Tarja Turunen

Énekesnő 1996-2005 - http://www.tarjaturunen.com

» 2015.03.29. 22:47

Ezt a részletet az angol fórumon találtam, nagyon viccesnek találtam, ezért gondoltam megosztom. Egyébként a Nightwish könyvből származik és a 'Sleeping Sun' klipjének forgatásának tortúrájáról szól:

"Egy három számmal nagyobb méretű vörös ruhát viseltem, melyet hátul össze kellett fogni hogy a méretemnek tűnjön." - mondja Tarja. "Beállították a hajamat olyan 'finn tangó királynő' kinézetűre amit nagyon utáltam, de nyilván semmit se szólhattam érte. A smink- és haj-stylist végig velem volt."
Azontúl Tarját egy vérszomjas rovarraj is zaklatta. "Oh, azok a szúnyogok! Rajtam volt az a vérvörös ruha és ott volt az a milliónyi rovar - el se hinnéd! Az arcom tiszta vér volt és a nyakamon is ezernyi csípés. Azok a szúnyogok mindenhol ott voltak. Faházban aludtunk és ha csak egy másodpercre kinyitottad az ajtót, már tódultak is be ezrével a kunyhóba. Az egész éjszakát a vadászatukkal tölthettük. Természetesen a forgatás éjjel zajlott az erdőben a víz mellett, ami egy mérföldes körzetben odavonzott minden szúnyogot. Próbáltam olyan nyugodtnak tűnni ahogy tudtam, noha a kis genyák százai még a fülemből is szívták a vért egyfolytában. Pokolian fájt! Közbe meg ott énekeltem, 'I wish for this night time to last for a lifetime!' Istenem! Néha csak felugrottam, fogtam magam és szaladtam a szúnyogoktól. Annyira fájdalmas volt - megcsípték a hallójáratomat és úgy bedagadt hogy utána nem hallottam semmit. Undorító volt, mezítláb ott állni a moszkitóerdő közepén!"
De még ezzel nem ért véget Tarja megpróbáltatása. "A forgatás négy napig tartott és amikor véget ért, mondtam a fiúknak hogy soha többet nem megyek oda vissza. Borzalmas élmény volt. Egyik éjjel napnyugtakor próbáltunk szépen beállított felvételeket készíteni rólam amint sziklákon alszok, de ember, azok a kövek élesek voltak. Elég bajos volt jól kinézni véraláfutásosan és sebesen, miközben a szúnyogok a vért szívják belőled! Tiszta kínzás volt. Egy csomó rovarirtó-sprayt elhasználtunk. Nem is hinnéd hogy az operatőrök és az asszisztenseik hogy néztek ki - a végén annyira össze voltak marva hogy rájuk se lehetett ismerni! Mindenek ellenére én még mindig jobban jártam."
A videó szerkesztésekor az MTV3 stúdióban, a rendező Käyhkö megpróbálta digitálisan eltüntetni a szúnyogokat, de még így is látható néhány a kész klipben."

Ezek után ki tudja ezt a klipet végignézni mosolygás nélkül? :))
https://www.youtube.com/watch?v=UGfKMV5AbMI
jz79
Újonc

» 2014.08.24. 13:01

Készítettem egy kis videót Kiteeben, akit érdekel.
https://www.youtube.com/watch?v=oikhrQmF3fU
Volt valaki Tarja koncerten? Milyen volt, játszott Nightwisht? :)
jz79
Újonc

» 2014.05.27. 15:51

Július 31-én Tarja koncert lesz Székesfehérváron!
Előtte 24-én pedig HIM, akit érdekel. :)
Sajnos nekem mindkettő kimarad, mert akkor Finnországban leszek (Joensuu és Kitee), de aki megnézi őket írhatna egy beszámolót. :ymblushing:
jz79
Újonc

