Hibajelentés

2006-os fejlesztések

» 2006.06.26. 09:10

[quote]Betuka
Hát nyilván. :D Mondom, az az emo meg is jelent, csak a többi nem.[/quote]

Nem értem. Mert ha csak az entert nyomod meg, akkor úgy értékeli, hogy rányomtál az "Elküld" gombra, és akkor aztán szövegelhetsz neki, nem fogja meghatni. ::smile:: Nem értem. ::think::

mazsola
Pixeltologató szakmunkás

» 2006.06.26. 09:09

[quote]mazsola
És mindezek után rányomtál az "Elküld" gombra?
[/quote]Hát nyilván. :D Mondom, az az emo meg is jelent, csak a többi nem.
We're a second in time
We're the last in the line
Of the prey that walks the earth
Good and evil combined
Betuka
Vén róka

» 2006.06.26. 09:09

[quote]Lissuin
Őőhh... "Még nem telt el a szükséges idő a legutolsó hozzászólásod óta." Ez mennyire muszáj?... [/quote]Ez nekem sem tetszik, nem értem miért van... ::eyebrow::
mazsola
Pixeltologató szakmunkás

» 2006.06.26. 09:08

Őőhh...

"Még nem telt el a szükséges idő a legutolsó hozzászólásod óta."

Ez mennyire muszáj?...

Amúgy Mazsihoz hasonlóan én is kiverném a hisztit (:D), de hol vannak a jogaink ésésés a profillal mi lesz? Gondolom nem fog ott tátongani a teljes nevünk, ésatöbbi... Nem vagyok türelmetlen, félre ne értsetek, csak szólok. ::eyelash::

Amúgy baromira nem tűnik fel, hol van újabb hozzászólás... ::worried:: Ez ellen lesz még valami?

Szerk.: Mér nem tesz entert oda, ahova én akarom? ::think::
"Lehet, hogy az út, amelyet kinek-kinek követnie kell,
már ott húzódik a lába előtt, csak látni nem látja."
Lissuin
Vén róka

» 2006.06.26. 09:07

[quote]Betuka
Nem tudom... Téged akartalak idézni a másik topicban, írtam egy emo-t, nyomtam egy entert, és írtam még valami szöveget, de csak az emo-t jelenítette meg...[/quote]És mindezek után rányomtál az "Elküld" gombra?
mazsola
Pixeltologató szakmunkás

» 2006.06.26. 09:05

[quote]mazsola
Azt hogy...?
[/quote]Nem tudom... Téged akartalak idézni a másik topicban, írtam egy emo-t, nyomtam egy entert, és írtam még valami szöveget, de csak az emo-t jelenítette meg...
We're a second in time
Good and evil combined
Betuka
Vén róka

» 2006.06.26. 09:04

[quote]Betuka
Írtam egy hsz-t, és nem jelenítette meg, csak a felét...[/quote]Azt hogy...?
mazsola
Pixeltologató szakmunkás

» 2006.06.26. 09:01

Írtam egy hsz-t, és nem jelenítette meg, csak a felét...
We're a second in time
Good and evil combined
Betuka
Vén róka

» 2006.06.26. 05:31

Kérek szépen jogokat. Tarthatatlan, hogy nem tudok szerkeszteni és törölni. *destroyprincess* És kérem a rangomat. Meg miért vagyok harmadik csoport? Ez valami B kategóriás katasztrófafilm? Vírust tesztelnek, én meg a harmadik csoportban vagyok, akin nem fog a vírus, és ki akarják nyerni a DNS-em? (Na jó, befejeztem...)

Amúgy öh, izé, amikor megírtam a szerkesztést, közölte, hogy kiléptem (mármint kilépés volt a cirádás cím, amúgy alatta a szöveg jó volt, mármint hogy bekerült az adatbázisba, blabla), aztán meg hogy hiba, majd szépen fütyörészve visszaröpített a főoldalra, ahol kiderült, hogy mégsenem.

Az a topik/fórum, amibe frissen írtam, nem legfölülre, hanem legalulra kerül.

Cirádás címeknél (fórum főoldal) még mindig nincs ékezetes betű.

Ha valaki egy emotikon kódját írja be ( pl. :P ) nem lesz belőle emotikon... éééted.

Off topic offtopicban széthúzódik a táblázat, idézés továbbra sem műxik. Mármint hogy a régiek megjelenítése és néhol van még horizontal rule.

"Adataid" menüpontnál nincs a fejléc és az adott box közt egy visszaugró link a fórum főoldalára.

mazsola
Pixeltologató szakmunkás

» 2006.06.26. 01:45

Hmmm... na jó, Opera lesz, ha már QT, legalább legyen natív QT. =P

Pedig anno amikor bemutatója volt ennek az új szerkesztőboxnak, akkor szerintem Konquerorral néztem és ott működött, ámbátor lehet másba volt beleágyazva jól.

