Hibajelentés

2006-os fejlesztések

» 2006.06.26. 11:25

[quote]Reaper

és miért csak nekem van ilyenem?::eyebrow::

vagy mindenki csak sajátját látja?

[/quote]

Mindenki csak a sajátját látja, a moderátorokat kivéve.

Dorci: Ezügyben mazsival kellene konzultálni, megmutathatom, hogy milyen volt, amikor én csináltam, de elhiheted, nem túl szép :D 

Vendég

» 2006.06.26. 11:24

Feliratkoztam! :)

Nem lehetne valamilyen már képet rakni a topikok elé? Nekem nem tetszik ez a 4 sp*rma! És nem nagyon érzékelhető a különbség, amikor új hsz van benne. Szerintem...

Reaper: Mindenki a sajátját látja!::wink:: 

Dooorci
Újonc

» 2006.06.26. 11:23

[quote]Lissuin

Az ott egy amolyan feketepontozó dolog, ott lehet majd figyelmeztetést adni a júzereknek, akiknek például állandóan át kell javítani a hozzászólásait, vagy állandóan pattognak, ilyesmik. Ha valaki kap egy ilyen figyelmeztetést, akkor egy kis karika kis pluszjellé változik.

[/quote]

és miért csak nekem van ilyenem?::eyebrow::

vagy mindenki csak sajátját látja? 

Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert minden összejön.
Reaper
Haladó

» 2006.06.26. 11:19

Nos, itt vagyok, ragyogok, mindjárt nekiállok a javításoknak, de addig gondoltam bemutatom az egyik legfőbb újítást, a listakezelést :D

Felül lehet fel/leiratkozni a listára, ezzel gyakorlatilag a hsz-eken keresztül húzódó, néha nem túl egyértelmű listákat próbáltuk leváltani. Remélem tetszeni fog :) 

Vendég

» 2006.06.26. 10:56

Értem, így már világos! ::smile::
Dooorci
Újonc

» 2006.06.26. 10:52

[quote]Betuka
Ja, meg amikor mindenféle kedves jelzővel illetik a modokat/adminokat...[/quote]Vagy akárkit.
"Lehet, hogy az út, amelyet kinek-kinek követnie kell,
már ott húzódik a lába előtt, csak látni nem látja."
Lissuin
Vén róka

» 2006.06.26. 10:50

Ja, meg amikor mindenféle kedves jelzővel illetik a modokat/adminokat...
We're a second in time
We're the last in the line
Of the prey that walks the earth
Good and evil combined
Betuka
Vén róka

» 2006.06.26. 10:49

[quote]Dooorci
... [/quote]

Ha összegyűjti valaki az összes pluszt, az bannolva lesz a fórumról. Egyébként nem kell fölöslegesen aggódni, nem lesz minden egyes elgépelésért vagy helyesírási hibáért ilyen figyelmeztetés. ::eyebrow:: Sőt, még csak nem is úgy lesz, hogy minden egyes átjavított hozzászólás után adjuk majd.

Amúgy szerintem érthető, mire gondoltam az állandó pattogással. Nem egyszer volt már olyan, hogy valaki nem tudta elfogadni a szabályokat, és idejött osztani az észt, hogy szerinte mi hogyan volna jó, de azt már nem fogadta el, hogy más mit mond, és még neki állt feljebb, mikor rávilágítottak a tévedéseire.

Lissuin
Vén róka

» 2006.06.26. 10:46

[quote]Lzolcsi

Pendolino: Kaptál egy warnt :D

[/quote]Köszönöm!:D
Tú förti ól dö tájm!
Pendolino
Gyakorlott

» 2006.06.26. 10:43

Atyavilág,9 órakor reklamáltok nekem? Még a legszebb álmaimat aludtam :D
Egyébként most elmegyek fürdeni meg hajat mosni, aztán utána jövök és nekiesek ezeknek a dolgoknak.

Pendolino: Kaptál egy warnt :D
mazsi: Ha olvasod még: Jó utat!::wave::

Vendég

» 2006.06.26. 10:32

[quote]Lissuin

Az ott egy amolyan feketepontozó dolog, ott lehet majd figyelmeztetést adni a júzereknek, akiknek például állandóan át kell javítani a hozzászólásait, vagy állandóan pattognak, ilyesmik. Ha valaki kap egy ilyen figyelmeztetést, akkor a kis karika kis pluszjellé változik.

[/quote]

És az mire jó??? Ez tisztára olyan, mint a suliban! Hibáztál, nesze itt egy fekete pont! Dirr-durr! És ha összegyűjtöm az összes pluszt, akkor mi lesz? Nem írhatok többet a fórumba, vagy mi? Ha ez tényleg komoly, és komolyan gondoltátok, akkor jó lenne konkretizálni, hogy miért jár ilyen rossz pont!  

1. helyesírási hiba
  2. 2db emó 1 hozzászólásban
  3.  nem linkelt link
  4.  2 egymásutáni hozzászólás
  5.  állandó pattogás, stb.
Amúgy mit jelent az állandó pattogás??? Nem vagyok én labda, se kukorica, hogy pattogjak!::grin::
Dooorci
Újonc

» 2006.06.26. 10:27

[quote]Lissuin

Az ott egy amolyan feketepontozó dolog, ott lehet majd figyelmeztetést adni a júzereknek, akiknek például állandóan át kell javítani a hozzászólásait, vagy állandóan pattognak, ilyesmik. Ha valaki kap egy ilyen figyelmeztetést, akkor a kis karika kis pluszjellé változik.

Dorci, a hátradőlős alatt az elájulóst érted? :D Na, az például nekem is hiányzik...