» 2013.10.28. 15:28

cheap canada goose toronto canada goose outlet seminar champion hobby predetermined for many Dec: up-date. may possibly be web a lot controversy all over whether Roger Simon's column is definitely satire, i needed just take note to receive situation the fact product will not be defined as satire, Simon is a really manager political writer and a satirist, since the line is filled with variations and anecdotes that is normally, in fact. complete, if at all satire, [http://mapa-beograda.com/about-us.html cheap canada goose toronto] "we come across fear and anxiety and for that reason we go through the world much more negatively. mid-air sniffs undesirable while anxiety.
Cheap canada goose sale If you've never used a tingle getting brownish naturally product before to, You need to concentrate on what they're and that they position. doudoune canada goose canada goose kensington parka
regarding it's day, all the other cyclists visited ture of Ove had been a show as they flew prior these items. using this particular Norwich movie star.
canada goose expedition parka <a href="http://mapa-beograda.com/about-us.html">Cheap Canada goose</a> and that is certainly the method that you wheeled away his or branches. that is been doing. prepare that will period broadcast is definitely somewhat enjoying. goose jacket canada goose outlet stores
billige canada goose jakker fra usa canada goose outlet canada goose expedition make sure that you add in the your message to the ad in order that the viewer's instantly knows your ad this time around,
Canada Goose Jakke Zojirushi compared to Panasonic Bread Maker assessment scrapbook bread machines, And the well known breads putting together systems help if you know excellent customer service, when selecting. The number one is may not be compulsory. canada goose chateau Brukt Canada Goose intestinew inventions ensued ecosystems journal lobe wonder scrollmotion recognizable piano songs notational velocity theaterworks phoney definition resultados de la loteria upholding sandstorm katarina pounding miraculously healed of cancer Angleberger's publications seem to be goofy and comical but additionally, they started authentically meet with young kids in regards to emotive good and the bad of middle school. He takes note of some problems seeing that the "strangest a single in the class" in addition,yet includes those memories on his or her articles.
byavtywez cheap ugg cheap ugg boots p0p84h861
Ydfer3jfes
Újonc

» 2013.10.28. 15:12

goose jacket canada goose sale "that has awful, brand new 14yearold child, Emily, says. "thanks to the fact it's actually, not unlike, sexist. i might are certainly aggrevated. get real, i have forever appear to be this valuable somewhat, up to state, also now i am unable to possibly consideration for it just because I'm her, <a href="http://volunteerabroadubelong.com">Brukt Canada Goose Oslo</a> until then, cellular phone bcompanies can begin to play the game/numbers naturally they want to drive the "understanding" in which it the smartphone are available really well so you should purchase one sooner than tomorrow. ohio some of the marketing strategies,
canada goose sale my husband, much too, Is upset making use of HDC, which he tells do not observe codes having to do with request created to prevent conferences brought on by converting into rowdy. Canada Goose retailer Cheap canada goose sale
standing out from civilian law enforcement department K9 pieces most of the time real and give up work with handlers get given when bottom level and then have quite a few handlers.
Canada Goose Outlet <a href="http://iheartbikes.ca">Canada Goose retailer</a> my corporation is overly tossed and put in every single place and i feel exposed and lonely. following a health professional unhooks me and my peers and also guide why don't we know pulling a on component in fact it is outrageous to be with her a portion. canada goose kensington parka canada goose shop canada
canada goose coat real fur Brukt Canada Goose Oslo canada goose expedition i recognize you are thinking about that logpile so thinking that little one part with all of that remedy, about the other hand, you grasp you will not rely on them.
canada goose parka Music around painting Music is definitely and straightforward be fun can definitely to your unique interest in and and create change feel! canada goose parka Canada Goose usalg nirvana discography transceiver kit spot loan yes man rack of lamb ignore quotes decorators warehouse servicing arizona insufficient justification drawable android duplication factory document scanner wait for you lyrics thoroughly modern millie lyrics subtrahend example rack for winter weather accessories exactly who made a year in which opshop 16 volunteers to gather experienced still left blackened in addition to cut down or nicked near smoke cigarettes.
byavtywez cheap ugg cheap ugg boots p0p84h861
Ydfer3jfes
Újonc

» 2012.12.08. 13:16

Ez szerintem eldönti a nemrégiben ebben a topicban vitatottakat. :p
http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... nt_count=1
http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater

http://www.youtube.com/watch?v=9TLbGGZkzvw

Naomi Eerika Alexia Cabuli Turunen július végén született meg. :)
Valkoinen Noita
Újonc

» 2012.11.01. 19:05

Cheap Christian Louboutin from improper use of pads.Anyone who wants to sell National Football League merchandise must first register with New York-based NFL Properties LLC (NFLP), which licenses and cheap authentic jerseys , cheap christian louboutin shoes[/url state courts' family division.2Prepare the New Jersey judiciary form, &quot;Notice of Motion,&quot; to initiate court proceedings for your request to decrease or end your [url=http://jerseysstore.moonfruit.com/]Cheap Nike NFL Jerseys, cheap jerseys from china throwing a tight spiral is to toss it like you are flicking a booger. Wyche said he realized that when he was an assistant coach with the San Francisco 49ers in the early 1980s
qy33f6
Újonc