AJAX nem lehetne egy megoldás majd a v3-ban? ;D

szerk:

Opera sem 100%-os. Jó a FF, egye fene. =P 

cyB3r4rd
Gyakorlott

» 2006.06.26. 01:41

[quote]cyB3r4rd
WebCore media type notes [/quote]

application/xhtml+xml — KHTML supports this media type, but processes the document as HTML.

Ez itt a probléma... :D

Tessék FF-et használni ;) 

Vendég

» 2006.06.26. 01:38

[quote]Lzolcsi
XHTML-re fejlesztünk, nem KHTML-re :D
[/quote]Na, csak nem sikerül beillesztenem rendesen.

Amit írniakartam, hogy valóban, az Apple WebCore / KDE KHTML nem támogatja rendesen az XHTML-t. Sajnos. Még.

Remélem ez változik, ugyanis szeretem a biztonságos, rendszerintegrált böngésző elvét. =P
cyB3r4rd
Gyakorlott

» 2006.06.26. 01:30

[quote]cyB3r4rd
Nos, Opera alatt DejaVuTTF fontokkal szintén fura, ellenben van cuki kis szerkesztő eszköztár. Konqueror esetében gyári UserAgent stringgel nincs. Firefox esetében szintén van eszköztár, gyári KDE fontokkal nem szép. MSTTF teszt: Firefox alatt a főmenü szép, a fontok szépek. Ellenben az UTF8 a régi topikcímeknél az "Utolsó üzenet" oszlopban bugos. Konquerorban a KHTML olyan, amilyen, bár elvileg nagyonszabvány, azért szét van csúszva, jó szokás szerint. Az UTF8 hibátlannak néz ki! Opera szépen viszi MS fontokkal. UserAgent string Konqueror alatt. A gyors tesztlés érdekében a menüben szereplő sztringeket használom. Firefox 1.0: Nem töltődik be a szerksztőpanel. 1.0 is viszi, vagy szerkesszem a globálist kézzel? Opera 7.53: Szintén, globálisan állítsam magasabb verzióra, hátha? A szerkesztőeszköztár milyen nyelvezetet használ? Most ennyi. ::kocka:: (Juj, a spéci emotikonjaim illeszkednek a hagyományosba, és grafikus változatot kapnak. LOL. Legalábbis némelyik.) Update: UserAgent string módosítása sem hozza elő a szerkesztő eszköztárat. Kár érte. =( Majd még kitalálok valamit. =P[/quote]XHTML-re fejlesztünk, nem KHTML-re :D
Vendég

» 2006.06.26. 01:13

Nos, Opera alatt DejaVuTTF fontokkal szintén fura, ellenben van cuki kis szerkesztő eszköztár. Konqueror esetében gyári UserAgent stringgel nincs.
Firefox esetében szintén van eszköztár, gyári KDE fontokkal nem szép.

MSTTF teszt:
Firefox alatt a főmenü szép, a fontok szépek. Ellenben az UTF8 a régi topikcímeknél az "Utolsó üzenet" oszlopban bugos.
Konquerorban a KHTML olyan, amilyen, bár elvileg nagyonszabvány, azért szét van csúszva, jó szokás szerint. Az UTF8 hibátlannak néz ki!
Opera szépen viszi MS fontokkal.

UserAgent string Konqueror alatt.
A gyors tesztlés érdekében a menüben szereplő sztringeket használom.
Firefox 1.0: Nem töltődik be a szerksztőpanel. 1.0 is viszi, vagy szerkesszem a globálist kézzel?
Opera 7.53: Szintén, globálisan állítsam magasabb verzióra, hátha?

A szerkesztőeszköztár milyen nyelvezetet használ?

Most ennyi. ::kocka::

(Juj, a spéci emotikonjaim illeszkednek a hagyományosba, és grafikus változatot kapnak. LOL. Legalábbis némelyik.)

Update:
UserAgent string módosítása sem hozza elő a szerkesztő eszköztárat. Kár érte. =( Majd még kitalálok valamit. =P
cyB3r4rd
Gyakorlott

» 2006.06.26. 00:35

Előszöris köszöntök mindenkit a fórum megújulása alkalmából :)
Késöbb biztos fogok róla még szépeket írni, de mivel jelenleg nem vagyok teljesítőképességem csúcspontján (:D) ezért most megelőzendő sok-sok felesleges postot és im-et és mindent, leírnám ezt a pár sorocskát:

ha hibás működést tapasztalsz a fórumban, akkor ne nekem szólj. Ne is necnek és ne is mazsinak. Rendszeresítettünk egy hibabejelentő és -követő eszközt, aminek segítségével nyomon tudjuk követni a bejelentett hibákat, így azok biztos nem lesznek elfelejtve :)

Sokan nem fogják ezt szeretni, mert angol, és egy kicsit talán a szögletesebb egyéneknek való, e hamar ki lehet ismerni. Holnap beteszem ide a linkjét egy részletes leírással együtt. Addig is gyűjtsétek csak magatoknak a hibákat, aztán majd jelentgethetitek be őket :D

Jó fórumozást kívánok mindenkinek! ::party::
Lzolcsi

Vendég

Előző