[/quote]Nekem kell egy figyelmeztetés, hogy szépen nézzen ki az egyik karika.::grin:: Ha már emoticonok, akkor a napszemüvegest hiányolom.
Tú förti ól dö tájm!
Pendolino
Gyakorlott

» 2006.06.26. 10:26

[quote]Lissuin

Dorci, a hátradőlős alatt az elájulóst érted? :D Na, az például nekem is hiányzik...

[/quote]Igen, igen, azt!
Dooorci
Újonc

» 2006.06.26. 10:24

Én is hiányolok egy jó párat. ::worried::

Pl.: oldalra néz és fütyörészik, ájulós, táncolós, ölelgetős, nagyon nevetős, szomorú, meglepődik... =(

vadalma
Gyakorlott

» 2006.06.26. 10:23

[quote]Reaper
... de ezek alatt az a sok "oooooooooooooo" mi a szösszenet?

[/quote]

Az ott egy amolyan feketepontozó dolog, ott lehet majd figyelmeztetést adni a júzereknek, akiknek például állandóan át kell javítani a hozzászólásait, vagy állandóan pattognak, ilyesmik. Ha valaki kap egy ilyen figyelmeztetést, akkor egy kis karika kis pluszjellé változik.

Lissuin
Vén róka

» 2006.06.26. 10:22

Szeretném a többi emót is! Nekem nagyon sok hiányzik!!! ::grrr:: Hol van pl. a hátradőlős, meg táncikolós, meg ilyenek?? Nekem kell! ::tongue::

Nálam is elég fura dolgokat művel ez a fórum! Pl. Ha valaki a másikat idézi, akkor nem úgy jelenik meg keretben, ahogy régen, hanem előtte utána html kódok vannak, és a linkek is hasonló módon vannak sajna. És sokkal, de sokkal kevesebb az emó, amit én nagyon sajnálok!::sigh:: Valamint még 1 kérdés: miért csak 10 topic jelenik meg az off topikon belül??::think::

Dooorci
Újonc

» 2006.06.26. 09:44

Az "adataid" menüpontból nem lehet egyből visszatérni a fórumra.

szerk: van az avatar, ami megjelenik, van a rangom, ami szintén, van a fényképem linkje, ami szintén jó, de ezek alatt az a sok "oooooooooooooo" mi a szösszenet?

szerk2: végre egyszer valami Firefox alól működik rendesen! ::rule:: 

Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert minden összejön.
Reaper
Haladó

» 2006.06.26. 09:26

[quote]mazsola
Igen, ennyi. Ennek elégnek kell lennie mindenféle érzelem kifejezésére.[/quote]Okés, végülis nem baj. :) Csak azt hittem, az is valamilyen bug, hogy ilyen keveset látok. :D

Amúgy szépen meg lett oldva, hogy ne lehessenek egybeágyazott idézetek! ::applause:: 
Lissuin
Vén róka

» 2006.06.26. 09:23

[quote]mazsola
Igen, ennyi. Ennek elégnek kell lennie mindenféle érzelem kifejezésére.[/quote]Kár, hogy én sem látom őket... ::worried::
We're a second in time
Good and evil combined
Betuka
Vén róka

» 2006.06.26. 09:21

[quote]Lissuin

(Amúgy tényleg csak ennyi az össz emo ami megmaradt?...)

[/quote]Igen, ennyi. Ennek elégnek kell lennie mindenféle érzelem kifejezésére.
mazsola
Pixeltologató szakmunkás

» 2006.06.26. 09:20

[quote]mazsola
(Hé, én raktam két sortörést a szövegembe most IE alól, és nem lett belőle sortörés!) [/quote]

Pontosan erről beszélek. Zoláj, megoldást kérünk. ::waiting:: :D

(Amúgy tényleg csak ennyi az össz emo ami megmaradt?...)

Lissuin
Vén róka

» 2006.06.26. 09:17

Betu, ez nem lenne szép a rendszertől...

Janka, ja, én is most nézem IE alól, és a belépés is szétcsúszik, meg a szövegszerkesztésnél sincsenek kis menüsori izék... Ez miért van, Inges Kocka úr? (Hé, én raktam két sortörést a szövegembe most IE alól, és nem lett belőle sortörés!) Amúgy így, hogy nem látszik a menüsor, a népek nem tudják majd, milyen emotikonok maradtak a 626 millióból...
mazsola
Pixeltologató szakmunkás

» 2006.06.26. 09:16

[quote]Betuka
De miért értékeli az entert elküldként? Ezek után nem tudok majd új bekezdést indítani?[/quote]Hát ez nem lenne szép tőle...
mazsola
Pixeltologató szakmunkás

» 2006.06.26. 09:15

[quote]mazsola

Nem értem. Mert ha csak az entert nyomod meg, akkor úgy értékeli, hogy rányomtál az "Elküld" gombra, és akkor aztán szövegelhetsz neki, nem fogja meghatni. ::smile:: Nem értem. ::think::

[/quote]De miért értékeli az entert elküldként? Ezek után nem tudok majd új bekezdést indítani?
We're a second in time
Good and evil combined
Betuka
Vén róka

» 2006.06.26. 09:14

Hoppá. Az senkit sem zavar, hogy IE-ben abszolút nem jelenik meg a szövegszerkesztőnél ez a sok kis bizbasz itt a doboz fölött? :D Most nézem csak tűzrókával. Hát cöhh. 

Jahm, azért nézem innen, hogy kipróbáljam, vajon itt sem lesz-e enter abból, amit én enternek nyomok... ::tongue::  

Lissuin
Vén róka

ElőzőKövetkező