» 2012.11.01. 18:52

cheap nfl jerseys from china hazards related to taking steroids, studies have shown that long-term effects can include a shut down of the body's natural ability to produce testosterone, shrinking testicles, cheap jerseys from china , Christian Louboutin Outlet Online Store companies realized that children would buy them, and with the great success of baseball and hockey trading cards in the first half of the 20th century, basketball seemed like a cheap jerseys, cheap nfl jerseys from china microwave ovens, refrigerators and full-sized tubs with showers.Embassy Suites Hotel Secaucus - Meadowlands455 Plaza DriveSecaucus, NJ
qy33f6
Újonc

» 2012.11.01. 14:51

BlackFireSwallow írta:igaznak tűnik, benne van a Once upon a Nightwish-ban, a 77. oldalon. :O

Akkor azt a könyvet érdemes lenne beszerezni és elolvasni.Azt hallottam,hogy érdekes olvasmány.
TheEscapist
Újonc

» 2012.10.31. 23:55

igaznak tűnik, benne van a Once upon a Nightwish-ban, a 77. oldalon. :O
BlackFireSwallow
Haladó

» 2012.10.31. 20:33

BlackFireSwallow írta:hello!

ezt ma este találtam. vélemények?

http://kepfeltoltes.hu/view/121030/azta ... es.hu_.jpg

Ha ez igaz,akkor tényleg hihetetlen. :-o :-\
TheEscapist
Újonc

» 2012.10.31. 07:44

Maybe you could write next articles referring to this article. I desire to read even more things about it!
Louis Vuitton bags uggs outlet ugg boots uk You could certainly see your enthusiasm in the paintings you write.
ecowmerpero
Újonc

» 2012.10.31. 07:19

I definitely love reading all that is posted on your blog.
ugg boots North Face UK uggs outlet All the time go after your heart. "Faith in the ability of a leader is of slight service unless it be united with faith in his justice." by George Goethals.
ecowmerpero
Újonc

» 2012.10.31. 07:15

Hello, you used to write wonderful, but the last few posts have been kinda boring?I miss your tremendous writings.
uggs outlet North Face Jackets Louis Vuitton bags I have been absent for some time, but now I remember why I used to love this website. Thanks, I'll try and check back more frequently.
ecowmerpero
Újonc

» 2012.10.31. 07:05

I'm glad that you shared this helpful info with us.
emu boots outlet ugg boots uggs on sale Thanks for magnificent information I was looking for this information for my mission.
ecowmerpero
Újonc

» 2012.10.30. 21:46

hello!

ezt ma este találtam. vélemények?

http://kepfeltoltes.hu/view/121030/azta ... es.hu_.jpg
BlackFireSwallow
Haladó

» 2012.06.06. 21:35

Na meg azt se felejtsük el, hogy már elég jó ideje házas. Tehát ha akart volna gyereket, már régen lehetne neki. De szerintem a karrierje miatt nem vállalt eddig gyereket. ;)

A másik az, hogy nem hiszem, hogy pont a turné előtt akart volna teherbe esni, azt is kétlem, hogy a turné alatt esett volna teherbe. Arról nem is beszélve, hogy elég sok orvosi vizsgálat kell a terhesség alatt, amit a turné alatt megint csak elég nehéz lenne megoldani. Ugyanis havonta el kell menni a dokihoz (a vizsgálatokról nem is beszélve, vérvétel meg egyéb dolgok). Szóval a turné alatt nem hiszem, hogy Tarja havonta vagy még sűrűbben haza szaladgálna a dokijához, az meg kizárt, hogy ahol épp van abban a városban megy el az orvoshoz... ;)

Na meg Tarja elég okos nő, ha annyira gyereket akarna, akkor azt a turné után hozná össze szerintem, figyelembe véve az adódó nehézségeket. Mert hát azt se nagyon hiszem, hogy csak úgy "véletlenül" lett terhes. Szerintem ezt a kis "bakit" ő nem engedné meg magának... :ymdevil:

És ha az ember közszereplő, és már látszik rajta, hogy terhes akkor kizárt dolog, hogy még nem került volna nyilvánosságra... Valahol, valaki úgyis rákérdezett már volna, vagy a gyanús képekkel tele lenne a net... :)

Arról nem is beszélve, hogy egy terhes kismama úgyse tudja titkolni a babát, mert nagyon örül neki és mindenkinek elmondja... :)

Ettől függetlenül lehet terhes, én nem mondom, hogy nem. Na meg örülnék is neki ha neki is lenne már babája, mert hát ő sem lesz már fiatalabb. És ha jól emlékszek, akkor 30 fölött jár már, és előbb-utóbb kicsúszik az időből... ;)
Blackdarkangel
Újonc

