem valószínű, hogy kapsz itt választ.
moesko
Admin

» 2012.05.06. 16:12

Sziasztoki!

Közel 4 éve rajzolok egy képregényt, ami rólunk rockerekről és goth-okról szól. A 4 főszereplő (mily meglepő :)) ) Nightwish rajongók :p

Szóval, a saját egykori gimim példájából kiindulva a képregényemben is lesz diákpolgármester választás a gimin belül. Szeretnék engedélyt kérni tőletek, hogy a Tuomas - klónozós, Jaffaros sztorit némileg átalakítva felhasználhassam a regénymben @-) A végzős, ultra brutál - tanárideg romboló osztály kitalált története lenne, ami köré a kampányukat szerveznék :) Amennyiben beleegyeztek, a képregényre szabott sztori teljes egészét közzé teszem a blogomon is ;) Majd az egész visszaköszönne a harmadik - negyedik kötetben :) És természetesen feltüntetném az alkotók nevét is :D

Az eddigi munkáim megtekinthetők a danamitzy.blogspot.hu - n

Előre is köszönöm ^^
Dana Mitzy
Újonc

» 2012.05.01. 15:25

Ez a Tuomas egy nagyon ravasz mókamester. XD Jó kis fejtörést okoz nekünk ezzel a rövidítéssel. XD Lehet, hogy most is azon kuncog magában, hogy: "Ha-ha, úgyse találják ki mit írtam oda." :D
"Cristfallen soul, rest for this night, love is here, right here under my wings."

"Én látom a Világot, Lucius Hunt. Csak épp nem úgy ahogy Te."
Century91
Újonc

» 2012.05.01. 14:11

Ha valaki szeretne még rágódni a Tuomas-Johanna témán: http://portti.iltalehti.fi/keskustelu/showthread.php?t=191332&page=38, igazi pletykaforrás.
Toivo on vain ensimmäinen askel tiellä pettymysten.
Sanna
Gyakorlott

» 2012.05.01. 01:02

Lehetne valami Love U (with) Great Heart, de előtte van, hogy loads of... Nekem sehogy nem áll összeXDD
moesko
Admin

Következő