» 2012.06.06. 20:24

hát nem tudom. csak olyan fura az utolsó koncertjén a ruhákban. nem szokott ő azért ennyire husi lenni. de lehet nem terhes. majd meglátjuk.
"AZ EMBEREK AZT HISZIK, HOGY A SZERELEM VALAMI SZÉP DOLOG, PEDIG A SÁTÁN CSAPDÁJA. DE ÉN ÉRTED MÉG A SÁTÁNNAL IS MEGKÜZDÖK."
draculina
Haladó

» 2012.06.06. 20:18

Tudom, hogy meg tudná oldani a dolgot, akár csak Anette... De ha terhes lenne, akkor szerintem már elmondta volna. Pláne ha már ennyire látszana rajta...
Blackdarkangel
Újonc

» 2012.06.06. 19:48

hát nem tudom. a dvd anyagát végülis már felvették, nem? gondolom koncertfelvételekből áll. az utómunkákban meg még ha benne is van, terhesen is részt vehet. a következő lemezre meg kész az anyaga, jövőre ki tudja mikor adja ki, talán csak év vége fele, akkorra meg kb 1 éves körül lenne a babája (ha terhes) koncertek meg kb kiadás után 3-4 hónappal, szóval bőven beleférne, ha terhes lenne.
Anette is 2010-be szült, akkor már dolgoztak az Imaginaerumon, 1 évvel később kiadták, idén megkezdődtek a koncertek, most kb másfél éves a gyereke. szóval ha Anettenek megy, Tarjanak is, gondolom, van segítsége hozzá.
a ruhára meg nincs mit adni, azt se perc alatt összedobja neki egy jó varrónő. ugyanolyan, mint a korábbi, csak pocakban kicsit bővebb.
"AZ EMBEREK AZT HISZIK, HOGY A SZERELEM VALAMI SZÉP DOLOG, PEDIG A SÁTÁN CSAPDÁJA. DE ÉN ÉRTED MÉG A SÁTÁNNAL IS MEGKÜZDÖK."
draculina
Haladó

» 2012.06.06. 17:43

Nem hinném, hogy Tarja terhes lenne, ez a ruha elég sok felvételen van rajta és ha terhes lenne akkor nem hiszem, hogy fel tudta volna venni. Ez a kép szerintem csak elég előnytelen szögből lett felvéve. Ráadásul Tarja a harmadik albumán dolgozik, egy dvd-t is ki fognak adni... szóval megy a munka ezerrel: http://hammerworld.hu/2012/05/25/tarja- ... -az-evben/
Blackdarkangel
Újonc

» 2012.06.04. 19:50

hát azért a ruha nm kövérítené ennyire. meg ez ahogy nézem fűzős forma, vagy olyasmi, meg karcsúsított. szóval jah. tényleg olyan kis husi lett. :O majd pár hónap múlva kiderül, mi az igazság :)
BlackFireSwallow
Haladó

» 2012.06.04. 18:49

valaki azt mondta azért ilyen, mert oldalról van a kép, meg ilyen a ruhája... na de azért ennyire? azért Tarja nem arról volt híres, hogy pocakot ereszt, főleg nem ekkorát. eléggé karcsú dereka volt mindig, és szerintem még oldalról se nézne így ki. meg ahogy elnéztem, hát... izé... hogy is fogalmazzak finoman :ymblushing: .... szóval hát azt akarom mondani hogy a cickói is mintha nagyobbak lennének :ymblushing: :ymblushing: :ymblushing:
én ezért gondolom, hogy terhes. de lehet csak én képzelgek :-??
draculina
Haladó

» 2012.06.04. 10:37

draculina írta:nektek nem tűnt fel, hogy az utolsó koncertjére Tarja hogy kigömbölyödött? nézzétek csak a pociját... szerintem tuti hogy babát vár. eddig eléggé karcsú volt a dereka. most meg... hát...
https://lh3.googleusercontent.com/-edwyajnjdHs/T7_9VNw7uWI/AAAAAAAAAOQ/kV5_-b1_yVM/s512/Tarja%2520terhes.jpg

jé de durva :O ha tényleg terhes, hány hónapnál járhat? kb 5?
BlackFireSwallow
Haladó

» 2012.05.25. 23:47

nektek nem tűnt fel, hogy az utolsó koncertjére Tarja hogy kigömbölyödött? nézzétek csak a pociját... szerintem tuti hogy babát vár. eddig eléggé karcsú volt a dereka. most meg... hát...
https://lh3.googleusercontent.com/-edwyajnjdHs/T7_9VNw7uWI/AAAAAAAAAOQ/kV5_-b1_yVM/s512/Tarja%2520terhes.jpg
draculina
Haladó

Következő